Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 00:17   #281
Čovjek gleda u nebo prošarano otrovnim kem-trejlovima i vidi samo bezopasne kon-trejlove , čovjek gleda u nepobitne , nedvojbene dokaze o orionskim reptilskim šejpšifterima na ovom planetu , ali on tu vidi samo obične ljude , čovjek živi u izmanipuliranom i strogo čuvanom i kontroliranom matriksu-zatvoru , ali on taj zatvor percipira samo kao jedan "život" na Zemlji koji živi , a koji je nekad lakši , a nekad malo teži...čovjek vidi samo ono što se slaže s njegovim unutarnjim- mentalnim programima koje je izmanipulirano društvo-kolektiv usadilo u njega od malih nogu.

Vanjski svijet kojeg čovjek percipira je samo odraz njegovog unutarnjeg- subjektivnog svijeta , a pošto je taj unutarnji svijet kod većine ljudi izmanipuliran od strane vanzemaljskih kontrolora ovog planeta i to sa raznim alatima koji su im na raspolaganju , vanjski svijet kojeg ta ista većina ljudi percipira je zapravo izmanipulirana iluzija i laž , a tu iluziju i laž većina ljudi opet percipira kao jedinu objektivnu realnost.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 13:27   #282
Vjerujem u Vanzemaljce. Zapravo, tu se nema što vjerovati. Za mene je ta stvar toliko očigledna kao što je očigledno da je dok ovo pišem - sunčan dan i da se nalazim na Zemlji u jednom selu a iza kuće mi je livada i ulica.

Problem sa Zacharijem Sitchinom je u tome što on ne može dokazati postojanje Nibirua.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:27   #283
Lijepo si to rekao. Samo krajnje ne-inteligentan čovjek može i pomisliti samo , da je ljudska rasa , koja se inače još vozi na fosilna goriva , najinteligentniji i najsuperiorniji oblik života u ovoj galaksiji i svemiru uopće.

Zecharia Sitchin je bio veliki istraživač i vrhunski-jedini ekspert u prijevodima sumerskih tekstova , ali kao što to obično biva , tu su se umiješali orionski agenti kojima je misija bila da ga što više diskreditiraju i to je naravno privuklo sebi neke druge entitete , kojima je Sitchinova istina rušila sva njihova vjerovanja koja su imali do tada , pa su svi zajedno krenuli u akciju protiv Sitchina , a večina ljudi tada nije ni bila spremna za te istine , ali sada je došlo neko drugo doba kad se neki ljudi polako bude iz hipnotičkog stanja u kojem su bili cijeli život svoj.

U 3. i 4. mjesecu 2016.god. bilo je mnogo izvještaja i foto-snimaka na netu , od mnogih amaterskih i profesionalnih astronoma(sad su te snimke najedanput isparile ) , a na tim snimkama se jasno vidjela jedna jaka eksplozija , ispred jednog velikog planetoidnog objekta u našem sunčevom sistemu , a neki inteligentniji od tih istih astronoma su odmah povezali konce i shvatili su da se tu u stvari radi o Nibiruu , jer su godinama prije taj planetarni objekt mnogi i snimili dok se vrludao sunčevim sistemom , a mnoge su i snimke bile na netu tada(naravno ima tu i lažnih i umišljenih) uglavnom on se zadnjih godina sve više približavao jer je to i bila njegova uobičajena putanja o kojoj je Sitchin i pričao.

Ali poslije te velike eksplozije ispred Nibirua , eksplozije koja je djelo naših dobrih vanzemaljskih čuvara , vanzemaljaca koji su opozicija orionskim manipulatorima na ovom planetu , Nibiru je zaustavljen na svojoj putanji prema zemlji , putanji na kojoj je inače kroz povijest ove planete uvijek znao prouzročiti velike poplave i potrese zbog svoje velike mase.

Nibiru je bio jedan od planova orionskih mračnjaka , ali pošto im taj plan nije uspio , nastavili su sa svojim rezervnim planovima koji su danas toliko očigledni čak i neupućenom čovjeku.

Iluminati- orionski mračnjaci na planeti , vladari iz sjene , sa prijevarama , lukavstvom i lažima , a to najviše putem mainstream medija koji su u njihovom vlasništvu , pokušavaju preokrenuti percepciju ljudi na način da ljudi prihvate lažno činjenično stanje da je veliki rat neizbježan i onda putem i kroz svoje alate Ameriku , NATO , UN ,EU.....stvaraju konfliktne i provocirajuće situacije koje su popračene lažnim informacijama -lažima , a koje lijepo legnu u veliki dio programiranih ljudi s ispranim mozgovima i to su sve tako lijepo namjestili i smislili od samog početka "civiliziranog svijeta" , da čovjek nema vremena , ni volje , ni energije da razmišlja svojom glavom kad mu taj dobro osmišljeni "civilizirani svijet" , od strane Orionaca osmišljen , obuzme svu njegovu pažnju , pa ovaj trči od jutra do mraka da bi zadovoljio osnovne životne potrebe i želje , sebe i svojih bližnjih i da bi bio konstantno pod stresom , pa ih onda truju GMO hranom , ciljanim otrovnim pesticidima , cijepe djecu otrovnim supstancama , truju zrak kemtrejlovima , u velikom broju zemalja ubacuju fluorid u vodu za piće , pastu za zube , a fluorid je otrov koji su inače Židovima u konc -logorima stavljali u vodu za piće da ovi budu letargični i da se ne bune......
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 17:30   #284
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Čovjek gleda u nebo prošarano otrovnim kem-trejlovima i vidi samo bezopasne kon-trejlove , čovjek gleda u nepobitne , nedvojbene dokaze o orionskim reptilskim šejpšifterima na ovom planetu , ali on tu vidi samo obične ljude , čovjek živi u izmanipuliranom i strogo čuvanom i kontroliranom matriksu-zatvoru , ali on taj zatvor percipira samo kao jedan "život" na Zemlji koji živi , a koji je nekad lakši , a nekad malo teži...čovjek vidi samo ono što se slaže s njegovim unutarnjim- mentalnim programima koje je izmanipulirano društvo-kolektiv usadilo u njega od malih nogu.

Vanjski svijet kojeg čovjek percipira je samo odraz njegovog unutarnjeg- subjektivnog svijeta , a pošto je taj unutarnji svijet kod većine ljudi izmanipuliran od strane vanzemaljskih kontrolora ovog planeta i to sa raznim alatima koji su im na raspolaganju , vanjski svijet kojeg ta ista većina ljudi percipira je zapravo izmanipulirana iluzija i laž , a tu iluziju i laž većina ljudi opet percipira kao jedinu objektivnu realnost.
Ajd ti nama detaljno opiši metodu kojom si došao do ovakvih zaključaka.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 20:31   #285
Orioncovi nas varaju, Drakonci nas varaju, Mali Sivonje nas varaju, - svi nas varaju.

Ako je manje inteligentna bića lako varati kakav se zaključak nameće o našoj inteligenciji???????????????????
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 23:51   #286
Jako zanimljiva tema moram priznati. Iako nisam čitao sve stranice slažem se sa pročitanim pogotovo sa uvodnom stranom. Želio bih dodati par stvari iako će post biti malo duži vjerujem da vrijedi.
U Mišakovoj knjizi "Sve piše u novinama".. u poglavlju "susret sa gmazovima" Mišak iznosi par zanimljivih činjenica:

"Prije nekih tri godine, nakon emitiranja prve emisije s Ickeom, na pumpi
mi je ustreptalo prišla osoba X, vrlo simpatična i po svemu sudeći normalna
gospođa (naočale, pet-šest banki, vitalna, može biti svačiji susjed). Bila je uzbuđena
što me srela jer me, kako je rekla, baš htjela nekako zvati na televiziju.
No, na sinkronicitete smo se već navikli. Imam li minutu? Imam. Je li zaista
netko, kao što su joj rekli, prije neki dan u emisiji pričao o gmazovima. Je,
velim, trebate snimku? - jer obično me to pitaju. Ne, ne, kaže osoba X, nego je
nevjerojatno što ta priča potpuno odgovara njenom susretu od prije nekoliko
godina. I sad mi osoba X, vjerodostojna i iskrena po svim pokazateljima koje
moje iskustvo s ljudima i intuicija mogu dati, ispriča neobičan događaj: prizor
čovjeka kako se pred njom pretvara u gmaza.
Osoba dugo nije srela tog čovjeka, pa ga je čak kasnije (nakon što je čula
M emisiju) išla Zvati i preko nekog prijatelja nabavila broj, ali on joj je preko
log istog prijatelja preporučio da ga ni u kom slučaju ne zove (mada nikad nisu
bili u neprijateljskim odnosima). Zapamtio sam i to da je taj shapeshifter’ po
zanimanju psihijatar za teške slučajeve shizofrenije, a također i učitelj reikija,
Sto je zaista zanimljiva kombinacija. Naravno, iskoristio sam priliku i postavio
niz pitanja vezanih uz detalje mijenjanja oblika i konačno zamolio osobu X
da mi susret napiše, za moju arhivu i bolje pamćenje. Ostali smo u kontaktu.
Slijedi citat iz pisma o tom susretu s gmazom:

„Čitam Beskrajna ljubav jedina je istina od Davida Icka i na 31. strani vidim
crtež potpuno identičan onome koje sam ja vidjela - prelijevanje slike
gmaza u čovjeka... Ali više nisam sigurna na koji to način reći i da li uopće
reći. Jer sada vidim da je njegova panika kad sam ga nazvala poslije tvoje
emisije bila stvarna, a ne ‘moj osjećaj’ i da nije imala nikakve veze s mojim
eventualno povrijeđenim egom (pa zar me se ne sjeća...). Mogu li te zamoliti
da mi na par dana posudiš I)davidove prethodne knjige, da ih bar prelistam,
jer ova je tema za mene doista bila na razini ‘moja mašta priča svašta’
i popuštanja okolini zbog ‘prevladavajuće dogovorne stvarnosti’...”
(Prilikom upoznavanja s tim čovjekom odjednom je ispred sebe vidjela
kako je izrastao i pretvorio se u gmaza, pa je zapanjeno pitala ljude oko
sebe o tome, ali nitko to nije vidio; op. K. M.) „...On je izgledao kao stari gmaz
krupnih krljušti, ogromnog debelog repa kojim je mlatio lijevo-desno, nezgrapnog
hoda, duge njuške s koje se cijedila gusta sluz. Ta sluz je ostajala i na
nogama—zadnjim, koje su ogromne i čiji su prsti povezani grubom plivaćom
kožom; ne bih je nikad opisala kao kožicu. Teško se kretao. Moje prvo pitanje
je bilo: Kako si stao u tramvaj? Ne znam zašto je trebalo tako mnogo vremena
(četrnaest godina) da dobijem potvrdu da nisam luda.”

Skoro godinu dana ili više od tog susreta na benzinskoj pumpi, dobio sam
uzbuđeni poziv od jednog poznanika. Taj je čitao Ickeove knjige, ali nisu mu
baš sjele, makar na čudan način, jer smatra da on samo grebe po površini. Ideje
o gmazovima mu pogotovo nisu sjele. No, bilo mu je zabavno i htio se informirati,
a neke teze o stvaranju centralizirane kontrole bile su mu vjerojatno prihvatljive
i na temelju vlastitih razmišljanja o svijetu oko nas. Kad me nazvao,
prvo što mi je uzbuđeno rekao bilo je: „Znaš kaj, Icke je u pravu!” Rekao sam
da mi se već otprije čini da bi mogao biti, ali zašto on to sad kaže i to tako uzbuđeno?
Ispostavilo se da je upravo tog dana doživio krajnje neobično iskustvo.
Imao je poslovni sastanak s čovjekom kojeg nije poznavao od ranije. Kako
su se pregovori zahuktavali i nisu baš dobro napredovali, u jednom je trenutku
nastala neugodna tišina. Gledajući čovjeka preko stola, u Jednom je trenutku
primijetio da mu se desna strana lica „poprilično izobličila i zamutilC Pozorno
je promatrao promjenu „koja je bila vrlo očita”. Desna strana njegove glave,
,,a pogotovo dio iznad usta, oči, jagodične kosti, nije bila ljudska’’
Evo kako je opisao situaciju: „Teško je opisati što sam točno vidio, ali rep-
I liska struktura očiju i tekstura kože definitivno nisu bili ljudski, Zamisli kao
da skineš nekome kožu, a ispod nešto drugo; i po obliku, teksturi, boji i svemu.
Nastojao sam ostaviti dojam daje sve u redu i nisam ni na kakav način reagirao
jer nisam bio siguran kakva bi bila njegova reakcija. Nakon nekoliko trenutaka
njegovo se lice vratilo u svoj izvorni oblik, a on se ispričao da žuri i da nažalost
mora prekinuti sastanak. Mislim da je skužio, jer koliko god se ja trudio ostati
hladnokrvan, moralo i i vidjeti da sam zašutio i zabuljio se. Mislim da je zato
tako naprasno i prekinuo sastanak. Više ga nikad nisam vidio niti me kontaktirao.
Iskreno govreči, niti nemam takvu želju.”
Spomenuo mi je da je njegovo drugo i puno nezgodnije iskustvo bilo kad
je pogledao u oči, jednom arapskom princu (koji je prije par godina bio sa svojom
pratnjom u njegovu laboratoriju): „Po prvi put kao da sam gledao nekoga
tko nije čovjek, Nikakva vibra, nikakva emocija ništa, Samo oči bez dna. Užas
- i sad se stresem.”

Priča ima i nastavak. Nekoliko dana kasnije moj je prijatelj još bio pod
dojmom viđenog. Ispričao je prijateljici „koja je vrlo senzitivna”, kako je vidio
da se čovjeku promijenilo lice u nešto vrlo neugodno. Nije spominjao na što
ga je oblik lica podsjećao pa ga je iznenadio njezin komentar da je lice sigurno
bilo ‘zmijoliko’. Na njegovo inzistiranje da mu objasni što želi reći; rekla mu
je da ponekad zna sjediti na Trgu bana Jelačića i gledati prolaznike. Često bi
kod prolaznika znala zamijetiti ‘zamućenja’ na desnoj strani glave, a ponekad i
reptilsku formu. Njezano objašnjenjeije bilo da senzitivci takva stvari viđaju već:
dugo vremena i da to nije ništa novo. Osim toga, po njezinim riječima, pravih
je ‘gmazova vrlo malo i češće sreću ‘gmazovske’ forme koje žive u simbiozi s
ljudima a*da toga ljudi nisu niti svjesni.

"No, kad se radi od divovskoj slagalici koju zovemo svijet, iznenađenjima
nikad kraja. Ponedjeljkom popodne na Hrvatskom radiju suvodim dječju
emisiju Zbrda Zdola koju Branka Jovičić piše. Sljedeću informaciju izvukla je
odnekud kao zanimljivost za emisiju koja je padala na Valentinovo.
Otkuda stiže prikaz srca kakav koristimo, jer ljudsko srce tako ne izgleda,
već je okruglo?
Odgovor je glasio: iz starog Egipta; tako su Egipćani prikazivali srce. A pazite
sad ovo: oni su prikazivali - krokodilsko srce! Bio sam zapanjen, no slike
s interneta to su potvrdile. Iz perspektive Velikog plana punog subliminalnih
poruka i simbola (jer cilja se na podsvijest), to je tako domišljato - najveći
blagdan ljubavi prepun izokrenutih simbola, svi jedni drugima poklanjamo
gmazovska srca, a ona nas sa svih strana okružuju. Uostalom, izokretanje simbola
njihova je strast, pa je tako bijela golubica, simbol Semiramide, božice razaranja,
postao simbol mira. Ali o obratnostima je već bilo riječi.
Pitao sam onom prilikom Ickea zna li za genezu simbola za srce, smatrajući
da zna, kad je tisuće stranica napisao o toj temi. No, prvi put je to čuo. i
gromko se nasmijao tom apsolutnom, vrhunskom spinu, u kojem su gmazovi
prisvojili sam simbol onog protiv čega djeluju."


"Ti drevni „bogovi stvaratelji” se, dakle, hrane ljudskim emocijama, a jedna
od najvećih tajni koje su se skrivale od ljudske vrste bila je spoznaja kakvo je bogatstvo
i izobilje skriveno u emocijama. Zato se ljude drži podalje od toga da istražuju emocije,
jer bi kroz emocije mogli razotkriti stvari. Emocije povezuju ljude s duhovnim tijelom,
koje nije fizičko i koje egzistira u multidimenzionalnoj sferi. No,
modulacija frekvencije sada je uspostavljena i energije izvana rade na promjeni planeta."

Zadnje uređivanje Amstrad : 16.05.2017. at 00:03.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 00:39   #287
Pričaju za Sive da žive u društvima bez emocija da su oni skoro jedan jedinstveni kolektivni identitet, da radnička klasa nema Ega, žive u zajednicama od po 70-80 jedinki čii su Egoi stopljeni u jedan. A na čelu svake takve zajednice je jedan koji ima izdvojenu svijest o sebi i koliko sam skužio, naređuje ostalima što da rade.

Bez emocija su, nemaju sposobnost razgovarati o duhovnim stvarima kao: - tko sam/što sam, zašto sam ovdje, odakle sam došao i kamo idem. Neki hibridi između Greya i Zemljana ne mogu preživjeti bez emocija, pa kidnapiraju Zemljane, naročito žene koje onda tu djecu-hibride drže uza sebe, dodirju svojim tijelom i iskazuju im emocije kako bi ona mogla nastaviti živjeti.

Ti se Sivonje hrane svjetlošću, a ne hranom kao ljudi-sisavci. Taj proces hranjenja traje jako kratko i drže da je taj proces veoma veoma privatna stvar. Uđeš u komoru, nahraniš se na brzinu svjetlošću, izađeš, doše netko drugi. Kad se nahrane posvećuju se drugim aktivnostima.

Navodno ih je na njihvom planetu svega nekoliko milijuna. Žive dakle u tim kohortama od 70-80 pripadnika, u imanjima a svako imanje ima nekoliko velikih zgrada točno određene namjene. Jedna je za hranjenje svjetlošću druga za rad, treća za odmor/uživanje a između je prirodan okoliš u kojem također vole uživati.

Razlog zašto ovo opisujem je moje pitanje... pretpostavimo da neki Zemljanin želi živjeti u takvoj zajednici na takvoj planeti, može li se on nekom molitvom/ritualima/usmjerenim djelovanjem u slijedećem život rodit kao Sivonja?

Ili je naša Karma toliko čvrsto vezana uz naše biološke i društvene osnove da je reinkarnacija iz jednog svijeta u drugi teško ostvariva?

Ili možda jest ostvariva ako te Greysi povuku k sebi?

Ne mogu naći link gdje sam ove informacije pročitao. Nastojat ću ga naći ćim prije.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 18:21   #288
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Zapamtio sam i to da je taj shapeshifter’ po
zanimanju psihijatar za teške slučajeve shizofrenije, a također i učitelj reikija,
Sto je zaista zanimljiva kombinacija. Naravno, iskoristio sam priliku i postavio
niz pitanja vezanih uz detalje mijenjanja oblika i konačno zamolio osobu X
da mi susret napiše, za moju arhivu i bolje pamćenje. Ostali smo u kontaktu.
Slijedi citat iz pisma o tom susretu s gmazom:

„Čitam Beskrajna ljubav jedina je istina od Davida Icka i na 31. strani vidim
crtež potpuno identičan onome koje sam ja vidjela - prelijevanje slike
gmaza u čovjeka... Ali više nisam sigurna na koji to način reći i da li uopće
reći. Jer sada vidim da je njegova panika kad sam ga nazvala poslije tvoje
emisije bila stvarna, a ne ‘moj osjećaj’ i da nije imala nikakve veze s mojim
eventualno povrijeđenim egom (pa zar me se ne sjeća...)
Odličan post Amstrad.
Taj shapeshifter je psihijatar za teške slučajeve shizofrenije zato jer je shizofrenija u mnogim slučajevima ustvari zaposjednutost čovjekove svijesti i podsvijesti reptilom iz niže 4 astralne dimenzije , tako da reptilska svijest tada "odgurne" u stranu čovjekovu svijest i preko čovjekove podsvijesti upravlja manje ili više čovjekovim tijelom , zavisno o stupnju zaposjednutosti-opsjednutosti i onda taj psihijatar-reptil među svojim ostalim mračnim razlozima , komunicira sa svojim reptilima iz astrala preko tog jadnog čovjeka koji je zaposjednut.

Sjećam se najboljeg hrvatskog filma ikada snimljenog "Izbavitelj" s Reljom Bašićem u ulozi Izbavitelja , gdje su ljudi-štakori integrirani u sve sfere društva i ponašaju se kao svi drugi ljudi, obnašaju visoke funkcije i svi su povezani i tek kad je jedan probuđeni izumio sredstvo koje ih razotkriva , maske su počele padati.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 23:14   #289
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Odličan post Amstrad.
Taj shapeshifter je psihijatar za teške slučajeve shizofrenije zato jer je shizofrenija u mnogim slučajevima ustvari zaposjednutost čovjekove svijesti i podsvijesti reptilom iz niže 4 astralne dimenzije , tako da reptilska svijest tada "odgurne" u stranu čovjekovu svijest i preko čovjekove podsvijesti upravlja manje ili više čovjekovim tijelom , zavisno o stupnju zaposjednutosti-opsjednutosti i onda taj psihijatar-reptil među svojim ostalim mračnim razlozima , komunicira sa svojim reptilima iz astrala preko tog jadnog čovjeka koji je zaposjednut.
Vidiš nisam o tome ni razmišljao na taj način. Kako onda izabiru svoje žrtve za ove "eksperimente"? Jel to slučajan odabir ili ima neko pravilo?
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Sjećam se najboljeg hrvatskog filma ikada snimljenog "Izbavitelj" s Reljom Bašićem u ulozi Izbavitelja , gdje su ljudi-štakori integrirani u sve sfere društva i ponašaju se kao svi drugi ljudi, obnašaju visoke funkcije i svi su povezani i tek kad je jedan probuđeni izumio sredstvo koje ih razotkriva , maske su počele padati.
Što se toga tiče odmah sam se sjetio još jednog dobrog odlomka iz knjige, tu Mišak kopira tekst iz neke knjige i veoma je zanimljivo:

"Kako im je ovaj izvor hrane važan, a gube kontrolu nad
planetom, vraćaju se svom glavnom portalu na Bliskom istoku gdje je njihovo
gnijezdo ispod zemlje, da kreiraju još više straha, kaosa i nemira. Kradu ljudsku
psihičku energiju i daju krivu sliku o stvarnosti „na svaki mogući način na
koji si to uopće možete zamisliti”, pisalo je u knjizi. Po volji se priključuju na
ljudske sustave vjerovanja i ispumpavaju velike količine žive energije, jer „sve
ljudske misli stvaraju svijet”, a na ovaj način sve one idu na isto mjesto. Šest
milijardi ljudi koji misle predstavljaju ogromnu količinu žive energije, a prevladavajući
osjećaj u toj energiji je strah, koji se gaji kroz uvjerenja."

Ako znamo za činjenicu da se hrane ljudskom energijom onda postaje jasno zašto se na javnim medijim propagandira rat i svaki dan se priča o ratu za koji većina nas zna da je produkt amerike.
Ako uzmemo u obzir da se naša energija uporno usmjerava na ratove koji nas se uopće ne dotiču onda znamo tko je glavni producent rata. Jer istina je zapravo da sve što se događa u današnjem svijetu ne bi ni psihopat mogao učiniti, samo NE-čovjek može učiniti toliko zla čovjeku.

I evo još jedan odlomak iz knjige koji mi je zanimljiv:

"Treći tekst koji sam imao u rukama a spominjao je gmazove jest skripta
Terra Papers u kojoj je autor (koji se potpisao kao Robert Morning Sky, potomak američkih Indijanaca) zapisao priču koju mu je ispričao njegov djed. Ta
priča, nalik scenariju sf-blockbustera, na šezdesetak stranica, također govori o
velikim svemirskim događajima i bitkama iz prošlosti, čije su posljedice i dalje
prisutne. Preopširno bi bilo da sad sve prepričavam, jer je priča dosta složena.
Zanimljivo je da se u mnogim detaljima preklapa s prethodne dvije spomenute
knjige, kao što se i one dvije međusobno preklapaju, i općenito i raznim detaljima.
Robert Morning Sky kaže (baš kao i Barbara Marciniak u Donositeljima
novog svitanja) da u svemiru postoje razne vrste humanoida - riblji humanoidi,
ptičji humanoidi, sisavački humanoidi, humanoidi insekti i naravno,
Umazovski humanoidi. Pažnju mi je privuklo to što je priča puna starih imena
na koja se nailazi u sumerskim mitovima, poput An-u, En-lIL, Tiamat, Aridu,
u također govori o osvajanju Zemlje od strane gmazova.
Tako je to s gmazovima - nikad dosadno!"

Morao sam zaljepiti ove odlomke jer me samo poglavlje jako fascinira i ima jako puno ključnih činjenica koje su zapravo jako interesantne i od presudne važnosti.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 01:39   #290
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post

Ako znamo za činjenicu da se hrane ljudskom energijom onda postaje jasno zašto se na javnim medijim propagandira rat i svaki dan se priča o ratu za koji većina nas zna da je produkt amerike.
Ako uzmemo u obzir da se naša energija uporno usmjerava na ratove koji nas se uopće ne dotiču onda znamo tko je glavni producent rata. Jer istina je zapravo da sve što se događa u današnjem svijetu ne bi ni psihopat mogao učiniti, samo NE-čovjek može učiniti toliko zla čovjeku.
Upravo tako , samo NE-čovjek može učiniti toliko zla čovjeku , ali ovi vanzemaljski okupatori očito to ne vide kao nekakvo zlo , oni vide čovjeka kao jedno inferiorno biće , slično kao što čovjek vidi životinju.

Uzmimo jedan primjer. čovjek iz zabave i sporta ubija životinje i to se naziva lovstvo , a ubojice iz sporta i zabave se nazivaju lovci i čak su proglasili svog zaštitnika- sveca ovih ubojica životinja iz sporta i zabave - svetog Eustahija.....poanta je da čovjek nije ništa bolji niti gori od Reptila i Orionaca , jer svaki čovjek ima u sebi nešto reptilsko , a to je mali reptilski mozak ispod velikog sisavačkog , malu uspomenu na prve neuspjele genetičke eksperimente ovih Orionaca , a taj reptilski mozak sa svojim karakteristikama : dominacijom, kontrolom, hijerarhijom , nadmetanjem , ritualima...radi kod čovjeka u onoj mjeri , koliko se svijest čovjeka poistovjećuje s njim , a što svijest čovjeka više evoluira , sve se manje poistovjećuje s tim reptilskim karakteristikama.

Po stupnju poistovjećivanja čovjekove svijesti sa svojim malim reptilskim mozgom , možemo razaznati i različite razine svijesti ljudi na ovom planetu , kroz manje ili više izražene karakteristike tog istog mozga - stupanj evolucije svijesti kod ljudi.

Ono za šejpšiftere psihijatre , ništa od takvih stvari nije slučajno.
Dobri su ti ovi odlomci.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 01:45   #291
@piskavac , zanimljiva su pitanja ali malo komplicirana za odgovarati.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 11:02   #292
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
@piskavac , zanimljiva su pitanja ali malo komplicirana za odgovarati.
Neki teoretičari reinkarnacije čak tvrde da se mi po karmičkom zakonu reinkarniramo unutar yati-ja. Yati ili jato/klan je zajednica od 200-300 ljudi.

Međutim meni to zvuči baš onako jako ograničavajuče. Pa što ako netko tko je živio na selu i iz nekog razloga želi u idučem životu živjeti u gradu, znači da ni tu želju ne može ispuniti jer eto mora se rodit unutar određenog klana. Moram priznat da mi to ne zvuči baš vjerojatno. Ali tko zna, možda je i moguće.

Poanta je , ako je ovo zaista tako - što tek onda reči o mogućnostima reinkarnacije s jedne planete na drugu? Onda po tome ispada da se niti Greysi ne mogu tek tako lako reinkarnirati ovdje na Zemli u tijelu čovjeka-sisavca.

Što je kontradiktorno jer oni navodno imaju tehnologiju kojom mogu zarobiti duše i prisiliti ih da se reinkarniraju u onom dijelu Svemira i na onoj planeti na kojoj oni žele da se reinkarnira.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 12:22   #293
Quote:
Najpoznatije religije u kojima je reinkarnacija opće prihvaćena su budizam i hinduizam.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Reinkarnacija

Dakle, radi se o notornoj vjeri/vjerovanjima a ne o proživljenom iskustvu/svjedočenju ikog sa ove teme ... premda "neki" ovdje zauzimaju gotovo takav stav ("gard").

"Uskrsnuće" je, pred strahom od smrti (temeljnim strahom svih strahova), slična utjeha kod kršćana.

Zadnje uređivanje arthura : 17.05.2017. at 12:38.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 23:24   #294
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Po stupnju poistovjećivanja čovjekove svijesti sa svojim malim reptilskim mozgom , možemo razaznati i različite razine svijesti ljudi na ovom planetu , kroz manje ili više izražene karakteristike tog istog mozga - stupanj evolucije svijesti kod ljudi.

Ono za šejpšiftere psihijatre , ništa od takvih stvari nije slučajno.
Dobri su ti ovi odlomci.
Uvijek sam mislio da je taj reptilski mozak samo neka metafora ali što više proučavam ovo sve zapravo više ima smisla i logike.

A je li postoji kakva metoda da se raspozna je li netko reptil ako nemamo razvijeno šesto čulo za takve stvari?
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 23:52   #295
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Neki teoretičari reinkarnacije čak tvrde da se mi po karmičkom zakonu reinkarniramo unutar yati-ja. Yati ili jato/klan je zajednica od 200-300 ljudi.

Međutim meni to zvuči baš onako jako ograničavajuče. Pa što ako netko tko je živio na selu i iz nekog razloga želi u idučem životu živjeti u gradu, znači da ni tu želju ne može ispuniti jer eto mora se rodit unutar određenog klana. Moram priznat da mi to ne zvuči baš vjerojatno. Ali tko zna, možda je i moguće.

Poanta je , ako je ovo zaista tako - što tek onda reči o mogućnostima reinkarnacije s jedne planete na drugu? Onda po tome ispada da se niti Greysi ne mogu tek tako lako reinkarnirati ovdje na Zemli u tijelu čovjeka-sisavca.

Što je kontradiktorno jer oni navodno imaju tehnologiju kojom mogu zarobiti duše i prisiliti ih da se reinkarniraju u onom dijelu Svemira i na onoj planeti na kojoj oni žele da se reinkarnira.
Vjerovao netko ili ne-vjerovao u re-inkarnaciju , na isto mu dođe , re-inkarnirati će se i ovako i onako , pa se ne mora nitko previše oko toga uzbuđivati , ali ima jedna stvar koja ljude zbunjuje u vezi s tim.

Uglavnom se govori da se duše re-inkarniraju , što je samo djelomično istina , re-inkarnira se ustvari svijest duše ili bolje rečeno jedinka svijesti duše , a duša sama po sebi je više kao jedan veliki konglomerat mnogih jedinki svijesti ,koje prolazeći kroz razna iskustva , kroz mnogobrojne forme , donose ta iskustva svojoj duši i obogaćuju je i samim tim duša evoluira.

Ne može se re-inkarnirati čovjekova ličnost-ego , koji je ustvari fiktivni-nepostojeći identitet i koji stvara iluziju odvojenosti u ovoj 3dimenziji.
On se ne vraća ponovo u ljudsko tijelo i zato se čovjek uglavnom i ne sjeća svojih prethodnih života , jer se re-inkarnira svijest a ne ego-ličnost ,a ti ustvari i jesi svijest koja se poistovjećuje sa fizičkim tijelom , mislima i emocijama i tokom vremena , s tim poistovjećivanjem stvaraš svoju ličnost-ego , koji je ustvari iluzija , fiktivni identitet koji neprestano treba potvrđivanje okoline da bi preživio , jer ego-ličnost je proizvod društva i kad taj lažni identitet nestane , ostaje čista svijest koja je u svojoj prirodi sama tišina.
Ovo ovdje je samo ukratko , koga zanima ima više o tome na temi "Dimenzije" u pdf Duhovnost.

To što govoriš da pojedini entiteti mogu zarobiti duše i prisiliti ih da se inkarniraju gdje ovi to žele , to opet može biti moguće samo za jedinku svijesti duše , ali ne za dušu samu , dušu nitko ne može prisiliti na ništa , jer je sama duša multidimenzionalna i sama ta riječ govori da ona obitava u mnogim dimenzijama u isto vrijeme , dok negativni entiteti-vanzemaljci o kojima je riječ u ovoj temi , mogu ići najviše do niže 4 astralne dimenzije , a dimenzije iznad 4d su dimenzije gdje vlada jedinstvo svijesti ili bezuvjetna ljubav i tu nema negativnih entiteta koji bi nekoga otimali ili mu radili zlo , jer takvi entiteti ne mogu podnijeti visoke vibracije jedinstva svijesti ili ljubavi u višim dimenzijama , već samo niske vibracije razdvojenosti svijesti koje karakterizira mržnja, strah i ostale niskofrekventne emocije u ovoj 3d i 4d.

Orionski Anunnakiji imaju multidimenzionalne duše , ali se na žele vratiti njima , ne žele niti pomišljati na povratak kući-u svoju multidimenzionalnu dušu koja je u višim vibracijama svijesti iznad 4dimenzije , već su pronašli načine , imaju tehnologiju tako da se neprestano re-inkarniraju u ovoj 3d i nižoj 4d , a da bi se uopće i mogli vratiti dušama svojim , trebali bi odraditi nakupljenu dugogodišnju negativnu karmu dok su tlačili druge , a to im sigurno nije u planu.

Mogu se inkarnirati i inkarniraju se na ovoj planeti duše-svijesti s drugih planeta i galaksija , to je oduvijek bilo tako , jer sa samom okupacijom ovog planeta mračnim vanzemaljcima s Oriona , ovdje su dolazili i inkarnirali se i još uvijek se inkarniraju visokoevoluirane svijesti-duše s drugih prosvjetljenih planeta u ovoj Galaksiji i izvan nje i to da bi držali balans ili svijetlo u mraku , a najpoznatiji od njih je Isus iz Nazareta , koji je ustvari bio samo jedan od visokoevoluiranih zvijezdanih bića - starseed - starbeing , koji su oduvijek držali svijetlo u ovom mračnom orionskom zatvoru.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 23:54   #296
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Uvijek sam mislio da je taj reptilski mozak samo neka metafora ali što više proučavam ovo sve zapravo više ima smisla i logike.

A je li postoji kakva metoda da se raspozna je li netko reptil ako nemamo razvijeno šesto čulo za takve stvari?
Ako nemaš šesto čulo, veliko teoretso znanje iz psihologije i praktično žiovotno iskustvo su ti jedina dva jaka alata na koja se možeš osloniti u raspoznavanju tko je reptil, a tko ne.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 00:10   #297
Prepoznaj lizarda

https://youtu.be/yeBsSoTyzvw
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 08:25   #298
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
.. imaju tehnologiju tako da se neprestano re-inkarniraju u ovoj 3d i nižoj 4d ..
Mogu se inkarnirati i inkarniraju se na ovoj planeti duše-svijesti s drugih planeta i galaksija , to je oduvijek bilo tako , jer sa samom okupacijom ovog planeta mračnim vanzemaljcima s Oriona , ovdje su dolazili i inkarnirali se i još uvijek se inkarniraju visokoevoluirane svijesti-duše s drugih prosvjetljenih planeta u ovoj Galaksiji i izvan nje i to da bi držali balans ili svijetlo u mraku , a najpoznatiji od njih je Isus iz Nazareta , koji je ustvari bio samo jedan od visokoevoluiranih zvijezdanih bića - starseed - starbeing , koji su oduvijek držali svijetlo u ovom mračnom orionskom zatvoru.
Kod više razvijenih bića radi se o bitno duljem životnom vijeku. Čak je i čovjek izvorno sastavljen za ciklus od 1000 godina, pa su prvi ljudi prije 75 tisuća godina živjeli 900 godina, dok se to nije srozalo na 35 godina prije 25 tisuća g, i onda malo popravilo zbog medicine zadnjih 100 godina.
Sljedeći stupanj razvoja ima životni vijek 90 tisuća godina, stupanj iznad toga barem milijun ako ne više... Tako da ako je neko plemstvo od tate dobilo na upravljanje ovu koloniju, moguće je da se radi o još prilično mladom biću s njihove perspektive.
O reinkarnacijama, zadnje informacije govore o oko 150 tisuća vanzemaljaca koji ovdje nisu kao reinkarnacije nego se samo prikazuju u ljudskom obliku.
Za reinkarnirana viša bića kažu da ih sada ima više od 300 milijuna i da su praktički sva nova ljudska bića koja se sada ovdje rađaju reinkarnirana viša bića koja imaju zadaću pomoći u procesu završetka našeg ciklusa i promjene uvjeta na zemlji. Kažu da se to znatno inteziviralo od 2000. g. Video vjerojatno iz 2011.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:55   #299
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ako nemaš šesto čulo, veliko teoretso znanje iz psihologije i praktično žiovotno iskustvo su ti jedina dva jaka alata na koja se možeš osloniti u raspoznavanju tko je reptil, a tko ne.
Interesantno je što sam za neke ljude osjetio da su nešto što zapravo nisu, teško je to objasniti ali imao sam par susreta gdje mi se činilo kao da se osoba skriva.
Samo što tad nisam o sličnim stvarima razmišljao ali mi se čini da bi to moglo biti to.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:00   #300
Ma kaj ce vam prepoznavanje
Pun youtube ekipe koja tvrdi da su reptili i reptilski shapeshiftersi. Neki se i prilicno trude dokazati.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.