Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2007., 10:08   #1
Upomoć! Prevarila sam muža:-(

Forumaši i forumašice,pomozite!
Posljednjih nekoliko godina na poslu sam promatrala jednoga kolegu,eminentnog farmaceuta,koji je kod nas došao kao vanjski suradnik a igrom slučaja kod nas je i ostao.Nešto mlađi od mene najprije mi je u oko upao zbog izrazito privlačnog stila odjevanja,skladnoga.Kroj odjeće koju je nosio odavao je izuzetno lijepu liniju tijela........No, u početku mi ništa nije padalo na pamet,promatrala sam ga samo kao sredovječnog muškarca koji jako dobro izgleda i još više drži do sebe.Vremenom taj mi je ljepotan postao i nadređeni.Naša komunikacija bila je u početku isključivo službena,do pred sam kraj njegovog rada u našem poduzeću.Prije nove godine 2007. rekao mi je kako u siječnju odlazi u inozemstvo odakle je i došao.Tad je naš odnos izašao van granica službenog.Pričali smo o našim životima,pričala sam mu kako sam sretno udana,o svojoj kćeri,on meni o svojem propalom braku,svoja dva sina......
Nedugo nakon toga pozvao me da izađem s njim u večernji obilazak grada.Nisam mu rekla ni da ni ne,nego sam mu rekla da me nazove na bob predvečer pa ćemo se dogovoriti ovisno o situaciji.
Istu večer me nazvao i dogovor je pao.Nalazimo se.Bila sam van sebe,uzbuđena bla bla bla.
Šetnja gradom sokovi,bla bla bla i na kraju odlazak u Tomislavac na Sljemenu,da ne širim previše o tome kako sam se uspjela odhrvati njegovom pozivu na to lijepo mjesto.
I tamo,malo po malo,desio nam se seks,lud,nezaboravan..........
Bila sam u kupaoni,zvonio mi mob.,on se javio,a s druge strane tko drugi nego moj muž.
Sve mu bilo jasno.Neću rastezati priču previše da ne dosadim,muž i ja imali smo skladan brak bez razmirica,ali odkad je shvatio da sam mu bila nevjerna sve se promijenilo.Imam osjećaj da me zamrzio,ne izlazimo zajedno kao nekada,neda mi da izlazim sama iz stana,pogotovo na večer,često mi spočitava moju nevjeru,neželi na more samnom,a samu me nepušta,seksa me,ali ni izdaleka kao nekada,postala sam mu skoro doslovno sluškinja i samo sluškinja.
Imate li kakav savjet,recept da me spasite,šta mi je činiti u ovakvoj situaciji????????
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 10:12   #2
Pa razgovarajte. A ako ti ni na koji način ne može oprostiti tu romansu, onda se rastanite. Ne vidim smisao daljnjeg zajedničkog života ako je situacija takva kako navodiš a on se ne buni nego potencira upravo takvu situaciju.
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 10:17   #3
Quote:
Gospođa_Dragica kaže: Pogledaj post
Pa razgovarajte. A ako ti ni na koji način ne može oprostiti tu romansu, onda se rastanite. Ne vidim smisao daljnjeg zajedničkog života ako je situacija takva kako navodiš a on se ne buni nego potencira upravo takvu situaciju.

Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 10:23   #4
ti ne možeš njemu biti sluškinja zbog jedne nevjere. neka se odluči- ili će oprostiti ili neće. sve između je tortura.
vjerujem da bi te razvod malo stresao, ali, zar nije bolje malo izgubiti novaca, nego psihičko zdravlje i samopouzdanje?
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 10:24   #5
Quote:
nephthys kaže: Pogledaj post
ti ne možeš njemu biti sluškinja zbog jedne nevjere. neka se odluči- ili će oprostiti ili neće. sve između je tortura.
vjerujem da bi te razvod malo stresao, ali, zar nije bolje malo izgubiti novaca, nego psihičko zdravlje i samopouzdanje?
Nebi izgubila malo novca,nego bih izgubila SVE! Svu imovinu je on kupio,sve je njegovo,ja bih ostala PODSTANAR!
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 10:27   #6
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Nebi izgubila malo novca,nego bih izgubila SVE! Svu imovinu je on kupio,sve je njegovo,ja bih ostala PODSTANAR!
ako je to stečeno u braku, bez obzira tko je kupio, ne dijeli li se na pola?
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 10:29   #7
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Nebi izgubila malo novca,nego bih izgubila SVE! Svu imovinu je on kupio,sve je njegovo,ja bih ostala PODSTANAR!
E o tome si trebala misliti prije neg si se jebala s superzgodnim eminentnim farmaceutom.

Kako misliš ne smiješ lagati mužu? Da li ti kolega bio toliko bolji u sexu? Mislim da ti je u tom slučaju laganje jedini spas..

I pobogu, ZAŠTO se taj tip javio na TVOJ mobitel?
Ajd da varaš, al si još i glupa.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 10:53   #8
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Nebi izgubila malo novca,nego bih izgubila SVE! Svu imovinu je on kupio,sve je njegovo,ja bih ostala PODSTANAR!
Hopla imenjakinjo!
Znači nešto si promijenila moralne nazore!
Nedavno sam čitala tvoja mišljenja na temi o nevinosti!
Hajde sada si "moralni smrtnik" kao milijuni drugih.Na sreću,a ne da ti se rugam.

Vidiš ovo o imovini mi nije jasno!
Kako sve je on kupio?Sve je njegovo?
Bračna tečevina je sve što je kupljeno i u toku braka,neovisno o zaposlenju ili
visini prihoda supružnika.
Jedino što je unio u brak ili nasljedio od roditelja,nije bračna tečevina.Nemože te ni iseliti iz stambenog prostora,a luda bi i bila da odeš bez isplate,ako do razvoda dođe.
Zato informiraj se kod odvjetnika,neobavezno.
I nemoj sebe odmah stavljati u podređenu poziciju,niti kao čovjek niti kao imovinsko-bračni partner!
No dali će ti suprug oprostiti prevaru je već drugi par rukava.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 17:11   #9
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Nebi izgubila malo novca,nego bih izgubila SVE! Svu imovinu je on kupio,sve je njegovo,ja bih ostala PODSTANAR!
draga veronika,moj savjet ti je da se zaposlis u gajevoj posto ocito savjesti ni osjecaja ni mozga nemas,a novac jako volis.
mala mare2106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:15   #10
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.
ne, ne trebaš osjećati krivnju. od tog osjećaja ti ne može biti bolje a neće pomoći ni tvom mužu.
jasno sam ti rekla, razgovarajte. a ako ne nađete riješenje rastanite se. ne postoji idealna situacija, moraš pronaći kompromis, kažeš da bi ti rastava uništila život u materijalnom pogledu ok onda izaberi prioritete, ili brak takav kakav je ali eto materijalno blagostanje ali neskladan brak ili se rastani i biti ćeš sretna ali materijalno uništena, odaberi što ti je bitnije.

ps. isto mi je smiješno da ti se taj "uglađeni" ljubavnik išao javljati na mobitel, i to baš u trenutku kad si ti bila u kupaoni da te suprug zvao, i super mi je kako je suprugu odmah sve bilo jasno zapravo bilo bi mi interesantno što su oni uopće pričali preko mobitela, o čemu?
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 13:24   #11
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.

pa tako ti i treba!!!
LUCIA@CRV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 14:55   #12
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.[/QUOTE]

e jebiga draga moja gospođo tribalo je ranije misliti...a kako bi se ti osjećala da je on tebi to napravio?
clint 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 22:03   #13
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.
posije jebanja nema kajanja.
__________________
1❤
desetipedeset is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 14:03   #14
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.

Isuse, koja sebičnost... A koliku krivnju, zapravo, osjećaš?? Ja je ne vidim nigdje u tvom postu. Zapravo, zvučiš ponosno...

Ajde, prevara... to je još i oprostivo... ali ovakav nedostatak kajanja i bahatost...
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 14:07   #15
Aha... ja se pjenim na lažni post... treba prije sve pročitati...
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 17:46   #16
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.
Pa nije valjda ko i Vlatka Pokos?!

Treba se o tome prije misliti ako ti je samo novac bitan
Mila_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 22:35   #17
Otvorila sam ovu temu da iscitam postove jer sam se prosle godine nasla u slicnoj situaciji, a ono sto sam ovdje nasla su samo zezancije i vrlo malo konkretnih situacija. Taman da je cijela ta prica izmisljena, mislim da ima mnogo zema kojima se slicna situacja desila. A evo sta je bilo sa mnom. Prije dvije godine uvukla se neka monotonija u nasu vezu (sada smo zajedno vec 6god i 5 mj). Seks je postao sve rjedji, cak je izostajao i po nekoliko mjeseci, rjetko smo se vidjali, sve manje zajednickih interesea i td. I ja sam upoznala nekog ko mi je u tom trenutku govorio i cinio stvari za koje sam tada ceznula, ali sam ih zeljela od svog momka od kojeg to nisam mogla dobit. I tak se desi sto se vec desilo, par sastanaka, vruci seks, prava avantura....osvjezenje. MEdjutim mene je to grizlo i momku sam sve priznala namjeravajuci naravno okoncati nasu vezu od (tada) pet godina. SHvatila sam da tak ne ide dalje. MEdjutim od me je bukvalno na koljenima preklinjao da ga ne ostavim, da ce se sve promjeniti itd. I zaista jeste. POnovo smo se zaljubili i imali smo divnu godinu dana, sve do neki dan....kada su ga pocele opcinjati razne sumnje da ga opet varam.
Kako da vratim izgubljeno povjerenje? Kako da mu dokazem da se kajem i da zelim njega i samo njega? Kako osvjeziti vezu ali ne na nacina na kojim sam to ja uradila? Kako izbjeci monotoniju? Posto vidim da je vecina ovdje u braku vec godinama, nadam se da imate par korisnih savijeta za mene. Eto punooooo vam unaprijed hvala
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 13:06   #18
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.
trebala si razmisljati prije o tome.....zasto si ga uopce prevarila???nije ti davao dosta paznje???dosta ljubavi???niste skoro nikad vodili ljubav???zapostavljao je djecu??? ako ni jedno od navedenih...onda si pogrijesila i to jako......i normalno da je ljut....jer najvjerojatnije to nije zasluzio...i ne vjerujem da ce se samo tako promijeniti....on ima gorak okus u ustima....zena za koju je mislio da ga voli samo ga tako prevari....i btw zastto se taj tvoj prijatelj uopce javljo na telefon....kao da je namjerno to napravio......a zna da si udata zena....mislim stvarno...no coment
equito555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 22:54   #19
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.

Nije valjda to jedini razlog da se boris za brak koji si nekako sama poljuljala? Materijalni krah...
nepodnosljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 09:44   #20
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.
tebi je očito više stalo do materijalnih stvari nego do muža, pa se onda uhvati ovog pametnjakovića koji se bez problema javlja na tvoj mobitel,
očito mu je to bilo u interesu takvo nešto napraviti jer slučajno nije nikako!

priča nikako nije na svom mjestu al ajd dobro...
__________________
pravila o oblikovanju potpisa
cherlindrea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.