Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2012., 12:17   #81
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Pa to je sasvim dovoljno za hrvatske prilike. Ni ostale države naše veličine nemaju mnogo talk emisija. Nemamo mi toliko tema ali ni kvalitetnih sugovornika za političke talk emisije.
Ne, nemamo tema . Ako netko ima tema s obzirom na veličinu, onda smo to mi.
William Morgan is offline  
Old 27.10.2012., 13:41   #82
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
RTL i NOVA su još gori, HDZ ima dosta talk show-ova, ne smao političkih, ima jedan o kulturi sa onom bucmastom crnokosom curom, ali bude dosta kasno, ali prilično je dobra, a ima toga dosta
Pusti Novu, oni će nas počastiti najnovijom obiteljskom serijom

A di džej ti kro po svojoj uobičajenoj
Quote:
Pošto sam prilično siguran da će HDZ ostati dulje u oporbi, Radman će odraditi cijeli mandat.
Dulje od mandata kukurikulele neće.
Obzirom da voliš ankete, podatak da bi Bandić dobija 7 posto više od Bernardića (istina u situaciji da je Holy išla s laburistima - ali svejedno) je porazan za SDP u Zagrebu.
U nepunih godinu dana vlasti, kukuriku je pokazala sve iste odlike kao i HDZ osim što su nesposobniji na dva polja, kleptokracije što im ide u prilog i EU integracije što je tragično.
Samwell Tarly is offline  
Old 27.10.2012., 14:20   #83
Quote:
Samwell Tarly kaže: Pogledaj post
A di džej ti kro po svojoj uobičajenoj

Dulje od mandata kukurikulele neće.
Obzirom da voliš ankete, podatak da bi Bandić dobija 7 posto više od Bernardića (istina u situaciji da je Holy išla s laburistima - ali svejedno) je porazan za SDP u Zagrebu.
U nepunih godinu dana vlasti, kukuriku je pokazala sve iste odlike kao i HDZ osim što su nesposobniji na dva polja, kleptokracije što im ide u prilog i EU integracije što je tragično.
Drago mi je, što napokon priznaješ ankete koji pokazuje silazeći trend HDZa.
Zanimljivo da koristiš samo one ankete koje idu u prilog HDZovoj opciji, a za ostale kažeš da su proizvod SDPovih pera.
U demokratskim državama su istraživanja posve normalna stvar. To bi HDZovci, koji se vole dičiti da ignoriraju ispitivanja, trebali već jednom naučiti.

Ne, sigurno neće Kukuriku koalicija osvojiti apsolutnu većinu, ali se nadam da će manjine i Laburisti biti dobri koalicijski partneri u kabinetu Milanović II..

Ne, Kukuriku nije pokazao u ovoj godini toliko nesposobnosti kao što je HDZ učinio u osam godina. Pitanje oko EU je riješeno. Vlada je koliko sam čuo smanjio naslijeđenu listu uvjeta za 80% (sa 50 na 10). Ako to nije uspjeh onda ne znam što je. Neshvatljivo je, da možeš ovu Vladu staviti na istu razinu sa strankom koja je pred sudom, bez obzira što simpatiziraš tu stranku. Toliko objektivnosti sam očekivao od kvalitetnog forumaša poput tebe.

Ne volim braniti ovu Vladu, ali su manje zlo od HDZ-a Tomislava Karamarka, koja traži budućnost u utrobama svoje prošlosti, što pokazuje vraćanje ka nekakvom tuđmanizmu.

Goran Radman ima priliku napraviti velike promjene na HRTu, čime se HDZ nije htio baviti cijelih osam godina. Hrvatska dramska industrija treba oživjeti.
Kukuriku koalicija je preuzela na sebe mnogo odgovornosti. Ukoliko HRT se pokaže partijskim servisom Vladajućih, ova Vlada će pasti.

Zadnje uređivanje DJTcro : 27.10.2012. at 14:29.
DJTcro is offline  
Old 28.10.2012., 14:31   #84
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/radman-ce-bit...rt-a-/1062137/
Evo, izgleda da je dogovor pao. Goran Radman se vraća na "televiziju Zagreb". Ako ima kakvih komentara, mišljenja, ovo, ono, izvolite.
Još jedan dokaz da smo karikatura od države.
sorin is offline  
Old 28.10.2012., 14:37   #85
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Eh, da je bio samo član, još nekako, ali bio je predsjednik SKOJ-a, i ravnatelj televizije u vrijeme komunističkog režima.
Zna se da je samo najradikalniji komunistički kadar mogao na takve pozicije, i da je postavljen kako bi provodio medijsku politiku partije.
Izgleda da je Partija odlučila opet vratiti stare, prokušane komunističke kadrove i metode na javnu televiziju.
Da, kao što je u Srbiji bio Milorad Vučelić - Miloševićev kadar. Uistinu smo jadna i bijedna država.
Nije stvar u materijalnoj bijedi, već u onoj moralnoj (karakternoj) i intelektualnoj.
sorin is offline  
Old 28.10.2012., 14:40   #86
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Drago mi je, što napokon priznaješ ankete koji pokazuje silazeći trend HDZa.
Zanimljivo da koristiš samo one ankete koje idu u prilog HDZovoj opciji, a za ostale kažeš da su proizvod SDPovih pera.
U demokratskim državama su istraživanja posve normalna stvar. To bi HDZovci, koji se vole dičiti da ignoriraju ispitivanja, trebali već jednom naučiti.

Ne, sigurno neće Kukuriku koalicija osvojiti apsolutnu većinu, ali se nadam da će manjine i Laburisti biti dobri koalicijski partneri u kabinetu Milanović II..

Ne, Kukuriku nije pokazao u ovoj godini toliko nesposobnosti kao što je HDZ učinio u osam godina. Pitanje oko EU je riješeno. Vlada je koliko sam čuo smanjio naslijeđenu listu uvjeta za 80% (sa 50 na 10). Ako to nije uspjeh onda ne znam što je. Neshvatljivo je, da možeš ovu Vladu staviti na istu razinu sa strankom koja je pred sudom, bez obzira što simpatiziraš tu stranku. Toliko objektivnosti sam očekivao od kvalitetnog forumaša poput tebe.

Ne volim braniti ovu Vladu, ali su manje zlo od HDZ-a Tomislava Karamarka, koja traži budućnost u utrobama svoje prošlosti, što pokazuje vraćanje ka nekakvom tuđmanizmu.

Goran Radman ima priliku napraviti velike promjene na HRTu, čime se HDZ nije htio baviti cijelih osam godina. Hrvatska dramska industrija treba oživjeti.
Kukuriku koalicija je preuzela na sebe mnogo odgovornosti. Ukoliko HRT se pokaže partijskim servisom Vladajućih, ova Vlada će pasti.
Ja ne vidim i ne osjećam nikakvu dramatičnu razliku između Kradezea i Račanovih curica, kako ih je zvao pokojni Vladimir Bebić.
Jedino je razlika u javnom nastupu, ali su štetočine jedni i drugi.
sorin is offline  
Old 29.10.2012., 09:09   #87
Čitao sam da je Radman zaštitio od tada svemoćnog Kneževića jednog novinara koji je događaje u Kninu nazvao "četničkim" (po članku i Radman i Knežević su Srbi) još krajem 80-tih, ali volio bih vidjeti neke stvavove tog Radmana općenito, ima neki intervju?
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Old 29.10.2012., 09:46   #88
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Čitao sam da je Radman zaštitio od tada svemoćnog Kneževića jednog novinara koji je događaje u Kninu nazvao "četničkim" (po članku i Radman i Knežević su Srbi) još krajem 80-tih, ali volio bih vidjeti neke stvavove tog Radmana općenito, ima neki intervju?
Nemaš mnogo intervjuja sa Radmanom, samo znam za ovaj.
http://www.jutarnji.hr/goran-radman-...-ideje/256936/
DJTcro is offline  
Old 29.10.2012., 10:33   #89
Quote:
morlak kaže: Pogledaj post
U životopisu nema komunističke partije i štafete.
Pa jer je bio spor. Pišu se samo prva tri mjesta. Dakako, u štafeti!
Gabriel Amorth is offline  
Old 29.10.2012., 10:37   #90
Quote:
Lord DrEdd kaže: Pogledaj post
Josipovićev čovjek, znači još jedan britanski špijun instaliran na važnu poziciju koja je ključna za kontrolu štete kada ekipa bude prodavala nacionalne interese.

Definitivno ja nikad više ne budem plaćao RTV pretplatu.
Ma jebala vas Britanija. Kakva Britanija? Kakav špijun? Pa Hrvatska je puna onih koji mrze sve izvorno hrvatsko. Puna ih je ulica. Od zidića ispred dućana do šalteruše u Supersportu. I nemaju veze s Britanijom. Dapače, misle da je Britanija grad u Stockholmu. Ali mrze Hrvatsku. Onako organski, iz dna pive, bez puno ratija. Kriva im je za sve. U Jugi je bilo bolje. Takav je i Radman, samo što on zna gdje je Birtanija. Ako...
Gabriel Amorth is offline  
Old 29.10.2012., 10:43   #91
Quote:
Gabriel Amorth kaže: Pogledaj post
Ma jebala vas Britanija. Kakva Britanija? Kakav špijun? Pa Hrvatska je puna onih koji mrze sve izvorno hrvatsko. Puna ih je ulica. Od zidića ispred dućana do šalteruše u Supersportu. I nemaju veze s Britanijom. Dapače, misle da je Britanija grad u Stockholmu. Ali mrze Hrvatsku. Onako organski, iz dna pive, bez puno ratija. Kriva im je za sve. U Jugi je bilo bolje. Takav je i Radman, samo što on zna gdje je Birtanija. Ako...
Treba razlikovati te likove, koji da se Juga obnovi, bi im ona bila kriva za sve i u Hrvatskoj bi rekli da im je bilo bolje, i ljude koji iskreno i aktivno mrze Hrvatsku, makar bila najbogatija i socijalno najpravednija na svijetu
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Old 29.10.2012., 10:45   #92
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Treba razlikovati te likove, koji da se Juga obnovi, bi im ona bila kriva za sve i u Hrvatskoj bi rekli da im je bilo bolje, i ljude koji iskreno i aktivno mrze Hrvatsku
Dobro, stoji i ta. Postoje klase i unutar tih. Tom sa zidića je krivo što u fusnoti pive ne stoji nekakav masni ček. U kunama. Dok ima i onih, kao Radman, pa i Josipović, kojima se iskreno i aktivno fućka za Hrvatsku i išta hrvatsko.
Gabriel Amorth is offline  
Old 29.10.2012., 12:01   #93
Sada su u cijelosti svoji na svome.
Radman će nas vratiti u njemu omiljene 70. i 80 te.
Čekamo još Kuljišev angažman u udarnom terminu.
__________________
"U šarmantnoj pozi moderni poganac —Najmio ga stranac, da nam metne lanac.Taj klatež, što o pravdi blebeće —On za korist tuđu laže, kleveće."
SKIDAJTE MARASOVCU BAN
Panonicus is offline  
Old 29.10.2012., 13:55   #94
Uvijek smo (već ZAVNOH-om 1943.) bili svoji na svome.
Radman će nas, pomoću HRT-a, konačno odvesti u aktualno 21. stoljeće, u koje nikako da stignu "oni" koji su ostali u "vremenskoj kapsuli" između 1941. i 1945.
zenodor is offline  
Old 29.10.2012., 15:05   #95
Quote:
zenodor kaže: Pogledaj post
Uvijek smo (već ZAVNOH-om 1943.) bili svoji na svome.
Radman će nas, pomoću HRT-a, konačno odvesti u aktualno 21. stoljeće, u koje nikako da stignu "oni" koji su ostali u "vremenskoj kapsuli" između 1941. i 1945.
Samo smo od 1943. promjenili državu (iz Jugoslavije u Hrvatsku), politički sustav (iz jednostranačke u višestranačku), jezik (iz hrvatskosrpskog u hrvatski) i ekonomski sustav (iz socijalističkog u kapitalistički)...

Vidjet ćemo što će Radman tek, ali ja neke dramatične promjene ne očekujem
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Old 29.10.2012., 15:44   #96
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Vidjet ćemo što će Radman tek, ali ja neke dramatične promjene ne očekujem
Ja očekujem, ali nažalost ne na bolje, nego samo na gore, kako to i priliči zadrtom komunistu.
Martian7 is online now  
Old 29.10.2012., 15:57   #97
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ja očekujem, ali nažalost ne na bolje, nego samo na gore, kako to i priliči zadrtom komunistu.
Martian7, kako je to, po tebi, tog "zadrtog komunistu" uposlio, na čelno mjesto svoje poslovnice (Microsofta) u HR, tada najbogatiji USA-turbo-kapitalist na svijetu - Bill Gates ... haa?!
Od opsjednutosti mržnjom prema svemu što je bilo u članstvu KPH - "logika" vam je OFF, a znamo svi da je logika jedini put koji vodi do istine.
data_ is offline  
Old 29.10.2012., 16:21   #98
Quote:
data_ kaže: Pogledaj post
Martian7, kako je to, po tebi, tog "zadrtog komunistu" uposlio, na čelno mjesto svoje poslovnice (Microsofta) u HR, tada najbogatiji USA-turbo-kapitalist na svijetu - Bill Gates ... haa?!
Od opsjednutosti mržnjom prema svemu što je bilo u članstvu KPH - "logika" vam je OFF, a znamo svi da je logika jedini put koji vodi do istine.
Da, baš ga je Bill Gates zaposlio . On valjda ni ne zna da postoji Microsoft Hrvatska. Radman je tamo zaposlen da u sve državne institucije uvede monopol na Microsoftove proizvode, a preko njih i u privatne firme - jer je umrežen preko partije. Za razliku od vani gdje to nije tako jako izraženo, ovdje sve jake firme imaju Microsoft proizvode. Nema on veze ni s IT područjem ni menadžerstvom. On je bio pijun koji je zahvaljujući partijskoj mreži obavio posao. Da su na tu poziciju izabrali nekog neovisnog ICT stručnjaka, malo sutra bi Microsoft bio u 100% državnih institucuija i 99% velikih privatnih.
William Morgan is offline  
Old 29.10.2012., 16:23   #99
Quote:
data_ kaže: Pogledaj post
Martian7, kako je to, po tebi, tog "zadrtog komunistu" uposlio, na čelno mjesto svoje poslovnice (Microsofta) u HR, tada najbogatiji USA-turbo-kapitalist na svijetu - Bill Gates ... haa?!
Od opsjednutosti mržnjom prema svemu što je bilo u članstvu KPH - "logika" vam je OFF, a znamo svi da je logika jedini put koji vodi do istine.
Nemam ti ja neko visoko mišljenje ni o Microsoftu ni o Billu Gatesu, tako da ti je uzalud referencirati se na njih (valjda kao dokaz o Radmanovoj sposobnosti).

I ne mrzim sve koji su bili u članstvu KP, neki su se ipak opametili i odrekli svojih mladenačkih zabluda. Ovaj nažalost nije.
Martian7 is online now  
Old 29.10.2012., 16:32   #100
Quote:
William Morgan kaže: Pogledaj post
Da, baš ga je Bill Gates zaposlio . On valjda ni ne zna da postoji Microsoft Hrvatska. Radman je tamo zaposlen da u sve državne institucije uvede monopol na Microsoftove proizvode, a preko njih i u privatne firme - jer je umrežen preko partije. Za razliku od vani gdje to nije tako jako izraženo, ovdje sve jake firme imaju Microsoft proizvode. Nema on veze ni s IT područjem ni menadžerstvom. On je bio pijun koji je zahvaljujući partijskoj mreži obavio posao. Da su na tu poziciju izabrali nekog neovisnog ICT stručnjaka, malo sutra bi Microsoft bio u 100% državnih institucuija i 99% velikih privatnih.
Mada ignorirate suglasnost večinskog vlasnika Microsofta - Billa Gatesa o obnašanju dužnosti njegovog čelnog čovjeka u Microsoft-Croatia (Radmana) - preformulirati ću pitanje:
Kako objašnjavate onda odabir - USA turbo kapitalističkog Microsofta od strane, kako je vi nazvaste, tadašnje "partijske mreže" a ne nekog ruskog, kineskog,... itd. "komunjarskog softwarea" za tadašnju SR Hrvatsku?!
data_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.