Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2016., 14:01   #21
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
a pa probavao sam već sto puta izvući to iz nje, ali kažem, većina razloga je bila užasno banalna tako da u njih uopće ne vjerujem...
Daj neki primjer.
Možda ti razlozi ipak nisu tako banalni kao što ti se čini
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 14:44   #22
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Daj neki primjer.
Možda ti razlozi ipak nisu tako banalni kao što ti se čini
Napokon netko. Dakle, ona tebi kaže razlog koji ti tumačiš banalnim. Ustvari, možda i jest, ali je to možda samo kap u oceanu svega što ju muči, ali mora odnekud krenuti, odnosno, možda ne ide direktno na pravi problem jer ako ga dugo zatomljava, vjerujatno se tu nakupilo svačeg nečega. Daj mi reci, jel se dogodilo nešto u prošlosti što si odbio riješiti, ili di si se naljutio i odbio preuzeti (dio) krivicu. Takve stvari recimo jako utječu dalje na vezu, iako se druga strana trudi prijeći preko toga, možda čak i misli da jest, ali jednostavno to nastavlja stajat negdje, a onda sve ovo sitnije i nebitnije jednostavno se skuplja i dobiš toranj sranja koje nije rješavano.
Čisto bacam prijedlog jer se to meni dogodilo. S tim da mene nije htio ni slušati, odnosno, nije htio razumjeti moje viđenje nečega, on nikad nije kriv, ja serem bezveze oko sitnica, i tak. Onda sam u jednom momentu jednostavno prestala išta govoriti, oboje smo shvaćali da imamo problem, ali kad bih ja sa svoje strane krenula pričati: zar moramo o tome? Dakle, svelo se na to da je on htio riješiti posljedicu bez da uopće išta drugo promijeni, da uvidi zašto je došlo do toga jebiga, a nije da nisam pokušavala objasniti u čemu je stvar.
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 15:23   #23
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Prestala je s pilulama prije cca 6 mjeseci i otprilike prije 6 mjeseci joj je pao libido?

Ako je sretna, ako je sve okej psihički možda je do hormona.
Ili je pribjegla drugom obliku kontracepcije. Možda se plaši trudnoće.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 15:43   #24
Buraz...banalni razlozi u dugim vezama koje nemaju stvarnih i pravih problema postanu ponekad stvarno kardinalni. Ne bi vjerovao...

Moja se razjebe kad zaboravim ispraznit perilicu i zamisli, poslije me baš i ne dočekuje u seksi vešu

Duge veze znaju biti monotone i učmale, uslijed kojekakvih životnih okolnosti i raznih pizdarija.

Neće ići preko noći, dugo ste skupa, njoj se ne vlaži pica dok se pojaviš na vratima, zna svaki tvoj pedalj...u kombinaciji s usnulim libidom, vjerujem da će bilo kakav razgovor pun predbacivanja biti kontraproduktivan.

Jebiga, s muškima je lakše...mjesecima je gledaš u podrapanoj, razvučenoj pidžami i onda ti osvane na vratima spavaće u seksi vešu kojeg je iskopala negdje s dna ormara i misliš da si dobio na lotu...pa da smo se sto puta taj dan svađali, sve bi odmah oprostio

Ti nažalost ne možeš osvanut u seksi vešu jer to kod žena ne pali..pogotovo kad su razjebane zbog nečeg, danas je perilica, sutra ćeš ostaviti čarape pod krevetom, preksutra nešto treće i već si neprijatelj broj jedan.

A paradoks je taj da sve te pizdarije postaju stvarno banalne dok god imate kontinuitet dobrog seksa. Ne kažem da su žene isključivo nadrkane jer ne dobivaju redovitu porciju, ali bi se iz svog iskustva u dugoj vezi/braku usudio reći da ipak ima neka tajna veza.

Nije isto da zaboravim na perilicu nakon dulje apstinencije ili dan nakon što smo se kvalitetno poševili...

Ne kažem da je to razlog i kod vas....doduše.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 15:59   #25
jes sviba, imas pravo, istina je to. nakupe se i svakakve pizdarije neizgovorene, pa zamjeranje postane kroniCno, a nedobog i nekog veCeg razoCaranja.. onda se to pretvori u latentni prezir, zaljenje, zgadjenjuckanje.. a ništa tako ne susi picu.
treba sve odmah van na cistac istjerat, da sene ubudjavi.

*opet sam nesto stisnula pa su mi se promijenili ynakovi, sa dne ynam vratit. pasmater.(
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 16:35   #26
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Buraz...banalni razlozi u dugim vezama koje nemaju stvarnih i pravih problema postanu ponekad stvarno kardinalni. Ne bi vjerovao...

Moja se razjebe kad zaboravim ispraznit perilicu i zamisli, poslije me baš i ne dočekuje u seksi vešu

Duge veze znaju biti monotone i učmale, uslijed kojekakvih životnih okolnosti i raznih pizdarija.

Neće ići preko noći, dugo ste skupa, njoj se ne vlaži pica dok se pojaviš na vratima, zna svaki tvoj pedalj...u kombinaciji s usnulim libidom, vjerujem da će bilo kakav razgovor pun predbacivanja biti kontraproduktivan.

Jebiga, s muškima je lakše...mjesecima je gledaš u podrapanoj, razvučenoj pidžami i onda ti osvane na vratima spavaće u seksi vešu kojeg je iskopala negdje s dna ormara i misliš da si dobio na lotu...pa da smo se sto puta taj dan svađali, sve bi odmah oprostio

Ti nažalost ne možeš osvanut u seksi vešu jer to kod žena ne pali..pogotovo kad su razjebane zbog nečeg, danas je perilica, sutra ćeš ostaviti čarape pod krevetom, preksutra nešto treće i već si neprijatelj broj jedan.

A paradoks je taj da sve te pizdarije postaju stvarno banalne dok god imate kontinuitet dobrog seksa. Ne kažem da su žene isključivo nadrkane jer ne dobivaju redovitu porciju, ali bi se iz svog iskustva u dugoj vezi/braku usudio reći da ipak ima neka tajna veza.

Nije isto da zaboravim na perilicu nakon dulje apstinencije ili dan nakon što smo se kvalitetno poševili...

Ne kažem da je to razlog i kod vas....doduše.
Ja sam mislio da je to gunđanje samo kod mene slučaj... nisi ovo nisi ono, ovo ti visi tu, ovo nisi zatvorio, rasklopio, zavrnio, zategnio...
A meni su to samo takve nevažne gluparije da te bog sačuva...
I onda, istina, ona kaže da izražava ljubav preko tih konkretnih stvari, a ja recimo izražavam ljubav preko maženja i paženja. I imaš pravo i za nas muškarce, jebote kad se presvlači u sobi ispred mene i vidim kako joj sise lijepo stoje bacio bi se na nju i sisao joj bradavice od jutra do mraka.. ali ti si konj, ne razmješ ju, jutro je i ona kasni na posao, razjebat ćeš joj šminku.. a što se mene tiče ja namjerno ne bih išao raditi nego bi se jebavao cijelo jutro.. ah šta se može...muško-ženske razlike šta ćeš...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:12   #27
Ako je praznjenje perilice glupost i pizdarija, zasto se ne prihvatite posla?
Mozda zato sto su zene genetski predodredjenje da prazne perilicu dok vi musku lovite zeceve?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:00   #28
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Ako je praznjenje perilice glupost i pizdarija, zasto se ne prihvatite posla?
Mozda zato sto su zene genetski predodredjenje da prazne perilicu dok vi musku lovite zeceve?
Zato što bih ja palio perilicu kad me volja a ne kada je jeftina struja, zato što ne bih stavljao toliko mnogo omekšivača, zaboravio bih skinuti rublje sa štrika pa bi se presušilo za peglanje, a peglanje obavim navrat nanos... ukratko ne polažem pažnju detaljima koji meni ne smetaju a njoj su jako važne, pa zbog toga taj posao ne radim , kao što ona ne gradi kuću već ja to radim, ne dogovara se sa meštrima, ne nabavlja materijal, ne šaluje, diže teško, pere tepihe ili što ja znam već...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:04   #29
uh puno odgovora, ne stignem ih sve kvotati jer radim...

ali evo, ako sam zaboravio jednu stvar koju mi je rekla da mi dosta zamjera-sad ću je navest, ali ona zaslužuje potpuno novi zaseban topic nažalost.

a to je da ja navodno ne želim provodit dovoljno (pazi sad-dovoljno) vremena sa njenim starcima (za što ja smatram da je 1 tjedno apsolutno dovoljno, ali ajde) i da njoj to smeta. a ja ću reći pravu istinu, ona je odraslo dijete i ne može se maknut iz maminog i tatinog krila i ja to ne mogu promjenit. ona bi se najrađe valjda udala za starce a da joj brat bude kum

ali kako da ja utječem na to, ako ona sama ne želi, ja tu malo toga mogu napravit. a stoput sam joj rekao da joj i cjenim i poštujem starce i relativno su mi dragi, ali da ne mogu ja svaki dan visit kod njenih, pa pobogu imamo svoj stan i smatram nas malom obitelji, ali opet kažem, to je stvarno jedna tema koja zaslužuje vlastiti topic
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:18   #30
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
mene bi na tvom mjestu više naljutilo/ brinulo što se ona postavlja kao da problema nema nego sam problem. i ne znam jesam čula i jednu takvu priču da nije tako.
ona bi trebala tražit riješenje, ne ti. ne zanima me seks sa čovekom, pomagajte.
i jel ju ne zanima uopće ili samo ovaj dio u kojem si i ti? jel se samozadovoljava?

a razlozi, svašta može bit.. ako nije depresivna, strašno preopterečena i zabrinuta, ako nisi nešto kardinalno zajebao, ako nema švalera, ako se nije nadebljala dvajs kila, ako se ti nisi nadebljao dvajs kila ili imaš trule zube.. ja bi rekla hormoni.
vrag je to, upadne se u neravnotežu koja nas totalno stilta. ne samo ovo vezano uz pilule, i štitnjača je zlo, i kortizol, i svašta.

i naravno, možda te jednostavno više ne želi, a tu onda više ništa ne možeš, bojim se. kad umre-mrtvo je i svako forsiranje, durenje, razgovori, prijetnje.. džabe. bit će samo još gore.
ove male pijane droce koje se nude neću ni spominjat, takve stvari se ne govore nikad.

to je kao da ju bilo koji nasrtljivac iz tramvaja krene proganjat i pozivat se na svoja prava.
Je, je, do stitnjace je
A ti autore skini tu pregacu jer nema nista manje napaljivo od frajera koji se na sve nacine trsi ne bi li dosao do vagine.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:22   #31
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
eto, znam da postoji topic o ovome, ali vidjevši u šta se pretvorio, ipak sam zaključi oda bi bolje bilo otvoriti novu temu.

dakle, tako je kako je. dosta smo dugo u vezi (broji se u godinama), i zadnjih 6-7 mjeseci primjetio sam da se njoj jednostavno više neda seksati, a uostalom ona je to i sama potvrdila. u prosjeku je to sad jednom mjesečno rekao bih, a zna bit i dužih pauza.
e sad, meni to nebi bio problem da imam 78 godina pa bi ajde nekako pregrmio, ali sa 30 teško. uglavnom ne vara me ni ništa slično, samo joj je libido pao jako nisko očito. više puta, ali stvarno puno puta, sam razgovarao s njom i rekao joj da mi to smeta i ako postoji neki dublji problem da mi kaže pa ćemo ga nekako rješit, ali ona onda ili navede neke banalne probleme tipa "naljutio si me neki dan kad si...i tome slično" ili izbjegne argumentirano raspravljati.
ja shvaćam da u svakoj zdravoj vezi ima trzavica i svađa, i uvijek će ih biti, ali ona očito ne, i onda mi ili namjerno uskraćuje seks ili je stvarno postala frigidna. a ili je ja više ne privlačim. ne znam. samo bi volio da mi kaže jer mi je jako stalo do nje i volim je...
ali jbmu mater, pa ne mogu ja sa 30 godina vječno odbijati razno razne kolegice s posla i pijane klinke, pa i ja imam potrebe, čovjek sam..
rekao mi je kolega sa posla "pa daj čovječe život će ti proći u moralnim dilemama, a sa 70 godina više nećeš moći vratit vrijeme unazad. dobro si razmisli dali želiš biti u takvoj vezi i potencijalnom braku". i neznam...možda i ima pravo. ali ja prvenstveno želim seks sa svojom curom, a ne sa drugim ženama, a i pomisao na prevaru mi je malo gadna.
ne znam, je li prošao tko šta slično (a vjerojatno je) i da ima kakav savjet?
prva greška tvoja.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:23   #32
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
rekao mi je kolega sa posla "pa daj čovječe život će ti proći u moralnim dilemama, a sa 70 godina više nećeš moći vratit vrijeme unazad. dobro si razmisli dali želiš biti u takvoj vezi i potencijalnom braku". i neznam...možda i ima pravo. ali ja prvenstveno želim seks sa svojom curom, a ne sa drugim ženama, a i pomisao na prevaru mi je malo gadna.
ne znam, je li prošao tko šta slično (a vjerojatno je) i da ima kakav savjet?
kolega ti je sve rekao.

a zena ti serucka sa glupim isprikama. ona vjerojatno niti ne misli da imate problem. to je najveci zajeb od svega. nisi zatvorio zubnu pastu pa joj se ne sexa. aham.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:30   #33
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
prva greška tvoja.
Ma i on je sam svjestan toga samo ne zeli sam sebi priznati nego je dosao ovdje da mu napune glave stitnjacom i pranjem sudja da ne bi morao razmisljati s kim mu se draga sevi.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:33   #34
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kolega ti je sve rekao.

a zena ti serucka sa glupim isprikama. ona vjerojatno niti ne misli da imate problem. to je najveci zajeb od svega. nisi zatvorio zubnu pastu pa joj se ne sexa. aham.
Ma žene se ševe dok se ne ubrače i dobiju djecu.. nakon toga sex nema nekom smisla za njih, zabave se djecom, poslom i vlastitim pizdarijama-komplikarijama, a i samo sex područje u mozgu im je malo u odnosu na muškarce..
Ukratko u većini veza, ukoliko žena zaista nema jak libido, a to prepisujem psihičkim problemima ili greškom u razvoju pa ima muški mozak,žene nisu ništa pretjerano zagrijane za sex... Mi muškarci bi kresnuli svaku zgodnu koja šeta ulicom, većina žena ne.. osim onih koji su nimfomanke a i to je psihička bolest... Realno do 20sete si ne znaju trljati klit kako treba i poševe se uglavnom zato da si skinu teret nevinosti sa leđa, u dvadesetima se uče opustiti i naći muža, u tridesetima imaju djecu i bave se poslom, u četrdesetima ih pukne kriza srednih godina pa im se probudi želja za sexom, u pedesetima ostave muža i njegove pizdarije ne zbog sexa nego zbog toga jer su napokon otkrile sebe, u šezdesetima im nije do sexa niti bi ih tko htio ševiti, u sedamdesetima se ionko umire..
As ti jesam to izgeneralizirao do bola....
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:34   #35
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ma i on je sam svjestan toga samo ne zeli sam sebi priznati nego je dosao ovdje da mu napune glave stitnjacom i pranjem sudja da ne bi morao razmisljati s kim mu se draga sevi.
To ti iz svojeg iskustva?
Ili si i ti jedan od onih koji piju direktno sa izvora univerzalne istine?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:39   #36
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ma žene se ševe dok se ne ubrače i dobiju djecu.. nakon toga sex nema nekom smisla za njih, zabave se djecom, poslom i vlastitim pizdarijama-komplikarijama, a i samo sex područje u mozgu im je malo u odnosu na muškarce..
Ukratko u većini veza, ukoliko žena zaista nema jak libido, a to prepisujem psihičkim problemima ili greškom u razvoju pa ima muški mozak,žene nisu ništa pretjerano zagrijane za sex... Mi muškarci bi kresnuli svaku zgodnu koja šeta ulicom, većina žena ne.. osim onih koji su nimfomanke a i to je psihička bolest... Realno do 20sete si ne znaju trljati klit kako treba i poševe se uglavnom zato da si skinu teret nevinosti sa leđa, u dvadesetima se uče opustiti i naći muža, u tridesetima imaju djecu i bave se poslom, u četrdesetima ih pukne kriza srednih godina pa im se probudi želja za sexom, u pedesetima ostave muža i njegove pizdarije ne zbog sexa nego zbog toga jer su napokon otkrile sebe, u šezdesetima im nije do sexa niti bi ih tko htio ševiti, u sedamdesetima se ionko umire..
As ti jesam to izgeneralizirao do bola....

a cuj, realno, covjek si je sam kriv ako zavrsi i (jos vise) ostane u vezi u kojoj nema podudarajucih libida.


ali popusit pricu da sa svaki dan(bez racunjanja majmunske faze na pocetku po par puta dnevno) bez razloga spadne na jednom (dvo)mjesecno (a ono, i jednom tjedno) moze samo tenkre.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:48   #37
Eto naveo sam malo iznad potencijalni razlog, pa ako se netko ima za nadovezat...
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:52   #38
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a cuj, realno, covjek si je sam kriv ako zavrsi i (jos vise) ostane u vezi u kojoj nema podudarajucih libida.


ali popusit pricu da sa svaki dan(bez racunjanja majmunske faze na pocetku po par puta dnevno) bez razloga spadne na jednom (dvo)mjesecno (a ono, i jednom tjedno) moze samo tenkre.
Samo ti sanjaj, nema žene koja se jebe svaki dan nakon X godina veze, još ju nitko nije napravio, kad izađe prva s trake to će biti nova revolucija...
Mislim ima, ali sa ttom bolesnicom ne bi htio živjeti jer joj kurca (tvog i tuđeg) nikad dosta..
Mislim ne znam koliko godina imaš, kada zakoračiš u tridesete, četrdesete vidjet ćeš da se ni tebi ne da svaki dan kao sa 20...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:54   #39
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Eto naveo sam malo iznad potencijalni razlog, pa ako se netko ima za nadovezat...
To gore ti je tema za psihologiju, udana žena nema što raditi kod majke svaki dan makar i da žive u istoj kući... bilo bi brijeme da se odvoji od mamine sise...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:54   #40
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ma i on je sam svjestan toga samo ne zeli sam sebi priznati nego je dosao ovdje da mu napune glave stitnjacom i pranjem sudja da ne bi morao razmisljati s kim mu se draga sevi.
smijem ruku u vatru staviti da se kara sa strane.... taj ljubavnik ljubomoran i ozenjen.... i ne zeli da se ona sexa sa svojim deckom.

100%
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.