Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2016., 15:49   #1
SDP - opća tema

Koliko vidim, u kuloarima se spominju imena iz ankete. Ima li još netko koga biste dodali? Što mislite o navedenim kandidatima?
klonka is offline  
Old 12.09.2016., 15:52   #2
Opcija 4 - netko četvrti: Aleksandra Kolarić Ženska verzija Milanovića.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 12.09.2016., 15:52   #3
German je naveo Mršića iz Podravke.
Treba biti netko tko je posve nepoznat javnosti jer su sva ostala lica potrošena.

EDIT: htjela sam staviti opciju "Netko drugi", no valjda u brzini stavih Marasa, što je
Da li mi moderator može ispraviti?
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 12.09.2016., 15:53   #4
Lalovac, s tim da odjebe Opačićku, Zmajlovića, Marasa, Jakovinu i društvo.

Koji kurac?! Glasam za netko četvrti, pojavi se nova anketa u kojoj sam odabrao marasa.
jojo jojić is offline  
Old 12.09.2016., 15:53   #5
p.s. ja nisam glasao za Gordana Marasa već *netko četvrti*
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 12.09.2016., 15:54   #6
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Aleksandra Kolarić Ženska verzija Milanovića.
Nije li ona izbačena? Misliš da će se vratiti? Zašto bi itko htio novu verziju Milanovića ako je stara podbacila?

Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
p.s. ja nisam glasao za Gordana Marasa već *netko četvrti*
Oprosti, moja je greška, očito si glasao dok sam dodavala nova imena u anketu pa se nešto pošemerilo. Vidim da je netko od kolega ubacio i Sabinu Glasovac, Lalovca i Mršića.
klonka is offline  
Old 12.09.2016., 15:54   #7
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
p.s. ja nisam glasao za Gordana Marasa već *netko četvrti*
I ja, no glasali smo dok se anketa još radila, pa je otišlo krivo.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 12.09.2016., 15:55   #8
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Oprosti, ispravit ću.
I meni isto. Tenks.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 12.09.2016., 15:56   #9
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
German je naveo Mršića iz Podravke.
Treba biti netko tko je posve nepoznat javnosti jer su sva ostala lica potrošena.

EDIT: htjela sam staviti opciju "Netko drugi", no valjda u brzini stavih Marasa, što je
Da li mi moderator može ispraviti?
Ha ha ha

Ne ispravljate, bit će vječno zapisano
ViktorViktorija is offline  
Old 12.09.2016., 15:56   #10
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Nije li ona izbačena? Misliš da će se vratiti? Zašto bi itko htio novu verziju Milanovića ako je stara podbacila?
Budimo realni, Milanović je najbolje što SDP ima, a za poraze im nije kriv on već demografija i svjetonazor.

Ona bi SDP više gurnula ka socijaldemokraciji i bila bi odlična predsjednica.

Borbena je, elokventna, lajava, inteligentna...grozna opcija za Hrvatsku iz moje perspektive, ali super za SDP


Doduše, manje grozna od ovih briselskih ćata. I Picule i Plenkija.


SDP će tek sada kada Zoki ode vidjeti koliko im je značio. Previše ih je razmazio. Misle da zbilja mogu biti egal s HDZ-om, a ne kuže da su oni samo "kolateralna žrtva" HDZ-ovih afera sa Sanaderom.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 12.09.2016., 15:57   #11
Kolarićka je netolerantna i nekonstruktivna. Razjebala bi SDP dok si rekao keks.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 12.09.2016., 15:57   #12
Ajmo ovako, da ne radimo ispravke za svaku grešku i da omogućimo ljudima da promijene glas, imena kandidata se prikupljaju do pet pa ćemo napraviti reset ankete. Ma u biti, vidim da se naslađujete nad greškama neistomišljenika, zlikovci jedni . Zaključavam na dvije minute dok ne napravim reset.
klonka is offline  
Old 12.09.2016., 15:57   #13
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Ha ha ha

Ne ispravljate, bit će vječno zapisano
Mislim ono, Maras.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 12.09.2016., 16:00   #14
Tko će biti Milanovićev nasljednik?

Reset. Ožežite.
klonka is offline  
Old 12.09.2016., 16:05   #15
Kao što rekoh - Aleksandra Kolarić, a ove sitnice oko članstva su najmanja prepreka. To se riješi u jedno poslijepodne.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 12.09.2016., 16:06   #16
Netko drugi. Ne znam točno tko, no netko nepotrošen. Možda Mršić?
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 12.09.2016., 16:11   #17
I ja sam još uvijek za Lalovca, al ne vjerujem da će on biti. Nije Zoki toliko loš, al ekipa s kojom se okružio neoprostiva je i koštala ga je puno glasova.
jojo jojić is offline  
Old 12.09.2016., 16:11   #18
Tonino Picula ih jedini može izvući i uvesti reda u tu stranku.
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is offline  
Old 12.09.2016., 16:13   #19
Imate li nekoga tko bi bio al pari Tihomiru Oreškoviću?

Zdrava konkurencija je dobra za Hrvatsku.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 12.09.2016., 16:14   #20
Koga vidite kao novog predsjednika SDP-a?

Komadinu.

Jedan od rijetkih koji je ostao old school ljevičar, a ne ovi moderni koji mole boga da odu u Brisel ili koji po potrebi pronalaze djeda ustašu ili im se u načelu fućka za fašističke pozdrave.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.