Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2011., 14:57   #21
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Zašto?
Ops.
Znači li ovo da su ti odbojni samo muški bipsići, ali ne i ženski?
Ipak ima nade da ćeš me poželjeti orobiti, odvući i obljubiti? Ili ja tebe? (ne znam kako se to treba igrati )

(okruglica s nadom u očima vadi iz vatre mjesecima pisana ljubavna pisamca )
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 14:58   #22
ne bi, kod izbora partnera me to odbija.
:rječita:
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 14:58   #23
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
Uranija evo upravo to

problem je u tome sto se biseksualne i homoseksualne pojedince smatra nenormalnima i promiskuitetnim
daleko smo mi od evrope
To ti kažeš.
Ja kažem da u suprotnom ne mogu ostvariti monogamnu vezu, ako su dosljedni svojim preferencijama. Na dijeljenje ne pristajem, tako da ti dođe na isto.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:04   #24
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
To ti kažeš.
Ja kažem da u suprotnom ne mogu ostvariti monogamnu vezu, ako su dosljedni svojim preferencijama. Na dijeljenje ne pristajem, tako da ti dođe na isto.
aha znaci to da se ja mogu zaljubiti u osobu zbog njene osobnosti i karaktera bez obzira na to sta ima među nogama znaci da imam promiskuitetne preferencije??



znaš kaj, povlačim se s ove teme
sam vi dajte, rado ću čitati
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:06   #25
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
aha znaci to da se ja mogu zaljubiti u osobu zbog njene osobnosti i karaktera bez obzira na to sta ima među nogama znaci da imam promiskuitetne preferencije??
Jednom kad se zaljubiš, to je to, ili si hetero, ili u gay/lesbo vezi.

Ne možeš bit zaljubljen 'bi', to je više seksualna praksa i način života, to ti govorim. Ili otvorena veza.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:08   #26
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Ops.
Znači li ovo da su ti odbojni samo muški bipsići, ali ne i ženski?
Ipak ima nade da ćeš me poželjeti orobiti, odvući i obljubiti? Ili ja tebe? (ne znam kako se to treba igrati )

(okruglica s nadom u očima vadi iz vatre mjesecima pisana ljubavna pisamca )
Aha, to.

Ne brini, imam iza sebe jednonoćno iskustvo sa ženom.

: licemjerna :
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:16   #27
Od moje dvije svemirske ljubavi, jedna je bila konzervativna heteruša, a druga liberalna biseksualka: potonja je imala zavidniji stav prema ljubavi, vjernosti i općenitim životnim vrijednostima.

Tak da generalno, da, rajše bih imal hetero curu, ali to generalno, da, znači kurac od ovce. Svatko od nas je puno posebniji od toga da li je Hrvat, peder, bez noge, sifilitičan i slično što si volimo postavljati kao apsolutne kategorije.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:21   #28
moram priznat da nisam o tome razmišljala
Ali opet nekako brijem da mi muž dođe doma i prizna da je bipsić (ja sam jako voljela taj crtić dok sam bila mala) mislim da bi mi srce puklo od jada i tuge. Ne zato što me prevario, nego zato što je to napravio sa muškarcem.
Tako da bi na prvu odgovorila NE
A kada bi se dala u ozbiljnije razmišljanje i uzimajući u obzir činjenicu da sam ja trenutno hetero a da za par godina postoji mogućnost me privuče neka žena jebeno pa bi mogla biti bipsić, onda ne znam što bi odgovorila.

Iako mi je u filmovima uvijek bilo ljepše vidjet dvije žene zajedno nego dva muškarca. Nisam homofob ili slično, ali prizor mi je ljepši
__________________
kad misliš da si pametan, najčešće si glup
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:26   #29
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Svatko od nas je puno posebniji od toga da li je Hrvat, peder, bez noge, sifilitičan i slično što si volimo postavljati kao apsolutne kategorije.

Slažem se u potpunosti, no vidiš, možda nije na odmet primjetiti situaciju koju spominje M.Addams gdje njoj osobno scena njezinog muškarca i drugog muškarca u krevetu
automatski znači turn off . Stoga, ne moramo biti odmah tako isključivi i misliti da je u pitanju nužno „kalupiranje“ na konto predrasuda.
Posebice ako voliš biti submisivna jedinka u seksu, pa te pali pomisao na alfa mužjaka koji „vodi“ igru, bez da očekuje da u jednom trenutku uzmeš dildo u ruke i počneš ga zadovoljavat.
Ne kažem da je to i moj slučaj, nikako, samo primjećujem. S tog aspekta sam donekle i postavila temu. Za žene u prvom planu.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:27   #30
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Bok koke!
Biste li mogle biti s biseksualcem?
Ne znam, možda, ovisi o sto stvari. Ako je samo probao, hu kers.


Čini mi se bitnije jeli vjeran.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:31   #31
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
Iako mi je u filmovima uvijek bilo ljepše vidjet dvije žene zajedno nego dva muškarca. Nisam homofob ili slično, ali prizor mi je ljepši
vidiš, sad si napisala nešto što meni nikada nije bilo jasno :
zašto je ružno vidjeti 2 frajera a žene lijepo? ili obrnuto?

nisam ni ja homofob, zapravo niti ne znam zašto si to spomenula u toj rečenici, ali nehomofobija ne znači da ću biti sa partnerom čija seksualna orjentacija mi ne odgovora.
niti da će se moja odjednom promijeniti za par godina. neće, ne trebam biti toliko izobličeno politički korektna i ići u toliku krajnost da čak kažem da će se možda i meni "to" dogoditi. neće, heteroseksualna sam. dokazano
ali moja heteroseksualnost nije homofobnost
smijemo birati po ukusu u umjetnosti ali ne po seksualnoj orjentaciji jer je to odmah homofobija, pa se svi unaprijed ograđujemo. ako to nije apsurd, nemam pojma što jest.

i sad sam se raspisala, a tebe sam zapravo samo htjela pitati ono prvo pitanje, to me baš zanima
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:44   #32
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Aha, to.

Ne brini, imam iza sebe jednonoćno iskustvo sa ženom.

: licemjerna :
Pa ti bi mene stvarno mogla voljeti!
Oh, kakve li sreće!

Samo da nisi već bila sa ženom... tradicionalna sam kad je riječ o lezbijskim vezama.
Trebala si me čekati

Uglavnom, ti si samo djelomično homofobna i poremećena.
Ja sam skroz homofobna i poremećena.
Nisu mi lijep prizor ni dvije žene, ni dva muškarca.
Muškarac i žena mi najviše vizualno odgovaraju( heh, ovo baš bipsićki zvuči )
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:48   #33
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Pa ti bi mene stvarno mogla voljeti!
Oh, kakve li sreće!

Samo da nisi već bila sa ženom... tradicionalna sam kad je riječ o lezbijskim vezama.
Trebala si me čekati

Uglavnom, ti si samo djelomično homofobna i poremećena.
Ja sam skroz homofobna i poremećena.
Nisu mi lijep prizor ni dvije žene, ni dva muškarca.
Muškarac i žena mi najviše vizualno odgovaraju( heh, ovo baš bipsićki zvuči )


Meni to nema veze s lijepo/ružno.
Jednostavno mi muškarac koji se jebe s drugim muškarcem nije dovoljno "muževan".
Naravno, dopuštam i da ja nekome sa svojom seksualnom prošlošću ne bih bila dovoljno ovo ili ono.
A ne bih, to je sigurno.
I sasvim ok što se mene tiče.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:57   #34
Moram reći da je meni u vezi nekako bitnija monogamnost.
Mislim, šta… tak mi je svejedno je li mi draga hetero ili bi ako mi je vjerna.
Ne radim neke ljubomorne ispade kad se nalazi sa svojim muškim društvom; da je biseksualna, jednako tako ne bih imao ispade kad bi se nalazila sa ženskim društvom.
Nije meni ako me prevari s nekom curom, nego ako me ne pozove da gledam.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:59   #35
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
vidiš, sad si napisala nešto što meni nikada nije bilo jasno :
zašto je ružno vidjeti 2 frajera a žene lijepo? ili obrnuto?


Ne znam ni sama Jednostavno mi je ljepše. Možda zato što su erotičnije, senzibilnije, nježnije (ja općenito tako zamišljav sav ženski rod ). Znam da ima i muškaraca koji odgovaraju gornjem opisu, ali nekako te atribute sam rezervirala za žene. Čini mi se da je ta neka klasifikacija kod mene u glavi.
Nisam htjela ispasti fer i korektna što sam napisala da bi možda jednog dana i ja bila bipsić. Nego jednostavno to i jest tako. Puno stvari u životu sam rekla da je tako, pa na kraju ispalo obratno, tako da pušem i na hladno.
Ja jesam hetero i to zadrta hetero. Iskreno se nadam da je i moj muž. :nadase: I želim da tako ostane do kraja.

Kada sam bila mlađa i izazila van, bilo je nas par prijateljica, napile smo se ko idiote i onda nam je došlo da bi se mogle onako po prav zažvalit I to smo i učinile. U krug jedna po jedna. Meni se uopće nije svidjelo nikako. Sama činjenica da je to bio jezik moje prijateljice i njene sise dodirivale moje mi je bilo odbojno i na tome je i ostalo. Samo tada i nikada više.
__________________
kad misliš da si pametan, najčešće si glup
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:02   #36
Zanimljivo je to kako se ženama "dopuštaju" i toleriraju ti mladenački eksperimenti, a kad bi istu stvar učinio muškarac bio bi "smak svijeta".
Zašto muškarac ne bi smio ispipati kitu drugog frajera ili ga zažvaliti bez da automatski bude okarakteriziran kao peder?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:06   #37
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
... jednog dana i ja bila bipsić. Nego jednostavno to i jest tako. Puno stvari u životu sam rekla da je tako, pa na kraju ispalo obratno, tako da pušem i na hladno.
Ja jesam hetero i to zadrta hetero.
onda nam je došlo da bi se mogle onako po prav zažvalit I to smo i učinile. U krug jedna po jedna. Meni se uopće nije svidjelo nikako.
sad mi je još manje jasno zašto misliš da ti se seksualna orjentacija može promijeniti
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je to kako se ženama "dopuštaju" i toleriraju ti mladenački eksperimenti, a kad bi istu stvar učinio muškarac bio bi "smak svijeta".
Zašto muškarac ne bi smio ispipati kitu drugog frajera ili ga zažvaliti bez da automatski bude okarakteriziran kao peder?
i ja pitala, samo na drugi način
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:09   #38
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
i ja pitala, samo na drugi način
Baš sad razmišljam o tome i pokušavam skužiti zašto ja osobno tu radim razliku.

I ubij me, ne mogu se dosjetiti ni jednog valjanog i normalnog razloga.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:16   #39
Quote:
dnhl kaže: Pogledaj post
naslov topica je ko iz đerija springera
Imam dijete sa sestričnom, a palim se na brata
A zamisli tek da imaš dijete s bratom a pališ se na sestričnu

No dobro... ja bi mogao bit s bipsičkom ali samo ako bi furali spiku u troje
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:16   #40
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Jednom kad se zaljubiš, to je to, ili si hetero, ili u gay/lesbo vezi.

Ne možeš bit zaljubljen 'bi', to je više seksualna praksa i način života, to ti govorim. Ili otvorena veza.
Uranijaaaaa pa nisam ja rekla biseksualna veza, nego biseksualna osoba
dva razlicita pojma

sad stvarno idem
ne s teme nego na trening
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.