Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2009., 16:29   #1
Mjesta za dojenje (i presvlačenje)

Evo, tu mozemo razmjenjivati mastovita i ona malo manje mastovita mjesta za dojenje i davati ocjene ili zvjezdice.

Pa evo da ja pocnem.
U CC1 je soba za presvlacenje ok, ima sangenic kantu za pelene pa ne srmrdka i prilicno udoban stolac na kojem se moze dojiti.
Recimo tri zvjezdice.
Kabina za isprobavanje u Magmi, u istom shopping centru je grozna, vruce je i klupice su klimave!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 16:33   #2
I u Turbo Limaču na Žitnjaku mi je bljak.
Odmah pored WC-a pa ti hrani tamo dijete na nekakvoj jadnoj stolici. Oboje se ugušite. Ma dobro, ne smrdi baš jako ali... "ŽNJ" kategorija.

U CC1 sam samo provirila i čini mi se
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 22:32   #3
TL mi je komaa..

ali mi je ona u Kiki super
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 14:45   #4
A di ima u Kiki, tam kod igraonice/restorana?
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 20:39   #5
Kika- ***** (prije svega za dojenje)

CC1- ****

McDonalds- **

Avenue Mall- ***

__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 22:05   #6
Bili smo jedino u Kiki i moram priznati da mi se svidjelo

*****
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 07:49   #7
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
A di ima u Kiki, tam kod igraonice/restorana?
mislim da je gore na katu, na odjelu sa spavaćim sobama, imaš oznaku
nelly.nelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 12:33   #8
sta u avenue mall-u isto ima za dojenje? ili samo za presvlačenje?
u king crossu je jako dobro za oboje!
__________________
mini mini
mini. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 12:43   #9
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
A di ima u Kiki, tam kod igraonice/restorana?
Da, uđeš u igraonicu za klince- gdje slave roćkase i soba desno ti je za dojenje/ prematanje.
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 20:41   #10
Eh da, u zooloskom vrtu se "soba" za presvlacenje nalazi usred samog wca tako da tamo bas i ne bih dijete ni presvlacila a kamoli dojila.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 10:38   #11
pridružujem se negativnim ocjenama sobici za presvlačenje/dojenje u TL-u na žitnjaku.

katastrofa je

smrdi, sve je više-manje strgano, iz one podloge za presvlačenje viri spužva

uglavnom, ja sam malca presvukla u autu
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 11:09   #12
super tema..

otkako imam bebaca - odjednom sam pocela primjecivati koji objekti imaju sobe za dojenje i presvlacenje..
Mene zapravo cudi zasto nakon rodjenja djeteta roditelji od grada ili komune ne bi dobili popis "child -friendly trgovina ili ustanova...


Ne mogu podijeliti s vama iskustva u zgb, jer tu ne zivim ali mogu generalno reci par stvari. Meni se najvise svidjaju , sto se tice tih "baby -facilities" IKEA i H&M.. Iako mi se kao ducani i po kvaliteti robe ne svidjaju pretjerana ipak im skidam kapu koliko su mislili na roditelje s malom djecom. U ikei postoji velika soba za dojenje i presvlacenje..Ja sam recimo dojila u jako udobnoj fotelji ..Pelene se dobiju na upit a i podgrijat ce flasicu na upit..u H&M-u isto obicno imaju sobu za premotavanje sa klupicmam i stolicama u kojima je moguce u miru dojiti...
U dm-u , barem u njemackoj, ako prostor dozvoljava, postoi isto tako stol za prematanje i daju besplatne pelene..

U njemackoj i austriji u velikim robnim kucama (peek & kloppenburg, kaufhof hertie) imaju uvijek sobuu za dojenje i prematanje..


Osim tih soba za dojenje meni je , kad se krecem s bebom, vazna jos jedna stvar..parkiranje..To u njemackoj nije bas odlicno rijeseno...Nema svako parkiraliste ili shopping center ili supermarket mjesta za mame i djecu ..

Meni nema nista gore nego kad neka budala parkira tik do mene i onda ne mogu staviti maxi cosi u auto..stvarno ne volim dijete ostaviti sa strane i isparkiravati- pa da ona jadna udise ispusne plinove..Imate li vi slicnih problema
TigerLilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 11:18   #13
Quote:
TigerLilly kaže: Pogledaj post
Osim tih soba za dojenje meni je , kad se krecem s bebom, vazna jos jedna stvar..parkiranje..To u njemackoj nije bas odlicno rijeseno...Nema svako parkiraliste ili shopping center ili supermarket mjesta za mame i djecu ..

Meni nema nista gore nego kad neka budala parkira tik do mene i onda ne mogu staviti maxi cosi u auto..stvarno ne volim dijete ostaviti sa strane i isparkiravati- pa da ona jadna udise ispusne plinove..Imate li vi slicnih problema
E, ja sam vec doktorirala na mjestima za parkiranje.
Sigurno su me nekidan u cc1 gledali ko ludjaka jer sam se vozila po polupraznom parkingu i trazila mjesto.
Uvijek se parkiram na rubna mjesta ili ona do nekog stupa koji mi garantira dovoljno prostora za otvaranje vrata. U gradu bocno.
I uvijek gledam ona siroka mjesta za invalide, steta sto nema takvih i za bebace.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 11:20   #14
Evo za one koji putuju na more. Ako idete starom cestom na Borju imaju prostoriju za bebe sa stolom za presvlačenje, stolicom i umivaonikom a za one koji idu autocestom u onom novom "Macoli" isto ima a možete dobit i hranilicu . E na AC ima i neka benzinska i restoran stranog imena, ne mogu se sjetit kako se zove i isto imaju prostoriju za bebe.

Mislim da i kod nas sad svaki DM ima stol za presvlačenje beba sa pelenama svih veličina, vlažnim maramicama i kremom
Thai is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 11:21   #15
Nije tema ali moram podijeliti s vama, jednom kad sam bila trudna su me tako zaparkirali s obje strane da sam morala zamoliti prolaznika da mi isparkira auto.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 11:22   #16
Quote:
TigerLilly kaže: Pogledaj post
U ikei postoji velika soba za dojenje i presvlacenje..Ja sam recimo dojila u jako udobnoj fotelji ..Pelene se dobiju na upit a i podgrijat ce flasicu na upit..u H&M-u isto obicno imaju sobu za premotavanje sa klupicmam i stolicama u kojima je moguce u miru dojiti...
U dm-u , barem u njemackoj, ako prostor dozvoljava, postoi isto tako stol za prematanje i daju besplatne pelene..


ovo je u hr SF, a i sve ostalo što si napisala...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 11:24   #17
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post


ovo je u hr SF, a i sve ostalo što si napisala...
Ma ima i kod nas u dm pelenica besplatnih.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 11:42   #18
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Ma ima i kod nas u dm pelenica besplatnih.
stvarno? nisam to vidjela/doživjela. doduše, još nikada ga nisam presvlačila tamo.

lijepo...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 20:04   #19
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
stvarno? nisam to vidjela/doživjela. doduše, još nikada ga nisam presvlačila tamo.

lijepo...
ja nisam vidjela ni di je to mjesto za presvlačenje u dm-u, kaj to u svakom ima, posebno sobica ili?
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 20:20   #20
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
ja nisam vidjela ni di je to mjesto za presvlačenje u dm-u, kaj to u svakom ima, posebno sobica ili?
ima negdje u sklopu prodavaonice, tako sam vidjela u dvije podružnice , nije u posebnoj prostoriji
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.