Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2010., 21:39   #1
Sve se više žena seksa na prvom spoju ?!

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2...5/0467006.html


Ha ŽENE !!!! ???? Pa šta vam je došlo )
Invisible angel is offline  
Old 25.03.2010., 21:43   #2
to se zove sexualna emancipacija

a mogao si i dodati detalje:
Quote:
Istraživanje u kojem je sudjelovalo tisuću žena između 20 i 40 godina pokazalo je:

39 posto žena koje su sudjelovale u istraživanju priznalo je da su s novim dečkom spavale na trećem spoju, a 73 posto obavile su to u prvih mjesec dana.

Njih 11 posto to je obavilo već na prvom spoju, što je više od rezultata iz nekih prethodnih istraživanja.

13 posto žena čeka da prođu tri mjeseca kako bi se seksale s novim dečkom.
cuj 3 mjeseca
da, ali samo sa prvim deckom, poslije uvijek u roku od mjesec dana, nekad odmah nekad nakon 2-3 tjedna... prosjecno mozda i jeste 3 dejta
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 25.03.2010., 21:46   #3
Sto je to seks za jednu noc, sto ces ja je uvijek vidim i pojebem drugi put
Nemo474 is offline  
Old 25.03.2010., 21:49   #4
a sta je lose u tome da se posevis s nekim u roku odmah ako ti je napet? i ono... sta je tocno lose u tome da se "ceka" **?

**sta god to "cekanje" znacilo, ja to osobno ne razumijem.
Zoey is offline  
Old 25.03.2010., 21:51   #5
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a sta je lose u tome da se posevis s nekim u roku odmah ako ti je napet? i ono... sta je tocno lose u tome da se "ceka" **?

**sta god to "cekanje" znacilo, ja to osobno ne razumijem.
Ma oni bi da cu cure casne sestre i stede picku, umjesto da se jebu naveliko
Nemo474 is offline  
Old 25.03.2010., 21:54   #6
odma vidiš s čim imaš posla i vrijedili se natezat dalje.
agibagi is offline  
Old 25.03.2010., 21:55   #7
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a sta je lose u tome da se posevis s nekim u roku odmah ako ti je napet? i ono... sta je tocno lose u tome da se "ceka" **?

**sta god to "cekanje" znacilo, ja to osobno ne razumijem.
Pa neznam, meni je normalno da barem malo upoznam curu prije nego se poseksamo. Recimo dva - tri tjedna minimalno, a i to sam malo rekao... Ali svatko ima svoje, nekome je seks samo čisto fizički užitak koji odrade sa svakim tko mu je "napet"...

Mislim, ako ću gledati samo koje su mi napete, onda bi svaku tjedan vani pronašao takvu koju bi odmah poševio.. al nije samo fizička privlačnost ono što mi je važno kod odluke da li ću se poševiti s curom ili ne.


Meni iskreno baš i nije normalno da se cura ide ševiti već prvi spoj, jer znam ako meni želi dati već prvi spoj i ako je toliko opterećena seksom da je sigurno tako bilo i sa svim drugima prije, a bit će i kasnije... a iskreno meni to i nije baš privlačno, dapače odbojno mi je...
Dr.sc. forumas is offline  
Old 25.03.2010., 22:05   #8
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Pa neznam, meni je normalno da barem malo upoznam curu prije nego se poseksamo. Recimo dva - tri tjedna minimalno, a i to sam malo rekao... Ali svatko ima svoje, nekome je seks samo čisto fizički užitak koji odrade sa svakim tko mu je "napet"...
ne kuzim. kak to mislis upoznati? kao... mora ti se dovoljno svidjeti, sta?

Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Mislim, ako ću gledati samo koje su mi napete, onda bi svaku tjedan vani pronašao takvu koju bi odmah poševio.. al nije samo fizička privlačnost ono što mi je važno kod odluke da li ću se poševiti s curom ili ne.

Meni iskreno baš i nije normalno da se cura ide ševiti već prvi spoj, jer znam ako meni želi dati već prvi spoj i ako je toliko opterećena seksom da je sigurno tako bilo i sa svim drugima prije, a bit će i kasnije... a iskreno meni to i nije baš privlačno, dapače odbojno mi je...
pa i meni je svako malo neki tip napet, sto ne znaci da cu ic s njim van, niti da cemo se upoznati niti ista takvo, a kamoli posevit. nije poanta u "pronalazenju napetog/napete", nego u spoju. pa ne ides valjda na spoj sa svakom zenskom koja prode pored tebe. my point exactly.

i... jos nesto: kako znas da, ako se s tobom posevi na prvom spoju, da je tako bilo i prije te da ce tako biti i poslije?*

*i uostalom, sta te briga sta ce biti poslije tebe?
Zoey is offline  
Old 25.03.2010., 22:11   #9
Quote:
Invisible angel kaže: Pogledaj post
http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2...5/0467006.html


Ha ŽENE !!!! ???? Pa šta vam je došlo )
Jasno, moja se pojebala četiri puta sa četiri tipa na prvom spoju, pička joj je još uvijek čitava...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 25.03.2010., 22:11   #10
Pa zar bi se trebao sexati sa svakom curom s kojom sam izašao van??? To bi bilo, pa recimo, bolesno!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 25.03.2010., 22:14   #11
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Pa zar bi se trebao sexati sa svakom curom s kojom sam izašao van??? To bi bilo, pa recimo, bolesno!
Nije ako se ne zarazis
Nemo474 is offline  
Old 25.03.2010., 22:17   #12
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Pa zar bi se trebao sexati sa svakom curom s kojom sam izašao van??? To bi bilo, pa recimo, bolesno!
naravno da ne, ali jebemumisamaloga, ako ti je neka od njih tak napeta da nemres cekat ni sekunde vise, zasto ne?
Zoey is offline  
Old 25.03.2010., 22:18   #13
Ma, one daju, a mi primamo....
Do koga je...

Do nas nesposobnih,....
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 25.03.2010., 22:19   #14
Jedina razlika izmedu muskog i zenske je ta da muski ne zna oce li mu se posreciti, a zenska zna
Nemo474 is offline  
Old 25.03.2010., 22:23   #15
Quote:
Nemo474 kaže: Pogledaj post
Jedina razlika izmedu muskog i zenske je ta da muski ne zna oce li mu se posreciti, a zenska zna
Jebo žensku, ona bira. Mi smo marginalni...
Uzmi sve što ti život pruža.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 26.03.2010., 08:43   #16
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ne kuzim. kak to mislis upoznati? kao... mora ti se dovoljno svidjeti, sta?
Pa volim barem malo upoznati curu, mora mi se svidjeti još nečime osim samo izgledom...

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
pa i meni je svako malo neki tip napet, sto ne znaci da cu ic s njim van, niti da cemo se upoznati niti ista takvo, a kamoli posevit. nije poanta u "pronalazenju napetog/napete", nego u spoju. pa ne ides valjda na spoj sa svakom zenskom koja prode pored tebe. my point exactly.

i... jos nesto: kako znas da, ako se s tobom posevi na prvom spoju, da je tako bilo i prije te da ce tako biti i poslije?*
Pa da, ali na spoj zoveš ionako samo one koje su ti "napeti", ali ih još ne poznaješ, sigurno nećeš zvati na spoj nekog tko ti je bezveze. Što bi po tvome značilo da se je normalno poševiti sa svakim s kim izađeš na spoj i to odmah nakon prvog spoja...

Neznam, ja drugačije gledam na to, više volim kada se upoznam malo sa curom i osim što mi se sviđa i fizički, kada se još među nama počnu javljati prvi osjećaji, tada mi je ono idealno vrijeme za najbolji sex.
Znam da se to danas dosta izgubilo, ali ja volim tradicionalni pristup, volim se malo potruditi oko cure, družiti se neko vrijeme, pa se polako ljubiti i maziti, i onda mi je seks samo šlag nakon svega.. Tako da je meni za prvi spoj sasvim dovoljan poljubac, eventualno još i malo maženja, dodira ali ne mora biti čak niti to...seks ne, jer seks je za mene ipak nešto više od samog fizičkog užitka, tako da se ne seksam sa svakom...

Kako znam da je tako bilo prije? Pa zato jer se karakter i postupci osoba ne mijenjaju lako, neko tko se naviknut ševiti na prvom spoju jer mu je netko "napet" sigurno to ne radi samo s tobom nego je i sa nekolicinom prije... A meni je to iskreno malo površno i djeluje mi odbojno, i odmah dobivam određeni dojam o osobi koji mi se baš i ne sviđa...
Dr.sc. forumas is offline  
Old 26.03.2010., 08:47   #17
I kaj je tu loše
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 26.03.2010., 08:52   #18
da i ?

ja mislim da je to uvijek bilo tako , samo se nije pričalo...
ja priznajem da sam se puno puta poseksala na prvom spoju..(naravno ne uvijek sve ovisi ) i da neki su i ostali samo na tom prvom ...a s jednim evo već živim 13 godina
Lazljiva Andrea is offline  
Old 26.03.2010., 09:01   #19
I neka.
Barem će biti manje veza koje kasnije pucaju zbog lošeg seksa.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 26.03.2010., 09:02   #20
Pa dobro ne kažem ja da je to sad neznam kako loše ili šta ti ja znam, svatko radi ono što mu se sviđa, ali ja ne želim imati samo čisti fizički seks bez ikakvih emocija i bez ikakvog poznavanja cure. Nekom je to "napeto", nekom nije, ja sam među ovim drugima. Jbg, ja sam rak, i primijetio sam da su mi neke stvari ful bitne što se toga tiče...
Evo recimo ja sam sa trenutnom curom imao seks po mnogima "tek" nakon mjesec i pol dana... i ne smatram da je to lošije nego da smo se poševili prvu večer ili nešto kasnije... išli smo polako, upoznavali se i družili, gledali skupa filmove, šetali i trčali zajedno, mazili se i ljubakali i onda je došlo do seksa... meni se to tako sviđa, volim emocionalnu povezanost, seks mi nije samo fizički osjećaj, već spoj fizičke i emocionalne ugode...
I osobno mi ne bi bilo baš nešto napeto da cura skoči na mene već na prvom spoju, nije mi to to... Sto ljudi, sto ćudi, jel...


@violently happy

Aha, a u vezi je samo seks taj koji je jedini bitan, pa se samo zbog toga veze raspadaju. To i je problem današnjih veza, što se nitko neće oko ničega potrudit nego samo želi da mu je sve super i sve za pet, veza odlična i bez ikakvih problema i teškoća i teških trenutaka, i da bez imalo truda i ulaganja u vezu sa njegove strane sve bude servirano i super od druge strane, inače traži nekakve razloge za prekid.
I da, meni je seks sve bolji što sam duže sa curom, zato jer se upoznajemo i znamo kome što paše i kako što jedno drugome trebamo raditi...

Zadnje uređivanje Dr.sc. forumas : 26.03.2010. at 09:12.
Dr.sc. forumas is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger