Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 17.09.2016., 21:47   #1
Kada se brak poništava?

Ovako ako entko zna odgovori ili smjernice neka nam pomogne. Moja partnerica je u 10 mjesecu 2014g. doselila u Njemacku kod mene, u HR ima jos uvijek muza, ono sto moram napomenuti da im se brak davno raspao i zivjeli su na istoj adresi samo ona u jednoj kuci a on u drugoj u istom dvoristu. Znaci svatko je imao svoje financije i svoje puteve, rijetko kad su i razgovarali. No to sada i nije bitno, ono sto nas zanima, je ustvari pitanje kada se u HR brak smatra ponistenim, dali je to nakon 2 godine razdvojenog zivota, barem smo tako culi i kome se trebamo obratiti. Mi zajedno zivimo od 2014 i na istoj adresi u DE smo prijavljeni, od 01.2016 je i njen 14-sto godisnji sa nama, i nastavio se skolovati ovdje te je i on prijavljen skupa sa nama na istoj adresi. Njen jos uvjek muz zna za nas i naravno on je djete pustio i izvadio mu osobnu koju je majka morala ici poslije podici kada smo isli po njega, ispisao ga iz skole i pripremio sve dokumente koji su nam ovdje bili potrebni.

Ako je netko imao slicnu situaciju ili zna odakle da krenemo neka nam javi
M&Z

Zadnje uređivanje gale007 : 17.09.2016. at 22:11.
gale007 is offline  
Odgovori s citatom

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.