Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2007., 23:32   #41
Quote:
Golden2007 kaže: Pogledaj post
S takvim budalastim bivsim zenama koje su vjestice se ne prica otvoreno, niti dolazi u obzir da se uopste prica, trebali bi ona mozda otici pa je fino zamoliti hajd nemoj molim te vise da nas maltretiras,,,,, BOZE KOJE IDEJE, nista gluplje nisam procitala odavno, za takve bivse najbolja je taktika: IGNORISES JE PA ONDA SEBE UJEDA ZA GUZU STO JOJ NIJE UPALILA SMICALICA; PA ONDA SMISLJA SVE GORE I GORE I SKONTA ONDA DA JE PODOBRO BOLESNA

Opet smo dosli do onoga da su samo bivse zene vjestice i s njima se ne moze ni popricati. Zasto to ona ne bi s njom popricala? To je i za njeno dobro.
Mozda se nesto zamjerila oko odgoja djece ili nesto trece sta ja znam...

Quote:
Sorrela,
ZA DOBRE ODNOSE JE POTREBNO DVOJE. A ti si malo previse ponosna jer je on izabrao tebe. Samo da znas tu se ne zavrsava sve. I dalje trebas da gradis odnose i budes fleksibilna.
A kad vec pitas, kod mene je sve u redu.
Muz me nije ostavio. A sta je problem kod tebe???
Tema na postu je jasna, radi se o prvim zenama vjesticama, ja samo pricam o temi tj. o toj vrsti bivsih, "sa svojom" nemam problema jer s njom sad za sad nemam nikakav dodir , a ni moj dragi, tj muz za nekoliko dana, sve sto treba oko djece je normalno i potrebno, znaci ja zaista nemam zasto biti ponosna , ja samo zivim svo zivot u kojem za nju nema mjesta niti ce ga biti u nasem zivotu da je najdivnija osoba na svijetu, a da ja ne znam graditi odnose i biti fleksibilna, hm, to mi nikad niko nije rekao, prva si, bas suprotno.
I zaista nemam problem, a nadam se da necu ni imati, to se nikad ne zna

Zadnje uređivanje putnica : 28.09.2007. at 09:41.
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 08:45   #42
Ljudi, sa takvim bivšim ženama, koje su bolesne u glavi, nema svrhe razgovarati. One su ograničene, nemaju svog života, žive u prošlosti, zaista netko misli da bi razgovor s njima pomogao?? One ne misle na dobro svoje djece i svoje dobro. Pune klincima glavu raznoraznim glupostima, to znači da im uopće nije stalo do klinaca, nego im ti isti klinci služe samo kao sredstvo inata i zagorčavanja tuđih života. Usput ne razmišljaju da u svemu tome štete samo i isključivo svojoj djeci koja nemaju normalan život.
Skidam kapu normalnim bivšim ženama. Nisu generalno sve bolesne.
fairy696 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 11:22   #43
E pa pobogu pretjerale ste Ja sam bivsha zhena i ne zanima me nimalo zhivot bivsheg te isto ochekujem i s njegove strane ( o tome da su ponekad bivshe te koje su otishle vidim tu nema ni slova) a vjerujte mi ima nas Ja osobno dok je djetetu dobro nemam nikakve potrebe komunicirati s bivshim osim oko nekih eventualnih svakodnevih pitanja vezanih uz dijete a i to je kako dijete raste sve rjedje. A za ono malo vremena dok je dijete s njima nemam apsolutno nikakvu zhelju upoznavati se s njegovom djevojkom I opet ponavljam: jedino shto razvedene vezhe su djeca, ako se postavite normalno nema potrebe za intimnijim vezama s novim curama , dechkima, i sl. Rastavljeni smo i samo smo josh roditelji djece koja su zajednichka. Drzhim da to dvoje normalnih ljudi mozhe rijeshiti bez suvishnih komplikacija i krenuti zhivjeti svoj zhivot dalje. Zhao mi je kad vidim koliko zhuchljivosti ima na tu temu. Pozdrav i puno sreche i razumijevanja svima.
rahela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 12:23   #44
Quote:
rahela kaže: Pogledaj post
E pa pobogu pretjerale ste Ja sam bivsha zhena i ne zanima me nimalo zhivot bivsheg te isto ochekujem i s njegove strane ( o tome da su ponekad bivshe te koje su otishle vidim tu nema ni slova) a vjerujte mi ima nas Ja osobno dok je djetetu dobro nemam nikakve potrebe komunicirati s bivshim osim oko nekih eventualnih svakodnevih pitanja vezanih uz dijete a i to je kako dijete raste sve rjedje. A za ono malo vremena dok je dijete s njima nemam apsolutno nikakvu zhelju upoznavati se s njegovom djevojkom I opet ponavljam: jedino shto razvedene vezhe su djeca, ako se postavite normalno nema potrebe za intimnijim vezama s novim curama , dechkima, i sl. Rastavljeni smo i samo smo josh roditelji djece koja su zajednichka. Drzhim da to dvoje normalnih ljudi mozhe rijeshiti bez suvishnih komplikacija i krenuti zhivjeti svoj zhivot dalje. Zhao mi je kad vidim koliko zhuchljivosti ima na tu temu. Pozdrav i puno sreche i razumijevanja svima.
tako je al se ovdje neke stvari osobno shvate i onda bivse zene se nadju uvrijedjene jer smatraju da nisu vjestice i to podrzavam, ja bi molila da se ova tema ne generalizira jer nisu sve bivse vjestice.....ovdje se prica o onima koje pokazuju mijesanje u neciji zivot koji ih se ne tice......
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 18:32   #45
Quote:
fairy696 kaže: Pogledaj post
Ljudi, sa takvim bivšim ženama, koje su bolesne u glavi, nema svrhe razgovarati. One su ograničene, nemaju svog života, žive u prošlosti, zaista netko misli da bi razgovor s njima pomogao?? One ne misle na dobro svoje djece i svoje dobro. Pune klincima glavu raznoraznim glupostima, to znači da im uopće nije stalo do klinaca, nego im ti isti klinci služe samo kao sredstvo inata i zagorčavanja tuđih života. Usput ne razmišljaju da u svemu tome štete samo i isključivo svojoj djeci koja nemaju normalan život.

Ja cisto sumnjam da su bivse su ogranicene i zive u proslosti samo zato sto ih je neki "ljigavac" prevario i ostavio. Prije bih rekla da tu ima nesto drugo oko cega se "bivse" i "nove" zamjeraju. I mislim da je to zbog djece a ne zbog novog braka. I tada bivsa udara. A druga je ubjedjena da je ova ljubomorna na njih.

Zadnje uređivanje Cats : 24.08.2007. at 09:56. Reason: opet citiranje
Golden2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 08:43   #46
Ja sam bivša, normalna bivša. Ona koja je završila sa svojim brakom na normalan ljudski način. Takav normalan ljudski odnos sa bivšim imam i sad. Nisam generalno dala izjavu za sve bivše, samo one sebične koje ne misle na svoju djecu nego samo na sebe, one povrijeđene i ostavljene.
Nema takvo ponašanje nikakve veze sa djecom. Da je takvim bivšima stalo do djece, onda im ne bi punile glavu gadostima o tati i njegovoj novoj obitelji. Onda bi vodile brigu o toj djeci. Ovako, u bolesnim slučajevima... ko šljivi djecu, bitni su "udarci" bivše...
fairy696 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 09:54   #47
Quote:
fairy696 kaže: Pogledaj post
Ja sam bivša, normalna bivša. Ona koja je završila sa svojim brakom na normalan ljudski način. Takav normalan ljudski odnos sa bivšim imam i sad. Nisam generalno dala izjavu za sve bivše, samo one sebične koje ne misle na svoju djecu nego samo na sebe, one povrijeđene i ostavljene.
Nema takvo ponašanje nikakve veze sa djecom. Da je takvim bivšima stalo do djece, onda im ne bi punile glavu gadostima o tati i njegovoj novoj obitelji. Onda bi vodile brigu o toj djeci. Ovako, u bolesnim slučajevima... ko šljivi djecu, bitni su "udarci" bivše...
U potpunosti se slazhem... djeca na prvom mjestu.... al ljudi ko ljudi .... pa valja imati na umu da se danas u Hrvatskoj razvodi svaki 5. brak....takodjer valja imati na umu da vishe od 80% zahtjeva za rastavu braka podnose zhene.. prena tome ovo su neka druga vremena... i za bivshe i buduche..... i nisam zlochesta ali razmislite li ponekad da su rijetki "rastavljenici" dorasli poslu? Koliko strada mushki ego kad biva "ostavljen"? Znaju li buduche da bivshi zovu bivshe ponekad na zajednichka ljetovanja i pljuju po svojim sadashnjima? Da su to sluchajevi "zapishanih" teritorija" koji mushki teshko zaboravljaju i da ponekad upravo njima djeca sluzhe ko alibi? Drage moje ... umjesto nemushtih prepucavanja ne bi li trebalo promisliti da svi mi imamo samo dio stvarne slike situacije? I da ( i opet ponavljam ) jedino djeca tu nisu za nishta odgovorna?!!!
P.S. Zanimljivo da o svemu ovom pishu samo zhene.. gdje su ti mushkarci?
rahela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:44   #48
evo ,ako ja mogu posluziti

nikad me nije zanimalo gdje je i kako je i sto radi bilo koja bivsa, a jos manje da bih dozvolio da mi se mijesa u zivot
otpatio sam svoje , ustao , krenuo dalje naprijed
djece nemam , tako da ne mogu na taj dio dati odgovor
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:13   #49
Quote:
zg_sash kaže: Pogledaj post
evo ,ako ja mogu posluziti

nikad me nije zanimalo gdje je i kako je i sto radi bilo koja bivsa, a jos manje da bih dozvolio da mi se mijesa u zivot
otpatio sam svoje , ustao , krenuo dalje naprijed
djece nemam , tako da ne mogu na taj dio dati odgovor
Clean Cut kako bi se reklo. To je najchische ....... kad su djeca u pitanju malo je muljavije al nije neizvedivo. Al svaka chast Sasha! Dobrodoshao
rahela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:24   #50
ma ne bas , naime , ja prije nisam bio u braku vec samo u vezama (uglavnom ne preko godine dana) , tako da bas i nisam reprezentativni primjer

iskreno ,neznam kako bih se ponasao u situaciji da se razvedem nakon xy godina i da su jos i djeca u pitanju
mislim da bih dao sve od sebe da ostanem na fair play razini i da bude kristalno jasno da sam se razveo od zene , a ne od djece
dakle , s bivsom bih zadrzao kontakt samo i iskljucivo na pitanjima vezanim za djecu , a sto se djece tice potrudio se da ne osjete da tata vise nije s njima

inace sam dijete rastavljenih roditelja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:43   #51
Quote:
zg_sash kaže: Pogledaj post
ma ne bas , naime , ja prije nisam bio u braku vec samo u vezama (uglavnom ne preko godine dana) , tako da bas i nisam reprezentativni primjer

iskreno ,neznam kako bih se ponasao u situaciji da se razvedem nakon xy godina i da su jos i djeca u pitanju
mislim da bih dao sve od sebe da ostanem na fair play razini i da bude kristalno jasno da sam se razveo od zene , a ne od djece
dakle , s bivsom bih zadrzao kontakt samo i iskljucivo na pitanjima vezanim za djecu , a sto se djece tice potrudio se da ne osjete da tata vise nije s njima

inace sam dijete rastavljenih roditelja
Meni je drago da si se javio upravo zbog toga... kao netko sa strane ... a vidim i proshao si na svojim ledjima sve shto uz razvod ide ... ma kissss ..Moja ideja je bila da se na ovom topicu normalno (koliko je to moguche ) razgovara o razvodu i ponajvishe o djeci u toj situaciji... nisam sigurna da nije sve opet postalo netoleratno i preosobno.. a to mi je jako zhao.......
rahela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 22:42   #52
Unhappy

Quote:
rahela kaže: Pogledaj post
E pa pobogu pretjerale ste Ja sam bivsha zhena i ne zanima me nimalo zhivot bivsheg te isto ochekujem i s njegove strane ( o tome da su ponekad bivshe te koje su otishle vidim tu nema ni slova) a vjerujte mi ima nas Ja osobno dok je djetetu dobro nemam nikakve potrebe komunicirati s bivshim osim oko nekih eventualnih svakodnevih pitanja vezanih uz dijete a i to je kako dijete raste sve rjedje. A za ono malo vremena dok je dijete s njima nemam apsolutno nikakvu zhelju upoznavati se s njegovom djevojkom I opet ponavljam: jedino shto razvedene vezhe su djeca, ako se postavite normalno nema potrebe za intimnijim vezama s novim curama , dechkima, i sl. Rastavljeni smo i samo smo josh roditelji djece koja su zajednichka. Drzhim da to dvoje normalnih ljudi mozhe rijeshiti bez suvishnih komplikacija i krenuti zhivjeti svoj zhivot dalje. Zhao mi je kad vidim koliko zhuchljivosti ima na tu temu. Pozdrav i puno sreche i razumijevanja svima.
ah, draga rahela, kad bi sve ex bile kao ti, okrenute sebi, svom zivotu i svojoj djeci, sve bi bilo ok. pogledaj moj topic pa ces vidjeti sto sve moze ex na finjaka potpomognuta bivsim koji je mlakonja i ima griznju savjesti (iako je ona ostavila njega, a ne obrnuto).
__________________
obitelj i prijatelji nikada ne izlaze iz mode.
second wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 00:51   #53
bravo
macehica20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 13:48   #54
bok.Ja imam jedan veliki problem.Bivsa zena od mog buduceg muza s kojom ima dijete,pravi mi strasne probleme!Ja sam skoro oboljela na zeludac zbog nje,a ni kriva ni duzna!I ona mene smatra krivcem sto joj se bivsi nije vratio i neshvaca da su oni rastavljeni!Ja sam njega upoznala 10mjeseci nakon sto dragi mi je otisao iz stana a rastava je bila u toku!Otkad je saznala za mene,maloga nij e htijela vise davati radi mene,ustvari sto je moj dragi imao nekoga!I sada nakon godinu dana,naseg zajednickog zivota jos uvijek ista stvar,meni se cini jos gora je postala!Moj dragi se godinu dana borio po sudovima da vidi djete,i nakon godinu dana borbe na sve muke ga je dobio. I ja se s djetetom super slazem,sve dok neode kuci onda je pravi horor!!! stalne prijetnje poruke,zvanja....i moram reci da smo je prijavili na policiju i njene roditelje koji mi prijete da ce me naci i svasta uciniti od mene!!! to je prava nocna mora i ja sam na rubu zivaca,al usprkos svemu ja se i moj dragi obozavamo i sve bi ucinio za mene,al ja vise nemam snage,kad ce ona napokon shavtiti da ja nisam krivac,da je sama sebi kriva i da u drugoj osobi trazi krivca???molim vas pomozite mi
macehica20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 16:54   #55
Macehice vjeruj mi da lijeka nema ukoliko tvoj dragi nije kod prvog incidenta, prijetnje itd. uveo reda na način da joj to nije više palo na pamet. Iz svojeg iskustva ti kažem da lijeka nema i da neće stati samo od sebe...
otimacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 18:56   #56
hmmm..on mene tjesi da ce ona nas pustit na miru kad se vjencamo,al meni se cini da ni tada ona nece shvatiti da samo vjencani....dode mi da kupim stvari i gibam od problema!!!!!!!!!Njoj ni prijava na policiji nista ne pomaze,luda joj je cijela familija,ja jos nemogu vjerovat da se to meni desava..nedaj boze nikome da prozivi ono sto ja prozivljavam...cak i mali zna da me njegova mama,dida i baka zele ubiti!!Pa jeli to normalno????
macehica20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 18:56   #57
hmmm..on mene tjesi da ce ona nas pustit na miru kad se vjencamo,al meni se cini da ni tada ona nece shvatiti da samo vjencani....dode mi da kupim stvari i gibam od problema!!!!!!!!!Njoj ni prijava na policiji nista ne pomaze,luda joj je cijela familija,ja jos nemogu vjerovat da se to meni desava..nedaj boze nikome da prozivi ono sto ja prozivljavam...cak i mali zna da me njegova mama,dida i baka zele ubiti!!Pa jeli to normalno????
macehica20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 15:41   #58
Najbolja žena

Najbolja bivša žena je mrtva žena!
__________________
Kocka je bačena
Triša is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 09:28   #59
Jel gotovo? (evo mene nakon god. dana..) jel ima sretnih bivshih . sadasnjih i buduchih?

I YAYA pliz... nije sh, ch i to bash neka mana.... uzmi da ne pljucam dok pricham kao olakotnu okolnost
rahela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 09:31   #60
Quote:
rahela kaže: Pogledaj post
Jel gotovo? (evo mene nakon god. dana..) jel ima sretnih bivshih . sadasnjih i buduchih?

I YAYA pliz... nije sh, ch i to bash neka mana.... uzmi da ne pljucam dok pricham kao olakotnu okolnost
Jesi jos uvijek fina bivsa?
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.