Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 11:12   #10001
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Aaaaa sretno!!! Čekamo vijesti, nadam se da se već mazite..
Kako si nas tri bezobrazno preskočila



Sretno i tebi! Me nećeš ti još

Ja sam oko 5 ujutro bila budna, menga bolovi, zdjelica rastura i bh kontrakcije i iscjedak se vratio i to sad crvenkasti. Nisam mogla ni zaspati onda sve osluškujući je li se što događa. Na kraju uspjela još malo odspavati.. Bolova nema više, iscjedak je još tu.. Pratim i dalje i čekam pregled popodne. Al nekako mislim da će me i dalje ovako zezati a ništa se u biti ne događa
Meni se cini da bi i ti mogla put rađaone danas. Crveni tj krvavi iscjedak je pocetak neceg. Mogli bi te zadrzati zbog toga.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 17.01.2017., 11:14   #10002
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Aaaaa sretno!!! Čekamo vijesti, nadam se da se već mazite..

Kako si nas tri bezobrazno preskočila







Sretno i tebi! Me nećeš ti još



Ja sam oko 5 ujutro bila budna, menga bolovi, zdjelica rastura i bh kontrakcije i iscjedak se vratio i to sad crvenkasti. Nisam mogla ni zaspati onda sve osluškujući je li se što događa. Na kraju uspjela još malo odspavati.. Bolova nema više, iscjedak je još tu.. Pratim i dalje i čekam pregled popodne. Al nekako mislim da će me i dalje ovako zezati a ništa se u biti ne događa


Ode i ti njušim


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Old 17.01.2017., 11:16   #10003
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Meni se cini da bi i ti mogla put rađaone danas. Crveni tj krvavi iscjedak je pocetak neceg. Mogli bi te zadrzati zbog toga.
Popodne sam na pregledu pa me baš zanima što će ctg i gin reći. Da, i mene je malo štrecnuo crveni iscjedak, čep valjda odlazi.. Ali trudova nema, mogu popodne i pregled čekati, nema panike? I bebo lupka..
U svakom slučaju, torbu u auto stavljam da ne bi bilo..

pace divno, i ja mislim da ću stalno plakati kad ga vidim
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Old 17.01.2017., 11:23   #10004
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Popodne sam na pregledu pa me baš zanima što će ctg i gin reći. Da, i mene je malo štrecnuo crveni iscjedak, čep valjda odlazi.. Ali trudova nema, mogu popodne i pregled čekati, nema panike? I bebo lupka..
U svakom slučaju, torbu u auto stavljam da ne bi bilo..

pace divno, i ja mislim da ću stalno plakati kad ga vidim
Crveno nije od cepa nego od otvaranja i odvajanja vodenjaka od usca maternice. Tabe su bolovi od sinoc poceli otvarati.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 17.01.2017., 11:27   #10005
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
Jbt svi imaju uzbudljiviji život od mene!!!
Ima li tu tko da nije obišao pola svijeta, udo se za talijana, turcina, promijenio 4 zemlje u zadnjih 3 godine, restaurirao Stocholmske katedrale, pio kave s Redfordom, bio na Marsu???
Msm, jebene komplekse mi nabijate, Alo!
Ja ko u pačjoj školi, "al se nisu maknuli dalje od početka..."


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja dosadno pace...od svih planova na kraju zivim na 10km od mjesta gdje sam rodena 😊
Quote:
Nigritella kaže: Pogledaj post
Ja sam se udala za Bosanca.
To ti je prava egzotika.. Kakva Finska..Francuska.
Hihihi,nisam ni to!


Quote:
pace pacic kaže: Pogledaj post
Jutro. Sad mi vas je već teško pratiti svako malo imam 20str zaostatka.
Malisa je super, ne plače uopće ispusti neki nježni zvuk i to je znak da je ili gladan ili se usrao 😂
Spava i jede a ja zaljubljena ko malo tele. Samo plačem kad ga gledam i Ok mene peru hormoni ali ne znam koje opravdanje mm ima. Taj tuli više od mene. Samo ga gleda i slika non stop. Divan je

E da potkosulje i topići od hm-a su najbolja stvar ikada pogotovo potkosulje za dojenje po noći. Ledja topla a cica vani. Toga kupujem još.
Sretno terminusama 😘😘

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Bas lijepo ovako nesto procitati 😊 samo uzivajte!

Cathie,nadam se da ce kreniti kod tebe..kod mene je islo crveno tjedan dana i nista😅

Evo mene doma...ctg,pa capnio sav pa pregled pa ctg..i nista,bas nista!zaista bi mogla prenijeti...2,3 cm otvorena,iscjetka nikakvog,truda nikakvog...ugl,nemam vise nikakvih ogranicenja i ne pijem nikakvu terapiju...bilo bi divno da me nije ovo sve jutros turbo iscrpilo hihi

Kod nas napokon ima hrpetina snijega,vani je divno!ok,da moram voziti na posao ne bi bas bila presretna al zasad mi super,nisam se oskliznila i sve je lijepo bijelo,ma divno!

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
MalaAM is offline  
Old 17.01.2017., 11:28   #10006
ISCJEDAK: Prilikom «otvaranja» (širenja vrata maternice) pucaju kapilare i trudnice mogu primjetiti sluzavi, krvavi iscjedak. Najčešće se u tom slučaju trudovi pojavljuju unutar 24 sata ali niti to, opet, nije 100 posto pouzdano.

Kopiraaaam. Stize jos jedna beba <3
mima29 is offline  
Old 17.01.2017., 11:30   #10007
Mala AM super za pregled. Dakle, mozes se bacit na nakuhavanje (samo se zezam, naravno). Odmaraj i uzivaj
mima29 is offline  
Old 17.01.2017., 11:31   #10008
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Popodne sam na pregledu pa me baš zanima što će ctg i gin reći. Da, i mene je malo štrecnuo crveni iscjedak, čep valjda odlazi.. Ali trudova nema, mogu popodne i pregled čekati, nema panike? I bebo lupka..
U svakom slučaju, torbu u auto stavljam da ne bi bilo..

pace divno, i ja mislim da ću stalno plakati kad ga vidim


go cathie, go!
brzo će to, brzo...

(plakat ćeš. ja sam plakala jedno dobrih deset dana, ničim izazvana. to je divno )
makake is offline  
Old 17.01.2017., 11:34   #10009
eeee....de malo smanjite s odlaskom sa liste
prebrzo to ide.
Ailani is offline  
Old 17.01.2017., 11:41   #10010
Ja se isto malo ukakala od tih odlazaka...
Do danas nisam ni gledala na tu listu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Old 17.01.2017., 11:46   #10011
Quote:
Nigritella kaže: Pogledaj post
Marmika prvo je bila Finska, pa iz Finske u Francusku.


Sta vi napišete u e bay da vam izbaci baby stvarčice. One što se kopčaju medju nogama, iz jednog dijela, zatvorenih stopala?
Ne znam ni na hrvatskom kak se to zove...
Baby onepiece, baby footed pajama..

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Vanilla-sky is offline  
Old 17.01.2017., 11:47   #10012
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
Evo, cak i ti imas za prijaviti neke x files situacije.
Kod mene susjed lopata snijeg... nes ti uzbuđenja



Sent from my iPhone using Tapatalk


Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Vanilla-sky is offline  
Old 17.01.2017., 11:48   #10013
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
Ode i ti njušim
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Crveno nije od cepa nego od otvaranja i odvajanja vodenjaka od usca maternice. Tabe su bolovi od sinoc poceli otvarati.
Quote:
MalaAM kaže: Pogledaj post
Cathie,nadam se da ce kreniti kod tebe..kod mene je islo crveno tjedan dana i nista😅
Quote:
mima29 kaže: Pogledaj post
ISCJEDAK: Prilikom «otvaranja» (širenja vrata maternice) pucaju kapilare i trudnice mogu primjetiti sluzavi, krvavi iscjedak. Najčešće se u tom slučaju trudovi pojavljuju unutar 24 sata ali niti to, opet, nije 100 posto pouzdano.

Kopiraaaam. Stize jos jedna beba <3
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
go cathie, go!
brzo će to, brzo...
(plakat ćeš. ja sam plakala jedno dobrih deset dana, ničim izazvana. to je divno )
Hvala curke drage
Skroz sam uzbuđena sad i jedva čekam pregled da vidim stanje. Iako se sad stvarno sve primirilo, nema bolova uopće.

Quote:
Ailani kaže: Pogledaj post
eeee....de malo smanjite s odlaskom sa liste
prebrzo to ide.
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
Ja se isto malo ukakala od tih odlazaka...
Do danas nisam ni gledala na tu listu...
A baš smo se naredale bile u 1.mj ali malo koja je red poštovala
Ja se gruvalice bojim ako ju preskočim
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Old 17.01.2017., 11:49   #10014
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Evo vam fotka da vidite. Ja sam pod dojmom jer znam koliko to kosta a sad ce morati ispocetka.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Ako angazira istog majstora mora mu besplatno napraviti. Nas
Frend daje garanciju 10 god na krov koji postavi


Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Vanilla-sky is offline  
Old 17.01.2017., 11:52   #10015
Curke evo otvoren je novi vol
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Old 17.01.2017., 11:57   #10016
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Hvala curke drage

Skroz sam uzbuđena sad i jedva čekam pregled da vidim stanje. Iako se sad stvarno sve primirilo, nema bolova uopće.











A baš smo se naredale bile u 1.mj ali malo koja je red poštovala

Ja se gruvalice bojim ako ju preskočim

Hahaha
Strah ti je opravdan



Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Old 17.01.2017., 12:01   #10017
Quote:
mima29 kaže: Pogledaj post
Mala AM super za pregled. Dakle, mozes se bacit na nakuhavanje (samo se zezam, naravno). Odmaraj i uzivaj
hihhi,i meni to odmah palo na pamet..muz zabranio,ne pase mu da bebi dode prije ponedjeljka(imam dojam da on zaista misli da se tu njega nesto pita )..ugl,dogovaram dostave s mamom...sad pojela sendvic,uzas..i mogla bi sladoleda...hm...uopce se ne hranim kak treba od kad sam doma..jucer sam skuzila da u ormaricu sa slatkisima imamo 4 paketa Toffifeea...ajd ti budi karakter pa nemoj..i bajaderu veliku i nekih finih cokoladi..donosili ljudi za Bozic...navalila bi na sve...
MalaAM is offline  
Old 17.01.2017., 12:07   #10018
Zvala me hematologinja sad, veli da je stigao Bekin nalaz urina sa zarazne i da je pozitivan na citomegalovirus Bila je zarazena u trudnoci... Moramo u petak u oftamolosku i slušnu ambulantu na provjeru. Kaze internet da 50-60% djece koja su bila zarazena razvije slusne, vidne ili kognitivne poremecaje Raspast cu se majkemi
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Old 17.01.2017., 12:56   #10019
Quote:
Ailani kaže: Pogledaj post
ja!!






Zabranjena ljubav treba ući u legendu.
Od toga mi je jedino bolja Krv nije voda.
Nema mi do krim tima ne znam dal' da se smijem ili da plačem. To bi mogli koristiti špijuni za mučenje ljudi, ono vežu ih za stolicu i puštaju sve epizode redom!!



Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Vanilla-sky is offline  
Old 17.01.2017., 13:02   #10020
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Zvala me hematologinja sad, veli da je stigao Bekin nalaz urina sa zarazne i da je pozitivan na citomegalovirus Bila je zarazena u trudnoci... Moramo u petak u oftamolosku i slušnu ambulantu na provjeru. Kaze internet da 50-60% djece koja su bila zarazena razvije slusne, vidne ili kognitivne poremecaje Raspast cu se majkemi
Nemoj previše čitati o tome, samo ćeš se iznervirati. Kako bude naučiti ćete se boriti sa time, a ti si ta koja će biti jaka. Možda na kraju i sve bude u redu.
danaja1122 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.