Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2011., 16:20   #41
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
Uranijaaaaa pa nisam ja rekla biseksualna veza, nego biseksualna osoba
dva razlicita pojma
Barbarelloooo, pitala je u vezi, U VEZI, ne što mislite općenito o njima.

Pobogu i čitanje s razumijevanjem.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:20   #42
Ne bi mogla biti s biseksualcem iz dolje navedenog razloga.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Meni je jednostavno odbojna pomisao da se muškarac koji me jebe prije toga jebao u šupak s drugim muškarcem.
Na seksualnoj razini me to odbija.
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:21   #43
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Baš sad razmišljam o tome i pokušavam skužiti zašto ja osobno tu radim razliku.

I ubij me, ne mogu se dosjetiti ni jednog valjanog i normalnog razloga.
ne mogu ni ja
osim da se ovo ustalilo kao nešto uobičajeno i za nehomoseksualne žene. ali ni to mi nije jasno kako i zašto
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:36   #44
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je to kako se ženama "dopuštaju" i toleriraju ti mladenački eksperimenti, a kad bi istu stvar učinio muškarac bio bi "smak svijeta".
Zašto muškarac ne bi smio ispipati kitu drugog frajera ili ga zažvaliti bez da automatski bude okarakteriziran kao peder?
Ja to ne bi doživljavala kao smak svijeta. Pa nek mjere kite pa nek se i bocnu pa vide koji to radi bolje. Zaboli me kuki.
Ja sam probala (sa ženom) i nije mi svidjelo. Možda nekima nije bio lijep prizor vidjet dvije pijane balavice kako se žvalje, kao što meni nije lijepo vidjet dva muška da to rade.
__________________
kad misliš da si pametan, najčešće si glup
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:37   #45
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Barbarelloooo, pitala je u vezi, U VEZI, ne što mislite općenito o njima.

Pobogu i čitanje s razumijevanjem.
u uvodnom postu je Frea pitala o vezi sa biseksualnim muskarcem, ne o biseksualnoj vezi
ma sta god taj drugi pojam uopce znacio

ako si mislila na Freu
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:40   #46
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
sad mi je još manje jasno zašto misliš da ti se seksualna orjentacija može promijeniti
ja ne mislim nego ostavljam otvorenim.
Isto kao što ne mogu garantirat za sebe da muža neću prevarit sa nekim kolegom s posla za 10 godina. Sada trenutno ne pa ni u skoroj budućnosti, jer volim svog muža previše da bi si dozvolila izlet sa strane i time riskirala da izgubim njega.
Isto vrijedi i to da bi ga za 10 godina prevarila sa ženom.
Iako seksualnu orjentaciju ne bi mijenjala, ali da se možda jednog dana upustim u eksperiment, kao što sam i ranije navela da sam poljubila curu kao eksperiment i nije mi odgovaralo
__________________
kad misliš da si pametan, najčešće si glup
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:41   #47
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
u uvodnom postu je Frea pitala o vezi sa biseksualnim muskarcem, ne o biseksualnoj vezi
ma sta god taj drugi pojam uopce znacio

ako si mislila na Freu
Pa naglasak je na vezi, ne na muškarcu/ženi kao takvom. Get it?
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:43   #48
sve dok se ne jebe okolo nemam problema s njegovom seksualnom orijentacijom ma kakav god ona bila
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:49   #49
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
ja ne mislim nego ostavljam otvorenim.
Isto kao što ne mogu garantirat za sebe da muža neću prevarit sa nekim kolegom s posla za 10 godina. Sada trenutno ne pa ni u skoroj budućnosti, jer volim svog muža previše da bi si dozvolila izlet sa strane i time riskirala da izgubim njega.
Isto vrijedi i to da bi ga za 10 godina prevarila sa ženom.
Iako seksualnu orjentaciju ne bi mijenjala, ali da se možda jednog dana upustim u eksperiment, kao što sam i ranije navela da sam poljubila curu kao eksperiment i nije mi odgovaralo
mislim da se nas dvije nećemo baš skužiti

jedno je garantirati za postupke, a drugo je garantirati za seksualnu orjentaciju.
kako se to promjeni? da se može promijeniti, mislim da bi dio gay populacije koji ja znam promijenio svoju odmah, zbog xy razloga.

pogotovo mi je nejasno to što kažeš: "iako seksualnu orjentaciju ne bi mijenjala".
pa nije da imaš utjecaj na nju

o ovo što spominješ eksperiment, opet mi je potpuno nerazumljivo kako možeš izjednačavati eksperiment sa promjenom seksualne orjentacije. a već si rekla da ti se eksperiment u mladosti nije svidio, jer si heteroseksualna.

sad sam zapravo uvjerena da se nećemo skužit
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:52   #50
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ne.
Sama činjenica da je netko bi znači da bi mu možda jednog dana moglo dojaditi da je hetero, te time automatski mene dovesti na led. Što, jel, neću.
Ah, mogu mu ja dojaditi bez obzira na moj spol i njegovu seksualnu orijentaciju...
Tražim ekskluzivu u vezi - ja i samo ja , varanje ne opraštam pa je baš svejedno dal je on bi ili hetero.
A isto tak nikad nisam bila previše zainteresirana za bivše veze mojih sadašnjih, tak da nisam nikad razmišljala s kim se ševio prije mene.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:53   #51
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
sve dok se ne jebe okolo nemam problema s njegovom seksualnom orijentacijom ma kakav god ona bila
kratko, jasno i sazeto
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:53   #52
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
sve dok se ne jebe okolo nemam problema s njegovom seksualnom orijentacijom ma kakav god ona bila
daj mi objasni, zbunili su me.
svi moji bi/gay frendovi (dobro, nije neki uzorak, 4-5 ljudi) su jednostavno takvi, nisu odlučili promijeniti svoju seksualnu orjentaciju. niti ostavljaju mogućnost da se ona promjeni.

da li je to moguće?
gledam po sebi, ne mogu se natjerati da se odjednom vlažim na žene
niti mislim da će mi to doći s godinama
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:54   #53
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Ah, mogu mu ja dojaditi bez obzira na moj spol i njegovu seksualnu orijentaciju...
Tražim ekskluzivu u vezi - ja i samo ja , varanje ne opraštam pa je baš svejedno dal je on bi ili hetero.
A isto tak nikad nisam bila previše zainteresirana za bivše veze mojih sadašnjih, tak da nisam nikad razmišljala s kim se ševio prije mene.
Slažem se, tražim i ja. Štoviše, zahtijevam.
Nekako mislim da netko tu onda nije iskren ako inzistira na tome da je bi, i ostaje u vezi bez uvođenja trećih osoba.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:58   #54
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
mislim da se nas dvije nećemo baš skužiti

jedno je garantirati za postupke, a drugo je garantirati za seksualnu orjentaciju.
kako se to promjeni? da se može promijeniti, mislim da bi dio gay populacije koji ja znam promijenio svoju odmah, zbog xy razloga.

pogotovo mi je nejasno to što kažeš: "iako seksualnu orjentaciju ne bi mijenjala".
pa nije da imaš utjecaj na nju


o ovo što spominješ eksperiment, opet mi je potpuno nerazumljivo kako možeš izjednačavati eksperiment sa promjenom seksualne orjentacije. a već si rekla da ti se eksperiment u mladosti nije svidio, jer si heteroseksualna.

sad sam zapravo uvjerena da se nećemo skužit
pa i nemam utjecaja na nju, zapravo mislim da niti jedna osoba nema utjecaja na vlastitu seksualnu orijentaciju. Kao što si i sama navela već bi odavno onda homoseksualci bili hetero. Evo tu se slažemo
Ali ono o čemu je govorim je taj neki "klik" u glavi koji bi se mogao desit. Ili ja očito ne mogu dovoljno dobro objasnit da me shvatiš ili stvarno mislim jedno a pišem drugo.
Zar teoretski ne postoji šansa da bilo koja osoba na ovom planetu u nekom trenutku ne promijeni svoja stajališta, mišljanja pa u krajnoj liniji i sex orijentaciju.

Ja bi to objasnila sa svim onim ženama i muškarcima koji se zavjetuju na celibat i odu u samostan. Godinama žive tako i onda im se "nšto" desi i shvate da su bili u zabludi a godinama bili uvjereni da su ispravno odabrali.
Jel me sad bar malo razumiješ?
Znači pod pretpostavkom da mi se desi klik u glavi i ja shvatim da zapravo volim žene ili i muškarce istovremeno
__________________
kad misliš da si pametan, najčešće si glup
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:58   #55
ne bi bila u vezi sa biseksualcem.zašto?
pa jednostavno-biseksualnost je uvik samo faza.bi muškarci na kraju se skrase sa muškarcem i postanu homo.bi žene se na kraju skrase sa muškarcem i postanu hetero.
Fažol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 17:03   #56
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
daj mi objasni, zbunili su me.
svi moji bi/gay frendovi (dobro, nije neki uzorak, 4-5 ljudi) su jednostavno takvi, nisu odlučili promijeniti svoju seksualnu orjentaciju. niti ostavljaju mogućnost da se ona promjeni.

da li je to moguće? : ne zna:
gledam po sebi, ne mogu se natjerati da se odjednom vlažim na žene : D
niti mislim da će mi to doći s godinama : D
ne znam za druge ne bih se štela miješati u njihove misli pa ću samo i isključivo u svoje ime

sad sam u vezi, hetero vezi s jednim divnim muškarcem

i ne pada mi na pamet jebat se/bit u vezi s bilo kim drugim ma kojeg god spola ta osoba bila

no, baš kao što si ti pogledaš zgodno muško (a da ne prevariš/ostaviš dečka) tako si ja pogledam i muško i žemsko

i, baš kao što bi ti, da ostaneš sama - sorry ali cijelo vrijeme pišem kao da jesi s nekim da lakše objasnim - 'tražila' nekog za seks/vezu/ljubav, tako bih i ja... s malom razlikom da ja imam veći izbor

biseksualnost je 'samo mogućnost' za vezu/seks sa oba spola, to što trenutno ševimo jedan, ne znači da smo drugi 'zaboravili' ili da ga više ne volimo
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 17:04   #57
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
pa i nemam utjecaja na nju, zapravo mislim da niti jedna osoba nema utjecaja na vlastitu seksualnu orijentaciju. Kao što si i sama navela već bi odavno onda homoseksualci bili hetero. Evo tu se slažemo
Ali ono o čemu je govorim je taj neki "klik" u glavi koji bi se mogao desit. Ili ja očito ne mogu dovoljno dobro objasnit da me shvatiš ili stvarno mislim jedno a pišem drugo.
Zar teoretski ne postoji šansa da bilo koja osoba na ovom planetu u nekom trenutku ne promijeni svoja stajališta, mišljanja pa u krajnoj liniji i sex orijentaciju.

Ja bi to objasnila sa svim onim ženama i muškarcima koji se zavjetuju na celibat i odu u samostan. Godinama žive tako i onda im se "nšto" desi i shvate da su bili u zabludi a godinama bili uvjereni da su ispravno odabrali.
Jel me sad bar malo razumiješ?
Znači pod pretpostavkom da mi se desi klik u glavi i ja shvatim da zapravo volim žene ili i muškarce istovremeno
kužim sada puno bolje, ali se ipak ne slažemo u ovome ostalome
celibat mi nije dobra usporedba. celibat je odluka, seksualna orjentacija, kako smo se složili, nije.
a ova pretpostavka da se može dogoditi klik u glavi, tu se možemo složiti da se ne slažemo
tj. mislim da možeš shvatiti nakon nekog vremena da ti se sviđaju oba spola, ali da ti se ne može odjednom početi sviđati oba spola nakon što si već probala oba spola i zaključila da ti se sviđa samo jedan.
sad sam ga zapetljala u zadnjoj rečenici
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 17:04   #58
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
ne znam za druge ne bih se štela miješati u njihove misli pa ću samo i isključivo u svoje ime

sad sam u vezi, hetero vezi s jednim divnim muškarcem

i ne pada mi na pamet jebat se/bit u vezi s bilo kim drugim ma kojeg god spola ta osoba bila

no, baš kao što si ti pogledaš zgodno muško (a da ne prevariš/ostaviš dečka) tako si ja pogledam i muško i žemsko

i, baš kao što bi ti, da ostaneš sama - sorry ali cijelo vrijeme pišem kao da jesi s nekim da lakše objasnim - 'tražila' nekog za seks/vezu/ljubav, tako bih i ja... s malom razlikom da ja imam veći izbor

biseksualnost je 'samo mogućnost' za vezu/seks sa oba spola, to što trenutno ševimo jedan, ne znači da smo drugi 'zaboravili' ili da ga više ne volimo


Atlantis citas mi misli

potpisujem sve gore napisano

to što sam u heteroseksualnoj vezi ne znaci da sam promijenila svoju seksualnu orijentaciju, niti taman da hoces to mozes mijenjati
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 17:09   #59
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
ne znam za druge ne bih se štela miješati u njihove misli pa ću samo i isključivo u svoje ime : )

sad sam u vezi, hetero vezi s jednim divnim muškarcem : cerek:

i ne pada mi na pamet jebat se/bit u vezi s bilo kim drugim ma kojeg god spola ta osoba bila : o

no, baš kao što si ti pogledaš zgodno muško (a da ne prevariš/ostaviš dečka) tako si ja pogledam i muško i žemsko : cerek:

i, baš kao što bi ti, da ostaneš sama - sorry ali cijelo vrijeme pišem kao da jesi s nekim da lakše objasnim - 'tražila' nekog za seks/vezu/ljubav, tako bih i ja... s malom razlikom da ja imam veći izbor : rofl:

biseksualnost je 'samo mogućnost' za vezu/seks sa oba spola, to što trenutno ševimo jedan, ne znači da smo drugi 'zaboravili' ili da ga više ne volimo : )
to sve razumijem, tako sam i razmišljala

vjernost u vezi uopće ne bi trebala biti upitna, i kod hetero i bi i gay. s time se uopće ne bi zamarala

a da imaš veći izbor, a je, zavidim ti
nisam te htjela uzeti kao glasnogovornika, sorry ako je tako ispalo, nego me zanimalo mišljenje osobe koja zna bolje od mene

ali mene zapravo zanima sintagma: biranje seksualne orjentacije. da li je to svojevoljni izbor? meni se čini da nije
a da s xx godina skužiš da si zapravo bi, ok, to vjerujem da se može dogoditi, ali svojevoljan izbor mi je malo

juliška me potaknula na to pitanje, zato sam pitala. ne da ona tvrdi to što pitam, nego mi je proradila znatiželja kada sam s njom počela pričati
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 17:18   #60
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post

da li je to moguće?
gledam po sebi, ne mogu se natjerati da se odjednom vlažim na žene
niti mislim da će mi to doći s godinama
Pa evo, ja se smatram heteroseksualnom, pa se našla djevojka u mom životu koja ne samo da me u jednom trenutku privlačila, već smo to i konkretizirali
Međutim, nisam bila zaljubljena, samo smo se fizički privlačile mimo prijateljstva koje smo imale. Možda živim u zabludi zbog toga. Jednostavno se ne osjećam kao biseksualka ili lezbijka, niti se okrećem za ženama po cesti, još manje me privlače, no evo vidiš što mi se dogodilo. S tog aspekta bih zaključila da na to vjerojatno ne možeš utjecati. Pogotovo ne trpati u tako široke ladice kao što su „sve žene“ ili „svi muškarci“ kad je dovoljna jedna jedinka, pa da ti čitava teorija padne u vodu. Zašto je to tako, nemam pojma. Možda je posrijedi bilo tek mladenačko isprobavanje i istraživanje pošto je bila moja sušta suprotnost. Ne bih puno komentirala ovu temu, ali vjerno vas čitam.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.