Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2015., 17:48   #61
Ja svog bivseg muza upoznala u kaficu...ja radila,on dolazio,imao tako tuzne i tajnovite okice i k...nije skonta da mi se svidio.
I brat mu je rekao da ga kuvam,ali jok.
Ja mu jednom u disku napisala na papiric da mi se svidja,dala mu telefon....on i dalje nije mislio da mi se zaista svidja...a da ne govorim o mom zatelebanom pogledu...
Mislio je da sam mu dala krivi telefon i da se zezam ....wtf ??

Ali ispostavilo se da kao sto je loshe skuzio taj pocetak,i inace loshe kuzi raspolozenja i zelje svoje drage supruge....

Sebe je uvik dobro kuzio

Ali nije bidan kriv....takav je po rodjenju .
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:55   #62
pomorac žilava neka kad je toliko triba kuvat
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 21:20   #63
Uživah u mnogim od ovih pričica, pa eto i mog malog doprinosa, a nadam se da će i drugi dodati svoje povijesti početaka...

Tramvaj, poluprazan, Savska, kasna večer. Ja s tadašnjim dečkom koji me upravo lagano prestaje zanimati. Ulazi neki momak, pozdravljaju se njih dvojica, dečko mi ga predstavlja kao momka svoje rodice. (Svi imamo nekih 20 godina.) Upoznajemo se, momak zrači odbojnošću i arogancijom, odgovara odurno bezobrazno i osorno na moje ljubazno pitanje, ali ne mogu ne primijetiti koliko je zgodan. Taman, nekakvih oštrih, napetih crta lica, žilav, mišićav, prelijepog tijela. Buljila sam kao zadnja kokoš nisam se mogla svladati. On me, saznah kasnije, doživio kao glupu droljastu plavušu Nedugo zatim smo se našli u nekim zajedničkim krugovima i počeli se družiti, prvo platonski, a onda smo istodobno otkrili neviđenu bliskost i požudu... Sad je iza nas 21 godina braka. Još uvijek je osoran i ima otrovnu jezičinu - za druge. On je ona rijetka zvjerka koja zna imati posebno i jedinstveno mjesto za svoju ženu i zna zaista uzvratiti ljubav i biti stijena kad je trebaš. I još uvijek izgleda tako da žene bulje u njega
goblena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 21:58   #64
Concordia u Kranjčevićevoj.
Fajront.
Zadnja stvar je uvijek bila Wild Roses od Cavea i Minogue.
Tad sam još pušio i prišla mi je super zgodna crnka tražeć vatre.
Mahnuo sam rukom da se posluži jer sam bio nadrkan zbog nečega.
Par puta je pokušala kresnut, ali s tim sam Zippom samo ja znao upalit.

Nakon što sam kresnuo otprve, pripalio sam joj i bezobrazno rekao kako taj upaljač radi na inteligenciju.
- Da, na ispodprosječnu. - glasio je njen odgovor.

Vjenčali smo se godinu i pol nakon, imamo četvero djece i još uvijek je skroz dobra iako previše kvoca.
My girl
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 00:44   #65
Kad sam upoznala svog muža bila sam dosta nadrkana na cijeli muški rod jer sam nedavno završila lošu vezu...On se jako trudio u društvu biti simpatičan i animirati me, a ja sam ga ignorirala . Kad sam mu rekla kako se zovem i da sam ime dobila po knjizi, ispitivao me o kakvoj knjizi se radi. Rekla sam mu da glavna junakinja na kraju knjige ubije svog muža. ''Ja se ne bojim''- rekao je on, na što sam mu odgovorila da se ni ne mora bojati kad mi sigurno neće on biti muž . Prva misao mi je bila čim sam to izgovorila da će mi možda stvarno baš on biti muž kad mi se uvijek tako bedaste stvari događaju.

I sad mi je muž, imamo kćerkicu i nadamo se happy end, a ne ovom kraju iz knjige.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 12:13   #66
Sve različite priče, a jedna ljepša od druge.

Ja sam prvi put Njega upoznala na prijateljičinom vjenčanju. Kad mi je pružio ruku, pomislila sam "On je Taj". Drugu sekundu sam pomislila "šta ti briješ, previše filmova". U toku večeri, nije se odvajao od mene, gledao me kako nikad nitko nije, a ja sam saznala da je u vezi i živi s nekom Njom i povukla se i iz mogućnosti ičega.

Ostali smo u istoj ekipi. Ja sam se udala za drugog. Kroz nekih 8 godina tu i tamo su mi bile jasne iskre između nas. Onda je on prekinuo s njom, kasnije sam se ja razvela. Evo nas 6 godina smo zajedno, 4 godine u braku, imamo kćer... Trebalo je 8 godina od prvog susreta do veze, ali ja sam znala
__________________
Winter is coming.
ponornica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 20:26   #67
Nisam ga ni primijetila
Mislim, jesam, sjecam se i njega i njegovih frendova kak sjede na fotelji na tom tulumu i nesto me ispituju.
Ja sam tada bila u drugoj vezi i bila sam totalno slijepa za sve oko sebe.

Poslije (kaze on) me znao vidjeti vani i pokusao me kontaktirati u guzvi, ali ja njega nisam primijetila uopce, samo bih prosla kraj njega Tako mi je bar rekao.

Tek koju godinu od svega toga, ja vec naveliko solo, na jednoj cugi sam primijetila da mi je zapravo zgodnicki. Nesto se u meni aktiviralo....
Spomenula sam to zajednickoj frendici, ona nazvala njegovog frenda i odma su nam slozili setup, jer, ispalo je - ja sam se njemu vec dugo svidjala, frend mu je to znao, i jedva su docekali da podmetnu pricu.

On, tvrdi, je mene zapazio odmah, na prvom tulumu
Jbg ocito mi je trebalo malo duze.

Isto smo se preselili skupa nakon tek nekoliko mjeseci, kao i mnogi od vas.
Stalno razmisljam kako je to bilo rano, ali po vama vidim da i nije toliko

Inace, prvi decko s kojim sam duze bila - e to je bio fatalan susret, pocetak faksa, vidjeli se na hodniku prije ispita i ja instant bila gotova, koljena mi klecala, a kad mi je rekao da bi htio probati nesto sa mnom, mislila sam da mi se nikad nista bolje nece desiti u zivotu.
Naravno, ta je veza neslavno propala, nikako nije islo.
Tak da... ti prvi susreti stvarno siginificiraju jako malo toga..

Zadnje uređivanje TincH : 29.09.2016. at 20:48.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 03:33   #68
Ovo pisem samo zato sto sam osjetila onaj osjecaj i susret je bio zanimljiv....(inace nisam udana) a i ja san cinila luckaste poteze...
mjesto radnje: Irska...
Imala sam slobodan dan na poslu. Gledala po netu ima li kakvih događanja u gradu. Pronašla event u jednom pubu u sklopu jedne udruge za očuvanje okoliša.... Navukla đemper, našminkala se brzinski i otisla.
Kad sam usla u kafić ljudi su već sjedili grupirani za stolovima.Vidila sam da neki jedu pizzu i upitala di ima za kupit pizzu
Izasla sam na terasu i vidila njega kako stoji i naruciva pizzu (bio mi je okrenut leđima) odma sam osjetila onaj osjecaj..kao woow...

Priblizila sam se. On je gledao na "šanku" meni s pizzama i ja sam kao priblizila glavu i pogledala u njega. Sreli su nam se pogledi.
Narucio je i pizza majstor mu je rekao da ce mu donit unutra pizzu. Tad ulijećem ja i govorim NJEMU: Jesi ti došao na ovaj event? On: Da... Ja: Ok, vidimo se unutra. Uputim osmijeh.. okrenem glavu brzinski i zadubim se u meni s pizzama
On je otisao unutra. A ja sam samo stajala: woow nemogu virovat da sam upala liku samo tako. :klap:
- Usla sam unutra i bacila pogled. Vidila da je za tim stolom. Sjela za taj stol. Zapricali smo se svi...
Nakon nekog vremena ja primjetim da se on prebacio sa stolicom blize meni i da doslovno sjedi ispred mene.
Dosla pizza za stol, a meni glava u sedmom nebu vec, zaboravila na pizzu xD Pijuckalo se pivo.. Pricali smo svi skupa. I skuzili da imamo hrpu zajednickih interesa (popis idealnog decka- on je ispunjavao sve uvjete- biciklist, svira gitaru, umjetnik, pametan, ne drogira se xD, kreativan, avanturist, visina, oči, sve sve.. a tek onaj nestašni pogled kad se nasmije ) )
U jednom trenutku je rekao: ajmo na svjez zrak. Nismo prestajali pričati... Samo su recenice isle jedna za drugom.
Izisli mi tako na terasu. Tu sam se prepala. Pa san od nervoze mirisala cvijeće dok je on pričao.. i pogledavali se i sl.
Usli ponovno unutra. Svi ljudi s eventa su vec otisli. Nas dvoje smo sjedili. Nervozno sam dodirivala cvijeće na stolu. Pogledala sam prema njemu i podigla obrve( u stilu: šta cemo sad?), on je isti pogled uputio meni.. okrenula sam se.. neugodna tišina.
Kononarica dolazi do stola i sklanja cvijece i govori: Ode vam romantika. Ja umirem od neugodnjaka.
Gdje je nestala femme fatale sa pocetka price
Izasli ispred.
Stojimo na kiši. I ja ga upitam: May I kiss you? On odgovorija: Yes.... I ljubili se..dohvatila ga ja- žena s Balkana hehehe
javio se sutradan. dogovorili ponovni susret...
nasli se. upoznao me s frendom. zezali se.. i ja i on se ljubili 3 (TRI) sata bez prestanka (ok bili smo pijani oboje)
U to vrijeme prestala sam raditi. I donesem ludu odluku da ako cu vec morat trazit novi posao. Da odselim u grad di ce on ici pola godine nakon... Naravno nisam mu to rekla da ne misli da sam luđakinja. Vec kao.. Bit cemo u kontaktu, pa gdje nadem posao nadem. Najbolje da budemo frendovi...
Kao uhvatio me glupi strah da ako isforsiram na ljubavnu foru da ce lik me odj. pa kao ajmo bit frendovi... Inace taj grad mi je i prije njega bio na listi zeljenih gradova jer mi se sviđao zbog sadržaja koje grad nudi i onda se ovo bas poklopilo da dobijem dodatnu motivaciju za otici bas tamo.. lol..
Sad ceo viditi kako ce se situacija odvijati
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 18:10   #69
Ja sam svog dragog upoznala radeći u noćnom klubu kao garderobijerka.
Radila sam i godinu prije na istom mjestu, ali sa gostima nikada nisam stupala u nikakav kontakt jer sam bila skeptična i apsolutno nepovjerljiva prema tipovima koji su dolazili.

I tako došao jedan ludi petak, dva tipa odlaze iz kluba. Jedan prosječne visine, a drugi dosta višlji, crna kosa i tamne plave oči (da, to je moj dragi ).
Ovaj niži kaže mom dragom da mi priđe i da popričamo malo i tako nas je ostavio same

Vrlo brzo se predstavio, pitao me od kud sam i koje sam godište... i da, nikada neću zaboraviti to njegovo zaprepaštenje kada sam rekla koje sam godište jer je pomislio da sam starija. On je otišao, ali u roku jedne minute se vraćao sav užurban i ponovo me pitao za prezime i odmah me tražio na fejsu

međutim kako sam ja onemogućila da mi se šalju zahtjevi, on je uzeo moj mobitel i pronašao sebe preko mog fejsa i poslao si zahtjev

ne znam koji mi je vrag bio da sam ipak pristala izaći sa nekime koga sam upoznala u garderobi noćnog kluba, a toliko sam bila dugo vremena odlučna da ne učinim tako nešto.

osjećala sam nešto posebno, ali sam pokušala ignorirati te smješne osjećaje i ne zabrijavati u glavi nešto previše. međutim, s vremenom smo postali nerazdvojni
__________________
InfiniteDepth
hidden soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 21:49   #70
Upoznala sam ga na poslu, na poziciji gdje sam ga morala saslušati i obratiti pažnju. Svidio mi se izgled, nastup i sadržaj onoga što je govorio. Isti sam se dan potrudila saznati sve o njemu i kako mi se i to svidjelo, dakako da sam u idućoj prilici bacila udicu. Ostalo je povijest. Odnosno, relativno me lako "osvojio". He,he,he....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 09:22   #71
Upoznali smo se na parkingu, cim smo se rukovali ja sam pomislila "dobro ipak ima savrsenih, rodit cu ti čer i sina" strahovito mi se dopao, jednostavno stav, nacin govora, prcata guza(zavrsili na kavi, pa se saginjao ), strastveno je pricao o poslu (ja ga nisam nista kuzila). Zarucili smo se nakon 8.mj veze, u braku nam odlicno, def moja srodna dusa.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 22:36   #72
Quote:
Garf kaže: Pogledaj post
Tad nisam znala da sam znala, ali jesam.
Jer sam 12 sati nakon šta sam ga upoznala prekinula jednogodišnju vezu, dok još nisam imala pojma sviđam li se ja njemu i hoće li od toga biti išta.

Ali sam znala da ne mogu bit s drugim kad sam Njega upoznala. Nakon 7 dana smo bili u vezi, nakon 2 mjeseca počeli živjet skupa, nakon 14 mjeseci se vjenčali.
Ovo nekome zvuci mozda naglo i nepromisljeno, ali razumijem te, jer u jednom trenutku ti je postalo kristalno jasno da si s pogresnim, i bez obzira da li se pravi uopce dogodio ili ne, odlucila si napraviti jedino ispravno-maknuti se od krivog.
Drago mi je da ti je proslo super sve nakon toga. Sreca prati hrabre, kazu.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 10:09   #73
Ima li netko neku zanimljivu priču. Tipa - bio je stouker i pratio me po gradu. Vrebao iza grmlja pred kućom. I tako cijelo proljeće i ljeto. Pravila sam se da ga ne vidim ali stigla je jesen i s grmlja je otpalo lišće, i više se nije mogao sakriti. Prišao mi je i upoznali smo se. Sve ostalo je povijest...
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 10:33   #74
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Ima li netko neku zanimljivu priču. Tipa - bio je stouker i pratio me po gradu. Vrebao iza grmlja pred kućom. I tako cijelo proljeće i ljeto. Pravila sam se da ga ne vidim ali stigla je jesen i s grmlja je otpalo lišće, i više se nije mogao sakriti. Prišao mi je i upoznali smo se. Sve ostalo je povijest...


Imam ja.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 14:26   #75
Dolazio je s nekog treninga i bio u kratkim hlačam. Ja sam pomislila kako netko ovako zgodan može imati tako prokleto ružne listove :-)
Oženili se nakon 5 godina, listovi nepromijenjeni.
__________________
Some folks are wise, some are otherwise
šal_od_kašmira is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 07:20   #76
Bio mi je sladak i seksi i imala sam osjecaj da ce tu biti nesto... Bila sma zapravo sigurna.
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 22:56   #77
Svog buduceg supruznika sam prvi puta vidjela sa nekih 8 godina. Naravno tada nisam nit sanjala da ce bit moj buduci
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 08:53   #78
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Concordia u Kranjčevićevoj.
Fajront.
Zadnja stvar je uvijek bila Wild Roses od Cavea i Minogue.
Tad sam još pušio i prišla mi je super zgodna crnka tražeć vatre.
Mahnuo sam rukom da se posluži jer sam bio nadrkan zbog nečega.
Par puta je pokušala kresnut, ali s tim sam Zippom samo ja znao upalit.

Nakon što sam kresnuo otprve, pripalio sam joj i bezobrazno rekao kako taj upaljač radi na inteligenciju.
- Da, na ispodprosječnu. - glasio je njen odgovor.

Vjenčali smo se godinu i pol nakon, imamo četvero djece i još uvijek je skroz dobra iako previše kvoca.
My girl

kak ti je dobro odgovorila!
LadyEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 09:34   #79
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Svog buduceg supruznika sam prvi puta vidjela sa nekih 8 godina.
i ja isto
išla sam u školu kaskajući za njim i svojim rođakom...oni su bili veliki i face...ja klinka koja trči i zapinje iza njih...

kad sam imala 15 i bila u jednoj vezi, prilazi mi u prepunom discu dok mi je dečko išao po piće i kaže mi (nikad mi se prije toga nije obratio) da taj dečko nije za mene. ja se mislim "eto ti znaš tko je za mene,a tko ne....umišljeni".

sa 17 ga opet sve češće viđam. ignoriram ga, iako ima taj stav koji me strašno privlači..on je jednostavno - frajer, totalno je cool (kao i kad smo bili klinci). oboje igramo na "nedostižne". u konačnici mi prilazi i samo me pita "a do kad ćemo se ti i ja ovako praviti da nas nije briga?"

zajedno smo bili naredne 2 godine. ja odlazim od njega, selim se u drugi grad, studij, nova ekipa, nove veze...i udajem se. dobijem dijete. selim se još dalje. rastajem se i s djetetom se vraćam na "mjesto zločina"

nakon rastave sam iscrpljena i uživam u svojoj slobodi i miru. izlazim s frendicama u bar s namjerom da se napijem i budem isključivo u ženskom društvu. a onda u isti bar dolazi i on s frendovima. nasmijava sve moje frendice, svi ga vole i svima se javlja, a ja se pravim da ga niti ne vidim...stav mi je - odjebi od mene.

odlazim iz bara, a on za mnom. da jel mi treba prijevoz do doma. ja kažem da ne, da sam odavno odrasla i da se vozim sama on inzistira (jer kao popila sam nekoliko pića pa se on brine za mene). pristajem, a na tom putu me ispituje o najvažnijim stvarima u životu, koji su mi planovi. ja mu kažem da mi je sin sve u životu i da su mi planovi njemu omogućiti normalan život, a da je sve drugo u usporedbi s tim - nebitno. i da, kažem mu da me muški rod uopće ne zanima...razmišljam o tome da promijenim seksualnu orijentaciju (zajebavam ga)...on uopće nije siguran jel se šalim ili ne.

na kraju večeri mu kažem da ja odavno nisam ona klinka koju je zaludio svojim kulerskim držanjem. pita me jel mi se može nekad javiti. ja mu kažem da ne treba, jer ionako nikad nikud ne izlazim (ova je večer bila iznimka). svejedno, naziva me više puta tijekom tjedna, na kraju se nalazimo sljedećeg vikenda. on je pripremio sve za romantičnu večer. a meni je na pameti da možemo imati sex za jednu večer, možda još koji put ako bude dobro i to je to...drugo ne želim.

međutim, priča se okreće...on priča o ozbiljnim stvarima, kaže da je spreman biti uz mene i sina. ja mu ostavljam još neko vrijeme da ipak razmisli o tome što govori jer nisam bila sigurna jel govori donjom ili gornjom glavom, a u pitanju je ipak žena koja ima dijete.
ispostavi se da je dobro upotrijebio gornju glavu...i krećemo ponovo, nakon skoro 15 godina ponovo postajemo par.

danas ga mali zove "tata" i povezaniji je s njim nego s biološkim ocem, muž mi je i nadamo se djetetu (dva puta smo izgubili dijete u trudnoći)...

...i da, nikad mi nije prestao biti "faca"...kao i onog dana s nekih 8 godina kad sam ga prvi put primijetila...
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 21:40   #80
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
i ja isto
išla sam u školu kaskajući za njim i svojim rođakom...oni su bili veliki i face...ja klinka koja trči i zapinje iza njih...

kad sam imala 15 i bila u jednoj vezi, prilazi mi u prepunom discu dok mi je dečko išao po piće i kaže mi (nikad mi se prije toga nije obratio) da taj dečko nije za mene. ja se mislim "eto ti znaš tko je za mene,a tko ne....umišljeni".

sa 17 ga opet sve češće viđam. ignoriram ga, iako ima taj stav koji me strašno privlači..on je jednostavno - frajer, totalno je cool (kao i kad smo bili klinci). oboje igramo na "nedostižne". u konačnici mi prilazi i samo me pita "a do kad ćemo se ti i ja ovako praviti da nas nije briga?"

zajedno smo bili naredne 2 godine. ja odlazim od njega, selim se u drugi grad, studij, nova ekipa, nove veze...i udajem se. dobijem dijete. selim se još dalje. rastajem se i s djetetom se vraćam na "mjesto zločina"

nakon rastave sam iscrpljena i uživam u svojoj slobodi i miru. izlazim s frendicama u bar s namjerom da se napijem i budem isključivo u ženskom društvu. a onda u isti bar dolazi i on s frendovima. nasmijava sve moje frendice, svi ga vole i svima se javlja, a ja se pravim da ga niti ne vidim...stav mi je - odjebi od mene.

odlazim iz bara, a on za mnom. da jel mi treba prijevoz do doma. ja kažem da ne, da sam odavno odrasla i da se vozim sama on inzistira (jer kao popila sam nekoliko pića pa se on brine za mene). pristajem, a na tom putu me ispituje o najvažnijim stvarima u životu, koji su mi planovi. ja mu kažem da mi je sin sve u životu i da su mi planovi njemu omogućiti normalan život, a da je sve drugo u usporedbi s tim - nebitno. i da, kažem mu da me muški rod uopće ne zanima...razmišljam o tome da promijenim seksualnu orijentaciju (zajebavam ga)...on uopće nije siguran jel se šalim ili ne.

na kraju večeri mu kažem da ja odavno nisam ona klinka koju je zaludio svojim kulerskim držanjem. pita me jel mi se može nekad javiti. ja mu kažem da ne treba, jer ionako nikad nikud ne izlazim (ova je večer bila iznimka). svejedno, naziva me više puta tijekom tjedna, na kraju se nalazimo sljedećeg vikenda. on je pripremio sve za romantičnu večer. a meni je na pameti da možemo imati sex za jednu večer, možda još koji put ako bude dobro i to je to...drugo ne želim.

međutim, priča se okreće...on priča o ozbiljnim stvarima, kaže da je spreman biti uz mene i sina. ja mu ostavljam još neko vrijeme da ipak razmisli o tome što govori jer nisam bila sigurna jel govori donjom ili gornjom glavom, a u pitanju je ipak žena koja ima dijete.
ispostavi se da je dobro upotrijebio gornju glavu...i krećemo ponovo, nakon skoro 15 godina ponovo postajemo par.

danas ga mali zove "tata" i povezaniji je s njim nego s biološkim ocem, muž mi je i nadamo se djetetu (dva puta smo izgubili dijete u trudnoći)...

...i da, nikad mi nije prestao biti "faca"...kao i onog dana s nekih 8 godina kad sam ga prvi put primijetila...
Koja prica... Filmski nekako.
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.