Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2014., 16:21   #121
Quote:
1348 pestilence kaže: Pogledaj post
Mislim da je asexualnost više neki revolt protiv pritiska da se mora biti sexualan. Svojevrsni inat. Ja nisam asexualan ali jedna od stvari koje mi najviše idu na živce je taj sexualni pritisak, koji sam osjetio na svakome date-u, kao da ja nešto moram, kao da oduzimam vrijeme curama ako ne napravim ono što se očekuje. Sexualnost je individualna, ali, kao i u svemu ostalome u životu, društvo nameće određene norme. Otići u birc na kavu i poljubiti curu na tramvajskoj stanici je meni dosadno i po tome bi se reklo da sam asexualan. U nekoj prirodi bih se totalno drugačije ponašao. Sve to ovisi o individualnom doživljaju svijeta. Nije bitno samo želiš li poševiti osobu nego i svi okolni aspekti. Ja se u bircu na kavi dosađujem i vjerojatno svima djelujem kao neki asexualac. U nekom ambijentu koji meni paše mogu stalno plaziti oko ženske.
ovo nema veze sa aseksualnošću, to je samo nemotiviranost iz drugih razloga (koje si i naveo)
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 16:38   #122
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
ovo nema veze sa aseksualnošću, to je samo nemotiviranost iz drugih razloga (koje si i naveo)
Pa da, meni su ti razlozi jasni kao dan, ja bih rekao da sam razmažen i očekujem idealne ambijente, a je li mi žena sexy je najmanji problem, mnoge bih ja poševio ali u nekim 'svojim' uvjetima. Ako pozovem žensku na druženje ona će vjerojatno htjeti na kavu ili u kino, a ja ću misliti 'zašto opet to, zar ne može nešto drugo, kome je to još uvijek zanimljivo...'. Nisam onaj tip 'no matter what', više sam razmažen a time i u mnogim situacijama nezainteresiran, neki bi rekli i asexualan.
1348 pestilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 20:49   #123
Nisam aseksualna ali se ponašam jednako kao i ti. Nemam strah od odbijanja, više živim u uvjerenju da dečko treba priči curi. Plus što ako ja priđem nekome i utvrdim da mi se ipak ne sviđa, kako ga onda odbiti? Uvijek mi je nekako škakljivo inzistirati na nekom upoznavanju i shvatiti da to nije to. Volim dugo upoznavati osobu, a danas sve ide previše brzo. Ne daj Bože da se propusti neka prilika.
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 00:10   #124
Voljela bih oživiti ovu temu


Koliko na forumu ima ljudi koji se smatraju aseksualnima?

Poznajete li aseksualne osobe? Jesu li otvoreno aseksualne ili je to jedna od tabu sexualnih orijentacija?
malaprinceza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 23:47   #125
Nisam neki ljubitelj sexa, čak me niti ne zanima da tako kažem. Za mene bi idealna veza bila kada bi bilo samo maženja, a sexa 1 ili 2 u mj onako reda radi.
tryingtoholdon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 00:47   #126
Quote:
tryingtoholdon kaže: Pogledaj post
Nisam neki ljubitelj sexa, čak me niti ne zanima da tako kažem. Za mene bi idealna veza bila kada bi bilo samo maženja, a sexa 1 ili 2 u mj onako reda radi.

Nikad te nije zanimalo ili? Dal ti to predstavlja problem u vezi, ako si bio s curom kojoj nije bilo jasno zašto je neželiš ili...?

Znaš li muške i ženske osobe sličnog mišljenja?

)
malaprinceza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 02:49   #127
Quote:
tryingtoholdon kaže: Pogledaj post
Nisam neki ljubitelj sexa, čak me niti ne zanima da tako kažem. Za mene bi idealna veza bila kada bi bilo samo maženja, a sexa 1 ili 2 u mj onako reda radi.
To je to!!!!

Može i 1 ili 2 godišnje, još bolje....
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 02:39   #128
Quote:
tryingtoholdon kaže: Pogledaj post
Nisam neki ljubitelj sexa, čak me niti ne zanima da tako kažem. Za mene bi idealna veza bila kada bi bilo samo maženja, a sexa 1 ili 2 u mj onako reda radi.
ne zamjeri
al dobio sam filing da ti više treba neki kućni ljubimac nego cura/žena.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:17   #129
Dižem temu ponovno. Ima li ovdje aseksualaca? Zanima me kakva su vam iskustva na asex dating stranicama?
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:01   #130
The Tema is alive!!!

Nisam razmišljao o dejtanju dosad, možda budem u bližoj budućnosti...
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:04   #131
Zasto osudjujete aseksualne osobe??
To je sasvim ok, prije nego promiskuitet, zar ne ? 😊
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw

Zadnje uređivanje Rejnna : 22.04.2017. at 14:42. Reason: Dopuna
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 06:48   #132
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Zasto osudjujete aseksualne osobe??
To je sasvim ok, prije nego promiskuitet, zar ne ? ��
Zašto uvijek osuđujete promiskuitet?? To je skroz ok, barem više nego skroz ne jebat se, ili bar bolje od one glupe vjernosti jednom partneru i glumljenju toga da vas nitko drugi ne zanima jer ste s njim sklopili protuprirodni ugovor o uzajamnom ropskom odnosu zato jer ste sjebani do te mjere da hoćete potpunu kontrolu nad privatnim životom partnera.
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 06:51   #133
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Dižem temu ponovno. Ima li ovdje aseksualaca? Zanima me kakva su vam iskustva na asex dating stranicama?
Mislim da ima više običnih nejebača. Asex kakvim stranicama?
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:03   #134
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post

Nisam razmišljao o dejtanju dosad, možda budem u bližoj budućnosti...
Jeej sretna sam sto postojis pronaci muskog aseksualca je kao pronaci jednoroga
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:20   #135
Ja nisam aseksualan u mislima (iako bih i to volio biti), ali po djelima jesam jer mi je fizički seks odbojan i gadljiv. Ne volim tuđu slinu, znoj, bakterije, dodire.
Zanima me samo seks na ekranu, virtualan, onaj u kojem ja ne sudjelujem.

Neka poluaseksualnost.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:00   #136
Poluaseksualnost? ajd dobro. Da se bar javi jos netko pa da budu dva i pol muskarca za mene.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:09   #137
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Poluaseksualnost? ajd dobro. Da se bar javi jos netko pa da budu dva i pol muskarca za mene.
Imaš neki savjet kako postati potpuno aseksualan?
Ili se baš treba roditi kao takav?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 19:15   #138
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Imaš neki savjet kako postati potpuno aseksualan?
Pa nije to neka disciplina da ju uvjezbavas,to ili jesi ili nisi. I dalje mi nije jasno zasto bi itko odabrao tj.pozelio biti aseksualan. Nije ti to neka fora
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 19:20   #139
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Pa nije to neka disciplina da ju uvjezbavas,to ili jesi ili nisi. I dalje mi nije jasno zasto bi itko odabrao tj.pozelio biti aseksualan. Nije ti to neka fora
Zato jer ionako ne želim seks niti mogu do njega (fizičke i psihičke blokade) pa bih volio prestati razmišljati o njemu.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 19:30   #140
Pa ako vec cesto mastas o seksu,sta nije logicnije pokusati ukloniti blokade nego odustati od njega? Iako je ovo sto opisujes dobra podloga za razvoj frustracija pa te donekle razumijem...
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.