Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2016., 09:50   #261
Aha, oni Makedonci i Muslimani u JNA što su se razbježali kad je krenuo proboj i ostavili nam prazne Marince, što su ostavili mehanizaciju i oružje i zbrisali? I onda je krenula naša genijalna politika i Liječnici bez... i sve je otišli vrit.

O da, Kutina stari hosovac, naklon do poda. Jedan od šezdesetak iz VU. Ja čito Tromblona i neke druge, s bezbroj razgovaro još dok se nisu "ohladili" pod utjecajem politike.

Postaje dosadno raspravljati, ovo je za temu "Bitka za Vukovar", imate samo mantru - nije se moglo. Ajd krenite na naslov teme " Film ...".
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 16:30   #262
.

Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Aha, oni Makedonci i Muslimani u JNA što su se razbježali kad je krenuo proboj i ostavili nam prazne Marince, što su ostavili mehanizaciju i oružje i zbrisali? I onda je krenula naša genijalna politika i Liječnici bez... i sve je otišli vrit.

O da, Kutina stari hosovac, naklon do poda. Jedan od šezdesetak iz VU. Ja čito Tromblona i neke druge, s bezbroj razgovaro još dok se nisu "ohladili" pod utjecajem politike.

Postaje dosadno raspravljati, ovo je za temu "Bitka za Vukovar", imate samo mantru - nije se moglo. Ajd krenite na naslov teme " Film ...".
Gledaj, ja te ne želim vrijeđati ali mi je ovo tvoje opravdanje 91 smiješno dok gori cijela Hrvatska.
Bio ti je i heroj Atif Dudaković na Zadru i dobio je 2 puta unaprijeđenje, bio ti je pod Mladićem.
Muslimani su tada bili u JNA, dosta njih pogotovo iz sjeveroistočne Bosne ih je baš dosta bilo na Vukovaru.
Ironija je da su isti kasnije i najebali u čišćenju Prijedora, bila je jedna emisija o nekoj muslimanki iz Prijedora koja više mrzi Hrvate nego Srbe upravo jer je izgubila sina na Vukovaru.
Pa sin Sejde Bajramovića ti je poginuo na Vukovaru, pomiri se s tim da nije svaki naš metak išao u Srbina
Dalota is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 22:59   #263
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post

S njegovom tvrdnjom da se gradu nije moglo pomoći se ne slažem, jer je onda trebalo potpuno drugačije postupati da se izbjegnu tolika razaranja i žrtve.
pa što odmah ne kažeš da se trebalo predati i ćao, ne samo Vukovar nego komplet Hrvatska. Ionako me čudi da još nisi zavrtio onu Franjinu "da Hrvatska nije željela rat ne bi ga niti bilo". Naravno, alternativa je bila Srboslavija. Ajde sad malo proljeva o tome kako ljudski život nema cijenu
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.