Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ivana Pernara primarno bih opisao/la kao:
Pozitivca i poštenjačinu 36 11.54%
Suviše lajavog pozitivca i poštenjačinu 19 6.09%
Nepromišljenog momka uglavnom dobrih namjera 66 21.15%
Suštinski praznog lovca na medijski prostor 98 31.41%
Društveno opasnog lovca na medijski prostor 93 29.81%
Glasovatelji: 312. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 14:22   #61
Quote:
bracodbk kaže: Pogledaj post
Avatar predstavlja moju prošlost i svjetonazor i nema nikakve veze sa ovim što se trenutno događa. Upravo zbog te prošlosti i svjetonazora sam protiv nasilnih prosvjeda na koje ovaj maloumnik poziva. Za dva života sam se zasitio oružja na ulicama.

Mirne prosvjede uvijek podržavam, pa čak i odem ako su bliže. Zagreb mi je ipak predaleko jer sve to košta a primanja mi nisu kakva neki misle da jesu.

ti patiš od jedne boljke kao veći broj branitelja koje poznajem: odnos naroda prema vama procjenjujete preko medija i anonimnih upisa na forumima itd.

Ajde shvati više da nitko o vama ne misli loše, ništa loše. Ajde shvati jednom da su vam svi normalni ljudi u ovoj zemlji iskreno zahvalni za borbu. Ajde shvati da nitko nije zavidan na vašim primanjima, ma kolika bila. Ajde to shvati.
Ajde shvati da su ljudi samo shvatili da se među vas uvukla gamad koja s vama veze nema,a a crpi nas sve skupa. I o tome ljudi pričaju.
Zašto tebi ne bi mirovina porasla 30% kad bi se država riješila svih lažnjaka? O tome ti pričam..
__________________
"To mi je najgore, odeš na tekmu a ovi te s tribine krenu gađat šurikenima, jebiga ko preživi pričat će. Ono što preživi napada drugi val nunčakama, a onda uljeću treći i kolju sve kaj se još trzaju."
sjeveroistok89 is offline  
Old 25.02.2011., 14:24   #62
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
uhljebit će se nakon izbora uz pomoć jedne od stranaka pobjednica i lagano utonuti u anonimnost... već viđeno... čondić naših dana...
hmm ne znam baš, čitajući njegove tekstove zagovara uništenje HDZ i SDP, a stranku na čijoj je listi ušao u Vijeće MO u Zagrebu na prošlim izborima je napustio proglasivši ih "previše lijevima" (što uopće ne stoji, btw) jer nije drugačije htio/znao racionalizirati svoj odlazak, dodatno zabrinjava kupus koji je ispisao i nazvao Pogramom Saveza za Promjene koji je živahna kombinacija anarhokapitalizma i neonacizma upakiranog u čisti populizam namjenjen za domaću publiku dovoljno očajnu da prihvati bilo što "novo" a da nije recimo Boris Mikšić jer je on apsolviran

k tome, najviše zabrinjava totalna neodgovornost pokazana pri organizaciji skupa, neodgovornost ponašanja u većoj skupni ljudi, očito svjesno ekipiranje onih koji su provocirali nasilje i neutaživa glad za medijskom pažnjom, koja bi mogla neslavno splasnuti ukoliko doista gostuje u Nu2 i jednostavno se izblamira pred širom publikom.
__________________
*
revolution is offline  
Old 25.02.2011., 14:25   #63
Quote:
VIVA PIVA kaže: Pogledaj post
Još samo fali da jacu okarakterizira kao reptila.
Već vidim Davida Ickea kao Pernarovog savjetnika za nacionalnu sigurnost.

Ili kako bi rekli oni iz Pete kolone: John May Lives!
general Martok is offline  
Old 25.02.2011., 14:26   #64
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post

k tome, najviše zabrinjava totalna neodgovornost pokazana pri organizaciji skupa, neodgovornost ponašanja u većoj skupni ljudi, očito svjesno ekipiranje onih koji su provocirali nasilje i neutaživa glad za medijskom pažnjom, koja bi mogla neslavno splasnuti ukoliko doista gostuje u Nu2 i jednostavno se izblamira pred širom publikom.

oprosti ali ovo je neistina.
__________________
"To mi je najgore, odeš na tekmu a ovi te s tribine krenu gađat šurikenima, jebiga ko preživi pričat će. Ono što preživi napada drugi val nunčakama, a onda uljeću treći i kolju sve kaj se još trzaju."
sjeveroistok89 is offline  
Old 25.02.2011., 14:26   #65
Quote:
sjeveroistok89 kaže: Pogledaj post
ti patiš od jedne boljke kao veći broj branitelja koje poznajem: odnos naroda prema vama procjenjujete preko medija i anonimnih upisa na forumima itd.

Ajde shvati više da nitko o vama ne misli loše, ništa loše. Ajde shvati jednom da su vam svi normalni ljudi u ovoj zemlji iskreno zahvalni za borbu. Ajde shvati da nitko nije zavidan na vašim primanjima, ma kolika bila. Ajde to shvati.
Ajde shvati da su ljudi samo shvatili da se među vas uvukla gamad koja s vama veze nema,a a crpi nas sve skupa. I o tome ljudi pričaju.
Zašto tebi ne bi mirovina porasla 30% kad bi se država riješila svih lažnjaka? O tome ti pričam..
Nemam pojma odakle si izvukao tu moju "boljku". Što te navelo na tu pomisao? To što sam spomenuo primanja? Njih sam spomenuo kao opravdan razlog zbog kojega sutra neću biti u Zagrebu, a ne zato što mislim da netko misli da su velika (a ima ih masu koji tako misle, obiđi teme o braniteljima).

Lažnjaci nisu tema. Da jesu imao bih što napisat.
bracodbk is offline  
Old 25.02.2011., 14:27   #66
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
hmm ne znam baš, čitajući njegove tekstove zagovara uništenje HDZ i SDP, a stranku na čijoj je listi ušao u Vijeće MO u Zagrebu na prošlim izborima je napustio proglasivši ih "previše lijevima" (što uopće ne stoji, btw) jer nije drugačije htio/znao racionalizirati svoj odlazak, dodatno zabrinjava kupus koji je ispisao i nazvao Pogramom Saveza za Promjene koji je živahna kombinacija anarhokapitalizma i neonacizma upakiranog u čisti populizam namjenjen za domaću publiku dovoljno očajnu da prihvati bilo što "novo" a da nije recimo Boris Mikšić jer je on apsolviran

k tome, najviše zabrinjava totalna neodgovornost pokazana pri organizaciji skupa, neodgovornost ponašanja u većoj skupni ljudi, očito svjesno ekipiranje onih koji su provocirali nasilje i neutaživa glad za medijskom pažnjom, koja bi mogla neslavno splasnuti ukoliko doista gostuje u Nu2 i jednostavno se izblamira pred širom publikom.
pa hajde da se i s tobom slozim

bit ce da uistinu neka nova vremena dolaze
spud is offline  
Old 25.02.2011., 14:29   #67
Quote:
sjeveroistok89 kaže: Pogledaj post
oprosti ali ovo je neistina.
ipak je istina

http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=377

na 3.00
spud is offline  
Old 25.02.2011., 14:30   #68
Quote:
bracodbk kaže: Pogledaj post
Nemam pojma odakle si izvukao tu moju "boljku". Što te navelo na tu pomisao? To što sam spomenuo primanja? Njih sam spomenuo kao opravdan razlog zbog kojega sutra neću biti u Zagrebu, a ne zato što mislim da netko misli da su velika (a ima ih masu koji tako misle, obiđi teme o braniteljima).

Lažnjaci nisu tema. Da jesu imao bih što napisat.
ok, krivo sam te shvatio, oprosti.

ne znam ali znam mnoge ljude koji se u posljednje vrijeme osjećaju ovako: Hrvatsku su '91.-e koljači napali oružjem da je unište. A sad su je napali političari da je prodaju. Isto zlo, samo u drugom obliku. I narod pruža otpor. Jegi ga, nije lijepo, nije ugodno, al narod se pomalo brani. Tužno ali realno..
__________________
"To mi je najgore, odeš na tekmu a ovi te s tribine krenu gađat šurikenima, jebiga ko preživi pričat će. Ono što preživi napada drugi val nunčakama, a onda uljeću treći i kolju sve kaj se još trzaju."
sjeveroistok89 is offline  
Old 25.02.2011., 14:32   #69
Što se tiče Pernarovog nastupa u Nedjeljom u 2, mislim kako će to biti slično nastupu Davora Šukera u Otvorenom.

"Ivan Pernar je brand".
general Martok is offline  
Old 25.02.2011., 14:33   #70
Mladi gospon Pernar čim se smandrlja preko ograde uvali se prvom policajcu u krilo.

jel on revolucionar ili samo osoba željnja pažnje i nježnosti.
Mauron is offline  
Old 25.02.2011., 14:36   #71
uostalom, već postoji tema o ovom "fenomenu"
https://www.forum.hr/showthread.php?p...4#post31973224
__________________
*
revolution is offline  
Old 25.02.2011., 14:37   #72
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Što se tiče Pernarovog nastupa u Nedjeljom u 2, mislim kako će to biti slično nastupu Davora Šukera u Otvorenom.

"Ivan Pernar je brand".
Sumnjam da će Pernar nastupati:

http://danas.net.hr/crna-kronika/pag...5/0280006.html
bracodbk is offline  
Old 25.02.2011., 14:39   #73
Quote:
bracodbk kaže: Pogledaj post
Prije nego sam kliknuo na link, mislio sam kako su ga uhitili zbog zlostavljanja malih životinja.
general Martok is offline  
Old 25.02.2011., 14:54   #74
Ja s takvim poremećenim mladcem ne bi stajao u redu za kruh da sam gladan.

A sigurno ne bi stajao iza njega u pokušaju rušenja vlasti i boljitka za državu u kojoj živim.

Ideje u kojima zagovara "štampanje novca da svako ima", ili bacanja molotovljevih koktela na išta i ikoga su sumnute ideje psihotičnog mladića željnog ljubavi i pažnje.

Ako sutra bude miran prosvjed, skidam kapu i pridružujem se na slijedećem.
Zlikovsk is offline  
Old 25.02.2011., 15:02   #75
Koliko je to bio ozbiljan prosvjed i tko je uopče taj pernar dokazuje to što je politiku Jace uspoređivao sa politikom Tuđmana
Mislim da to dovoljno govori iz čije središnjice dolazi...
Da je htio biti imalo vjerodostaj nebi pričao o jednom Tuđmanu za čije vrijeme je on pišao u gaće ! Zapravo je on bolji pasit i od Jace,okupio je ovcena prosvjed zbrisao na sigurno u murju ,te pustio svoje drage ovce da naguravaju i batinaju s policajcima. Sapienti sat.
The Overseer is offline  
Old 25.02.2011., 15:07   #76
Kako će izgledati gostovanje mladog revolucionara u emisiji Nu2?


Ovako : http://www.youtube.com/watch?v=UZ6ZoNBSCs0
Zlikovsk is offline  
Old 25.02.2011., 15:08   #77
Želite neku vijest o Ivanu Pernaru koju nije objavio nijedan medij? Evo vam je:

Ivan Pernar, koji se povlači sad po medijima oko demonstracija u ZG, dio je grupice "nanovo rođenih kršćana" koji, po riječima pokretača ove grupe na kojoj je i on admin, žele teokraciju. I tako je uvozna ideologija "kreacionista" krenula u političke vode najjeftinijim populističkim parolama i angažirajući svoju fanatičnu indoktriniranu mladež koja se prividno zalaže za jednaka prava svima, dok drži figu u džepu.

http://www.facebook.com/group.php?gid=32492088047
MPX is offline  
Old 25.02.2011., 15:37   #78
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Već vidim Davida Ickea kao Pernarovog savjetnika za nacionalnu sigurnost.

A dajjjj ovo je bilo prenisko
The Overseer is offline  
Old 25.02.2011., 20:17   #79
Od većine mladaca na ovom pdfu Pernar ima ogromna muda i zato su mu klinci koji sjede kod kuće zavidni kojem skidam kapu, a i sam sam se uvjerio ovih dana tko god masti brk od državne kasice prasice ne podržava postupke ovog mladića.

Neće vam još dugo roditelji primati lažne mirovine možete tipkati koliko god hoćete i pljuvati, ali vrijeme ide i sve stiže na naplatu.

pozdrav
homosapiens is online now  
Old 25.02.2011., 21:04   #80
Pernar će razvaliti Acu u nedjelju, postat će nacionalna zvijezda. Cijela oporba zajedno nema pola njegove odlučnosti. Stric njegovog djeda je Pernar iz vidovdanskog atentata; možda su genetski opaljeni mokrom krpom.
bj1980 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.