Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2011., 09:04   #2301
Quote:
miracle 03 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć, za Balea deziće,u spreju ili neki Mullerov (Duchesse ili Aveo).
Naime,dosad sam koristila Dove dezić, isključivo one sa sivim ili tamno plavim čepom, antiperspirant.
Dosta se znojim,tako da mi do sada jedino ovaj Dove odgovarao i to samo u spreju, oni u kamenu i roll onu mi ne odgovaraju.
Zanima me ima li Balea tako nešto ili Muller?
Da je antiperspirant i da ima jedva zamjetan, neutralan miris.
Hvala unaprijed.
http://www.yopi.de/image/prod_pics/4278/e/4278594.jpg
i cadeavera orchidee - iz mullera, nisam mogla naći sliku, neki rozoljubičasti sprej...

mislim, probala sam u životu i bolje deziće, ali ako tražiš nešto za te novce, ovi su mi sasvim ok
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 21:54   #2302
Meni je ova krema presuper, jako lagani ugodan miris i ne usmrdim se cijeli dan.http://www.erbolario.com/int/index.php?id=395
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 21:56   #2303
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Meni je ova krema presuper, jako lagani ugodan miris i ne usmrdim se cijeli dan.http://www.erbolario.com/int/index.php?id=395
koja je cijena?


i di to kupuješ? di ima toga za kupiti??
Veky39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 08:49   #2304
Cijena je oko 80kn, a kupim ju u Arena centru u njihovom dućanu.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 10:07   #2305


Već sam bila pisala kako me Dove Classic u sticku oduševio, a sad moram napisati da mi je i ovaj Dove odličan Imam malo tamne robe pa ne mogu sa sigurnošću reći ostavlja li tragove, ali mi se čini (koliko mogu vidjeti) da je po tom pitanju bolji od Classica (koji ih je naočigled ostavljao).
Sad samo čekam da zatopli pa da vidim hoće li i onda tako dobro držati.
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 10:39   #2306
Quote:
tascha kaže: Pogledaj post


najbolji dezić koji sam ikad imala predivno miriši, i uopće se ne znojim i nema nikakvih mirisa... imama ga sad po zimi, vidjet ću kako će se ponašat po ljeti
uglavnom sve pohvale, samo što je moj u spreju
Ja imam ovaj u roll on-u i same pohvale za njega. Nisam imala problema sa majicama, uvijek malo pričekam pa ju obučem. Ugl blagi, nenametljivi miris, dugo drži, sve pohvale.
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:34   #2307
perspi-guard i perspi-gel se mogu kupiti u ljekarnama. s tim da ih također (kao i perspirex) mozete naruciti na e-bayu pa vas košta upola jeftinije (i to sa shippingom)
Nick_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:37   #2308
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
je li netko probao Perspigel? Da znam da li uzeti njega ili Perspirex (kojeg navodno nema za kupiti više)?
Evo ja počeo koristit Perspi-gel prije nekoliko dana, piše da treba koristiti svaki dan kroz 30 dana za najbolje rezultate pa ću vidjet. Prije koristio Perspi-Guard i bio zadovoljan, s tim da Perspi-GEL ne sadrzi aluminije!
Nick_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 15:08   #2309
dove invisible dry roll on mi ništa ne drži , već ga par dana koristim i nakon sat-dva već se osjeti miris znoja. a inače baš i nemam s tim problema.
a isti takav sprej mi je bio super po pitanju suzbijanja mirisa.
jedino šta sam primijetila da ovaj roll za razliku od spreja nema onaj aluminium chlorohydrate u sastavu, možda je u tome trik...
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 17:51   #2310
Tek jučer sam kupila ovaj



ali uspio se dokazati, odličan je, ne smrdim uopće a i on sam nema miris, nego kao da ga zbilja uništi a ne samo prekrije.
Nije testiran na životinjama, nema parabena i košta 30kn u dm-u.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 18:01   #2311
Quote:
Nanidia kaže: Pogledaj post
Tek jučer sam kupila ovaj



ali uspio se dokazati, odličan je, ne smrdim uopće a i on sam nema miris, nego kao da ga zbilja uništi a ne samo prekrije.
Nije testiran na životinjama, nema parabena i košta 30kn u dm-u.
e ja imam ovo ali u kamenu,i koristim ga već dobrih tri tjedna,i jako sam zadovoljnja!

znojim se,ali ne smrdi znoj,nema mirisa!

nosila za po kući majicu par dana i uopće nema miris po znoju i deziću kao kad sam koristila roll-on sa mirisima

jer neutralizira znoj i uništava bakterije ispod pazuha!

a sam sprej-kamen je bez mirisa

svaka preporuka da probate!!
Veky39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 11:03   #2312
cure koje ste koristile perspirex... kako ste depilirale pazuh? pise da se nr smije 48h nakon depilacije nanositi, pa ne znam
kako kombinirati :S
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 11:09   #2313
ja bih vas molila za preporuku dobrog dezica
evo ovako: nije me briga za tragove na odjeci, nije me briga za miris (postoji parfem za to ), nije mi bitno je li sprej, roll on ili stick, samo mi je bitno to da sprijeci pojavu "bezmirisne poplave" ispod pazuha, znaci da sprijeci onu "vodu"

Hvala unaprijed!
fly5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 11:22   #2314
Quote:
Nanidia kaže: Pogledaj post
Tek jučer sam kupila ovaj



ali uspio se dokazati, odličan je, ne smrdim uopće a i on sam nema miris, nego kao da ga zbilja uništi a ne samo prekrije.
Nije testiran na životinjama, nema parabena i košta 30kn u dm-u.
Meni ne radi ništa, kao da nisam stavila ništa (nema ništa, pa i ne koristi ništa)- zato sam i stavila oglas da ga poklanjam.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 11:27   #2315
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Meni ne radi ništa, kao da nisam stavila ništa (nema ništa, pa i ne koristi ništa)- zato sam i stavila oglas da ga poklanjam.

ma da?????

pa kako to???

vidiš kak svakom čovjeku odgovara nešto drugo!!

kaj se usmrdiš sa njim ili???

jer pod njim se znojiš ali nema mirisa po znoju!!
Veky39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 11:33   #2316
Quote:
Veky39 kaže: Pogledaj post
ma da?????

pa kako to???

vidiš kak svakom čovjeku odgovara nešto drugo!!

kaj se usmrdiš sa njim ili???

jer pod njim se znojiš ali nema mirisa po znoju!!
Kao što sam rekla - kao da nisam stavila ništa i što se znojenja i što se mirisa tiče. Inače, dosta se znojim, ali nisam smrdljivica, tak da kod mene miris nije teško prekriti, ali ovo ko da još potencira miris, tj. smrad. Stavila bi ga, izašla u grad, vratila se za par sati, majca smrdi oslobodibože. A ovo kupila kao jer je "zdravo", a bačen novac.

Sad imam Fenjal i Lush Teo, ovaj drugi je bolji za toplije dane - i zadovoljna.

Najzadovoljnija sam bila sa Amai kremom, ali toga više nema. Valjda bi bila mogla tjedan dana boraviti u đungli, a da se ne usmrdim.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 14:34   #2317
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
cure koje ste koristile perspirex... kako ste depilirale pazuh? pise da se nr smije 48h nakon depilacije nanositi, pa ne znam
kako kombinirati :S
Prvi put se obrij i tek nakon dva dana stavi perpirex. Onda ga maži 3 dana za redom, a kasnije jedan put tjedno. Brij se onda točno između dva nanošenja.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 16:03   #2318
hvala
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 12:35   #2319


probala sam rozni i zeleni....i onak....oznojim se :/ istina da se po zimi ne znojim previše...al ovi stvarno ne djeluju nikak, miris ne drži baš..... nebi ga opet kupila...
valjda je to cijena prirodnih dezića (bez parabena i aluminijevih soli...)
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 12:57   #2320
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Meni je ova krema presuper, jako lagani ugodan miris i ne usmrdim se cijeli dan.http://www.erbolario.com/int/index.php?id=395
moram se i ja pridružiti pohvala za njihove deo kreme,stvarno drži super,ugodnog,laganom mirisa. kupila sam i onaj adidas sa srebrnim čepom što su cure hvalile i dobar je al ovo je puno bolje.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.