Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2003., 20:00   #1
zensko ljubljenje

evo da ne kvarim topik o tipovima muskih, otvaram ovu temu... eto ja sam se ljubila samo sa jednom zenom (obozavam je). i svaki put je bilo neopisivo lipo. drugacije je nego kad se ljubim sa muskarcem. sa muskarcem je sirovije, strasnije, zesce. sa njom mi je bilo mmmmm mekano, njezno, toplo, tako se ljube oni koji se vole. ok, bija je tu par puta i njen dragi koji je to gleda i nije mu bas bilo drago, ali jebi ga! a nas je to jos vise napalilo
sve u svemu, mene zanima jeste li imale takvih iskustava? bili to volile ponovit? i tako to... pisite sta vam padne napamet na tu temu
ja vas sad ostavljam, iden vanka sa svojo malom. a vama zemskinje moje veeelika pusa od mene!!!
njasa is offline  
Old 15.02.2003., 20:24   #2
Cro-cutie is offline  
Old 15.02.2003., 20:26   #3
Jesam ja...ljubila sam se s mojom najboljom kokoskom da vidimo kako je to. Eh, da, i s jos jednom...ne, dvije kokosi isto da vidimo kako je. Bilo je OK, al musko je musko.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 15.02.2003., 20:44   #4
Re: zensko ljubljenje

Quote:
njasa kaže:
evo da ne kvarim topik o tipovima muskih, otvaram ovu temu... eto ja sam se ljubila samo sa jednom zenom (obozavam je). i svaki put je bilo neopisivo lipo. drugacije je nego kad se ljubim sa muskarcem. sa muskarcem je sirovije, strasnije, zesce. sa njom mi je bilo mmmmm mekano, njezno, toplo, tako se ljube oni koji se vole. ok, bija je tu par puta i njen dragi koji je to gleda i nije mu bas bilo drago, ali jebi ga! a nas je to jos vise napalilo
sve u svemu, mene zanima jeste li imale takvih iskustava? bili to volile ponovit? i tako to... pisite sta vam padne napamet na tu temu
ja vas sad ostavljam, iden vanka sa svojo malom. a vama zemskinje moje veeelika pusa od mene!!!
Nije tebe još požvalio pravi muškarac! Nemaju ženske dovoljno snažan jezik
__________________
Psikički moj Šunjo...psikički
mlatymoodan is offline  
Old 15.02.2003., 23:11   #5
uh, ja sam se ljubila s nekoliko curki, sto onak "da vidimo kak je", a s jednom za ozbac. bilo je fakat ozbiljne kemije.

lijepo je, sve je to pet, ali
plavva is offline  
Old 16.02.2003., 00:33   #6
Ja bi to probala ali nema s kim...
__________________
"Samo se srcem dobro vidi,ono bitno nevidljivo je ocima"
hartnettica is offline  
Old 16.02.2003., 00:49   #7
Ljubila sam ženom? Nikad, niti me ne privlači... Ne osjećam taj... žar... Neeee, nema te žene, nema...
Tinchi is offline  
Old 16.02.2003., 00:52   #8
Re: Re: zensko ljubljenje

Quote:
mlatymoodan kaže:
Nemaju ženske dovoljno snažan jezik
zena u zeni i ne trazi jezichinu
Samantha is offline  
Old 16.02.2003., 03:03   #9
zensko ljubljenje

jesam jednom (al nismo stale samo na tom )
ali sam malo intoksinirana bila, pa se ne sjecam bas previse utisaka
i sto sanja kaze- njen muzek nas je gledal, za dodatno napaljivanje (ovom je bilo drago )

i htjela bih ponoviti... s nekom drugom
Septembar is offline  
Old 16.02.2003., 03:16   #10
ajme nisam a niti bi (bar za sada)
mala_slatka is offline  
Old 16.02.2003., 03:57   #11
ja se još nisam, ali mislim da bih htjela probati jednom.. samo još nisam našla pravu
326 is offline  
Old 16.02.2003., 04:50   #12
Kao klinke smo se ja i moje frendice igrale mame i tate i tu smo se ljubile i pipkale, onako djecacki

no moj prvi pravi poljubac(ljubljenje) je i bio sa zenskom osobom... i bilo je prelijepo... imala sam tada skoro 15 godina... i bile smo u Pragu na nekom skolskom putovanju i nas par smo si kupile bocu martinija i votke i napile se... ja sam bila potajno zaljubljena u tu svoju prekrasnu prijateljicu iz srednje skole(prekrasna crnka, imala je najsocnije usnice na svijetu).. i znam da smo se samo u jednom trenutku pocele ljubiti... i bilo je prekrasno... ...usput smo demolirale sobu i pravile sranja tokom citavog putovanja... pa smo bile skoro izbacene iz skole...


Proslo je 5 godina kada sam to ponovila sa druge dvije cure... i opet smo se ubile(alkohol,trava)... i onda smo se ja, njih dvije i moj tadasnji decko medjusobno ljubili ... on me pitao kaj mi sigurno ne smeta... i stvarno mi nije smetalo... jos sam ga "jadnog" "morala tjerati i nagovarati"

No prvi put mi je bilo skoro najljepse ljubljenje ever...
 
Old 16.02.2003., 09:16   #13
uh,Pale................................
 
Old 16.02.2003., 09:28   #14
pa otkad sam se ljubila sa ženom me i proganja moje latentno lezbijstvo
Sandra October is offline  
Old 16.02.2003., 12:03   #15
ja još nisam al stignem.. mislim da imam i s kim, al nikad se nismo dovoljno 'ubile' da bi neka nešto poduzela..
misery- is offline  
Old 16.02.2003., 12:27   #16
Nikad u životu se tako sa ženom nisam poljubila, niti sam imala želju. Pitam se jesam li što propustila...
Ali još uvijek me to ne privlači, muškići su mi draži.
just Sandy is offline  
Old 16.02.2003., 16:05   #17
da ne dode do zabune- obozavam muske, i sve vezano za njih... par puta kad se to desilo bile smo pod kojekakvim ilegalnim opijatima i bilo je super. ali provale smo jedan put kad smo bile totalno trizne, uffff kako je to bilo dobro. bas mi se ljubi....
njasa is offline  
Old 16.02.2003., 16:30   #18
Quote:
Sandra October kaže:
pa otkad sam se ljubila sa ženom me i proganja moje latentno lezbijstvo
ti i latentno lezbejstvo
pa nije to smrtonosna bolest, sto ti se gadi
uzmi najbolje iz obaju svjetova, sto da ne
Septembar is offline  
Old 16.02.2003., 16:34   #19
Quote:
njasa kaže:
da ne dode do zabune- obozavam muske, i sve vezano za njih... par puta kad se to desilo bile smo pod kojekakvim ilegalnim opijatima i bilo je super. ali provale smo jedan put kad smo bile totalno trizne, uffff kako je to bilo dobro. bas mi se ljubi....
ti si iz rijeke zar ne ?

ajmo se ljubit ..dovedi i curu .
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Old 16.02.2003., 16:37   #20
Vidim da vam je svima bilo potrebno maligana u krvi, dima u glavi i shtojaznam kojekakvih poticaja da bi se oslobodile

Prvi sam se put ljubila i mazila sa zhenskom osobom na pragu sexualnog zrenja... 16 godina, ljeto, obje zrele k'o smokvice

Vratile smo se s plazhe, slane, omamljene suncem...tushiranje a onda njena soba u polumraku...njena sprzhena ledja i otisak boje medenjaka na guzi...

Daj da ti namazhem ledja...a onda su ruke krenule...

Poljubac joj je imao okus mora...

Nikad sochniju pichku, nikad drhtavije grudi, nikad zheljne usne nisam osjetila...

Danas ima dvoje djece, divnog muzha i najbolje smo prijsteljice
magic is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.