Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2010., 22:03   #21
Laka ti zemljica, čuvaj nas koji smo ostali
 
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:04   #22
S obzirom da je ova vijest stigla zaista iznenada, evo samo par rečenica o njezinoj bolesti. Dugo je bolovala od ulceroznog kolitisa i u 9. mjesecu imala je prvu od dvije operacije kojima je trebala napokon riješiti taj nesretni kolitis. Prva operacija je prošla dobro i drugu operaciju je trebala imati krajem 11. mjeseca no tada je otkriven tumor kojeg tamo nije bilo 2 mjeseca ranije. Nažalost, nisu mogli operirati tumor s obzirom na njezino stanje tako da je čekala kemoterapiju. No evo, bolest je ipak bila jača

Ne znam što drugo reći osim da je bila zaista krasna osoba što se da vidjeti iz svakog njezinog slova na ovom forumu.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:05   #23
Počivaj u miru Cordelia, još ne mogu vjerovati
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:08   #24
Kako napisati išta?
Samo - Cordelia, počivaj u miru...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:09   #25
Pretužno.
Primjetila sam da je nema neko vrijeme, ali ovako nešto...
Počivala u miru.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:09   #26
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post

znam da ona nije nigdje pisala o tome i vjerojatno nije htjela da ju se sazaljeva i slicno ali ovo je zaista sok

Pisala je na toj temi na Zdravlju, evo jedan od postova ovdje
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:12   #27
RIP draga Cordelia, prerano si napustila ovaj svijet. Sjajna osoba, inteligentna i velika ljubiteljica životinja.......uvijek odlaze samo dobri i dragi...
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:12   #28
molim vas , iskazimo nasoj dragoj Cordeliji postovanje i ljubav koju zasluzuje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:14   #29
to i radimo zgsash.. samo eto previse smo svi u soku.. bila je izuzetna osoba, iako je osobno nisam poznavala...

voljela je zivotinje, bila je iznimno draga, smirena i uvijek spremna pomoci... bila je posebna
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:18   #30
RIP Cordelia.

Bog sebi uvijek pokupi najbolje anđele sa zemlje. Ako ovo kojim slučajem čita njezina obitelj i netko ko je zna htjela bih im izraziti sućut.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:25   #31
Htjela sam još samo napisati kako ćemo (cure sa Radionice snova foruma) u njezinu čast organizirati humanitarnu akciju te kako će sav prikupljeni novac ići djeci oboljeloj od iste bolesti.

Ako želite više detalja i ako želite pomoći - slobodno mi se javite na PM.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:25   #32
Moram priznati da gotovo nikada ne zalazim na ovaj podforum, ali sam upamtio Cordeliu sa nekih drugih podforuma. Vidio sam ovu temu na naslovnoj stranici i pomislio sam da je u pitanju neka šala, a kada sam pročitao tekst, iskreno, naježio sam se.
Ne poznajem ju uživo, ali na neki način upoznaš forumaše kroz njihove poruke. Stvarno mi je iskreno žao zbog smrti jedne tako mlade osobe i izražavam sućut njezinoj obitelji i svima koji su ju poznavali.
Počivala u miru.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:31   #33
Zao mi je.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:35   #34
Vjerojatno ju znate isključivo putem ovog foruma, no upoznala sam ju davno na jednom drugom forumu gdje me oduševila svojim talentiranim radovima, pa evo par njezinih radova kako biste ju i vi upoznali na taj način i kako biste vidjeli koje su krasote njezine ruke izrađivale. Također, neki od njezinih radova će se naći i na humanitarnoj a(u)kciji, no o tome više nešto kasnije kada dogovorimo detalje.

Za izradu ovakvih radova treba iznimno strpljenje i talent i zaista je bila jedinstvena u tome











__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:42   #35
Tužno! Počivala u miru.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:42   #36
Unhappy

Ne znam što napisati. Cordelia mi je bila i ostala sinonim odmjerene i fine forumašice koja je činila dio moje svakodnevice na ovom forumu i koja je uvijek znala mirnim putem preusmjeriti raspravu i primiriti strasti. Vijest me zaista pogodila jer Cordelia sama nikada nije davala naslutiti da vodi takvu tešku bitku. Svi smo mi, barem ja, brzi na jeziku i katkad niti nismo svjesni činjenice da to što pišemo čitaju upravo isto tako drugi ljudi od krvi i mesa. Sa svojim malim životima, tajnama i problemima.
Evo, upravo ovakvi uplivi reale u ovu našu virtualu, vraćaju me na tragove spoznaje kako katkad ipak treba imati takta i paziti što se piše jer nikad ne znaš tko se krije iz ovih forumaških, virtualnih maski.


Moja iskrena sućut njezinim najmilijima!
Mirno snivala draga Cordelia!
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:42   #37
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Nismo pretjerano komunicirale (ne čitam baš te pdf-ove), ali pamtim je kao izrazito korektnu, pristojnu i trezvenu forumašicu.
Same here.
Zbogom, Cordelia.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:45   #38
O, Bože...
Prije samo dva mjeseca smo sjedile kod mene u boravku i planirale druženje s medicom kad sve ovo završi.
Nisam mislila da će ovako završiti.

Falit ćeš mi, draga moja
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:47   #39
Poznajem ju samo kroz čitanje njenih postova, no svejedno će mi nedostajati.
RIP Cordelia.
__________________
"Oh, what a day! What a lovely day!"
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 23:00   #40
Teško je bilo ne zamijetiti tako smirenu, pristojnu i pametnu forumašicu.

Moja sućut njenoj obitelji, prijateljima i svima koji su je poznavali.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.