Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2015., 12:23   #441
Hvala ljiudima na pomoći.Cijenim svaku riječ.
No,ti ljudi svakako znaju da ne živimo u osobito bogatom društvu.
Ja bih najradije platio nekom građevinskom obrtu da izvede radove i kvit pero...
Ali naglašavam da je riječ,platiti,u mom pojmu,nedohvatljiva.
Trenutno sve moram sam...
__________________
VPPKS/Vijeće za poticanje promjena kolektivne svijesti
Anti-Stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 14:36   #442
Ma prodaj tu staru vikendicu, vidiš da ti je samo teret
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 15:41   #443
Kužim ja da se nema love, ali to jednostavno tako ne možeš sam napraviti bar bez da riskiraš glavu a i onda s upitnim uspjehom. Neke swtvari jednostavno ne idu ma koliko mi to got htjeli.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 09:51   #444
Quote:
Zvon kaže: Pogledaj post
Ma prodaj tu staru vikendicu, vidiš da ti je samo teret
Ha...borit ću se koliko ide.To mi je djedovina.
Ali,ako krenem za Kanadu,ide na prodaju!

Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Kužim ja da se nema love, ali to jednostavno tako ne možeš sam napraviti bar bez da riskiraš glavu a i onda s upitnim uspjehom. Neke swtvari jednostavno ne idu ma koliko mi to got htjeli.
Od pokušaja da jednostavno riješim problem,evo,banalno rečeno,jedne jame,ja sam došao u poziciju da pronalazim naučne teze o tome..
Na kraju ispada da se tim poslom može baviti jedino stručna tvrtka ili da od vatrogasaca iznajmim kisik i počinjem šteketati u jami da bi iskopao pola kvadrata..
__________________
VPPKS/Vijeće za poticanje promjena kolektivne svijesti

Zadnje uređivanje fermina-daza : 06.09.2015. at 14:46. Reason: spajanje postova - koristiti Multi-Quote
Anti-Stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 10:15   #445
Nema veze sa znanstvenim tezama i vatrogascima...već s tvojim životom.
Mnogi su ih izgubili u bunarima ili septičkim jamama.
Zato su ljudi uvijek prije spuštali mačka u košari, pa ak se on vrati živ, išel je čovjek dolje.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 12:51   #446
Joj nemoj mu davati ideje. Sad će najebati lutalice iz okolice ili kučni ljubimac
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 14:09   #447
Quote:
Anti-Stallion kaže: Pogledaj post
Od pokušaja da jednostavno riješim problem,evo,banalno rečeno,jedne jame,ja sam došao u poziciju da pronalazim naučne teze o tome..
Na kraju ispada da se tim poslom može baviti jedino stručna tvrtka ili da od vatrogasaca iznajmim kisik i počinjem šteketati u jami da bi iskopao pola kvadrata..
Shvati, a nemoj pokušavati shvatiti!! Ljudi ti daju ispravne savjete u vezi tvojeg zdravlja - života!!

Ako to ne želiš, nema potrebe dalje lupetati o jednom te istom. Na silu želiš okrenuti sve kako tebi odgovara,a tražiš savjet. Kada ga dobiš, ne odgovara ti.
Sam si odgovoran za svoje postupke , pa kad ne želiš slušati nema potrebe dalje trolati!!!
__________________
"Otišel, otišel sem z mala vu svet na kraju se vrnul pun briga i let'. Skrivećki, skrivećki sem došel nazaj
vu selo mi drago, vu hrvatski kraj." (Vice Vukov)
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 10:10   #448
Quote:
Majstor kaže: Pogledaj post
Shvati, a nemoj pokušavati shvatiti!! Ljudi ti daju ispravne savjete u vezi tvojeg zdravlja - života!!

Ako to ne želiš, nema potrebe dalje lupetati o jednom te istom. Na silu želiš okrenuti sve kako tebi odgovara,a tražiš savjet. Kada ga dobiš, ne odgovara ti.
Sam si odgovoran za svoje postupke , pa kad ne želiš slušati nema potrebe dalje trolati!!!
Shvatio sam tako,kao dobronamjerne savjete i hvala svima.
Ono što sam napisao u odgovorima možda nije i nešto pametno,ali eto,msilio sam na glas..
Za metan sam čuo,i znam da nije preporučljivo ulaziti u jamu..Pretpostavio sam da po zakonu i nije dozvoljeno to što potrebno napraviti itd..

Očekivao sam da će netko iskrsnuti sličnog problema kao i ja..
Ali svejedno,razumijem i zahvaljujem na razumijevanju..
Do daljnjega neću nastaviti sa istim pitanjima...Možda sutra dođe netko novi ovdje,pa spomene svoju jamu...
__________________
VPPKS/Vijeće za poticanje promjena kolektivne svijesti
Anti-Stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 14:50   #449
Quote:
Anti-Stallion kaže: Pogledaj post
Shvatio sam tako,kao dobronamjerne savjete i hvala svima.
Ono što sam napisao u odgovorima možda nije i nešto pametno,ali eto,msilio sam na glas..
Za metan sam čuo,i znam da nije preporučljivo ulaziti u jamu..Pretpostavio sam da po zakonu i nije dozvoljeno to što potrebno napraviti itd..

Očekivao sam da će netko iskrsnuti sličnog problema kao i ja..
Ali svejedno,razumijem i zahvaljujem na razumijevanju..
Do daljnjega neću nastaviti sa istim pitanjima...Možda sutra dođe netko novi ovdje,pa spomene svoju jamu...
Evo ti friska vijest:

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...e-jame-1015427

http://www.telegram.hr/politika-krim...je-bilo-spasa/

Pa ti idi u svoju jamu....
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 15:06   #450
Quote:
Anti-Stallion kaže: Pogledaj post
Očekivao sam da će netko iskrsnuti sličnog problema kao i ja..
mislim da je problem sto netko slicnog problema kao ti, ne moze iskrsnuti, nego samo uskrsnuti.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 12:55   #451
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Najbolji su mi komentari niže članka onih koji u životu nisu vidli septičku jamu, niti imaju predodžbu kak ista izgleda...
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 14:15   #452
Quote:
Zvon kaže: Pogledaj post
Najbolji su mi komentari niže članka onih koji u životu nisu vidli septičku jamu, niti imaju predodžbu kak ista izgleda...
Nisam ih citao ali su to od kolege susjedi. Iso stari cistiti septicku jer je imao problem plin ga satro. Vidio sin koji ga je isao spasavati pa i on najebo.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 14:23   #453
Quote:
Anti-Stallion kaže: Pogledaj post
Shvatio sam tako,kao dobronamjerne savjete i hvala svima.
Ono što sam napisao u odgovorima možda nije i nešto pametno,ali eto,msilio sam na glas..
Za metan sam čuo,i znam da nije preporučljivo ulaziti u jamu..Pretpostavio sam da po zakonu i nije dozvoljeno to što potrebno napraviti itd..

Očekivao sam da će netko iskrsnuti sličnog problema kao i ja..
Ali svejedno,razumijem i zahvaljujem na razumijevanju..
Do daljnjega neću nastaviti sa istim pitanjima...Možda sutra dođe netko novi ovdje,pa spomene svoju jamu...
S obzirom da nemaš novaca za ozbiljno ulaganje, jedino rješenje ti je ništa ne dirati.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 15:35   #454
Anti-Stallion može li se kopati sa boka septiček ikakva rupa ili bar nešto kao šahta?
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 22:07   #455
ja imam drugi problem/ideju, uskoro mi se otvara mogućnost da u blizini (cca.25m udaljeno) prođe 'kanalizacija' tj. organizira se par susjeda da zajednički slože kanalizaciju... e sad ja osim te udaljenosti do njih (koju bih sam isfinancirao + onaj dio tamo dalje s njima na pravu kanalizaciju) imam i visinsku razliku od cca. 1.5-2m
pitanje: postoje li neke pumpe i kakve? pa da ja to prepumpavanjem riješim na ovu višu kotu u dodatnu sabirnu jamu (koliku?) i onda padom dalje do njihovog cjevovoda?
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 22:46   #456
https://www.forum.hr/showthread.php?t=303476 thread 11 do 15

Zadnje uređivanje kanjar : 04.09.2015. at 23:32.
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 23:05   #457
Slobodno reci cijenu.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 23:14   #458
Quote:
Iveky kaže: Pogledaj post
j
prođe 'kanalizacija' tj. organizira se par susjeda da zajednički slože kanalizaciju...
Daj malo objasni kakva je to "kanalizacija" i kako su se to susjedi organizirali, tj kud ide odvod te kanalizacije? Ovako na prvu mi smrdi na nelegalnu gradnju.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 23:27   #459
E moj bauštelac. U ovoj državi je sve ionak nelegalno.
Sami skupe novce za radove i cijevi i još da općini plaćaju dozvole za nekaj kaj bi ista trebala napraviti???
Svi smo mi legalisti dok se ne tiče našega đžepa, ali ak se tiče, izbjegavamo zakon koliko se god može. Znaš to i sam...
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 12:20   #460
Da sad sve ne prepričavam , evo ti tekst pa malo pogledaj kaj piše o ovim pumpama.

"Kanalizacijske pumpe

Tsurumi konstruira cijeli niz kanalizacijskih pumpi koje omogućuju transport vode, pročišćavanje i dekantiranje. Proizvodi su osmišljeni tako da zadovoljavaju postrojenja otpadnih voda bilo kojih veličina. Tsurami oprema obuhvaća 90 godina inovacije kako bi pružila učinkovitu, dugotrajnu uslugu za vaše potrebe.

Višenamjenske
Snaga i moć Tsurumijevih pumpi omogućavaju prenošenje širkog raspona tvari uključujući mulj, gnojnicu, zagađenu vodu te kanalizacijski otpad.

Izdržljive
Tsurumi ima reputaciju izdržljive opreme za pumpanje, koja izdržava test vremena. Neke njihove pumpe mogu se naći u radnom stanju i danas nakon više od 20 godina aktivnog rada. Najzaslužnije za tu neusporedivu izdržljivost su posebne inovacije - kliknite ovdje da saznate više.

Lako održavanje
Tsurumijeve pumpe su napravljene da traju. Konstruirane su za lako održavanje i brz popravak. Njihova jednostavna, a opet čvrsta konstrukcija znači da se mogu rastaviti korištenjem osnovnog alata (odvijača ili ključa za vijke), a tehničari trebaju imati samo osnovnu obuku kako bi mogli vršiti održavanje.

dekanteri
Tsurumijeve dekanterske pumpe su isplativo rješenje koje može produžiti rok trajanja malih postrojenja otpadnih voda. Pumpe uklanjaju višak vode te ostavljaju plutajući i kanalizacijski otpad, te tako smanju cjelokupan volumen pohranjenog otpada što produžuje rok trajanja postrojenja.""
__________________
"Otišel, otišel sem z mala vu svet na kraju se vrnul pun briga i let'. Skrivećki, skrivećki sem došel nazaj
vu selo mi drago, vu hrvatski kraj." (Vice Vukov)
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.