Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2010., 03:01   #61
mi smo danas bili u Kiki i sobica za dojenje dobiva pet zvijezdica!

savrseno.... posebna soba (a ne dio wc-a kako to obicno bude...), foteljica, lijepo namjesteno, cvijece, lampica, komodica... ma super! da je isao i mm s nama, poslala bi njega i malog da setaju Kikom, a ja bi ostala tamo malo odmorit!
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 10:37   #62
Je, odlicna, samo nema vode.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 11:53   #63
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Je, odlicna, samo nema vode.
a sta ce ti voda??
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 12:22   #64
jel bio netko u west gateu u zadnjih par dana?
tamo je u slopu wc-a prematalica a nema se gdje za sjesti i nahraniti dijete.
summer, ti si mala sreće pa si našla stolac u jednom od wc-a

naljutili su me pa sam im poslala mail da ih pošpotam i odgovorili su mi da su fotelje naručene i da ih čekaju.

jel zna netko jesu li došle?
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 12:22   #65
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post
a sta ce ti voda??
za oprat ruke
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 12:23   #66
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
jel bio netko u west gateu u zadnjih par dana?
tamo je u slopu wc-a prematalica a nema se gdje za sjesti i nahraniti dijete.
summer, ti si mala sreće pa si našla stolac u jednom od wc-a

naljutili su me pa sam im poslala mail da ih pošpotam i odgovorili su mi da su fotelje naručene i da ih čekaju.

jel zna netko jesu li došle?
nemam pojma, ja sam sjedila na wc skoljici i dojila...
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 12:24   #67
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
za oprat ruke
ahaaaa! ma dobro, uopce im to ne zamjeram kako su lijepo sredili sobicu! a uostalom, imam i one Apsolveta vlazne maramice pa si s tim ruke obrisem.
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 12:28   #68
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post
nemam pojma, ja sam sjedila na wc skoljici i dojila...
meni se to gadilo pa sam stajala, ruke su mi skoro otpale , na kraju sam malu posjela kraj lavaboa, a ja stala ispred nje, taman joj je sisa na dobroj visini


svašta sam im ja napisala (fino i pristojno) i poslala na info od west gatea i u cc glavnom menaDŽeru
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 12:30   #69
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
meni se to gadilo pa sam stajala, ruke su mi skoro otpale , na kraju sam malu posjela kraj lavaboa, a ja stala ispred nje, taman joj je sisa na dobroj visini


svašta sam im ja napisala (fino i pristojno) i poslala na info od west gatea i u cc glavnom menaDŽeru
ja sam prebrisala skoljku apsolvetom!

ma da, uzas! neka si im poslala!
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 13:43   #70
I ja pisala Garden Mallu pa mi nisu odgovorili. A ne znam ni jesu li popravili stanje, tamo na katu.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 13:46   #71
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
I ja pisala Garden Mallu pa mi nisu odgovorili. A ne znam ni jesu li popravili stanje, tamo na katu.
ja sam ovima napisala da ih molim da mi odgovore
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 14:44   #72
ja u st nisam primjetila sobe za dojenje,jedino u par restorana,kad su mi ljubazno ponudili sobu,a za presvlačenje imaju uz wc..a presvlačenje ima u većim dm-ovima...ja sam svog dojila vanka jedino u autu,uvijek nam je bilo ugodno,njega smotuljam uz sebe,stavim iznad gazu,nitko i ne posumnja što se događa,jedino je jednom se jedan lik uzmuva oko nas,skoro sam ga isprašila ali nisam htjela malog prenit
 
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 15:33   #73
U Splitu u niti jednom shopping centru nisam vidjela kutak za dojenje.
Ali snalazimo se, ja ili odem u auto ako je blizu, ili uđem u garderobu za isprobavanje odjeće i tamo dojim( žene čekaju da isprobaju robu, a ja tamo stojim 10 -tak minuti i smjem se kako živčane, još čekam da malac podrigne)
ili ako nema ni toga onda sjednem u neki kafić i pokrijem se dekicom.
tabita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 16:11   #74
dobra vam je ideja za kabine za presvlačenje, to se ja nisam ni sjetila....
neki dan bili u west gateu, sjedila na wc-u.... makar mi se cijela prostorija činila dosta čistom, ali svejedno nije u redu....
Peky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 20:29   #75
super tema..planiram ići do grada drugi tjedan i sva sam izbezumljena....
čak mi je i opcija da odem kod starog na posao pa kod njega u sobi...al opet nije mi to to...nek mi uleti neki studoš koji je došao na konzultacije...hahahaha
baš me zanima na potezu ilica,tkalča....
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 21:35   #76
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
jel bio netko u west gateu u zadnjih par dana?
tamo je u slopu wc-a prematalica a nema se gdje za sjesti i nahraniti dijete.
summer, ti si mala sreće pa si našla stolac u jednom od wc-a

naljutili su me pa sam im poslala mail da ih pošpotam i odgovorili su mi da su fotelje naručene i da ih čekaju.

jel zna netko jesu li došle?
ja sam bila prije 10-ak dana i ni s od stolica. baš sam ljuta bila. jednom sam ju nahranila dolje na foteljama, a jednom sam stavila podlogu za premkatanje na wc i tak ju nahranila. i osim nedostatka stolica jako mi je užasna rasvjeta, dok sam ju hranila jadna je škiljila, baš mi ju je bilo tužno gledat

kika je bila sam u šoku kad sma to vidla (pozitivnom naravno)!
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 12:41   #77
Quote:
tabita kaže: Pogledaj post
U Splitu u niti jednom shopping centru nisam vidjela kutak za dojenje.
Ali snalazimo se, ja ili odem u auto ako je blizu, ili uđem u garderobu za isprobavanje odjeće i tamo dojim( žene čekaju da isprobaju robu, a ja tamo stojim 10 -tak minuti i smjem se kako živčane, još čekam da malac podrigne)
ili ako nema ni toga onda sjednem u neki kafić i pokrijem se dekicom.
pošalji par mailova, ako ne naprave ništa, reci još nekome da šalje i nakon nekoliko pritužbi valjda će nekome doći do glave
znam da je to kod nas teško, ali možda bude nešto od toga.

ako ovi u west gateu ne dobiju uskoro te fotelje koje su obećali, pisat ću im je opet
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 13:04   #78
i da, moram napomenut da sam u AM poludila kad sam bila, nisam se ništa dugo zadržavala u sobi jer sam ju samo prematala i valjda mi je 5 puta neko kucao, ko da ne kuži da nemrem dijete presvuć u 3 minute, pogotovo po zimi sa 100 komada odjeće... kaj se mene tiče nek stave i 2 prematalice u jednu prostoriju, a ne da se čeka na red 15 min ko u CC1. ne znam dal je sad šta drugačije kad se onaj novi dio otvoren pa je tamo još jedna prostorija.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 12:32   #79
Kakva je situacija s presvlačenjem i dojenjem u Mercatoneu?
Nisam vidjela da je netko pisao o Mercatoneu
Prije kad sam išla to mi nije bilo bitno pa nisam ni obračala pažnju.
M*T*L* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 12:36   #80
Quote:
freya7 kaže: Pogledaj post
super tema..planiram ići do grada drugi tjedan i sva sam izbezumljena....
čak mi je i opcija da odem kod starog na posao pa kod njega u sobi...al opet nije mi to to...nek mi uleti neki studoš koji je došao na konzultacije...hahahaha
baš me zanima na potezu ilica,tkalča....
Kaj curke idete malo do grada?
Ispitaj malo situaciju,jer ja mislim ići tramvajem kad malo zatopli (dosta mi je 10 stupnjica).
Malo šetnjica i
M*T*L* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.