Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2010., 18:40   #21
imam pp kolica i uzela sam još posebno takvu torbu uz njih, ne vrijedi tih para nikako i to sam znala i kad sam kupovala, ali sam htjela da mi paše jer ju nosim samo na kolicima. to nije torba koju bi uzela ako idem nekud pješice, niti je praktično a i velika je. unutra sam dobila i tu podlogu za prematanje koja mi je dobra bila samo za plažu da maloj bude mekše dok se presvlačimo na betonu, inače nosim jednokratnu iz mullera.

uz druga kolica nemam orginal torbu ali sam našla običnu crvenu i super mi paše.

gledala sam na to da je malo veća i da mi paše boja. moja kolica imaju odvojene ručke i prebacim samo torbu preko, na pp imaju kukice za zakačit torbu ali mi je lakše samo prebaciti, jednako stoji.

uglavnom što veća torba, ja nosim više stvari makar mi ne treba , ko da nemrem polupraznu nosit
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:40   #22
budući da sam kupila 3u1 kolica (PP switch), torbu sam dobila, al moram priznati da je i ne koristim baš previše... eventualno kad idem na duže relacije ili kada idemo u goste gdje planiramo duže ostati.

podlogu za previjanje koju sam dobila sa torbom nisam nikada koristila jer je premala i nepraktično debela.

ne znam, nekako mi je lakše ubaciti pelenu, vlažne i kremu u vrećicu pa to u košaru ispod kolica nego tegliti torbu sa sobom. u principu mi torba ide na nerve
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 22:14   #23
Onu samsonite torbu koju sam spomenula sam dobila na poklon davno i nisam je uopće do sada koristila. Dobila sam na poklon i podlogu za previjanje bebe niveinu (nekakva promo) nije jednokratna i to mi stalno stoji u toj torbi. Iskreno ne bih sama išla kupovati tu torbu jer mi je preskupa. Znam da postoje torbe penaten u kojima dobiješ i nekakve kremice i sto čuda uz sto, mislim da ih ima za kupiti u apotekama mislim da je cijena negdje oko 300 kn, a ima i univerzalnih torbi u DM-u. Znam da je u pitarellu bilo kofera i uz njih torbi sličnih ovoj mojoj po pristupačnijoj cijeni.
Naša kolica imaju crvenu traku po sebi tako da se torba paše s njima, a s ovim manjim priručnim ruksakom se isto paše dio kolica koji je svijetlo plavi.
Torbu nosim kad idem kod mojih, doktorici ili nekamo u goste gdje moram nositi i pelene, ako idemo do kumova našeg sina ne moramo ništa nositi jer hrana je uvijek s nama , a njihova mala nosi iste pelene kao i naš mali pa ako nam zatreba možemo tamo brzinski promijeniti.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 22:54   #24
Ima jeftinih torbi koje su jednako dobre kao i one skuplje..ovisi što tko treba..
MI smo sa kolicima dobili i baš je onakva kakvu sam htjela..hrpa džepića, pregrada i dio koji se otkopča cifom pa dobijem podlogu za presvlačenje...
Takva je koštala tad 380 kn, a vidjela tirbe sa istim sistemom za 150-180 kn
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:31   #25
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
torbu i ne koristim baš previše... eventualno kad idem na duže relacije ili kada idemo u goste gdje planiramo duže ostati.
ne znam, nekako mi je lakše ubaciti pelenu, vlažne i kremu u vrećicu pa to u košaru ispod kolica nego tegliti torbu sa sobom. u principu mi torba ide na nerve
Joj, ja nosim i rezervnu robicu u torbi jer je znao sve zabljucati ili zapišati (pri presvlačenju), pa sad i kašicu ako idemo na duže van ili kod nekoga...Pa još i igračke...znala sam ju stvarno natovariti
Ali za duge šetnje po kvartu uzmem samo vlažne maramice, pelene ni ne uzmem jer ga nemam gdje presvući u šetnji, lakše mi se vratiti doma
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:31   #26
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
U jeste brze...znači da je ipak stvar koja treba.
Ima li tko ovo?http://www.maras.hr/detalji_proizvod...a_sammies.aspx

Postoji i veća verzija, a ruksak mi izgleda premalen...pitam se samo kako to objesiti na kolica, gdje nositi...mislim kupiti takvo što jer ću sigurno iskoristiti...a beby starčice samo za par mjeseci, to mrzim kupovat i punit stan time...

Ovo iz Ikee bih još i kupila...ali ove torbne za kolica koje se nude (kao za moja) su mi uglavnom ružne-ni za mamu, ni za bebu, bar mi se tako čini...
Mi imamo sammies i to bubamaru, super je! Peri deri! S tim da ju koristimo od kada je veci jer ne stane bilion I jedna stvar koja ti treba kada su maleni! Onda smo imali Chicco koja nam je bila suuper!
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:34   #27
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
Mi imamo sammies i to bubamaru, super je! Peri deri! S tim da ju koristimo od kada je veci jer ne stane bilion I jedna stvar koja ti treba kada su maleni! Onda smo imali Chicco koja nam je bila suuper!
Koja, koja? koja veličina, ima ih više?
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:38   #28
G:rolleyes
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Koja, koja? koja veličina, ima ih više?
onaj manji ruksak, stane nam sok, pelena,grickalice, fotic, koja igracka... Kada razmislim u biti dosta stane... Osim robe
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:39   #29
ja sam uzela uz muru i torbu... ima hrpu pretinaca i džepova i podlogu za presvlačenje koja se razmota i sastrane ime isto male džepove za kremice i pelene
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:43   #30
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
G:rolleyes

onaj manji ruksak, stane nam sok, pelena,grickalice, fotic, koja igracka... Kada razmislim u biti dosta stane... Osim robe
http://www.maras.hr/detalji_proizvod...5-sammies.aspx Ovo (4 l)?
Ili
ovo
http://www.maras.hr/Proizvod.aspx?pr...3f41e7f85e0869

(8l)?

Ima ih svakakvih, ali mislim da je ruksak najpraktičniji bebi za kasnije....iako se sve da iskoristiti, smao me zanima veličina.
p.s. baš mi je drago da si zadovoljna
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:44   #31
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Molim? Misliš na torbe za kolica ili sve dječje? Ma, najzad nađem nešto za bebu što mi se fakat sviđa, ne mogu vjerovati...
one samsonite diaper bags. htjela sam pokloniti jednu šogorici. tko zna, možda su iih vratili u prodaju? trebalo bi provjeriti.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:46   #32
Quote:
Jelica Izjelica kaže: Pogledaj post
one samsonite diaper bags. htjela sam pokloniti jednu šogorici. tko zna, možda su iih vratili u prodaju? trebalo bi provjeriti.
Aha...to nisam ni vidjela, samo čula .
Nije na ovoj ponudi...(iako me čudi, pa išla bi prodaja, idealno za poklon)
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:48   #33
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
http://www.maras.hr/detalji_proizvod...5-sammies.aspx Ovo (4 l)?
Ili
ovo
http://www.maras.hr/Proizvod.aspx?pr...3f41e7f85e0869

(8l)?

Ima ih svakakvih, ali mislim da je ruksak najpraktičniji bebi za kasnije....iako se sve da iskoristiti, smao me zanima veličina.
p.s. baš mi je drago da si zadovoljna

Manji!! Super je, nikud ne idemo bez njega!
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:19   #34
Onda, za kolica-preporučaš li koji veći? Ovaj drugi je duplo veći (i da ne govorim da su me i cijene ugodno iznenadile).
Samo me boja brine, kolica su drečavo crvena...bojim se da bi bubamara samo pogoršala stvar,
najradije bih s kolicima došla u dućan...ali se bojim da bi me čudno gledali po Joker....sa stomakom i praznim kolicima....mogla bih bebu čelavicu stavit unutra
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 12:43   #35
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Onda, za kolica-preporučaš li koji veći? Ovaj drugi je duplo veći (i da ne govorim da su me i cijene ugodno iznenadile).
Samo me boja brine, kolica su drečavo crvena...bojim se da bi bubamara samo pogoršala stvar,
najradije bih s kolicima došla u dućan...ali se bojim da bi me čudno gledali po Joker....sa stomakom i praznim kolicima....mogla bih bebu čelavicu stavit unutra
Stavi u kolica bebi amore da još viće mama i da se dreči da bude realističnije.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 12:45   #36
Vidjela sam u Kiki jako lijepe torbe, izgledaju praktični i ne prevelike a dizajn je super, samo mi se čine stvarno preskupe - cca 500 kuna.
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 12:52   #37
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Onda, za kolica-preporučaš li koji veći? Ovaj drugi je duplo veći (i da ne govorim da su me i cijene ugodno iznenadile).
Samo me boja brine, kolica su drečavo crvena...bojim se da bi bubamara samo pogoršala stvar,
najradije bih s kolicima došla u dućan...ali se bojim da bi me čudno gledali po Joker....sa stomakom i praznim kolicima....mogla bih bebu čelavicu stavit unutra
pa ne znam zavisi šta ti treba, ako ćeš ga koristiti 0+ onda definitivno veći.. da ti stanu unutra i robica i sve ostalo.. pa baš paše bubamara na crvena kolica ali nema veze, bitno da su lijepe vesele boje
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 15:36   #38
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Te su savršene
Imaju u crnoj ili bež boji,
veliki remen za preko ramena i posebno dva manja (sa svake strane) da se može staviti na odvojene ručke na kolicima.
Ima posebno pretinac za podlogu, dva pretinca za bočice, jedan na zatvarač manji pretinac sprijeda za novčanik npr.,unutra dva manja pretinca pa se mogu vlažne staviti i pelene, još se dobiju s njom kremica, vlažne maramice....
cijena je oko 140kn.
Mi smo gledali torbe po tim beba centrima i sve su skuplje i nepraktične, ja svoju od Inglesine sam koristila par puta dok nismo ovu kupili
Potpisujem i ja sam kupila crnu, odlična je za svoje potrebe, prezadovoljna sam, a s obzirom da je neutralna, koristit ju mogu i kasnije za neke druge potrebe!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 16:41   #39
ja kupila u DM-u u bež boji

prezadovoljna sam
__________________
20.09.2009. stigla Lucija
wandast is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 16:47   #40
Ja sam šogorici kupila Gracovu torbu za kolica u TL-u i super je !
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.