Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 14:51   #21
smješak,moj mali se stalno smije a kad me ugleda kad se vratim s posla razvuče usta od uha do uha i oči mu se zacakle i sve muke zaboravim.
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 15:07   #22
Joj, napokon ova tema!

Obožavam sve apsolutno sve na njoj!
Kako raste iz dana u dan, kako otkriva svijet oko sebe, kako voli drugu djecu, kako se smije, viče na mene, kako miriše, njene okrugle obraze..
I od kad sam mama počela sam više primjećivati trudnice i roditelje s drugom djecom i ti prizori mi baš napune srce.
A kad nju zagrlim, cijeli svijet stane i jednostavno sam neopisivo sretna.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 15:14   #23
A, 7ipo god. 1.razred-kad dođem na primanja, a u dnevniku sve petice,pohvale od učiteljice, kako pazi i mazi najmlađu sestru.
Kad sam joj jednom pročitala iz novina tekst o dječaku koji nema šta jest, a ona je na to rekla da će razbiti svoju kasicu prasicu i poslati mu novce.
L, 6 ipo god.-kad kaže da sam ja najbolja i najljepša mama na svitu i kad god negdi ide obavezno me ljubi
B,1 ipo god.-kad god mi da ba (poljubac) ja se rastopim. Kad zapleše čim čuje muziku, kad zabavlja sve oko sebe i kad me čvrsto zagrli i objesi se ko mali majmunčić...
Svega još tu ima, ali ovo je u najkraćim crtama što me veseli, raduje, a nekad dovede i do suza radosnica...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 20:19   #24
sve
i ne mogu vjerovati da je tako dobar i divan..presavrsena je beba bez mane..ali stvarno..i ne mogu vjerovati da je moj..ne znam cime sam ga zasluszila,ali uzivam svaki tren u njemu i ama bas u svemu..

a ono sto mi je posebno slatko su njegove bombice kad ih cujem(prduckanje)..presmijesno
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 20:56   #25
ona sama po sebi.... svaki dan zahvalim njoj i dragom Bogu šta su me izabrali da joj budem mama
kad me pogleda i kaže: ja te obožavam!; kad skuži da je pretjerala, pa me ljubi i pogleda nakon svakog poljupca i kad se nasmijem, pobjegne svojim poslom jer zna da više nisam ljuta, ulizica mala, a ja lako potkupljiva
kad spava kao njen tata, jedna ruka ispod glave ili jastuka, vječno otkrivena, a ja je grlim, ljubim i mirišim u snu.
kad kaže psu: smrade pseći!, ali to je iz ljubavi jer ne može zamisliti dan bez njega, non stop su skupa, kao iz crtića (curka od 2 i pol godine i maltezer ), kad pjeva Blistaj, blistaj zvijezdo mala, pa pola zbrljavi, al bude tako ponosna i glasna i bez sluha

ma, ona je moje malo čudo, bez koje život ne bi bio potupun i kraj koje sam shvatila da sve prije nje, nije to bilo to....
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 21:11   #26
joooooooooooooj
Volim sve na njoj....
6mj i 1 tj
kad obuhvati moje lice prisloni glavu na moju i mazi se i ide giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...topim se...

kad vrišti od sreće i oduševljena je svime i svačime...

kad je pitam dal ide cicati a ona sva oduševljena se smije, zijeva i plazi jezik

kad je stavim u hranilicu pa se trese od sreće kad vidi žlicu i klopu...

kad ujutro ima obred maženja s tatom...

kad se počne gnijezditi za spavanje...

miris njen...

voooooooooooolim je najviše na svijetu...
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 21:24   #27
kad se probudi popodne i sva raščupana sjedne na kauč i gleda nas zbunjeno svojim velikim okicama
__________________
mama male djevojčice
babebabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 21:40   #28
Smile

Ajme, čitam i suze mi idu na oči... totalno sam se raspekmezila

Quote:
lovelyjubbly kaže: Pogledaj post
, ja vise preferiram stopala koja smrduckaju (peremo se, da ne bi bilo... ), miris mlijeka kad zijeva,
Ovo sam i ja obožavala dok je bio mali, a MM mi je govorio da nisam normalna jer mu šnjofam stopala i obožavam mu zadah...
I kad je bio mali je bio prestravljen kad je netko kihnuo, to je bilo tak smiješno, uvijek bi se trznuo i raširio oči...


A sad s 2godine:
kad se vraćamo iz vrtića pa mi putem ubere cvijetić,
kad se ujutro probudi pa ga premjestim kod sebe i primi moje lice s obje ruke i mazimo se nosićima,
kad vadi prljavi veš iz košare i stavlja u mašinu,
kad nađe prašinu na podu pa ode po ručni usisavač
kad mora sam jesti juhu pa sve završi po njemu...
kad nešto potrga ili napravi neku glupost, onda se sakrije i kaže : Jooooooj

svaki dan otkrije nešto novo, a ja svaku njegovu sitnicu volim sve više i više!!!
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 21:53   #29
obožavam sve na njemu,ali sad trenutno

obožavam ga gledat kako spava,mm i ja još uvijek svaku večer svaki s jedne strane krevetića se naslonimo i gledamo ga dok spava
još uvijek ne možemo vjerovat da ga imamo
obožavam njegov glasić,njegov smijeh,njegova stopala i kako ih vrti kad mu se nešto sviđa
obožavam njegovo brbljanje rano ujutro kojim nas budi
obožavam kako mu okice narastu za tri broja kad mu se nešto sviđa
obožavam kad se stisne uz mene
i još hrpu toga....
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 22:25   #30
eh,da- mene veseli i što sam na porodiljnom..
što se nikud ne žurim, što se ne moram pripremati za posao, što ne pratim vijesti, što me ništa ne živcira..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 09:05   #31
mene veseli što je nakon pola god s ove strane života napokon počeo spavati
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 09:16   #32
najvise volim kad sisa i onda prica sa sisom ko da joj se zali sto mu mama nije dala kad je on bas htio,sto se ne ide van bas sada,sto je bio mokar malo duze vrijeme,sto me mama ostavila da malo duze placemmicek mali

volim miris njegove koze,najvise onaj ispod vrata pa kad ga pomirisim on se pocne smijat od uha do uha na sav glas

volim kad zeli vikati,a jos nije glas istreniro pa to zvuci piskutavo i nakon vise puta sav se naljuti i zacrveni koliko je uporan
malena curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 09:19   #33
16 mj ima i divna mi je , a posebno volim:
Kad ju pitam: jesi ti moja sreća? A ona važno odgovori: da daaaa
Kad nam dijeli puse
Kad se tek probudi - snena i rascupana
Kad dodjem doma s posla i sve stvari bacam na pod da bih nju primila u zagrljaj
kad se smije i pokazuje svoje bijele zubiće
kad skupa pjevamo mamu kukunku
Mogla bih do sutra nabrajati
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 09:27   #34
obožavam kad moj mali čim uđem kroz vrata kad dođem s posla, navali na mene i viče; mama i daje mi puse po cijelom licu. zagrlimo se kao da se nismo vidjeli danima i odmah nakon toga me pita: kaj si kupila? ulizica mala

kad se okupam mi kaže; kak si fina lijepa i čista

obožavam njegova smrdljiva mala stopala, dati mu pusu u guzu i praviti se ko da on prdi i onda zezamo tatu kak je p prdnuo

prestali smo cicati prije 3 mj. i dan-danas hoće vidjeti cice i onda ih mazi i ljubi i kaže; dage cicice....
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 09:28   #35
Quote:
noelova mama kaže: Pogledaj post
Ajme, čitam i suze mi idu na oči... totalno sam se raspekmezila


Ovo sam i ja obožavala dok je bio mali, a MM mi je govorio da nisam normalna jer mu šnjofam stopala i obožavam mu zadah...
I kad je bio mali je bio prestravljen kad je netko kihnuo, to je bilo tak smiješno, uvijek bi se trznuo i raširio oči...
O da, ovo šnjofanje obožavam!! Naš jutarnji ritual je šnjofanje toplih bosih nogu čim je izvučemo iz vreće u kojoj spava...preslatka mi je tako ujutro u pidžamici, sva topla, raščupana i nasmijana

a super mi je i kad stavljam robu sušiti, a curica (15 mjeseci) stane kraj košare s robom i vadi jednu po jednu stvar i dodaje mi dok ja stavljam na sušilo (sunce mamino, jedva čekam da naraste pa počne sve kućanske poslove sama obavljati dok mama )

i obožavam kad me samoinicijativno poljubi i/ili zagrli čvrsto čvrsto i ne pušta
__________________
mama male djevojčice
babebabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 09:31   #36
Quote:
lovelyjubbly kaže: Pogledaj post
ajmo okrenut na pozitivu (ako postoji ista tema, molim modove da spoje, ja nisam nasla)

evo da krenem, moja curka ima 4 mjeseca i obozavam kako mirisi, stalno ju snjofam. ali ne samo one fine mirise, tipa, svjeze oprane kosice i tako to, ja vise preferiram stopala koja smrduckaju (peremo se, da ne bi bilo... ), miris mlijeka kad zijeva, miris iza uha (kupam ju, majke mi! ) i tako to. ima toga jos, ali mislit cete da sam luda pa cu tu stat.
i obozavam jutarnje veselje kad se probudi sva ozarena i spremna za novi dan. i filozofski pogled dok kenja. i kad se probudi pa je sva mekana i topla. i kad prdi u kindacu ko veliki covjek.
i veseli me gledat mm-a kako je dobar tata i koliko ju voli i kako smo dobra ekipa.
eto. sad vi- raspekmezite me
Ovo boldano su meni najljepši mirisi majčinstva+ izbljuckano mlijeko nakon dojenja. Trebalo bi izmislit neki parfem takvih esencija, da se nakon što nam djeca poodrastu prisjetimo tih ljepota.
Moj sin ima 5 god. i ponekad mi je žao što to dojenačko razdoblje nije duže trajalo. Obožavala sam ga gledati dok ga dojim, a on me gleda s obožavanjem. Znala bih se toliko raznježiti da su mi od sreće suze kapale njemu po licu. Dan, danas kad mu treba utjeha ili mu se spava gura mi ruku u majicu. Još uvijek ga se ne mogu nagledati dok spava, još uvijek po noći osluškujem da li diše.
Volim s njim razgovarati kao da je veliki, a on uživa kad mi važno prepričava događaje iz Gormita i pravi se važan što bolje od mene zna pronaći svoju igricu na kompu.
Kad se u jutro probudi, pa me njuška i govori: mama, puno te volim, tebe i tu tvoju mirišljavu kožu!
A kad se 'posvađamo' pa se pravim da se neću s njim razgovarati, dođe do mene pa mi šapne na uho: Kapetane moj...
Ja se njega jednostavno ne mogu nagledati, i svaki dan iznova zahvaljujem Bogu za takvo savršenstvo.
danijela m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 11:08   #37
Quote:
danijela m. kaže: Pogledaj post
Ovo boldano su meni najljepši mirisi majčinstva+ izbljuckano mlijeko nakon dojenja. Trebalo bi izmislit neki parfem takvih esencija, da se nakon što nam djeca poodrastu prisjetimo tih ljepota.
slazem se, divno je
lovelyjubbly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 11:41   #38
obožavam to šta on mene obožava
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 14:06   #39
kada se F2 ljuti...stisne sakice i sav pocrveni u licu....kao na crticu....
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 14:49   #40
kako pljune dudu kad mu se približim sa bočicom punom papice
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.