Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2020., 22:18   #1
Red face Vodič kroz društvenomrežnu galaksiju za trešere

Izdvojeno s Krindževa. Povremeno ćemo ubacivati dostojne postove.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 10:45   #2
Red face Vodič kroz društvenomrežnu galaksiju za trešere

Bilo koja dijasporaška grupa:
-Evo došlo je i naše vrjeme selimo u Minhen/Graz/Dortmund/Malme presreeeetna sam ali čitam sad grupu cijelu noč i nije mi jasno jeli opasno tu kod vas sad jeli istina što se piše molim vas napišite mi koji su naj bolji kvartovi da su bez imigranata.

-Draga moja to se sve zataškava nemaš to gdje saznat to ti kriju draga moja sve ali istina je evo pročitaj ovih 750 linkova o ubojstvima i no-go-zonama i turskoj/arapskoj/vijetnamskoj mafiji.

- Evo ti link na stranice policije kažu ima 15% više kriminala u Kirhengardenu i Gardenkirhenu.

- pratim

- Što samo Kirhengarden i Gardenkirhen, a gdje su Gardengarden i KirhenKirhen na listi mojoj jetrvi ukrali novi ajfon 8.0. kod GirhenaKardena a policija lovala neke divljake sve do KardenGirhena zašto lažete i zataškavate NEK SE ZNA KAKO JE.

- Kakav Kirhengarden ja živim i Kirhengardenu od 2014. predivno nam je preporodila sam se draga moja ja radim u Pflege a moj Pero isto se snašo odlično nije mi jasno zašto pišete te gluposti!!!!!!

- Ko je to Pflege ja isto tražim poso dolazimo 14. trečega kome da se javim?

- Ja imam ausbiltunk za Pflege javi te mi se ako ima posao govorim njemački PERFEKTNO.

- 15% je laž, sve su to ti migranti, ima 115% otkad su napunili sve migrantima, taj ološ crni smeđi smrdljivi ima sva prava njima daju sve nama ništa mi smo platili tristoipedeset Euro Stojera prošle godine i nemaš pravo ni na povrat a njima i stan i mobitel daju!!!

- ja sam platio tri tisuče pesto eura pa se ne žalim

- zna li netko ima li Štojaapcug što smo mjenjali gumice na pipama da dobijemo povrat i kad se ispunjava to javite mi se u inbox

- pratim
__________________
A negdje na hrvatskoj obali, gdje su poznati po pravdi i postenju, izbacuju studente radi Brejvika koji bi rado vidio kako lovit ribu i sto je fjaka. (Gzena)
Vodič
Društvenomrežna Galaksija
epsoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 11:09   #3
Bilo koja korona-grupa ili npr. gradske, seoske i kvartovske grupe.

- Dragi moji bila sam danas u Šparu to je grozno ne mogu vjerovati da svi idu u Špar MOLIM VAS BUDITE ODGOVORNI to je strašno ja sam imunokompromitirana osoba moja baka ima 47 bolesti i staklenu nogu zašto vi morate ići u Špar baš u subotu prijepodne pa odaberite neko drugo vrijeme i budite odgovorni.

- Ne mogu vjerovati sad su me zvali sestra i šogi išli su na Špicu i Špica je puna zašto ljudi ne ostanu doma ako je preporuka ostanite kod kuće par zar ne možete šetati po Kozari Boku umjesto Špice da se malo rasporedimo.

- Ja sam medicinska sestra, radim smjene od 24 sata, školovala sam se 4 godine srednje i 5 godina fakulteta za ovo, i danas smo kolegice i ja išle na piće u noćni bar Le Grand tamo je puno ko šipak to je strašno zar ne možete imati poštovanja prema nama sestrama. Dragi moji mene SRCE BOLI kad vidim tu gužvu znate li vi kako je nama i onda ne možemo ni u miru popiti piće, ljudi se guraju to je strašno!!!

- Molim vas pogledajte ove slike iz Šoping Centra Pappilovva, mi smo bili danas sve je puno ljudi, molim vas pogledajte snimili smo sve od ulaza do skladišta znači red ljudi, u Draguljisu je bila rasprodaja, mi smo došli ali nismo očekivali da će biti red sve do iza ugla, ja nisam mogla disati od muke kad sam to vidjela, tri sata smo bili u redu za Draguljis, počela sam se moliti Majci Božjoj Bistričkoj od muke, evo fotkala sam sve pa ako prepoznajete nekog da znate da ih se treba kloniti!!!


- Možda me neki od vas prepoznaju, suprug i ja smo prof. u mirovini, ja sam predavala geografiju, a on fiziku i prije petnaest godina je konačno došlo vrijeme da uživamo u mirovini. Kao i zadnjih 60 godina, otišli smo jutros na naš uobičajeni gablec četvrtkom, plućica na kiselo na Gornjem Gradu, a tamo je bilo sve puno ljudi bez ikakvog razumijevanja za nas umirovljenike! Ne razumijem kakvo je ovo vrijeme došlo da ljudi nemaju razumijevanja za druge ljude, sjećam se kad sam još s omamom išla na plućica i uvijek je bilo respekta za nas, a danas se ljudi guraju kao da mi ni ne postojimo.

- Pozdrav ljudi, dakle danas smo se spustili na moreno malo na viksu od staraca, znači ja ne znam ali ljudi stvarno nemaju srama, dakle cijelo naselje je puno ljudi, ja ne znam kak da se mi izoliramo ak su se svi spustili dolje?! Prije nikad nikog nije bilo zimi, a sad je sve puno???? Ne znam kome to prijaviti dakle u svakoj kući su ne samo vlasnici nego i djeca i unuci i tko zna tko još, zvao sam općinu ali oni se ne javljaju znači ne znam više koga da zovem?!



__________________
A negdje na hrvatskoj obali, gdje su poznati po pravdi i postenju, izbacuju studente radi Brejvika koji bi rado vidio kako lovit ribu i sto je fjaka. (Gzena)
Vodič
Društvenomrežna Galaksija
epsoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 11:13   #4
Ahahhaah umrla sam od smijeha!
Saronge is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 11:22   #5
koji prekrasan pregled sadržaja! <3<3<3<3
__________________
konrad
tren.irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 11:23   #6
fali im tugy4plaky kao moderator.
fuj is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 11:40   #7
Isla sa omamom na plucica


Ajd obradi i ove grupe gdje vjeruju u cipove i zavjere o koroni
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 11:40   #8
Nastavak drugog posta:

- Dragi prijatelji, kao što znate ova nam je godina bila jako teška s ovom izolacijom i kad smo sad pred Božić ugledali posebnu ponudu restorana Prežderis koji je zbog ovog strašnog virusa pred bankrotom, odlučili smo se počastiti i iskoristiti njihovu ponudu "Božićna gozba" za 49,99 HRK po osobi. Znate koliko ja volim božićnu puricu... i bakalar.... i fritule... i odojčića.
Dakle moj Ivica i naše dvoje malih anđela smo konačno našli razlog da se presvučemo iz pidžama i s maskicama na licu, uputili smo se u Prežderis puni radosti i očekivanja.

Međutim, kad smo došli tamo nismo mogli vjerovati sve je bilo puno ljudi, svi su se gurali i tiskali, netko je pogodio mlađe dijete svinjskom nogicom, dakle istina je da je u rezervaciji pisalo švedski stol i max 499 rezervacija po satu, ali cijela hala je bila puna ljudi, ne mogu vjerovati da je stvarno bio švedski stol i 499 ljudi unutra, ljudi budimo odgovorni, ovo je strašno!!! Mi smo doduše ostali 3,5 h jer je ipak trebalo iskoristiti tih 49,99 i isprobati i teletinu, a i pofotkati predivan aranžman od paprenjaka, ali to je strašno da dopuštaju da bude 499 ljudi... plus mi koji ipak ne stignemo isprobati sve u samo jedan sat. Nadala sam se da će ovo biti lijepi kraj 2020., ali strašno sam se razočarala. Molim vas shareajte!!!
__________________
A negdje na hrvatskoj obali, gdje su poznati po pravdi i postenju, izbacuju studente radi Brejvika koji bi rado vidio kako lovit ribu i sto je fjaka. (Gzena)
Vodič
Društvenomrežna Galaksija
epsoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 11:41   #9
epsoslave
__________________
If men could get pregnant, abortion would be a sacrament.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 12:04   #10
Bilo koja grupa sa starim slikama gradova i sela:

* Jel se sjeća još netko ovog restorana?

- Kako ne to mi koji smo pravi građani se sjećamo, a ovi današnji mogu samo sanjati.

- Baš je bio kavajast taj restoran!

- Što je to kavajst?

- Da ste vi pravi građanin znali bi što znači kavajst.

- Tako je moj gospodine još je moja pokojna baka govorila kavajst kao da je i sad čujem.

- Kako ne znate kavajst, to vam je onaj koji je od kavaja!

- Sama riječ govori: kavajast.

- A jel se sjećate onog debljeg lika što je radio s onim malo mršavijim, ne u tom restoranu nego odmah do ne znam više jel bila papirnica ili možda željezarija?

- To vam je bila poljoapoteka draga gospođo što su je zvali kod Mehe, a vlasnik se zvao Šimun!

- Je li on deblji ili mršaviji?

- Ne to mu je sin.

- Što mu je žena bila ona svijetlije kose, imala je sestru tamnije kose koja je radila gore na pošti gdje je bila banka?

- Mislite banki gdje je bila pošta.

- Ta banka je sve od moje obitelji ali su nam nacionalizirali jebene komunjare

- Lažete, to je bilo od Građića, a vi Seljići ste onda pokrali od Građića i još je moj pokojni otac svjedočio, neka su vam i nacionalizirali.

- Ljudi jel dosta o ustašama i partizanima što vam je.

- Ovaj grad više nije isti.

- Mojima su vratili nakon 55 godina cijeli ugao bivše Perićeve, ali sve su rodbina pokrala, sjeme im se zatrlo!

- Sjećam se kao danas gdje je radio onaj sitni Albanac imao je najbolji sladoled.

- Nije to bio Albanac nego Mađar.

- Njegova se sestra udala za mog bivšeg kolegu Jadrana krasan čovjek oni su vam Makedonci.

- Zašto je sad na uglu Perićeve hrpa smeća treba zvati novine!!!

- Gospodine to vam se prijavljuje komunalcima na 01234567.

- Pa neću ja zvati komunalce.

- Oni vam ni ne dolaze.

- Ja nisam nikad ni zvao, ali znam da ne dolaze.

- Neka novine zovu komunalce.

- Divan restoran moje mladosti, divna konobarica Mirka tko zna gdje su danas ti ljudi, a i ja sam u California od 1974. hvala bogu imam troje krasne djece i prva unucica Cayden Louise.

- Nek je djece, nek je zdravlja.
__________________
A negdje na hrvatskoj obali, gdje su poznati po pravdi i postenju, izbacuju studente radi Brejvika koji bi rado vidio kako lovit ribu i sto je fjaka. (Gzena)
Vodič
Društvenomrežna Galaksija
epsoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 12:22   #11
Odlično, sve
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 12:22   #12
Esposlave, vrhunski
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 12:41   #13
cayden louise! <3<3<3
__________________
konrad
tren.irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 13:41   #14
Oprostite, ženice iz DE, epsoslav vas je debelo nadmašio.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 13:43   #15
Ovo epsoslavovo je hajlajt mog tjedna, i ne zajebavam se.
Mislim da sam proplakala čak.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 15:16   #16
Treći nastavak drugog dijela (korona):


* Tražim apartman do 40 eura za naš šestero bilo gdje da ima lijepa priroda uokolo.

- Kako vas nije sram sad putovati.

- 40 eura za 6 čejadi?!!!!! Radije bi kokoši držala u apartmanu nego da ti iznajmin za 40 eura.

- Stoj ti lipa moja doma za 40 eura.

- Vas šestero u auto ne možete stati dakle hoćete li doći autobusom a gdje je odgovornost dragi moji.

- Pa zar nemate neku vikendicu ili rodbinu umjesto da idete po apartmanima u ovim okolnostima SRAMOTA

- Gospođo mi imamo krasan apartman za šestero samo 79 eura poslala sam vam poruku.

- Ja ne idem nikam dok je korona ipak imamo svoju kućicu pa se djeca igraju u svojih 6 hektara vrta, što će nam apartmani, obično razbacivanje

- Može gospođo i za 35 eura ako ostajete 7 dana mi smo kod Makarske, inbox.

- I vidiš ti kako ovi šta su naslijedili spuštaju cijene, ovo treba INSPEKCIJA da vidimo kako to može apartman za 35 eura.

- Tako ti je to danas nema ukrast će ti gosta ispred vrata to ti je naš svijet.

- U Tursku treba all inclusive charter ja, žena, djeca, punica sve za 300 eura pa se ti moj brajko natječi s time, u Tursku kažem vam ja!

- A sad kad nam dođu ovi kosooki konobariti za suve šljive, pa da vidiš kad ti kaže pjung pong čang, ali radi 10 kuna dnevnica, nema tu cile mile, neš više vidit domaće lice.

- Spuštat ćete i vi cijene kad dođe stani pani bagro obična.

- Jesu ti apartmani dezinininficirani, to sve treba stožer kontrolirati na ulazu, epitemologa da se zove

- Kod nas šefu stožera brat drži 8 apartmana sve puno od Uskrsa samo se izmjenjuju tuđi svijet pa ti znaj jel nosi sidu jel tifus nosi
__________________
A negdje na hrvatskoj obali, gdje su poznati po pravdi i postenju, izbacuju studente radi Brejvika koji bi rado vidio kako lovit ribu i sto je fjaka. (Gzena)
Vodič
Društvenomrežna Galaksija
epsoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 16:01   #17
Epsoslave
muca copatarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 16:23   #18
Quote:
epsoslav kaže: Pogledaj post
epitemologa
jel nosi sidu jel tifus nosi
fuj is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 16:50   #19
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Zašto se ponašate tako nekontrolirano u tim grupama i uzrokujete si izbacivanje?!
Članstvo u tim jazbinama čuva se ko oko u glavi.
To se i ja pitam. Nisam ni u jednoj takvoj grupi, ali na instagramu pratim dvije trešerice koje su izvor krindža, a imaju zatvorene profile. Manja sam od bubice da me u nekom slučajnom velikom spremanju ne izbrišu.


Epsoslave
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 16:56   #20
Epso svaka ti dala

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.