Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2011., 15:33   #381
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
Ja sam imala isti problem kod prve trudnoce (al mi narasle samo u trudnoci 2-3) i redovito bih ih cupnila,horor mi za vidjet to a pogotovo kad dojim
evo sad sam pri kraju druge trudnoce i ima par mj sam primjetila da su opet pocele rast-cupnila sam ih cim su procirile
ja sam na pocetku trudnoce ih jednom ocerupala, pa sad razmisljam da ponovno .. jedino sto su mi sad bas na rubu bradavice, na smedjem dijelu bradavice, pa me malo strah
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 08:27   #382
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
ja sam na pocetku trudnoce ih jednom ocerupala, pa sad razmisljam da ponovno .. jedino sto su mi sad bas na rubu bradavice, na smedjem dijelu bradavice, pa me malo strah
meni te jesu na rubu, maknem ja njih-nisam imala nikakvih indikacija ni problema poslije
Jos mi je smjesno da mi i ovoj trudnoci na vratu raste jedna dlacica(al ono bas naraste) tako mi bilo i u prvoj trudnoci a kad sam prestala bit trudna nije je bilo vise
hormoni rade cuda
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 10:18   #383
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
cure, da li ih cupate? imam par dlacica i nakako ne zelim da mi beba misli da ju doji tata , a opet, ne znam da li je pametno u trudnoci ih cupati .. sta vi radite?
Ja ih oduvijek imam po rubu aureole i oduvijek ih čupam pa i sad u trudnoći. Jedino sad razmišljam kako će to izgledat kad mi, ne daj bože, bude sve iziritirano od dojenja a nekako ću potrpit
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 10:59   #384
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
meni te jesu na rubu, maknem ja njih-nisam imala nikakvih indikacija ni problema poslije
Jos mi je smjesno da mi i ovoj trudnoci na vratu raste jedna dlacica(al ono bas naraste) tako mi bilo i u prvoj trudnoci a kad sam prestala bit trudna nije je bilo vise
hormoni rade cuda
ok, onda operacija krece .. sto se tice hormona i cudnovatih dlakavosti, meni je vrat i brada toliko odlakavila da se vise osjecam k'o musko sa skembom, nego lijepa trudnica kakva bi trebala biti

Quote:
cranky kaže: Pogledaj post
Ja ih oduvijek imam po rubu aureole i oduvijek ih čupam pa i sad u trudnoći. Jedino sad razmišljam kako će to izgledat kad mi, ne daj bože, bude sve iziritirano od dojenja a nekako ću potrpit
meni ne narastu tako brzo nakon cupanja, mozda kroz 3, 4 tjedna .. valjda je to dovoljno vremena da se naucim na dojenje i iritacije
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 12:25   #385
Curke bok!

Ja imam probleme sa dlakama na nogama kao i do sada, imam ih užasno puno....bila sam na depilaciji prije 9 dana i od tada mi se izbacio neki osip i svrbež sve do struka....doktorica mi je dala neku kremu i osip je nestao, ali je svrbež (grozni i užasni) ostao!!!!!
Čak nisam par noći uopće spavala
Sad ne znam šta da radim??????
One su već počele na veliko rast, rado bi ih počupala s aparatićem, ali me strah opet neprospavanih noći....jojoooj ne znam ni sama
Jel imao netko od vas takvih problema? Ja sam trudna 13+4 i još nemam problema s viđenjem dlakavih područja, ali imam s ovim......
ninaninac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:40   #386
Meni nije jasno zašto još nisu izmislili britvice s dužom drškom za trudnice?
A ne ovak, dok si izdepiliram bikini zonu uspušem se ko da sam kopala
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 09:13   #387
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto još nisu izmislili britvice s dužom drškom za trudnice?
A ne ovak, dok si izdepiliram bikini zonu uspušem se ko da sam kopala
ni meni------- bice su kreativci za britvice sve muski
nakon depilacije mi je lose
dva dana nemogu doc sebi a onda opet ispocetka
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 11:44   #388
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
ni meni------- bice su kreativci za britvice sve muski
nakon depilacije mi je lose
dva dana nemogu doc sebi a onda opet ispocetka
Tako i meni. Jučer sam imala generalo depiliranje i poslije sam se osjećala kao da sam trčala maraton.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 15:18   #389

na svu sreću još nemam problema s tim!!! al mislim da i mene to ubrzo čeka...

nego ja pametna bila jučer u dućanu i vidim ja nekakvu stvarčicu novu za depiliranje... uglavnom to je ko vrlo blagi brusni papir... osim kaj depiliranje s tim traje godinama, već su mi ruke odumrle, poslije kad sam se smirila pa kad su me nogle počele peći.. nema goreg osjećaja!!! užas jedan, nisam mogla zaspati od boli, makar sam ih namazala bademovim ulje...
uglavnom neznam dal je meni fakat mozak pal na razinu zlatne ribice pa ja neznam čitati uputstva... pa sad pitam dal je možda netko to već koristil?
__________________
little passenger
bblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 20:01   #390
bblack, nisi zlatna ribica - to je, jednostavno, sranje. Niš ne valja, a koliko se sjećam ni dlake bogznakako ne skida. Al zato kožu iritira za 5.
Kod mene se nešto čudno dešava s dlakama - sve rastu sporije neg prije; brazilsku sam prorijedila na svakih mjesec i pol, brijanje potkoljenica na svaka tri dana, a pod pauzhom mi je doslovno izraslo 4 dlake (ne zezam se, zbilja točno 4) u zadnjih 3 tjedna!
__________________
Lavče stiže u kolovozu...
Yehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 20:04   #391
Quote:
bblack kaže: Pogledaj post

na svu sreću još nemam problema s tim!!! al mislim da i mene to ubrzo čeka...

nego ja pametna bila jučer u dućanu i vidim ja nekakvu stvarčicu novu za depiliranje... uglavnom to je ko vrlo blagi brusni papir... osim kaj depiliranje s tim traje godinama, već su mi ruke odumrle, poslije kad sam se smirila pa kad su me nogle počele peći.. nema goreg osjećaja!!! užas jedan, nisam mogla zaspati od boli, makar sam ih namazala bademovim ulje...
uglavnom neznam dal je meni fakat mozak pal na razinu zlatne ribice pa ja neznam čitati uputstva... pa sad pitam dal je možda netko to već koristil?
Jel to ono okruglo i piše za 25 depilacija?
Baš sam to danas proučavala u dm-u i odustala od kupnje.
__________________
Sometimes, the greatest way to say something is to say nothing at all!
charm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 17:04   #392
@charm sva sreća da si odustala od kupnje... mene još danas lijeva potkoljenica tu i tamo zapecka, a da ne velim da ju uopće nisam do kraja izdepilirala....

@Yehane meni su isto sve dlake usporile s rastom! posebice kosa... možeš misliti kako mi ništa ne raste kad je mm, koji takve stvari uopće ne primjećuje, komentiral kako mi kosa ništa ne raste... a zadnji put bila na šišanju u 11mj! po starom bi sad već bila prezarasla!!
__________________
little passenger
bblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 22:23   #393
Quote:
bblack kaže: Pogledaj post

@Yehane meni su isto sve dlake usporile s rastom! posebice kosa... možeš misliti kako mi ništa ne raste kad je mm, koji takve stvari uopće ne primjećuje, komentiral kako mi kosa ništa ne raste... a zadnji put bila na šišanju u 11mj! po starom bi sad već bila prezarasla!!
Al meni ni ne pada ko prije. Prije sam znala nakon pranja snopić skupit iz odvoda, sad svega 2-3 dlake. Bit će divota kad mi to sve skupa poispada nakon poroda
__________________
Lavče stiže u kolovozu...
Yehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 09:19   #394
meni kosa jako otpada cijelu trudnocu , i mene strah sto ce tek biti kad rodim...

a sto se depiliranja tice, ja lijepo jednom mjesecno (prije pregleda) odem u kozmeticarke, i ona me cijelu ocerupa voskom
pazuh jedino brijem ziletom...
annnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 09:22   #395
Quote:
annnna kaže: Pogledaj post
meni kosa jako otpada cijelu trudnocu , i mene strah sto ce tek biti kad rodim...

a sto se depiliranja tice, ja lijepo jednom mjesecno (prije pregleda) odem u kozmeticarke, i ona me cijelu ocerupa voskom
pazuh jedino brijem ziletom...
Meni je kosa opadala prije trudnoće, a onda kao da je vrijeme stalo ili se usporilo. Kosa ne opada, a dlake rastu usporeno. Sad idem na depilaciju jednom u 2 mjeseca, ranije jednom mjesečno. Sve me strah šta će biti kad rodim
__________________
Sometimes, the greatest way to say something is to say nothing at all!
charm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 09:13   #396
Kako se riješavate dlačica sa bikini zone?? Meni su se počeli pojavljivati prištići kod korištenja britvice i to je sad grozno!! Smije li se koristiti šećerna pasta, jako je hvale, ima tko iskustva? ! Hvala
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 10:56   #397
Quote:
bingulina kaže: Pogledaj post
Kako se riješavate dlačica sa bikini zone?? Meni su se počeli pojavljivati prištići kod korištenja britvice i to je sad grozno!! Smije li se koristiti šećerna pasta, jako je hvale, ima tko iskustva? ! Hvala
ja koristim evelin kremu... vrlo brzo sam gotova... pazim jako da mi ništa ne uđe... jelte i to je to...
__________________
i ja grlim svoje dijete....
petrah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 11:12   #398
Smiju se te kreme koristiti? ! Kažu da se upija kroz kožu pa da nije baš zdravo.. ima toga u dm-u?
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 11:23   #399
Quote:
bingulina kaže: Pogledaj post
Smiju se te kreme koristiti? ! Kažu da se upija kroz kožu pa da nije baš zdravo.. ima toga u dm-u?
ja sam cula i da i ne.... tako da je na tebi odluka.... ima ih u dm-u....
meni je to doista jedini način.... od ostalih dobijem pristiće i upale....
__________________
i ja grlim svoje dijete....
petrah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 11:30   #400
Ja koristim epilator za sve, samo sam svjesna da se pred kraj trudnoće više neću moći sama srediti dolje, a voljela bih da me ne moraju brijati u bolnici jer mi te dlake uvijek urastu, upale se i tak... plus što se nisam brijala godinama pa bi mi to bilo stvarno koma.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.