Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2004., 19:07   #1
Dezodoransi i antiperspiransi

u zadnje vrijeme imam problema sa znojenjem i ne znam koji dezić koristim. ne smrdim ali na odjeći imam velike mrlje, pa mi bude neugodno zato kaj to izgleda bljak... koji dezić biste mi preporučile?
feeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 19:40   #2
Mrlje od znoja? Mrlje od dezica?

Ja koristim Dove antiperspirant za dane kad znam da cu se mozda puno znojiti, a neki prirodni (iz Trader Joe's) za dane kad nema previse jurcanja.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 20:14   #3
Od skupljih - Decleorov deo roll-on. (oko 115 kn)

Od jeftinijih - Avonov Naturals s kaduljom i aloe. (kad je na akciji - 12 kn)

Ni jedan ni drugi ne ostavljaju nikakve mrlje.
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 20:14   #4
ja u borbi protiv "mirisa" koristim rol on. Dezic samo kao pojacanje.

Po meni je dobar rol on mnogo vazniji.

Al ne slusaj mene, ja isjedim svega kap dvije na cijeli dan
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 21:55   #5
Nivea dry u sticku!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 12:43   #6
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Nivea dry u sticku!
E taj sam si sljedeći kanila kupiti, znači valja?
Trenutno imam Nivein Violet touch u sticku, al nekad imam osjećaj da samo malo miriši, ništa drugo, nemam pojma
Prešla sam na stickove jer me ubi ono sprejanje, ali kao da nisu dovoljno dobri kao sprejevi...
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 23:37   #7
8x4 roll on

...meni osobno, najbolji dezići
...ne ostavljaju mrlje, fino mirišu (svježe, a ne onak bljutavo slatkasto),i da, dugo traju
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 23:37   #8
Quote:
Crow Jane kaže:
Nivea dry u sticku!
e, da, i to je


*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 01:34   #9
nova rexona crystal cini mi se ne ostavlja nikakve tragove...kupila sa je u dm-u

i roll on imam od nivee..
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 11:18   #10
Nivea balance roll on .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 11:48   #11
Sa dosta dezića sam imala problema, kao lijepilo su i ostavljaju bijele mrlje po odjeci. (Pogotovo oni suhi i u sticku).

Na kraju koristim najjeftinije i najbolje - roll on Balea, kosta nekih 9 kn i stvarno mi je odlican. Sto je najbolje, neutralnog je mirisa sto preferiram jer koristim parfem pa mi se ne mijesaju dva mirisa; ne ostavlja mrlje; ne ostavlja ljepljiv trag i ne iritira, cak ni poslije depilacije; sluzi svrsi

Nije mi losa mi Malizia Green Tea, ali ima neki cudan, uvrnuti miris. Bio mi je odlican Avon Naturals, bilo koji, a posebno lubenica.

Uglavnom, ne volim eksperimentirati s dezićima, a ne volim niti antiperspirante, makar ih je danas tesko izbjeci.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 18:35   #12
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Sa dosta dezića sam imala problema, kao lijepilo su i ostavljaju bijele mrlje po odjeci. (Pogotovo oni suhi i u sticku).

Na kraju koristim najjeftinije i najbolje - roll on Balea, kosta nekih 9 kn i stvarno mi je odlican. Sto je najbolje, neutralnog je mirisa sto preferiram jer koristim parfem pa mi se ne mijesaju dva mirisa; ne ostavlja mrlje; ne ostavlja ljepljiv trag i ne iritira, cak ni poslije depilacije; sluzi svrsi

Nije mi losa mi Malizia Green Tea, ali ima neki cudan, uvrnuti miris. Bio mi je odlican Avon Naturals, bilo koji, a posebno lubenica.

Uglavnom, ne volim eksperimentirati s dezićima, a ne volim niti antiperspirante, makar ih je danas tesko izbjeci.


roll on balea je najbolja i najjeftinija stvar ikad! ne ostavlja mrlje, skroz neutralni miris, ne lijepi se, možeš ga staviti sekundu nakon brijanja :

ima još neki mali orifrlamov roll on sa sličnim atributima, ne znam više koji je to, samo što nema baš neutralan miris
__________________
Wanna be your lover, lover
wanna be your lover, lover
loverboy
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 18:51   #13
Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post
roll on balea je najbolja i najjeftinija stvar ikad! ne ostavlja mrlje, skroz neutralni miris, ne lijepi se, možeš ga staviti sekundu nakon brijanja :
koji balea roll-on?
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 19:52   #14
Quote:
res publica kaže: Pogledaj post
koji balea roll-on?
roll on balea fresh, 50ml, bijeli s plavim čepom
__________________
Wanna be your lover, lover
wanna be your lover, lover
loverboy
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 04:06   #15
Meni ti od Balee baš i nisu nešto, previše su mokri i sporo se suše.
Laura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 15:44   #16
Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post
roll on balea fresh, 50ml, bijeli s plavim čepom
ja trenutno taj koristim, al kao ''kućni'' jer se baš ne mogu pouzdat u njega kad idem u grad po vrućini... za te extremne uvjete imam adidas control, rozi čepić, odličan, u rangu mi je sa lady speed stickom, samo ne ostavlja one bijele fleke ko lss
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 12:39   #17
ma ne, nemam ja mrlje od dezića, nego mrlje od znoja
feeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 13:05   #18
nikakav dezic samo stick ili roll on(trenutno imam onaj bijeli od Nivee,nije nesto)
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 15:26   #19
i mene muči isto pitanje, pa doma imam nepreglednu kolekciju dezića(ja tak zovem sve što je dezodorans ili antiperspiran, bez obzira je li u sticku, roll onu ili spreju)......uglavnom, dosta se znojim ljeti, pa bez obzira što stavila često imam mokre mrlje ispod ruke....koje ne 'mirišu' neugodno po znoju, ali se vide i izgledaju ružno....
nije mi bio dobar ni onaj obični deo kristal (ni balein ni hygiaein), u preju su mi svi preblagi, počnem se znojiti, sva ta čuda o nivee i roll ona meni niš ne pomažu, kupila vichy (niš posebno, a onaj koji navodno drži dva dana se nisam usudila probati, al mislim da ću probat i taj, pa ak netko ima iskustva....)

Koristim na kraju one najjače Rexone u sticku, antiperspirante, od kojih se ne znojim, ali ostavljaju bijele fleke po majcama, a i bojim se koristit baš antiperspiran svakodnevno....
Nije mi pasalo, dosad:
niš od nivee
fenjal
vichy
kristali
blaže rexone....

Ja se ne znojim baš tolko jako, osim ljeti.....ljeti nema tog dezodoransa ili antiperspiranta koji će mi sprječiti mrljice ispod ruke....

Mislim, inače, da je znojiti se normalno i da ne bismo trebali to sprječavati ili smatrati ružnim(dok god to ne miriši po znoju!!!), al jebeš ga, kolko god to bilo društveno nametnuto, i meni je ružno i htjela bih se tog riješiti....

Jel ima netko iskustva s tim super izdržljivim Vichyjem?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 16:00   #20
ja sam probala taj od vichya i nije mi nikaj pomogao. sad sam kupila onaj vichyev antiperspirant u spreju i niš ne valja. obična rexona je bolja od njega.

da li je itko probao roll on od biotherma?

Zadnje uređivanje feeva : 15.02.2004. at 17:18.
feeva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.