Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori parlamentarni 2020.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2009., 19:08   #61
Quote:
Pet Detective kaže: Pogledaj post
Covjek je hrvatski Srbin, izbjegao u Chicago nakon velecanstvene hrvatske oslobodilacke akcije OLUJA. Toliko da znas.
prvi dio recenice je tocan, ali drugi ne moze biti dalji od istine. moja malenkost je dosla u usa po doktorat i ostala ovdje ziviti. :asshole:
matematicar is offline  
Old 25.09.2009., 19:24   #62
hrvatska čobanska stranka...--HČS

i predizborni spot:
http://www.youtube.com/watch?v=iiplJf7FyEM
jajanka is offline  
Old 25.09.2009., 19:27   #63
Quote:
fripp kaže: Pogledaj post
Puno najljepših želja HGS-u i njenom predsjedniku,te da postanu najjača stranka u Hrvatskoj i da gospodin Kerum postane premijer i napokon pokrene našu voljenu domovinu!!
Nadam se da će mu se pridružiti ljudi i iz ostalih stranaka (Bandić,Ljuština,Ljubičić,Ćiro Blažević,Anto Kovačević,Luka Podrug,generali Glavaš,Krešić,Ćuk) kao i nezavisni političari(Tomac,Pašalić,Miro Tuđman,Rojs,dr.Buković/Biblija,admiral Domazet-Lošo,Mladen Švarc i Ana Lučić,Mikšić,Paraga) koji znaju kako pomoći Hrvatskoj!!

..pridruzujem se cestitkama. napokon se hrvatska iskristalizirala i ne treba se vise skriva i bojat. nakon sto je vlasnistvo promijenilo tri puta vlasnika u dvadesetak godina i ne postoji taj mehanizam koji ce moc promijenit status kvo.

kerum kaze da se ukazao slobodan prostor i da ova stranka nudi nesto novo.
slazem se. nudi se nesto novo po nabavnoj cijeni.

ovo je jedina stranka i jedina drzava na svijetu koja nece imat apsolutno nikakvu politicku oporbu.

keruma za predsjednika drzave, predsjednika vlade, vrhovnog svecenika..

__________________
..potpis
..a unda is offline  
Old 25.09.2009., 19:37   #64
Quote:
keruma za predsjednika drzave, predsjednika vlade, vrhovnog svecenika..
u svakom slucaju, bolje neg murjaci Ostojici i da im Kuljisi rade kampanju.

"puse,puusse. a sto cu im ja"
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 19:42   #65
Quote:
Incipit kaže: Pogledaj post
Da su bar svi srbi iz Hrvatske pametni poput tebe, pa da svi odu u Ameriku po doktorat.
pa ne odlaze samo srbi,vec svi koji su iole pametniji, a oni koji ostaju, vladaju, broje krvna zrnca i odredjuju tko su izdajnici, tko su pravi hrvati itd. poslije cete se pitati zasto je sve otislo u k****.
matematicar is offline  
Old 25.09.2009., 19:55   #66
Quote:
matematicar kaže: Pogledaj post
pa ne odlaze samo srbi,vec svi koji su iole pametniji, a oni koji ostaju, vladaju, broje krvna zrnca i odredjuju tko su izdajnici, tko su pravi hrvati itd. poslije cete se pitati zasto je sve otislo u k****.
PRVI PUT JE OSLO U Q... zbog Tite izdajnika i Engleza! prvog nema a i Englezi mirni.skoro pa fini.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 21:14   #67
Jel' to Kerumova stranka ima stiliziranu plavu kovertu kao logo? Genijalno!
Snack is offline  
Old 25.09.2009., 22:39   #68
Što bi dao da vidim posrane face SDP-ovaca i HDZ-ovaca kako sjede jedni pored drugih u djelu sabora za oporbene zastupnike.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Old 25.09.2009., 23:32   #69
Sritan ti rođendan, gradonačelniče!
Okaš is offline  
Old 26.09.2009., 10:16   #70
svaka cast Kerumu
on je pravi covjek, iskren,posten i snalazljiv
a ono sto je rekao za srbe u nedjeljom u dva to bi reklo 90 posto hrvata i politicara samo sto nesmiju
HrvatskaStranla is offline  
Old 26.09.2009., 10:20   #71
kerumovu sestru, za predsjednicu države
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 26.09.2009., 11:24   #72
Quote:
fripp kaže: Pogledaj post
Puno najljepših želja HGS-u i njenom predsjedniku,te da postanu najjača stranka u Hrvatskoj i da gospodin Kerum postane premijer i napokon pokrene našu voljenu domovinu!!
Nadam se da će mu se pridružiti ljudi i iz ostalih stranaka (Bandić,Ljuština,Ljubičić,Ćiro Blažević,Anto Kovačević,Luka Podrug,generali Glavaš,Krešić,Ćuk) kao i nezavisni političari(Tomac,Pašalić,Miro Tuđman,Rojs,dr.Buković/Biblija,admiral Domazet-Lošo,Mladen Švarc i Ana Lučić,Mikšić,Paraga) koji znaju kako pomoći Hrvatskoj!!
mislim d a popisu nedostaje stipe mesic i barba luka bebic..treba malo raditi na zenskoj populaciji i imati u zjenici oka nives ,vlatku, dolores i miu begovic.zadnja navedena trazi samo stan.

apropo kerum i srbi u obitelji.da cujem tko si to zeli od prisutnih.
einfach is offline  
Old 26.09.2009., 11:42   #73
ja ne znam odakle ljudima pomisao da "uspješan trgovac" koji je zaradio bogatstvo na preprodaji uvozne robe usput izrabljavajući svoju potplaćenu radnu snagu može biti dobar političar?

Mene Kerumov "uspjeh" i način kako ga je stekao (on ne proizvodi ništa koliko ja znam ) upravo tjera da mislim suprotno.da će isto raditi građanima ukoliko je na vlasti.

da ne govorim o primitivnom nastupu i stilu novopečenog besramnog bogataša. nadam se da je ova komedija od stranke kojoj su totalno fulali ime i timing (nakon Kerumovog debakla na Nu2) neće dugo....
Mishko Pishko is offline  
Old 26.09.2009., 11:54   #74
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
ja ne znam odakle ljudima pomisao da "uspješan trgovac" koji je zaradio bogatstvo na preprodaji uvozne robe usput izrabljavajući svoju potplaćenu radnu snagu može biti dobar političar?

Mene Kerumov "uspjeh" i način kako ga je stekao (on ne proizvodi ništa koliko ja znam ) upravo tjera da mislim suprotno.da će isto raditi građanima ukoliko je na vlasti.

da ne govorim o primitivnom nastupu i stilu novopečenog besramnog bogataša. nadam se da je ova komedija od stranke kojoj su totalno fulali ime i timing (nakon Kerumovog debakla na Nu2) neće dugo....

alternativa su umirovljenici, ali to većina ne prepoznaje kao opciju. stoga će ipak rađe glasovati za keruma, nego za grozote od sdp-a i adezeja.
iz svega kerumovog, ipak je izišlo nešto sposobno na vidjelo, a to je njegova sestra. žena je stvarno sposobna i rado bi je vidjela na čelu države
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 26.09.2009., 13:00   #75
Ljude stvarno baca ego zadnjih dana, HR ide prema bipolarnom demokratskom životu, bez obzira na sva sranja, HDZ i SDP će uvijek voditi glavnu riječ. Biti treća stranka znači jedva preći izborni prag...ovo je ustvari napad na HSS. Obzirom da ih vodi Frišćić izgleda lak posao.
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Old 26.09.2009., 13:19   #76
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Ljude stvarno baca ego zadnjih dana, HR ide prema bipolarnom demokratskom životu, bez obzira na sva sranja, HDZ i SDP će uvijek voditi glavnu riječ. Biti treća stranka znači jedva preći izborni prag...ovo je ustvari napad na HSS. Obzirom da ih vodi Frišćić izgleda lak posao.
samo zamislite Keruma kako govori u UN kao premijer Hrvatske
Mishko Pishko is offline  
Old 26.09.2009., 13:24   #77
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
kerumovu sestru, za predsjednicu države
Nemoj se s tim ni zahebavat!!
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 26.09.2009., 13:26   #78
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Evo danas u 12 sati u Jokeru je osnovana Hrvatska Građanska Stranka,Željko Kerum je već najavio da će ubrzo biti treća po jačini stranka u Hrvata,zanimljivo je da je na osnivanju stranke bio i Slobodan Ljubičić najbliži Bandićev suradnik,što bi moglo značiti da Bandić ide u kampanju,događa se raskol SDP-a,te njegove pristalice idu u novu stranku,što mislite o ovoj stranci,te predviđanja za budućnost?
Zasto mislis da bi se dogodio raskol SDP-a ako Bandic ode?
silentbobri is offline  
Old 26.09.2009., 13:27   #79
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Bude li Bandić uz njega,ne bih se čudio nimalo,što se tiče mentaliteta nacije,zašto bi bilo čudno da se biraju uspješni ljudi?
Po cemu je to Kerum "uspjesan"?
silentbobri is offline  
Old 26.09.2009., 13:42   #80
Quote:
silentbobri kaže: Pogledaj post
Po cemu je to Kerum "uspjesan"?
pa to i mene interesira. tip je trgovac robom široke potrošnje na lokalnom nivou. nije čak ni regionalni igrač
Mishko Pishko is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.