Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2005., 19:14   #61
znamo tko to ima....naziva se gushchja kozha
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2005., 20:03   #62
Talking

o kako "sarmantan" pokusaj uvrede
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2005., 20:08   #63
nisam ja guska
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2005., 20:15   #64
Quote:
Lola kaže:
nisam ja guska
nisi lutko, ona je.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2005., 20:17   #65
točno, imam totalno nečistu kožu po faci, ne toliko ni akne nego jednostavno problematičnu, nečistu, masnu kožu. Takva će ostati ostatak života, genetski je uvjetovana i to je jednostavno tip kože

uzrok: stres, zagađenje, truć truć bla bla

mislim da nemam opisanu bolest jer mi se prištići pojavljuju pojedinačno i potpuno su isti kao i prištići po faci, koža je, s izuzetkom njih čista i nije kao da sam upala u koprive

po postovima rekla bih da imam kožu kao magic i Lady in Red jer imamo iste probleme i pašu nam iste stvari

mislim da možemo isključiti bolest
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2005., 11:31   #66
aj sunčice, kako te razumijem
dakle radi se o sitnim prištićima po ramenima i gornjem dijelu leđa (iako su moja leđa poprilično čista). dakle, dolaze kao mali, ne mogu se istisnuti pa se onda uslijed znojenja, tkanina na tijelu i sl. u nekoliko sati malo povećaju i onda su crveni. klasični prištići. nema veze s ničim drugim.

jedini lijek kod mene jest izbjegavanje određenih namirnica, puno vode, pranje običnom vodom bez mazanja tih dijelova 2X dnevno, lagani pilinzi i pamuk do kože. štonobisereklo fulltimejob a meni se to ne da i nemam toliko vremena pa kako je je. ne umire se od toga, boli me đoko


inaeč, jučer sam stavila nekakvu Glikolnu masku na lice, onu što se skida u komadu kao najlon dakle ne ispire se i lice mi je
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2005., 15:23   #67
Quote:
aola kaže:
hvala!!
fakat radite sve - iznenadio me kolagen jer ja sam mislila da to ustrcavaju samo plasticni kirurzi ili vi imate tamo jednog?
iskreno kod nas ustrcavaju i physicians assistants(sto je skoro kao doktor,jedino kaj mora kao raditi pod nadzorom doktora-ne direktno bas ali glavno da je doktor u klinici dok assistant radi.
radimo sve,mi smo jedna od tri najpoznatije klinike i jedna od dve nazaposlenije.uvjek nam na sastancima disa veli da moramo biti ponosni da radimo za tako prestiznu grupu...a ja si mislim..je,aha...pokazi to jos bolje na ceku!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2005., 16:35   #68
moja koža je zaseban organizam i ne reagira opće na promjene u prehrani i ne znam šta, kad podivlja, ne postoji očit razlog. kuja. nemam tu keratozu.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2005., 21:52   #69
Quote:
sunčica kaže:
jer mi se prištići pojavljuju pojedinačno i potpuno su isti kao i prištići po faci, koža je, s izuzetkom njih čista i nije kao da sam upala u koprive
mozda si alergicna na neku namirinicu - ja jesam i takva je reakcija
ili ti jednostavno smetaju neki materijali (opet mozda zbog alergije a mozda i samo zbog jakog znojenja)
ako su ti ti pristici po ledjima isti ko po licu dakle ono klasicni pristicni preporucam alergo test pa ti vidi
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 01:49   #70
Ja sam u jednom periodu svog zivota imala taj problemcici, ali bio je cisto 'na nervnoj bazi' sto bi rekli.....zavrsna godina studija, dodatni posao, problemi koji su se samo redjali jedan za drugim i to se sve lijepo vidjelo na kozi ledja. E sad, meni je pored dosta vode, pomoglo i to sto sam pocela cetkom (od prirodne dlake, na kojoj stavim zeleni Afroditin gel) istrljam ledja pa potom peskirom kad zavrsim, mazem samo hidrantnim gelovima i to samo uvece i samo zimi, ljeti izbjegavam kreme na taj dio......Odjeca samo prirodna, znaci cisti pamuk, svila i slicno....primjetila sam da mi iz nekih razloga prijaju i pojedini odjevni predmeti od mikrofiber vlakana, ali nemoj dok ne utvrdis da je sve ok....Izbjegavaj prislanjati ledja na bilo sto (jer ako si osjetljiva kao ja svaka cak i umisljena prljavstina izazvace pristice )..I sto reci jos, samo bez sekiracije otkri ih slobodno, jer ce ona brze zacijeliti tako slobodna nego pokrivena i potparena
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 14:31   #71
Quote:
hana kaže:
mozda si alergicna na neku namirinicu - ja jesam i takva je reakcija
upaljeni prištići koji su isti kao normalni prištići?
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 14:46   #72
Quote:
alexxx kaže:
upaljeni prištići koji su isti kao normalni prištići?
rekla je:
Quote:
sunčica kaže:
jer mi se prištići pojavljuju pojedinačno i potpuno su isti kao i prištići po faci,
ako su isti ko po faci onda ocito nisu upaljeni
hm
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 14:54   #73
Re: nečista koža - ramena i dekolte

Quote:
sunčica kaže:
stavim klindamicin i/ili ulje čajevca na one upaljene
hm.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 15:06   #74
Re: Re: nečista koža - ramena i dekolte

Quote:
alexxx kaže:
hm.
meni se cini da suncica ni sama ne zna o cem se radi
uglavnom rekoh svoje iskustvo - nista vise

ps: nece li se upalit svaki ako ceprkas po njemu?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 15:10   #75
neće. osim ako imaš prljave ruke i ne očistiš nit dezinficiraš kožu.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 16:53   #76
Sve ćete saznati na 'roditeljskim tečajevima', čula sam da tamo već dilaju genetskim kartama.
Tako da više neće biti jebada oko dijagnoza.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 19:59   #77
budi tako ljubazna da ubuduće izvadiš ruku iz gaćica prije nego sjedneš napisat nešto. molim. hvala.


sunčice, poanta ti je manjeviše, da imaš kp il alergiju, dalo bi se nešto , ovako nastavi smirivat upale kak znaš, radi peelinge i ne nosi plastiku.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 22:38   #78
Quote:
maristella69 kaže:
Sve ćete saznati na 'roditeljskim tečajevima', čula sam da tamo već dilaju genetskim kartama.
Tako da više neće biti jebada oko dijagnoza.

srecom po tvoju djecu, nije sve nasljedno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 14:20   #79
Prvo: imam suhu kozu, osjetljivu na kojekakve sastojke, s puno malih crnih neupaljenih tockica - mitesera po licu (oneciscenje, kaze moja kozm).

Cula jedan savjet koji provodim cca mjesec dana.
Nakon sto mi je koza prvi tjedan eksplodirala u pristicima , sad je bas lijepa, glatka i cista.

Uzmes cetku od prirodne dlake, onu za prat ledja (60-tak kuna u DM) i izmasiras se prije tusiranja, na suho. Od stopala prema srcu, pa ruke od dlanova isto prema srcu. Ledja od gujce gore (uz pomoc drske).
Treba ti 5 min maksimalno, a potaknes si cirkulaciju, osvjezis kozu i bas je fajn osjecaj
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 14:25   #80
umivanje skroz hladnom vodom potiče cirkulaciju i koža je svježija nego umivanje toplom vodom, par ladnih pljuska vodom i super je

ja inaće imam jako suhu kožu i koristim sve i svakaj al to je tak.....sva se sušim..
__________________
Ako sanjam,nemoj me buditi.
Ako sam budna, ne dopusti mi da zaspim.
Ennia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.