Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2016., 14:22   #1
Exclamation Supruznik kao porezna olaksica kod prijave poreza

Bok. Zanima me zna li netko kako mogu kod podnosenja porezne prijave prijaviti supruznika kao uzdrzavanog clana obitelji. Napominjem da je nezaposlen i da se ne vodi na birou i da nema nikakvih primanja. Koja je procedura?
aza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:26   #2
Cula sam neke price davse obavezno mora prijaviti na zavod za zaposljavanje tevda mu oni trebaju neku potvrdu izdati da nema prihoda...
aza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:40   #3
Quote:
aza kaže: Pogledaj post
Bok. Zanima me zna li netko kako mogu kod podnosenja porezne prijave prijaviti supruznika kao uzdrzavanog clana obitelji. Napominjem da je nezaposlen i da se ne vodi na birou i da nema nikakvih primanja. Koja je procedura?
ništa posebno, popuniš poreznu prijavu i uvrstiš supružnika kao uzdržavanog clana i u racunu zbrojiš njegovu poreznu olakšicu, u prilog samo daš vjencani list kao dokaz....oni po oib-u vide da je nezaposlen...ništa posebno..
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:42   #4
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
ništa posebno, popuniš poreznu prijavu i uvrstiš supružnika kao uzdržavanog clana i u racunu zbrojiš njegovu poreznu olakšicu, u prilog samo daš vjencani list kao dokaz....oni po oib-u vide da je nezaposlen...ništa posebno..
Ovo sto sam napisala mi je knjigovođa rekao
aza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.