Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2016., 21:04   #981
Ruževi su mi ok njihovi...i eto dala sam se navući na linere, tekuće... bili su mi baš slatki u svim onim bojama... kupila 3 ... nažalost osim boja ništa drugo nije dobro... kistić je dosta težak za nanositi s njim, a postojanost je nikakva...

nakon kaj sam čekala da se posuši sam prošla prstom po liniji i praktički ju skinula, jednostavno se truse....

znači za neko kratko nošenje, možda na bolju podlogu, ali solo nope....
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:31   #982
Ma o cemu ti pricas? Ja ih dva imam i definitivno su to najbolji tekuci ruzevi koje imam, a omjer cijene i kvalitete je idealan.
Jedan sloj je sasvim dovoljan, ne isusuju, dugotrajni su, ne truse se i daju se nadogradjivati.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:35   #983
Mislim da pise linere,ne ruzeve.

Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:50   #984
Kao što sam rekla u postu iznad, ruževi , lineri ..
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:58   #985
mislim da lineri trebaju biti tuševi za oči jel.. tekuće ruževe je malokoja od nas uspjela probati. sad vidim da dugujemo forzi dojavu.
dakle prije svega zahvale angelsss šta mi je proslijedila 10tku, jer bez nje bi čekala unedogled kad se hrvatskog GR-a tiče.
ruž je nešto najbolje. boja, pigmenitarost, trajnost, aplikator i osjet na usnama. takle dala bi 10/10.
dosad nisam baš puno tih matića probala, samo od lancomea, koji mi je za tu cijenu bio katastrofa i aure, koja mi je bez obzira na cijenu tak tak, nit smrdi nit miriši.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:07   #986
Jesu jako gusti i onako kao mousse (Nyx smlc)? Ja bih da su malo rjeđi i vodenasti kao Aurini
__________________
Not everyone is an artist, but everyone is a fucking critic.
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:15   #987
ful su vodenasti, treba im vremena da se posuše, mooožda malo duže nego aurinima. recimo kao aure su, samo ih se jednostavnije aplicira i pigmentiraniji su. i ne isušuju. dakle jedan sloj i nemaš osjećaj zacementiranih ustiju. barem ja nemam.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:20   #988
da tuševi za oči....trebala sam odmah napisati, meni onako prirodno dolazi liner za oči, jer ih ne koristim previše za usta, pa sorry na zabuni
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:45   #989
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
da tu�evi za o�i....trebala sam odmah napisati, meni onako prirodno dolazi liner za o�i, jer ih ne koristim previ�e za usta, pa sorry na zabuni
E onda je to nesto drugo. Mislila sam da pises o tekucim ruzivima koji su po mom misljenju za svaku pohvalu, pa se ispricavam. Imam samo jedan, neki metalik srebrni tus za oci njihov, ok mi je ali nista spesl.
Quote:
tehom kaže: Pogledaj post
Jesu jako gusti i onako kao mousse (Nyx smlc)? Ja bih da su malo rjeđi i vodenasti kao Aurini
Nisu kao aurini, a nisu ni kao nyx, izmedju su.
Ove nijanse koje ja imam se ful brzo osuse, za razliku od nyxa a opet ne brzo kao aure, ali mi se svidja sto je jedan sloj dovoljan i stvarno ne mrdaju s usana, a nemam osjecaj uopce da ih imam.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 23:27   #990
lijepo bih molila da mi se javi kad netko namjerava preko granice
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 22:58   #991
Ja se jucer vratila, ali nisam bila na forumu

Matt velvetići u Srbiji nešto oko 18 kn, nikad necu prezalit onih 40 koje sam dala kod nas
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 10:31   #992
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Ja se jucer vratila, ali nisam bila na forumu

Matt velvetići u Srbiji nešto oko 18 kn, nikad necu prezalit onih 40 koje sam dala kod nas
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 11:32   #993
bilo bi super da cure koje tu i tamo idu u srbiju se jave da napravimo skupnu narudžbu.. znam da je možda malo tlaka, ali ja bi rado i uz proviziju od tamo naručila, jer i s provizijom je jeftinije nego tu kod nas
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 18:10   #994
Od novih longstay tecnih imam 03 i 10, i jedino mogu da ih uporedim sa Aurinim i Sephorinim tecnim mat-manje isusuju i jako, jako su prijatni na usnama.
Mirisu blago na vanilu i nisu lepljivi kad se osuse. Sto se boja tice-tu se pomolite, na svakome ispadnu drugacije; meni se srecom obe dopadaju iako ni ne lice na sebe iz bocice.
chuch_bc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 18:23   #995
a boje su sve vise manje neka klasika.. osim 10. sta je je, nadmasili su mnoge brendove. mene najvise fascinira koliko su tekuci, a pigmentirani. i zbilja ne isusuju..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 12:35   #996
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
Ruževi su mi ok njihovi...i eto dala sam se navući na linere, tekuće... bili su mi baš slatki u svim onim bojama... kupila 3 ... nažalost osim boja ništa drugo nije dobro... kistić je dosta težak za nanositi s njim, a postojanost je nikakva...

nakon kaj sam čekala da se posuši sam prošla prstom po liniji i praktički ju skinula, jednostavno se truse....

znači za neko kratko nošenje, možda na bolju podlogu, ali solo nope....
Meni su njihovi tusevi najbolji ikad. Imam 4 kom., nisam dugo koristila, smedji za svaki dan, tirkizni i ljubicasti savrseni za ljeto, i rozi koji nisam koristila. Mozda si naletila na neke fals. Ja cu kupiti opet jer su stvarno odlicni. To je ona linija metallic tusevi u bojama, ne znam da li je jos ima.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 13:01   #997
Imaju nekoliko serija tuševa.
I ja imam jedan metallic, neki srebrni i ok mi je, lako se nanosi, ne razmazuje se i izdrži na očima cijeli radni dan. Više ne trebam
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 17:30   #998
Ne znam, a dat ću im još koju šansu kad sam ih već kupila...ali od 3 kupljena 2 se razmazuju kad ih prstom dotakneš, 3. još nisam probala, jer sam se baš bila razočarala...

Ovo nije usporedba, jer je cjenovni rang komplet drukčiji, ali probala sam novi mislim collistair (nisam 100%, ali mislim da je taj) neki plavo-zelenkasti, tak nešto...ne mrda kad po njemu idem prstom....

Iako mislim da sam ljetos kupila kao poklon 1 tuš i on se činil bolji, dal su dugo stajali, drukčija formula, ne znam ...
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 18:37   #999
cure, jel ide koja slucajno uskoro preko na istok? uspjela sam negdje posijat svoju 10tku i evo ne mogu ni ucit od tuge..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 19:28   #1000
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
cure, jel ide koja slucajno uskoro preko na istok? uspjela sam negdje posijat svoju 10tku i evo ne mogu ni ucit od tuge..
imas swatch na usnama?

koliko kostaju u bosni?
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.