Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Mislite li da je uhićenje Bandića politički motivirano?
Da, sve je to Milanovićevo maslo. 45 22.96%
Ne, jer mislim da je Bandić nevin kao francuska sobarica. 143 72.96%
Tko je Milan Bandić??? 8 4.08%
Glasovatelji: 196. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 21:35   #1001
Quote:
The Gipper kaže: Pogledaj post
Ako za neki projekt imaš ponuđača od 9 milijuna eura a ti odabereš ovog od 10, pravdaš to nekakvim cakama i sitnicama opljačkao si građane za milijun eura. Izvođač radova si u džep spremi extra milijun eura koje si mu ti, Milan Bandić osigurao, i on će ti do kraja života bit dužnik. Ne mora ti ni lipe dati. Može ti kampanju financirat, može ti uvijek priskočit u pomoć, na ovaj ili onaj način.
I šta će ti milijuni na računima? Moć je veći afrodizijak od novca.
Bingo!
Pa o tome se i radi. Nema love kod njega nego samo milijun nevidljivih usluga koji čekaju realizaciju.
rigel1965 is offline  
Old 20.10.2014., 21:37   #1002
Thumbs up

Quote:
rigel1965 kaže: Pogledaj post
Bingo!
Pa o tome se i radi. Nema love kod njega nego samo milijun nevidljivih usluga koji čekaju realizaciju.


SAVRŠENO!!!
TAKESHI is offline  
Old 20.10.2014., 21:38   #1003
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Kakve veze to ima s predsjedničkim izborima, na kojima se nije planirao kandidirati, niti podržati javno ni jednog kandidata?

Konačno.
Ne razumiješ ti moja kemik te duboke misli

Jbt, šta ga nije u'apsilo u subotu da se napijem ko čovjek, pa da se priberem do ponedjeljka da mogu ko čovjek na posao
Mene samo jeza hvata šta će naći u knjigama, kad ih konačno neko pošteno pregleda... majku ti milu, pa daljnih pet pokoljenja to neće otplatiti sve da grad za to vrijeme ne potroši ni lipe...

Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Još će te vi purgeri plakati za Bandićem. To mi najbolje znamo iz ostatka Hr u kojoj kao da je vrijeme stalo, ono što je on napravio za vaš purgergrad neće se tako brzo ponoviti.
Nosi si ga doma, jebo te on

Quote:
dekameron2009 kaže: Pogledaj post
Pa crni Milane zar se i nedjeljom radi, i to još na zemlji
I o'ma ga stig'o gnjev božji
kiss me is offline  
Old 20.10.2014., 21:39   #1004
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Je li mogao Novokmet jadnije goste pozvati u Otvoreno? Netko mu je trebao objasniti da je u pritvoru treći najjači čovjek u državi.
Bas, kad je vodio Zutokljunca bila je jača ekipa.
KatarinaRi is offline  
Old 20.10.2014., 21:42   #1005
Kazu da su planirali skupljati dokaze jos par dana i da su uhicenja trebala biti nakon sredine tjedna no netko od Bandicevih je to doznao pa su trebali reagirati prije.
Rory Delap is offline  
Old 20.10.2014., 21:49   #1006
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Kazu da su planirali skupljati dokaze jos par dana i da su uhicenja trebala biti nakon sredine tjedna no netko od Bandicevih je to doznao pa su trebali reagirati prije.
yup...to dokazuje i činjenica da je Kikaš dignut na Bregani...dakle vjerojatno su ih pratili i kad su čuli da ovaj ima namjeru dignut sidro, donesena je odluka da se ide u akciju...a i to je vrlo vjerojatno bio znak da je stvar procurila, a tu se onda nema kaj dalje čekat
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Old 20.10.2014., 21:51   #1007
Quote:
Dinamovac_ kaže: Pogledaj post
yup...to dokazuje i činjenica da je Kikaš dignut na Bregani...dakle vjerojatno su ih pratili i kad su čuli da ovaj ima namjeru dignut sidro, donesena je odluka da se ide u akciju...a i to je vrlo vjerojatno bio znak da je stvar procurila, a tu se onda nema kaj dalje čekat
ma kakvo sidro, kud bi pobjegao?

nisi čuo za EUN? nemaš ti danas kam pobjeć.
divizija is offline  
Old 20.10.2014., 21:52   #1008
Ovaj čika s bradom tvrdi da je ZG imao prošle godine suficit 750 mil. kn, top-score od nezavisnosti
Walkman is offline  
Old 20.10.2014., 21:58   #1009
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
ma kakvo sidro, kud bi pobjegao?

nisi čuo za EUN? nemaš ti danas kam pobjeć.
Osim ako te ne traži Hrvatska
KatarinaRi is offline  
Old 20.10.2014., 22:00   #1010
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Bas, kad je vodio Zutokljunca bila je jača ekipa.
To su bila vremena, bacao se na koljena i vikao "Bembo Bembo boy, budi lutak moj", danas pa mu se emisija svodi na 1-2 pametne osobe koje presute 85% emisije da bi mogli gledati stranacke obracune i prebacivanje krivice - "vi ste imali 8 godina", "vi ste imali 3 godine", "vi ste nama ostavili ovo", "vi ste nama ostavili ono"...
Rory Delap is offline  
Old 20.10.2014., 22:04   #1011
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
ma kakvo sidro, kud bi pobjegao?

nisi čuo za EUN? nemaš ti danas kam pobjeć.
a kaj je onda radio na Bregani u nedjelju popodne ... mislim nije sad stvar da on nema kam pobjeć...radi se o tome da je time bilo jasno da je stvar procurila
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Old 20.10.2014., 22:10   #1012
Talking

Kregar je već pustio pravu gradonačelničku bradu

A gdje su ona dva bradonje koji sve komentiraju, Bajić i pogotovo Mesić??
Bajić ga nije dirao, Mesić mu je jedno vrijeme bio mentor i pripremao Mileta za nasljednika...a poslije Jamba...itd...
Cl@rks is offline  
Old 20.10.2014., 22:11   #1013
Uhićen Milan Bandić!

Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
ma kakvo sidro, kud bi pobjegao?



nisi čuo za EUN? nemaš ti danas kam pobjeć.

U panici svasta pada na pamet, do Bregane i male granice na kojoj nitko vise ne gleda osobne ima 15 minuta dok do Bosne treba ipak malo vise voznje i ozbiljnija je kontrola.

Prica o obiteljskom posjetu Catezu ne drzi vodu osim ako nisu isli na nocno kupanje posto su Mikija pokupili ispred zgrade oko 18h - da su Kikasa ulovili ranije vjerojatno bi dosli i po Mileta da mu netko ne dojavi.
AndrejX is offline  
Old 20.10.2014., 22:12   #1014
Quote:
Dinamovac_ kaže: Pogledaj post
a kaj je onda radio na Bregani u nedjelju popodne ... mislim nije sad stvar da on nema kam pobjeć...radi se o tome da je time bilo jasno da je stvar procurila
Bio je sa ženom i djecom u autu,ako se ne varam klinac ima 6 godina,išli su u terme Čatež ,bar je tako izjavio njegov odvjetnik.
Bježati nije mogao zbog europskog uhidbenog.
gara1914 is offline  
Old 20.10.2014., 22:13   #1015
Talking

Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Osim ako te ne traži Hrvatska
Sanadera su pustili čak da zbriše, ali nisu Austrijanci papci, pa ga vratili
Cl@rks is offline  
Old 20.10.2014., 22:15   #1016
Quote:
gara1914 kaže: Pogledaj post
Bio je sa ženom i djecom u autu,ako se ne varam klinac ima 6 godina,išli su u terme Čatež ,bar je tako izjavio njegov odvjetnik.
Bježati nije mogao zbog europskog uhidbenog.
Suze mi teku zbog policijske brutalnosti; daj nemoj se delati grbav
Cl@rks is offline  
Old 20.10.2014., 22:18   #1017
Quote:
Dinamovac_ kaže: Pogledaj post
a kaj je onda radio na Bregani u nedjelju popodne ... mislim nije sad stvar da on nema kam pobjeć...radi se o tome da je time bilo jasno da je stvar procurila
Reko ti je fino njegov odvjetnik da je išao u Čatež na kupanje s ženom i djecom.

btw Bandić mi se gadi od kad je okačio Tita na rever, ali svima koji likujete nad njegovim uhićenjem želim da vam ljigavi, a po novom i bradati seksualni zlostavljač postane gradonačelnik, njega zaslužujete.

Zadnje uređivanje no_surrender : 20.10.2014. at 22:24.
no_surrender is offline  
Old 20.10.2014., 22:20   #1018
Quote:
Cl@rks kaže: Pogledaj post
Suze mi teku zbog policijske brutalnosti; daj nemoj se delati grbav
Imaš ti problema sa čitanjem možda?Pokušaj ponovo.
Tako je izjavio Krsnik,nisam bila tamo tako da ne znam,ali da je Kikaš htio pobjeći,pobjegao bi.
gara1914 is offline  
Old 20.10.2014., 22:23   #1019
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
Reko ti je fino njegov odvjetnik da je išao u Čatež na kupanje s ženom i djecom.
Odvjetnici uvijek govore istinu i samo istinu,ne?
Cl@rks is offline  
Old 20.10.2014., 22:23   #1020
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Seksualni život mi je odličan hvala na pitanju, a sumnjam da Zoki tu ima utjecaja. Da bi ga gledala još koju godinu bi, volim uglancane stemere
Kažeš redovan, a još nešto i plate

samo ga ti gledaj, eno metni poster iznad kreveta...
Omanji dabar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.