Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Za koga glasati u slučaju novih parlamentarnih izbora?
SDP-HSU-HSS 33 24.44%
IDS 2 1.48%
MOST 31 22.96%
Živi zid 20 14.81%
Pametno 35 25.93%
za neku drugu lijevu-liberalnu stranku 14 10.37%
Glasovatelji: 135. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2016., 22:39   #61
Quote:
Monika72 kaže: Pogledaj post
Izidjite na izbore onda! Koliko citam, rezultati bi mogli biti kao i na proslim izborima, dakle nista bitnoga se nece promijeniti.
HDZ baza nikad nece promijeniti svoj izbor, ali neodlucni bi ovog puta stvarno trebali izici na izbore.

I ne zaboraviti tko je s kim koalirao na proslim....kako je ono govorio Bush: Fool me once..
e kad bi naši birači koristili pamet kod glasanja, gdje bi nam kraj bio
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 18.07.2016., 23:35   #62
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
A znam da si se oznojila na sam pomen da je ukrao auto- kazić
Nisi valjda mislila na buraza?
Joj jesam, pa ti mislim - šta sam ti se zamjerila

Deal

Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Meni riješite opačičku
Joj nju sam vidjela prije par godina i moram ti reći da sam ostala u šoku kako je sitna. Djeluje jako njegovano i drago.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 18.07.2016., 23:38   #63
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Joj nju sam vidjela prije par godina i moram ti reći da sam ostala u šoku kako je sitna. Djeluje jako njegovano i drago.
Pa to je dobro, osjećao bih se dominantno pored nje

Samo što je ona ovan po horoskopu, a onda mi dominacija pada u vodu
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 19.07.2016., 06:17   #64
Quote:
Monika72 kaže: Pogledaj post
A pa nemoze se glasat ako ne dijelis svakodnevnicu....nije fer...
E, ti je to....
Mnogi bi se na tebe mogli ugledati...
Smotani2 is offline  
Old 20.07.2016., 00:44   #65
Di ste? U kurferaju?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 20.07.2016., 00:59   #66
Sve dok HDZ-Most partija žele katolibanizirati i orbanizirati lijepu našu dužnost je svakog istinskog domoljuba biti član ovog kluba.

Jednog dana kad u Hrvatskoj budemo imali normalnu desnicu? Uopće ne razmišljam o tome jer ne očekujem da ću za 50 godina biti živ.
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Old 20.07.2016., 01:07   #67
Ja ću ostati za sjeme
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 20.07.2016., 12:41   #68
Prijava ovdje.

Na jesen sam vas samo čitao, sad ću se malo i uključiti.
Bez obzira na sve nedostatke liberalno-progresivnih opcija, imaju moju podršku.

Ajmo Narodna!
jurkon is offline  
Old 20.07.2016., 23:09   #69
Dobro ekipa, ne znam kako vama, ali meni se čini da će jedna od glavnih konstanti ovih (kao i prethodnih) izbora biti otvoreno svrstavanje od strane Hanžekovićevog Jutarnjeg na stranu HDZ-a, Bandića i ekipe te donekle ekipe iz Mosta. Svaki dan za dobro jutro na naslovnici neka kajla za Zokija.

Jel zna netko nešto više o čemu je riječ, šta se "trilaterala" i "ovrhovoditelj" Hanži fakat umislio da je on neki gospodar politike u Hrvata.
__________________
...
RealBear is offline  
Old 20.07.2016., 23:26   #70
Kolko ja znam stari ima neki tumor kod kojeg mu se šanse za preživljavanje mjere u jednoznamenkastom postotku... pa valjda je odlučio zadnje dane/tjedne provesti sipajući otrov oko sebe.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 20.07.2016., 23:41   #71
To bi moglo objasnit onda neke stvari, prošle godine sam mislio da tu ima prste Ana Šarić Karamarko (i uvijek veseli dvojac Bandić + Mamić), ali ovo udari zadnjih dana su mi bili malo neobjašnjivi.
__________________
...
RealBear is offline  
Old 20.07.2016., 23:42   #72
Jel gledate Šprajca, odljepio totalno !!!!!!
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is online now  
Old 20.07.2016., 23:43   #73
Quote:
RealBear kaže: Pogledaj post
To bi moglo objasnit onda neke stvari, prošle godine sam mislio da tu ima prste Ana Šarić Karamarko (i uvijek veseli dvojac Bandić + Mamić), ali ovo udari zadnjih dana su mi bili malo neobjašnjivi.
Neko je uložio neku lovu ili u Most ili HDZ i sad pokušava spasiti investiciju....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is online now  
Old 20.07.2016., 23:53   #74
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Jel gledate Šprajca, odljepio totalno !!!!!!
Dobar je Šprajc. Oprao je danas sve. I HDZ i SDP i MOST.
DJTcro is offline  
Old 20.07.2016., 23:55   #75
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Dobar je Šprajc. Oprao je danas sve. I HDZ i SDP i MOST.
Ma kraj s Jandrokovićem je legendaran, najbolji pokemon trener.....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is online now  
Old 21.07.2016., 01:23   #76
Predobar je

On da je osto na HTV-u ne bi kamere vidio.. i tak je siromak bio stalno u kazni
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 21.07.2016., 10:36   #77
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Neko je uložio neku lovu ili u Most ili HDZ i sad pokušava spasiti investiciju....
Lova je gospodar. Netko stiti investiciju, netko HDZMost gofna kad vec isplivaju stavlja u egal s SDP
Kad bi bacali teorije o gazdama drzave iz sjene , Crkva, Rusi, EU , svi zajedno
Biti ce ovo duga dva mjeseca najprljavije kampanje ikada. Koja ce vjerovatno rezultirati nizom izlaznoscu na izbore.
Predvidjam isti krajnji rezultat kao i prosle godine.
E i da, prijavljujem se
Mostovci su pod Neopredjeljeni ?!! Ma dajte
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Old 21.07.2016., 13:27   #78
Quote:
RealBear kaže: Pogledaj post
Dobro ekipa, ne znam kako vama, ali meni se čini da će jedna od glavnih konstanti ovih (kao i prethodnih) izbora biti otvoreno svrstavanje od strane Hanžekovićevog Jutarnjeg na stranu HDZ-a, Bandića i ekipe te donekle ekipe iz Mosta. Svaki dan za dobro jutro na naslovnici neka kajla za Zokija.

Jel zna netko nešto više o čemu je riječ, šta se "trilaterala" i "ovrhovoditelj" Hanži fakat umislio da je on neki gospodar politike u Hrvata.
Raport s moje strane.

Vidim dosta jeftinih medijskih članaka; krasan mi je bio onaj kako RH nije rasla za vrijeme Milanovićeve vlade, a kog je i direktno.yu prenio. Čitam i u današnjem Večernjem kolumnu Ivana Hrstića o pet razloga zašto Milanović ne bi smio biti premijer. I on prešućuje drugi val recesije iz 2012., optužuje ga da je rušio Tuđmanovu politiku pomirbe (koja nije ni postojala, ali Hrstić nas još podsjeća na Mi ili oni) te famozni lex Perković.
Zanimljivo je to kako svi medijski apologeti desnice od slova do slova kopiraju retoriku svojih političkih idola te se prezentiraju u slabom svjetlu.
No zašto mi je sad Milanović još i draži? Zbog završne rečenice u kojoj neizravno kaže: Otišao mi je Karamarko, odi i ti.
Bit će ovo veoma zanimljivo ljeto.
Xenoborg is offline  
Old 21.07.2016., 13:39   #79
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Raport s moje strane.

Vidim dosta jeftinih medijskih članaka; krasan mi je bio onaj kako RH nije rasla za vrijeme Milanovićeve vlade, a kog je i direktno.yu prenio. Čitam i u današnjem Večernjem kolumnu Ivana Hrstića o pet razloga zašto Milanović ne bi smio biti premijer. I on prešućuje drugi val recesije iz 2012., optužuje ga da je rušio Tuđmanovu politiku pomirbe (koja nije ni postojala, ali Hrstić nas još podsjeća na Mi ili oni) te famozni lex Perković.
Zanimljivo je to kako svi medijski apologeti desnice od slova do slova kopiraju retoriku svojih političkih idola te se prezentiraju u slabom svjetlu.
No zašto mi je sad Milanović još i draži? Zbog završne rečenice u kojoj neizravno kaže: Otišao mi je Karamarko, odi i ti.
Bit će ovo veoma zanimljivo ljeto.
Do kad će spominjati Lex Perković, 'mi ili oni' ili bahatost... a svi se drugi isprovaljivali većih gluposti, lošijih odluka i bahatije se ponašali... Boring!
ViktorViktorija is offline  
Old 21.07.2016., 13:47   #80
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Mostovci su pod Neopredjeljeni ?!! Ma dajte
Ma moš misliti... aj sva sreća čujem ekipu oko sebe da ih tretiraju kao priljepak HDZ-a
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.