Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2007., 22:57   #61
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
ufffff...evo spojio sam dvije najveće teme i ovu iz Vodica i pobrisao 97 spamova, oftopica oliti zafrkancije :znoj lije s čela:
e svaka čast, i baš dobar naslov
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post


Nego,ste primjetili da ,otkad je ponovo vraćena znanost odjednom broj postova na prvoj stranici foruma pao za kojih 15-tak tisuća(okvirno no bio je oko 90).
Teorija zavjere?
ah da, po ingu swanu to znači da su vanzemaljci skužili da smo ih skužili po endimionu to znači da nas više ne čitaju članovi HAZU

edit: btw. s krugovima je grozno to što monopol na tumačenje drži maitreya. ne znam kako riješiti tu nebulozu. za dedu nisam sigurna da treba biti top tema otkako je pridjev znanost u funkciji.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 22:58   #62
nisam do sad´

izgleda da EL Tomo i Endimion kuhaju nešto u loncu, a Ax-Mi24 miješa kuhačom
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 23:17   #63
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
za dedu nisam sigurna da treba biti top tema otkako je pridjev znanost u funkciji.
ima nešto u tom Deliji, pametan je stari, makar mi 50% stvari ne leži, no ima on i objašnjenja koja je teško pobiti.

pokušavali su i ovi iznad, pa im je dida obrisao nos.

EDIT: a, sada jel smo mi na rubu prirodnih ili društvenih znanosti ???

možemo i o psihologiji, filozofiji ruba znanosti.

mislim da je ovaj podforum zamišljen kao sukus rubnih područja svih znanosti, a i sama znaš koliko u samoj filozofiji ima (i bilo je kroz povijest)
lomljenja , što sam, tko sam, kuda idemo, tako da je teško nešto izbaciti jer smo samo pridjenuli znanost nazad.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 22:16   #64
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
EDIT: a, sada jel smo mi na rubu prirodnih ili društvenih znanosti ???

možemo i o psihologiji, filozofiji ruba znanosti.

mislim da je ovaj podforum zamišljen kao sukus rubnih područja svih znanosti, a i sama znaš koliko u samoj filozofiji ima (i bilo je kroz povijest)
lomljenja , što sam, tko sam, kuda idemo, tako da je teško nešto izbaciti jer smo samo pridjenuli znanost nazad.
odlična misao.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 11:04   #65
mamicu im j*em glečte OVO
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 11:58   #66
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
mamicu im j*em glečte OVO
ufffff.... si ga viđela kad prirodnjaci počnu filozofirati
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 16:40   #67
vidla sam kako se tamo poštuje uzajamno brabonjanje, a ovdje se ti ista fina gospoda dođu i rade cirkus od svakog threada. baš me to živcira.
otvorit ću topic o znanstvenim hereticima.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:43   #68


Ajmo se skulirati.I polako,bez ljutnje i svađe.


btw. moja isprika otišao sam u zadnjem odgovoru na Isusu offtopic,no prebacit ću odgovor na evoluciju.
edit. ne vidim sličnu temu..
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 11:39   #69
teško da ću se ja sad smiriti. evo, jutro je, a meni i dalje ide para na uši.
Sinoć, dok sam smišljala strategiju kako da domišljato stanem na kraj znanstvenim fundamentalistima, imajući na pameti da podijelim pokoji kartončić, kad već nitko neće, dogodio se incident preko kojeg principijelno sigurno neću preći.
Veleuvaženi kolega našavši slovo
Quote:
a
u vrijeme i tijekom mog editiranja posta, smatrao je shodnim da me zbog navedenog slova
Quote:
a
posere pred cijelim forumom, istodobno nalazeći taktički značajnim da se ulizuje troublemakerima patetičnim mahanjem bijelom krpicom, zaslinjenom sentimentalnim šmrkljima i drkicom na spektakularni autoritet enzagovanija. Nakon što je prethodno pomno očistio forum od svih slobodoumnih divljaka, enzima svih kalibara više se nema tko pošteno suprotstaviti, a još da stvar bude gora - dodaje loptu idiotu koji se x puta klonirao vrijeđajući me kad sam ga banala.
Posljedica takvih postupaka je ta da se šaljivci dolaze ovamo izrugivati. Posljedica je to da ljudi koji nešto zbilja znaju o rubnim temama s pravom izbjegavaju ovo mjesto. Posljedica je to, da ću i ja početi izbjegavati ovo mjesto.
sažetak:
da nisam moderator dobila bi ban zbog slova a, enzo bi nesmetano nastavio srat po svima.
da li je moguće sad izbjeći sukob? Sumnjam!
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 17:58   #70
svoj sam posao shvatio tako da mi cilj bude neutralnost.

već jako dugo puštam npr. Pilence da napada i lakše provocira Endimiona , Enzu i ostale, jer npr. Endi često zna uvrijediti Pilence, a za to ne može adekvatno odgovarati tj. biti kažnjen.

Enzo će kad tad doći po svoj karton ili ban, ako ga zasluži, a od mene sigurno neće dobiti isti zbog moga bijesa što misli drugačije od mene. isto se odnosi i na "drugu stranu".

napisao sam ti "ono" da te izbacim iz ravnoteže. tj da te vratim u balans (prihvati kako hoćeš).
Endimion je važan član našega podforuma, što god ti mislila o njemu, jer da nije Endimiončića, ne bi bilo niti Pilića, geza i sinkezg i ostalih forumaša.

dobar je i Enzo jer zna prilično kvalitetno obrazložiti svoje stavove i zato je dobrodošao.
imao sam ja "ozbiljne" sukobe s Khorom, malim Rie-om, vrijeđali su me i na pm. no nisam im zamjerio.
bili su i banani, no dozvolio sam im da pišu s klonom ako će biti pristojni i tako bi.....
sada ih imam jedno petoricu kojima je naš podforum utočište, kada negdje drugdje dobiju ban, znam im klonove, no s klonovima su "ovdje" pristojni, jedino što Rie zna zaspamat, no to lako riješim brisanjem, ako već netko od vas dvoje ne pobriše.

kvalitetan sukob mora postojati na svakom podforumu jer inače pravimo komunu tj. odjeljujemo se od svijeta i znanstveno i duhovno.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 18:57   #71
evo što mi je zasmetalo na toj temi, a "moj" nepriličan post bih svejedno pobrisao za par minuta, samo sam čekao da ga pročitaš, al si ga sama izbrisala

Quote:
ok, povraćajte kolko hoćete, priznajem da sam vjerojatno u krivu što se tiče izmjene naslova koji je glasio "Znanstveni dokazi (ne uvjerenja) o postojanju Isusa Krista" i koji mi se meni činio krajnje apsolutno retardiran kao i sama tema.

Usprkos činjenici da je tema Isus, ljudi u 2 po noći nemaju drugog posla nego raspravljati o homeopatiji pa sam zaključila da je populaciji ruba ipak glavna opsesija raspravljati o dometima suvremene znanosti i njenim uspjesima i granicama.
Slobodno me sad gađajte paradajzima!
@endi evo, vratila sam ti naslov -dižem ruke od ove teme.
primi duboke isprike zbog moga nastupa, jest bio je nezgodan, no opet stojim iza toga da se ne trebamo direktno petljati u same naslove tema i razvoj diskusije, osim ako su vrijeđajući OT, spam i sl; te vrijeđati forumaše.

samo sam ti pokušao objasniti svojim "proserom" kako to izgleda u živo.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 12:04   #72
Quote:
napisao sam ti "ono" da te izbacim iz ravnoteže. tj da te vratim u balans (prihvati kako hoćeš).
krasno, baš ti hvala lijepa. inače da, ja sam baš jako neuravnotežena i poremećena.
Quote:
Enzo će kad tad doći po svoj karton ili ban, ako ga zasluži, a od mene sigurno neće dobiti isti zbog moga bijesa što misli drugačije od mene. isto se odnosi i na "drugu stranu".
stvarno iznimno drsko insinuiraš da sam neka sitna duša koja se obračunava sa neistomišljenicima. Fundamentalisti su po defaultu sastavni dio rubnih rasprava i ne znam kako ti uopće pada na pamet da me na to upozoravaš. Uopće nije poanta u mom slaganju ili neslaganju - poanta je u aroganciji i bezobrazluku i nijansama podjebavanja koje ti ne vidiš. Zanimljivo je kako su taj njegov specifičan stil jako dobro uočili na nogometu i drugdje gdje su ga banali, a ovdje mu se zbog istog aplaudira, jer kao zastupa glas zdravog razuma.
Quote:
svoj sam posao shvatio tako da mi cilj bude neutralnost.
Ovo u prvom redu ne shvaćam kao posao, moderator je kao i svaki drugi forumaš, osim što volontira s ciljem da spriječi grube riječi, vrijeđanje i skretanje u potpuni idiotizam.
Cilj mi je da svi, uključujući i mene ovdje mogu slobodno izraziti svoja stajališta,u granicama kulturnog ophođenja, legalnosti i zdravog razuma. Rub je po mom mišljenju jedna od najvrućih područja našeg vremena, jer sve veći broj ljudi dovodi u pitanje sveukupni dosadašnji svjetonazor i mnogo toga što se do sada podrazumijevalo. Nezgodno je što je vrlo teško artikulirano objasniti bit promjene koja je u tijeku, a mnogi koji su vrlo upućeni i pametni, suprežu se dolaska na rub baš zbog klime koja tu vlada.
Quote:
no opet stojim iza toga da se ne trebamo direktno petljati u same naslove tema i razvoj diskusije
Ne pada mi na pamet da susprežem svoja razmišljanja i budem neutralna zato što sam moderator. Obzirom da sam dobro informirana i s jedne i s druge strane "barikade" mogu mnoge konflikte rješavati i neprimjetno a to znači da ću skrenuti diskusiju promijeniti naslov, postaviti pitanje.... Istina, ovaj put sam to napravila nespretno, u stvari nisam ni dovršila što sam namjeravala jer si mi digo tlak.
Quote:
Endimion je važan član našega podforuma, što god ti mislila o njemu
Ti stvarno kurca ne kužiš! s endićem ja imam idlične odnose, i mislim da obostrano uživamo u prepucavanju. ne kužim što se ti imaš petljati u to što ja endiću kažem da mu je tema blesava. Ti očito debelo ne kužiš bit stvari i fine struje koje ovdje kolaju, da kužiš ne bi se svađao s Khorom. Morbidangel je isto jedan kvalitetan fundamentalist, koji s guštom čeka da se dokačimo.
Za tebe se stvarno ne zna koliko si upućen u hard core rubne teme pro i contra, lijepo te je enzo podjebo „strawman“.
Quote:
primi duboke isprike zbog moga nastupa,
Ma nisam ti ja uvredljiv tip, nego jednostavno mi je besmisleno moderirat u okvirima koje ti ovdje nepromišljeno namećeš. Za tebe je to posao, što drastično umanjuje čar inteligentne igre, smisao virtualnog prepucavanja, kidaju se fine niti, a kvalitetni ljudi to nanjuše i izbjegavaju ili se sprdaju. Zato rub ostaje u rangu neozbiljne razbibrige.
Rubne diskusije imaju vrlo fine nijanse i veliki potencijal, to definitivno nije mjesto za imat gestapo za vratom i hrpu frustriranih ljudi. Eto, a ti se ispričavaj kome god hoćeš.


.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 23:27   #73
odlično !

zato nam je podforum među najposjećenijim.

znao je danaye koga će izabrati.

nema napretka bez sukoba, a tebi
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 02:10   #74
inače je kolegica mandragora jako aktivna, pa je često on-line

najbolje je kada netko drugi pere prljavi veš
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 23:01   #75
mandragora,za početak -svaka čast na argumetniranju na moderatorima.
No,sad,što ćemo s tom temom,po ovom u što se pretvorila.. ne znam.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 11:51   #76
jednostavno - rat do istrebljenja!!! držat ćemo se principa. dobro smo krenuli i sad nećemo popustit.
jedino je šteta da što nam je - zna se zašto - otišla kritična masa ljudi koji su inteligentno diskutirali s ove strane ruba.

edit. upravo sam otkrila da imam moderatorske ovlasti na PZ
LOL
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche

Zadnje uređivanje mandragora : 22.09.2007. at 12:53.
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 00:51   #77


mandragora,što ćemo s rasprava o moderiranju na ubit ću nekog.
U svakom slučaju bi trebalo izdvojiti s teme,jedino je pitanje kud.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 21:53   #78
Helo, evo i mene ovdje. Sorry, na malo gužve što sam napravio, ali jednostavno se ne mogu suzdržati kad vidim te trolove.

Ja vam stojim na raspolaganju i nemam problema istrčati naprijed i pobrati vatru na sebe.

Jedna od stvari koju bih predložio je neki podnslov foruma koji bi bio usput nešto kao disclaimer da znanstvenim trolerima pojasni da ovo nije znanstveni podforum.

Sviđa mi se ovo - rat do istrebljenja!
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 17:04   #79
sorry kihnula mi veza, logiram se iz caffea jemput dnevno - i ne stignem moderirat. (bar ću sačuvat živce) ja sam in!!
otkako se stvar zakuhala počela se formirati opozicija i to je izvrsno.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 22:02   #80
Kad si se vratila ajmo odmah u vatru..
Što ćemo s Endimonom ?
Čekao sam te da se zajedno odlučimo.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.