Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2017., 09:08   #1101
Quote:
hasrett kaže: Pogledaj post
Cure koje su koristile ricinus za rast i progušćivanj ekose, kolko često ste ga nanosile i koliko vam ej trebalo da primijetite pomak'
Ja sam stavljala jednom tjedno minimalno sat vremena (obično je stajalo par sati), nakon mjesec dana sam vidjela poboljšanje

Doduše sad je jesen i kosa opada prirodno, meni stravično tijekom svakog pranja pa možda nećeš odmah imati rezultate, uzmi to u obzir

Edit: da se nadovežem na ostale, meni je od kokosovog ulja kosa kao slama, najbolja kombinacija mi je ricinus, čičak i maslinovo, top za tjeme, ali stvarno I to onaj čičak uzmem iz dm-a.
Sarah Walker is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 14:40   #1102
Volim ići u saunu, i smatram da je to idealno vrijeme da nahranim svoju kosu maskama/uljem.

Zadnjih par puta na kosu sam stavljala ricinusovo ulje, ali ne znam da li sam dobro postupila, jer ipak je riječ o ulju koje možda i ne čini dobro mojoj kosi na visokim temperaturama.

Molim vas za vaše mišljenje/savjet! Hvala
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 10:29   #1103
Prazna ambalaza od maskare

Cure, da li neka od vas zna je li se u Zagrebu ima za kupiti prazna "maskara", tocnije cetkica za maskaru.
Naime, nasula bi u to ricinusovo ulje da ga stavljam na trepavice, ali ni jednu maskaru ne mogu ocistiti, cetkicu da ali ne i onu kutijicu.
Glukozaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 10:54   #1104
Quote:
Glukozaa kaže: Pogledaj post
prazna "maskara", tocnije cetkica za maskaru...
ne znam za zg. ali ima preko aroma zone
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 12:47   #1105
Quote:
Glukozaa kaže: Pogledaj post
Cure, da li neka od vas zna je li se u Zagrebu ima za kupiti prazna "maskara", tocnije cetkica za maskaru.
Naime, nasula bi u to ricinusovo ulje da ga stavljam na trepavice, ali ni jednu maskaru ne mogu ocistiti, cetkicu da ali ne i onu kutijicu.
Nije Zagreb ali ja sam si narucila

https://www.ebay.com/itm/1PC-Delicat...cAAOSwmgJY32iw
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 05:05   #1106
Ja već 2 tjedna na kosu nanosim ulje ricinusa (noć prije pranja). Cilj mi je da mi se rast kose ubrza, međutim, primijetila sam i to da mi je kosa dobila sjaj i djeluje doista kvalitetnija.
Nadam se da će pokazati rezultate što se poticanja rasta tiče. Sad o tome ništa ne mogu reći.
PS: miješam ga s kokosovim uljem.
Invisible7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 13:52   #1107
Thumbs up

Hvala vam cure punoooooo
Glukozaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 19:44   #1108
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Ja sam stavljala jednom tjedno minimalno sat vremena (obično je stajalo par sati), nakon mjesec dana sam vidjela poboljšanje

Doduše sad je jesen i kosa opada prirodno, meni stravično tijekom svakog pranja pa možda nećeš odmah imati rezultate, uzmi to u obzir

Edit: da se nadovežem na ostale, meni je od kokosovog ulja kosa kao slama, najbolja kombinacija mi je ricinus, čičak i maslinovo, top za tjeme, ali stvarno I to onaj čičak uzmem iz dm-a.
E hvala, baš ću probati.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 20:52   #1109
Ja pomijesala ricinusovo, makadamijino, bademovo i kokosovo i krecem s tim. Nadam se da ce biti ok
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 00:14   #1110
Pomijesala sam ricinus i cicak.

Kosa mi je premekana od toga. Jos samo da prestane ispadat

Kako i koliko dugo zagrijavate ulje?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2018., 19:31   #1111
Jel ricinusovo ulje utjece na gustocu trepavica, ako su mi npr oslabile dosta u zadnje vrijeme, znaci vec neko vrijeme nisu kakve su inace prirodno, pa da li ricinus moze pomoci da se trepke vrate na staro, tj da budu dulje i gusce? Ili samo ubrzava rast onih koje vec rastu?
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2018., 11:41   #1112
Imala sam kratko umjetne trepavice (jedno mjesec dana) i kad su pocele ispadati pocela sam neke cupati jer su uzasno izgledale i zivcirale su me. Pa sam si pocupala i veci dio svojih prirodnih Jel trepavice izrastu uopce na staro nakon toga ili se nikad ne vrate nego ce mi bit zauvijek rijetke i jadne kao sad?
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 09:02   #1113
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Imala sam kratko umjetne trepavice (jedno mjesec dana) i kad su pocele ispadati pocela sam neke cupati jer su uzasno izgledale i zivcirale su me. Pa sam si pocupala i veci dio svojih prirodnih Jel trepavice izrastu uopce na staro nakon toga ili se nikad ne vrate nego ce mi bit zauvijek rijetke i jadne kao sad?
ma oporavit će se. nije da si ih čupala godinama sustavno.
nemoj se nervirat
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2018., 00:48   #1114
Kak uspijete da vam ne uđe u oči ulje kad mažete trepke? Mene nekak strah da mi ulazi u oči, a uvijek malo uđe...
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2018., 10:32   #1115
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
Kak uspijete da vam ne uđe u oči ulje kad mažete trepke? Mene nekak strah da mi ulazi u oči, a uvijek malo uđe...
To se i ja pitam. Kupila sam bocicu koja izgleda kao maskara, ulila unutra ricinusovo ulje i mazem ga kao maskaru, ali uvijek mi udje u oko i pece

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2018., 21:48   #1116
Ja mažem korijen trepavica, znači rub kapka štapićem umočenim u ulje, vrlo malo. Uvijek mi uđe u oko, no zato to radim neposredno prije odlaska na spavanje. I obrve, isto.
Trepuše su mi bolje nego što su bile prije, ništa vau, ali vidim kad stavim maskaru da su nekako duže, bolje.

Ovo s nanošenjem na tjeme za bolji rast kose sam jednom napravila, jednostavno mi se ne da hodati masna, zaboravim.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 19:41   #1117
Kakve pomake vidite na kosi sa ricinusom? Tj da li netko vidi konkretno poboljsanje (naravno mislim nakon par mjeseci koristenja, ne nakon tjedan i slicno), da su jace, deblje vlasi, da ima bas konkretne kose, a ne onih kratkih antena?

Vidim da je dosta vas tu pisalo da ima te sitne antenice na rubovima, ali one obicno ostanu tako krace od ostale kose. Da li je nekome pocela vise i brze rasti bas kosa?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2019., 20:29   #1118
Ja vec par mjeseci koristim ricinusovo ulje za trepavice i obrve. Prvo sam skidala maskaru njime, ali je pregusto i cupalo mi je trepavice pa sam ga pomijesala s ljesnjakom jer sam samo njega imala doma. Nekad kad pripremim lice za noc stavim jos malo solo ricinusa. Inace su mi i trepavice i obrve jadne, ravne i svijetle i rijetke. I moram priznat da se razlika vidi i na obrvama i na trepavicama, trepavice su bas bolje, dulje su i gusce, a djeluju i malko tamnije zbog gustoce. Obrve sam prvo primijetila da su tamnije, ali sam skuzila da su ustvari gusce.
E sad, ono sto je malo vird je da se to sve odnosi na desnu stranu. Znaci desno oko i obrva. Na lijevom oku su trepavice vidljivo rijeđe i krace. Isto tako i lijeva obrva u odnosu na desnu djeluje nekako rascerupano i otuzno. Jel moguce da je zato sto spavam na lijevoj strani?
Mislim, poprilicna je muka stavit maskaru, a da ne izgleda ko neki victor/victoria shit
MarlaSinger. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2019., 20:36   #1119
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
cure ja ne znam da li ste znale ali ricinus pomaže kod menstrualnih grčeva i boli. trebalo mi je neko quick fix rješenje prije par dana i u očaju što nisam imala ibuprofen guglala sam i nabasala da ono pomaže. srećom imam ga u kupaonici i namazala sam trbuh nabrzinu s njim, jako grije. nakon toga najbolje se utopliti da što bolje prodre u kožu ali bolje ga je mazati na leđa nego na trbuh da se jajnici ne bi previše zagrijali. međutim ja sam ipak namazala na trbuh i nisam išla previše jajnike ni grijat jer nisam imala vremena i prošlo je! inače, imam često jake bolove. tako da nije šala... probajte!
Ima li koga da potvrdi ili opovrgne ovu informaciju?
MarlaSinger. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2019., 21:03   #1120
Cure, ne znam da li je bilo govora o tome kako ricinusovo ulje djeluje na ten? Ne da mi se sad tražiti po temi, ali da li ima koja iskustva jer sam dosta čula da je ten bolji od njega, a navodno i skida one smeđe točkice/flekice sa lica. Da li zna netko o tome ili imate kakvo iskustvo?
Tsina-Iti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.