Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 14.11.2008., 13:00   #1
Reakcija na cjepivo [OBVEZNO PROČITAJTE PRVI POST!]

Drage forumašice i forumaši, pozor!

Ova tema je namijenjena raspravi i pitanjima o nuspojavama, tj. neželjenim reakcijama na cjepivo.

Upisi koji sadrže teorije zavjere oko toga kako su cjepiva beskorisna, kako se njima "truje" djecu, hvaljenje kako ste uspjeli nadmudriti liječnike i izbjeći cijepljenje svojeg djeteta iako za to nije bilo medicinskog opravdanja, zastrašivanje neistinitim i nedokazanim informacijama i slično bit će uklonjeni, a autori takvih upisa strogo sankcionirani.

Ukoliko želite pisati o takvim temama, molimo vas da to učinite na odgovarajućem topicu na ppdf-u Alternativno liječenje, a ne ovdje.

Naravno da cjepiva imaju i svojih kontraindikacija (situacija kada se dijete ne smije cijepiti iz medicinskih razloga) i nuspojava (neželjenih reakcija) i o njima je rasprava dobrodošla te takva pitanja, opažanja i komentare možete slobodno pisati ovdje.

Ali pozivanje ostalih da ne cijepe djecu, da cjepiva "truju" ljude i savjeti kako izbjeći cijepljenje kada za to nema medicinskog opravdanja bit će sankcionirani jer je cijepljenje obvezno prema Zakonu.

Moderatori pdf-a Dječje zdravlje

-------------------------------


moja mala ljubav je prekjuče dobio cjepivo Infanrix (difterija,tetanus..) ima veliku crvenu oteklinu na guzi. neznam je to normalna reakcija ili?. nije nam nikad prije bilo tako. kaže da ga više ne boli, da se javim pedrijatru ili dižem bezveze peniku?
pozdrav ja sam nova!!!(danas se reg.)

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 29.04.2012. at 08:40. Reason: korekcije u uvodnoj napomeni od 21.04.2012.
mamaho is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.