Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 15:34   #9201
cure, ima li netko ovdje iskustva s sminkanjem kod Morane Pereže? ako itko zna neešto o njenom radu,neka se javi...vrlo mi je važno...tnx
messicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 10:00   #9202
Ja na kraju nisam baš zadovoljna sa probnom, a frizerka mi je inače OK. Pa ću morat još neku kombinaciju pokušati...Inače želim jednostavnu frizuru sa malo lokni i malo skupljeno sa strane ili u polurepu ili pletenici. Ali imam još par mjeseci fore.
Imate koje savjete za frizere u ST? Ovu jednostavnu su mi naplatili 130kn i to je podnošljivo, s obzirom da traže preko 250 za svečanu, vjenčanu!
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:25   #9203
Quote:
TheFleur kaže: Pogledaj post
Ja na kraju nisam baš zadovoljna sa probnom, a frizerka mi je inače OK. Pa ću morat još neku kombinaciju pokušati...Inače želim jednostavnu frizuru sa malo lokni i malo skupljeno sa strane ili u polurepu ili pletenici. Ali imam još par mjeseci fore.
Imate koje savjete za frizere u ST? Ovu jednostavnu su mi naplatili 130kn i to je podnošljivo, s obzirom da traže preko 250 za svečanu, vjenčanu!
gdje si to išla na probnu frizuru da nisi bila zadovoljna?
messicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:39   #9204
Quote:
TheFleur kaže: Pogledaj post
Ovu jednostavnu su mi naplatili 130kn i to je podnošljivo, s obzirom da traže preko 250 za svečanu, vjenčanu!
blondy sućidar

ovu subotu radila jednostavnu polu dignutu s pletenicom na jednoj strani i spuštene lokne iza...da napomenem da mi je i stavljala ekstenzije na klipse slična tvojoj cijeni.... prezadovoljna sam
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:48   #9205
Quote:
messicat kaže: Pogledaj post
gdje si to išla na probnu frizuru da nisi bila zadovoljna?
Ma nije do frizerke, nego frizura nije baš ispala kako sam zamislila, prebrzo mi je pala. Ne bih davala lošu reklamu kad nije ona kriva. Morat ću bolje osmislit za sljedeći put, da drži duže od par sati.
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:38   #9206
ja sam već luda od traženja kvalitetne frizerke koja zna napraviti svečanu frizuru...obišla sam nekoliko salona u potrazi za frizurom i ostavila brdo love ,a sve što su mi rekli jest da mi od moje sasvim normalne, poluduge kose ne mogu bog zna što napraviti. Evo sutra idem u LARITA studio na Radničkoj i to ću platiti 250kn kao probnu frizuru i zlo mi je već od potrage,a imam svega 3 tjedna do svadbe...ako netko ima preporuku za dobru frizerku na području zagreba molim da se javi.hvala
messicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:03   #9207
messicat, ja ti mogu preporučiti svoju kojoj idem već godinama i prezadovoljna sam. Nalazi se u Maksimiru frizerski studio IN
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:25   #9208
Quote:
assi kaže: Pogledaj post
messicat, ja ti mogu preporučiti svoju kojoj idem već godinama i prezadovoljna sam. Nalazi se u Maksimiru frizerski studio IN
hvala ti assi...u meduvremenu sam pronašla gdje ću ići. Naime, šminkat ću se kod Morane,a ona ima prijateljicu koja ti dolazi kući i radi frizure za svadbu. Svakako ću iza svadbe posjetiti frizerski studio IN jer mi je potrebna dobra frizerka za ubuduće!!
messicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:27   #9209
ej cure, jel išla koja na depilaciju pazuha šećernom pastom, jel preporučate? mislila sam ići na to za svadbu, jer ak se ujutro obrijem već navečer će se vidjet nekaj... inače nisam nikad išla na nikakve depilacije, uvijek sam koristila britvicu za sve.
__________________
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Aurora B0realis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:29   #9210
Boli k'o sam vrag Ali vama kojima tako brzo rastu dlake je to super rjesenje. No priredi se da ces sve zvijezde vidjeti prilikom tretmana.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:44   #9211
Ma to mi je najmanje bitno Bitno je da je učinkovito i da se ne vidi ništa poslije odnosno da ne bude crvenila. Negdje sam čak pročitala da nije to baš za pazuhe zdravo... ugl išla bi samo taj put
__________________
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Aurora B0realis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 11:11   #9212
Išla sam na Lycon prije svadbe. Lijepo roza, fino miriši, ugodno toplo ispod pazuha... i onda ti teta kozmetičarka to fino potegne. Imam visok prag boli al me zapeklo ko od plamena Belzebubovog. Možda je lakše drugi put, ne znam. Crvenila nije bilo i dlačice su se pojavile tek neki dan, dakle izdržala sam oko dva tjedna a imam jako tanku kožu i sve se vidi.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:28   #9213
Super, hvala ti
__________________
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Aurora B0realis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:35   #9214
Quote:
messicat kaže: Pogledaj post
ja sam već luda od traženja kvalitetne frizerke koja zna napraviti svečanu frizuru...obišla sam nekoliko salona u potrazi za frizurom i ostavila brdo love ,a sve što su mi rekli jest da mi od moje sasvim normalne, poluduge kose ne mogu bog zna što napraviti. Evo sutra idem u LARITA studio na Radničkoj i to ću platiti 250kn kao probnu frizuru i zlo mi je već od potrage,a imam svega 3 tjedna do svadbe...ako netko ima preporuku za dobru frizerku na području zagreba molim da se javi.hvala
Jasmina u Keune Akademiji u Bogovicevoj, ja sam bila prezadovoljna!
Shugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 07:52   #9215
Quote:
Aurora B0realis kaže: Pogledaj post
ej cure, jel išla koja na depilaciju pazuha šećernom pastom, jel preporučate? mislila sam ići na to za svadbu, jer ak se ujutro obrijem već navečer će se vidjet nekaj... inače nisam nikad išla na nikakve depilacije, uvijek sam koristila britvicu za sve.
ja to redovito radim sama

tako da samo daj, ja sam svoje cupala u cetvrtak u 11 navecer, a svadba u petak
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 09:14   #9216
Pozdrav cure!

gdje kupiti ukosnice za frizuru, a da nije perlet?
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 11:14   #9217
Quote:
ko_ko_lo kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!

gdje kupiti ukosnice za frizuru, a da nije perlet?
ovisi sto zelis

ja sam sebi uzela u h&mu jer mi je vec bilo naknap kada sam se odlucila da bi ipak nesto.
Imas i na etsyu ako imas vremena cekati
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 17:54   #9218
Quote:
ko_ko_lo kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!

gdje kupiti ukosnice za frizuru, a da nije perlet?
Etsy, ebay... mozda da pogledas i cure koje se bave nakitom
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 09:00   #9219
Hvala.
Pogledati ću u hm-u,možda nešto upadne.
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:51   #9220
ja sam sebi ukosnice raznih boja i cvijetića pronašla u importane centru u onim trgovinama s svakojakom bižuterijom
messicat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.