Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Podržavate li ideju da stijeg bobanove kvazidržave ostane vijoriti?
Za 35 58.33%
Protiv 23 38.33%
Suzdržan 2 3.33%
Glasovatelji: 60. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2016., 22:01   #41
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Jer je HVO legalno priznata vojska RBiH.
Jer je HB legalno priznata institucija BiH Hrvata.
Jer je HB jedna polovica fBiH (po teritoriju).
Jer je HB uvijek isticao da je dio RBiH.
Itd.
HB i tkz "RSK" nemaju apsolutno ništa zajedničkog.
haški sud ne misli tako....
dk1 is offline  
Old 26.04.2016., 22:12   #42
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
haški sud ne misli tako....
Kog briga sto haaski sud misli? Jel smo mi republika haaska ili Republika Hrvatska? Bitno je sto MI mislimo. Kakvo je to beskicmenjastvo? Cuj ti haaski sud tako ne misli...pa kog boli qurac. Haaski sud isto tako ne misli i da je ideja velike srbije zlocinacka, niti da je Srbija sudjelovala u bilo kojem ratu na teritoriju ex-yu.
John_Wayne is offline  
Old 26.04.2016., 22:25   #43
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Kog briga sto haaski sud misli? Jel smo mi republika haaska ili Republika Hrvatska? Bitno je sto MI mislimo. Kakvo je to beskicmenjastvo? Cuj ti haaski sud tako ne misli...pa kog boli qurac. Haaski sud isto tako ne misli i da je ideja velike srbije zlocinacka, niti da je Srbija sudjelovala u bilo kojem ratu na teritoriju ex-yu.

koji to mi?
neka predsjednica, premijer, potpredsjednici .... javno kažu boli nas kurac za haag. herceg-bosna je izraz povijesnih težnji
dobit će po nosu da će se tri dana češati
dk1 is offline  
Old 26.04.2016., 22:27   #44
Quote:
Zajedničar kaže: Pogledaj post
Naravno da podržavam isticanje zastave hrvatskog naroda u BiH prema kojem tolerantni "Ja ne mrzim" ljevičari svakodnevno iskazuju mržnju, čega je i ova tema primjer.
Uvijek se zgodno podsjetiti koliko im malo treba za to...


PS: Jel moguće da i dalje stoji ovakav blesavi naslov teme?
agentRico is offline  
Old 26.04.2016., 22:30   #45
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
koji to mi?
neka predsjednica, premijer, potpredsjednici .... javno kažu boli nas kurac za haag. herceg-bosna je izraz povijesnih težnji
dobit će po nosu da će se tri dana češati

Ne moraju nista od toga reci, dovoljno je da iz arhiva izvuku Washingtonski sporazum i pokazu da je u njemu dogovoreno da se Herceg-Bosna uklopi u Federaciju kao njezin sastavni dio, tu je sve receno. Herceg-Bosna nije porazena vec je postala integralni dio Federacije u kojoj su Hrvati vecina u cetiri zupanije.
John_Wayne is offline  
Old 26.04.2016., 22:37   #46
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
haški sud ne misli tako....
Zašto ne dogovoriš kavu sa nevinim Vojislavom?

Baš smo nacija bečkih konjušara.
__________________
Zaštita prava životinja!
TheSuper is offline  
Old 26.04.2016., 22:38   #47
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ne moraju nista od toga reci, dovoljno je da iz arhiva izvuku Washingtonski sporazum i pokazu da je u njemu dogovoreno da se Herceg-Bosna uklopi u Federaciju kao njezin sastavni dio, tu je sve receno. Herceg-Bosna nije porazena vec je postala integralni dio Federacije u kojoj su Hrvati vecina u cetiri zupanije.
i to je sva razlika između rsk i hrhb..... jedna je vojno poražena i izbrisana, druga je po naredbi "odozgo" kapitulirala
dk1 is offline  
Old 26.04.2016., 22:46   #48
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
i to je sva razlika između rsk i hrhb..... jedna je vojno poražena i izbrisana, druga je po naredbi "odozgo" kapitulirala
...da nije hrhb kapitulirala hrvatska bi krenula miloševićevim stopama i njegovom sudbinom jer mač amera i UN visio je nad hrvatskim vratom.
Daniel Ventolin is offline  
Old 26.04.2016., 22:49   #49
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
i to je sva razlika između rsk i hrhb..... jedna je vojno poražena i izbrisana, druga je po naredbi "odozgo" kapitulirala
Sva razlika? Haahhaa...
Pa daj za pocetak nauci elementarne stvari...

Za pocetak cemo samo o onome da Herceg-Bosna nikada nije negirala postojanje Bosne i Hercegovine kao drzave, i uvijek je u svim svojim dokumentima u zaglavlju imala naziv "Republika Bosna i Hercegovina", pa ispod toga "Hrvatska Republika Herceg Bosna"...nesto se ne sjecam da je RSK na sebe gledala kao na sastavni dio Republike Hrvatske i da je na svojim dokumentima imala naziv i grb Republike Hrvatske.
John_Wayne is offline  
Old 26.04.2016., 22:51   #50
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
i to je sva razlika između rsk i hrhb..... jedna je vojno poražena i izbrisana, druga je po naredbi "odozgo" kapitulirala
Herceg-Bosna nije etnicki cistila sustavno i sistematski,RSK jest..
Nije provodila zlocine,RSK jest..
Nije ne priznavala sluzbene granice BiH,za razliku od RSK..
Nije bila u sluzbi politike Zagreba da se uzurpira teritorij,za razliku od Beograda i RSK..
Priznata je kao oblik upravne jedinice od svjetskih sila,RSK nije..
HVO nije bio u sluzbi stvaranja velike Hrvatsje,VRSK jest..

Otprilike more razlika..
Ono,kao da ja kazem kako ste ti i Hitler isti jer imate ruke,noge,oci itd..
U sitnice poput ostavstine obojice ne treba ulaziti..
E tako su i RSK i HRHB iste..Ali tako se u zivotu za sve moze banalizirati..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 26.04.2016., 22:52   #51
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
haški sud ne misli tako....
haški sud nije ovlašten misliti o državama i institucijama nego o pojedincima.
juanpablom is offline  
Old 26.04.2016., 22:53   #52
Quote:
Daniel Ventolin kaže: Pogledaj post
...da nije hrhb kapitulirala hrvatska bi krenula miloševićevim stopama i njegovom sudbinom jer mač amera i UN visio je nad hrvatskim vratom.
Nije ,to je urbana legenda i to teska..Sam bi Srbi u Hrvatskoj dobili neku autonomiju..To je bio klasicni deal za Bljesak i Oluju..

Uostalom sto bi bilo i da se mac nadvio nad nama?..Nadvio se nad Srbe pa imaju Republiku Srpsku..Bas su lose prosli..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 26.04.2016., 22:54   #53
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Herceg-Bosna nije etnicki cistila sustavno i sistematski,RSK jest..
Nije provodila zlocine,RSK jest..
Nije ne priznavala sluzbene granice BiH,za razliku od RSK..
Nije bila u sluzbi politike Zagreba da se uzurpira teritorij,za razliku od Beograda i RSK..
Priznata je kao oblik upravne jedinice od svjetskih sila,RSK nije..
HVO nije bio u sluzbi stvaranja velike Hrvatsje,VRSK jest..

Otprilike more razlika..
Ono,kao da ja kazem kako ste ti i Hitler isti jer imate ruke,noge,oci itd..
U sitnice poput ostavstine obojice ne treba ulaziti..
E tako su i RSK i HRHB iste..Ali tako se u zivotu za sve moze banalizirati..
https://en.wikipedia.org/wiki/La%C5%...hnic_cleansing

https://en.wikipedia.org/wiki/Ahmi%C4%87i_massacre

svi su u tom jebenom ratu cinili zlocine tak da nemoj
random101 is offline  
Old 26.04.2016., 22:54   #54
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
koji to mi?
neka predsjednica, premijer, potpredsjednici .... javno kažu boli nas kurac za haag. herceg-bosna je izraz povijesnih težnji
dobit će po nosu da će se tri dana češati
kako Čović ne dobije po nosu a vijori mu zastava Herceg-bOsne u uredu. u pola gradova FBIH ima zastave Herceg- Bosne pored državne i federacijske. nisam primjetio da je visoki predstavnik nešto srao
juanpablom is offline  
Old 26.04.2016., 22:57   #55
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Nije ,to je urbana legenda i to teska..Sam bi Srbi u Hrvatskoj dobili neku autonomiju..To je bio klasicni deal za Bljesak i Oluju..

Uostalom sto bi bilo i da se mac nadvio nad nama?..Nadvio se nad Srbe pa imaju Republiku Srpsku..Bas su lose prosli..
Da, istina, bas su lose prosli. Iz Haaga se u potpunosti izvukli bilo kakve odgovornosti, a bez obzire na sve presude bosanskim Srbima, republika srpska stoji cvrsta kao stijena i kada god netko u pitanje dovede postojanje te republike, oni samo pokazu prstom na Daytonski sporazum.
John_Wayne is offline  
Old 26.04.2016., 22:57   #56
Quote:
Daniel Ventolin kaže: Pogledaj post
...da nije hrhb kapitulirala hrvatska bi krenula miloševićevim stopama i njegovom sudbinom jer mač amera i UN visio je nad hrvatskim vratom.
u kojem to paralelnom svijetu?
juanpablom is offline  
Old 26.04.2016., 22:57   #57
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
Da i?..Rekao sam sustavno i sistemski..Jel znas citati?..

Rezultat primjerice Hrvatsko-Bosnjackog sukoba je da se nigdje opcine nisu mijenjale u Hrvatsku korist,a jesu u Bosnjacku..

Jel ima link sa wikice da mi objasni kako ak se sistemski etnicki cistilo?..

I da,svi su rafili zlocine,to je jasno..Ali su dvije strane debelo ugrabili etnicke kolace koji nisu bili njihovi,treca njje..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 26.04.2016., 23:16   #58
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
u kojem to paralelnom svijetu?
U istom onom gdje Hrvate Srednje Bosne se napada u omjeru 10:1..Gdje su Hrvati u totalnom okruzenju..Gdje Krajisnici umjesto u zapadnoj Bosni,djeluju vojno u Lasvanskoj dolini..
Gdje se etnicki ciste Kakanj,Vares,Bugojno,Travnik..Gdje se sustavno rade zlocini i otvaraju logori za Hrvate Srednje Bosne..

A onda ti dodje forumas random101 i ponosno nakelji link sa alternativnom povijesti gdje je prvi puta zabiljezeno da onaj koji je u enklavi sa deset puta manje vojske i bez logistike,je ustvari agresor..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 26.04.2016., 23:27   #59
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Da i?..Rekao sam sustavno i sistemski..Jel znas citati?..

Rezultat primjerice Hrvatsko-Bosnjackog sukoba je da se nigdje opcine nisu mijenjale u Hrvatsku korist,a jesu u Bosnjacku..

Jel ima link sa wikice da mi objasni kako ak se sistemski etnicki cistilo?..

I da,svi su rafili zlocine,to je jasno..Ali su dvije strane debelo ugrabili etnicke kolace koji nisu bili njihovi,treca njje..
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
U istom onom gdje Hrvate Srednje Bosne se napada u omjeru 10:1..Gdje su Hrvati u totalnom okruzenju..Gdje Krajisnici umjesto u zapadnoj Bosni,djeluju vojno u Lasvanskoj dolini..
Gdje se etnicki ciste Kakanj,Vares,Bugojno,Travnik..Gdje se sustavno rade zlocini i otvaraju logori za Hrvate Srednje Bosne..

A onda ti dodje forumas random101 i ponosno nakelji link sa alternativnom povijesti gdje je prvi puta zabiljezeno da onaj koji je u enklavi sa deset puta manje vojske i bez logistike,je ustvari agresor..
tvoj problem je sto mislis da je hrvatska strana bezgresna i upravo ti imas problem sa alternativnom povijesti i znacenjem nekih rijeci kao etnicko ciscenje, nitko ama bas nitko u tom ratu nije bio svetac, svi su htjeli svoj dio kolaca i vise od toga, ustvari jedina prava povijest se moze saznati iz stranih i neutralnih izvora koji su obradili sve podatke na neutralan nacin, sigurno necu ucit povijest od bilo kojeg izvora s ovih prostora
random101 is offline  
Old 26.04.2016., 23:32   #60
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
haški sud ne misli tako....
Haški sud misli da je Vojislav Šešelj nevin.
Trebamo li dalje o mišljenju haškog suda?
__________________
----
Novi233 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.