Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 10:29   #41
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
do kad traje taj popust u adaxu, zna li tko?
U adaxu u Zagrebu nema nikakvog popusta osim onog koji traje cijelu godinu,a to je 10% ako plačaš kešom. Bili jučer u Adaxu.
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:33   #42
E da, u Adaxu je akcija za onaj krevetić i posteljinu i ormarić za presvlačenje još tamo od 9. mjeseca, to nije ništa novo, a isto tako imaju i od 9. mjeseca na sniženju Babete posteljinu po 226kn. Kolica su na akciji isto od 9. mj. prošle godine, valjda se nisu još riješili svih zaliha, ali nema popusta od 15%, što bi meni obzirom da u Adaxu mislim kupiti sve velike stvari (kolica, presvlačilica...) bilo .
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:33   #43
Ja san bila u splitu u centru joker i to tocno 27.12. platili smo kesom sve.
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:35   #44
Quote:
Parallel Universe kaže: Pogledaj post
ali nema popusta od 15%, što bi meni obzirom da u Adaxu mislim kupiti sve velike stvari (kolica, presvlačilica...) bilo .
ako kupiš puno toga dobit ćeš popust, 15 posto, rekli mi (ne u adaxu, nego jedan par koji je tamo kupop kolica, posteljinu, madrac bla...)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:37   #45
U Babyboomshopu na Kvatricu ima i novih i rabljenih stvari po super cijenama. Evo naisla sam na aventovu izdajalicu za 190kn, nikada koristenu, jos zapakiranu... Robica, kolica, krevetici... Stvarno ima ok stvari.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:41   #46
ja san tamo sve kupila osim robice...popust 15% smo dobili e sad ne znan je li to bilo zato sta smo placali kesom...taj krevetic sta je na akciji nan se nije svidia tako da nismo njega uzeli..inace nisan rekla da u baby media shopu u emmezetti u kastilima prodavacica je mojoj staroj bila dala kupone sa popustima (iste te kupone ste mogli dobit u casopisu bebe) medjutim tamo nisan nasla kolica pa onda nista nismo uzeli..a i skuplji su od adaxa...ali opet sve je to neka mala razlika.
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:44   #47
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ako kupiš puno toga dobit ćeš popust, 15 posto, rekli mi (ne u adaxu, nego jedan par koji je tamo kupop kolica, posteljinu, madrac bla...)
Budući da mi je Adax na par metara od kuće budem i danas išla tamo jer mi smo rekli prodavačici što ćemo sve kupiti, ali ona nije spomenula nikakvih 15%, nego 10%, a račun je preko 9000kn, tak da ne znam. Mislim da bi u svim Adaxima trebalo biti isto, prodavačici nismo bili antipatični u to sam sigurna, pa ne znam zašto nam je dala samo 10%. Idem danas žicat veći popust
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 11:02   #48
Zaboravila pitati jel netko ovih dana bio u H&M-u? Ako je bio, molim detaljni izvještaj s cijenama.
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 11:04   #49
Quote:
Parallel Universe kaže: Pogledaj post
Zaboravila pitati jel netko ovih dana bio u H&M-u? Ako je bio, molim detaljni izvještaj s cijenama.
ja planiram u subotu
kako stoji maribor s bebi odjećicom?
možda je 15 posto za keš?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 11:10   #50
Ma rekli mi u Adaxu da kupujemo za keš, ali žena nam na naših 10 ak proizvoda (kolica, ormarić za presvlačenje, posteljine,madrac, vrtuljci, jastuk za dojilje,......) rekla da za keš imaju popust 10%, pa danas popodne idemo mm i ja žicat 15% (on je pravi čovjek za cijenjkanje).
Što se tiče H&M i ja mislila u Maribor u subotu, nemam pojma kakav je H&M u Europarku i kak je Maribor s bebi odjećom, ali ak bude loše Graz je blizu, pa...
Ipak, nisam baš od volje za putovanja (pogotovo zato što će se u subotu vraćati naši skijaši), pa ak je netko bio molim da se javi.
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 20:32   #51
parallel, nisam bila u sloveniji (promjena plana), ali sam bila u adaxu i kupila svu opremu - račun je bio oko 7000 kuna i dobili smo 10 posto popusta (plaćali kešom)
pitala za 15 posto, rekla prodavačica da je toliko bilo u 12 mjesecu
prokletstvo!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:18   #52
Navodno Marks & Spencer ima popust na bodiće- 7 kom (prijašnja cijena 210) sad 140 kn - i da su simpa dezeni
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:23   #53
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
Navodno Marks & Spencer ima popust na bodiće- 7 kom (prijašnja cijena 210) sad 140 kn - i da su simpa dezeni
...nemrem bolivit.. A ja vec kupila od njih bas te od 210kn..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:32   #54
ne, nego su prije bili 240 (7 komada, kupila ja jedan takav komplet), a sad su 120
ja bila u king crossu u prolazu pa bacila pogled - skoro sve je već probrano, ostalo je ful malo toga
i kratkih su rukava ostali samo, a meni to ne treba...al za ljetne bebice -
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:34   #55
Ja sam bila platila svoj paketic od 7 komada 210kn
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:38   #56
..možda su tvoji kr. rukava ili bez...baš sam vidjela jučer da je cijena prije bila 240

i, meni su dezeni - iako sam kupila jedan paket - tak...barem ovi najmanji bodići, sve je rodno stereotipno, muški su plavi i s autom i loptom i to, a ženski u rozim tonovima

vidjela sam veće svijetlo žute, zelene, prugaste i to..al ovi manji su, koliko se sjećam bili samo u rozim i plavim setovima

edit: neeeee, sve mi se pomiješalo, jesu, 210 su bili, 240 je nešto drugo
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:44   #57
Kupila sam sa kr.rukavima, 7kom, svijetlo zuti/bez ili bijeli.. sa diskretnim dezenom.. Nisu plavi.. Ovi su bas bili za bebe.. .. I platila ih 210kn..

Duge rukave sam kupila u h&m.. Jeftinije..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 10:06   #58
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
parallel, nisam bila u sloveniji (promjena plana), ali sam bila u adaxu i kupila svu opremu - račun je bio oko 7000 kuna i dobili smo 10 posto popusta (plaćali kešom)
pitala za 15 posto, rekla prodavačica da je toliko bilo u 12 mjesecu
prokletstvo!
Nisam ni ja bila u SLO, bila samo do Av. Malla, baš sam prije bila upikirala one bodije u Mark&Spenceru, ali ništa od brojeva, sve je već probrano, pa sam zato sebi uzela jednu slatku tuniku (mora se i mama malo razveseliti). U Zari je isto tak već sve otišlo, ali ipak uspjeli naći jednu slatku vesticu i štramplice jeno za 59, a drugo za 45 kuna.
U Adax idemo ovaj tjedan uzeti sve kaj nam još treba, i baš sam tužna što nema ovog popusta od 15%, to bi nam uštedilo kojih 500 kuna.
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 10:15   #59
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ne, nego su prije bili 240 (7 komada, kupila ja jedan takav komplet), a sad su 120
ja bila u king crossu u prolazu pa bacila pogled - skoro sve je već probrano, ostalo je ful malo toga
i kratkih su rukava ostali samo, a meni to ne treba...al za ljetne bebice -
Ma kad mi je blesavo sad kupovati za lipanj - ni ne znam koliko će biti ovaj mali popišanac - iako će nam trebati uglavnom bodići i pelene - kad krene lipanj, pa srpanj, pa kolovoz
Bit će u pelenama bez ičega

Bit će sniženja - uostalom bodića uvijek ima. A još kad krenu bližnji i prijatelji kupovati
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 10:16   #60
e, a zašto vi kupujete te vestice?
mislim, znam da treba imat vesticu, al ja sam mislila kupiti dvije maksimalno i svi mi kažu da je to dosta
(17.3. je termin, tek toliko da se orijentirate u godišnjem dobu)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.