Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2008., 11:51   #61
Quote:
Macak07 kaže: Pogledaj post
Ne trollam, ponekad se moram braniti kada nemam isto misljenje nego drugi.
Moja iskustva, zivotne posljedice mogu samo uz casu piva ispricati.
Zašto bi se branio?

Pa ovo je forum, svatko ima pravo na svoje mišljenje, samo mora biti pripravan na to da će dobiti i protuargumente itd. To je normalna rasprava.

Quote:
PS ... niko ne voli biti karakteriziran kao neznalica, primitivac, sovinist i svatko od nas ima odredena iskustva koja se preslikavaju u njegovo pisanje.
Apsolutno se slažem.

Ali ti si o izvanbračnoj zajednici govorio proizvoljno i stvari koje ne odgovraju stvarnom stanju. Ja sam ti samo navela kako stvari stoje u zakonu. Osim toga, pitao si me da li sam ikada čula određeni izraz. Odgovorila sam ti da jesam, ali i od kakvih ljudi. Da li ćeš ti sebe svrstati među takve, to bi bio tvoj problem...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 11:34   #62
Quote:
okolo kaže: Pogledaj post
Posljedice nakon rastave, možda je bolje da su roditelji po svaku cijenu skupa.....
Muška dijeca žale mamu, averzija na muški rod?
Ženska dijeca u pubertetu agresivna na majku, nedostatak povjerenja u muški rod?



Molim vaša iskustva, savjete idr.....


Evo jedan slikoviti primjer.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=386727
Markec 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 00:48   #63
ja sam također dijete rastavljenih roditelja...nikad mi nije bilo žao što su se razveli...volila bi da su napravili to još i prije i da im razvod nije ličio na meksičku sapunicu, ali doslovno...mene sam razvod nije pogodio već ono nakon njega...bila sam jako vezana za oca, bili smo pravi prijatelji- bar sam ja tako mislila...sve dok nije započeo vezu sa današnjom ženom koja je 20 god mlađa i koja mi se nikad nije sviđala (poznavala sam je prije njihove veze jer je od mene starija samo par godina) Od tad je naš odnos sveden na ništicu...kao da nemam oca. Tu je samo kad treba prigovoriti i povrijediti...a još uvijek sam o njemu financijski ovisna.

a što se posljedica tiče-najviše se bojim da će se odraziti danas sutra u mom braku jer nisam pokraj sebe imala primjer normalnod odnosa već samo disfunkcionalan odnos s majkom i prividno prijateljstvo s ocem i brak pun svađa prevara i nasilja
velikomala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 22:44   #64
muka mi je od tog laznog licemjerja.
ma, tko to jos ostaje u braku 'radi djece'??! ostaju 'radi djece' supci i papci kojima je to linija manjeg otpora, kojima klinci koriste kao idealan izgovor za to sta nemaju petlje.

ma, nemojte me zaje....vat da je bolje za djecu da gledaju odnos u kojem se mama i tata 'vole' na nacin da ne jebu jedan drugog dva posto?! mislim, to je najblaza varijanta... ljubavnici, pijancevanja, premlacivanja su samo neke od possljedica 'ocuvanja braka zbog klinaca'.
ako se mene pita, ako su starci normalni, a jednostavno se prestanu voljeti (mislim, dogadja se, zar ne?), klinci ce manje patiti nego da uce o ljubavi iz kojekakvih invalidnih brakova

eto.
zloks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 07:14   #65
procitao sam komentare ove 3 stranice i stekao sam dojam:
Emancipirane kazu: brak nije funkcionirao pa smo se rastale. Imam osjecaj da su i planirale rastavu samo im je trebao neki povod. Jos nisam procitao da je neka od vas napisala da su se borile da bi sacuvale brak i da djeca odrastaju sa oba roditelja. tako da je to zalosno. mozda se to "podrazumijeva" ali to iz vaseg pisanja nisam niti na koji nacin osjetio ili vidio da ste se trudile.
vecina vas emancipiranih to najvise sebi prikazuje kao nesto normalno i kao svakodnevnu pojavu sto je u biti jako tuzno. ne znam tocno kakvi su vasi pogledi na ostale stvari u zivotu ako vam je pojam obitelji tako nevazan. mislim da je bolje ne znati.
Smatram isto da dosta ove djece iz razvedenih brakov prozivljavaju emocije svojih majki u pogledu novih supruga.
roki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 07:31   #66
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Moji se nisu rastali. Iako sam milion puta molila mamu neka ga napusti.
Meni su traume ostale od života sa roditeljima koji su ostali u totalno sjebanom braku...
i meni. sjećam se da sam nebrojeno puta molila boga i sve svece da se rastanu jer život u takvom domu bio je nepodnošljiv. spasila sam se odlaskom na drugi kraj svijeta.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 08:05   #67
Quote:
roki7 kaže: Pogledaj post
procitao sam komentare ove 3 stranice i stekao sam dojam:
Emancipirane kazu: brak nije funkcionirao pa smo se rastale. Imam osjecaj da su i planirale rastavu samo im je trebao neki povod. Jos nisam procitao da je neka od vas napisala da su se borile da bi sacuvale brak i da djeca odrastaju sa oba roditelja. tako da je to zalosno. mozda se to "podrazumijeva" ali to iz vaseg pisanja nisam niti na koji nacin osjetio ili vidio da ste se trudile.
vecina vas emancipiranih to najvise sebi prikazuje kao nesto normalno i kao svakodnevnu pojavu sto je u biti jako tuzno. ne znam tocno kakvi su vasi pogledi na ostale stvari u zivotu ako vam je pojam obitelji tako nevazan. mislim da je bolje ne znati.
Smatram isto da dosta ove djece iz razvedenih brakov prozivljavaju emocije svojih majki u pogledu novih supruga.
Objasni mi, molim te, šta znači "boriti se da se sačuva brak i da djete odrasta uz oba roditelja". Da li bi to značilo šutjeti i trpiti fizičko ili psihičko nasilje? Da li bi to značilo šutjeti i prelaziti preko nečijeg preljuba, alkoholizma, trošenja zajedničkog novca na kocku, kladionice, ljubavnice, pijančenje i sl. dok ostatak obitelji trpi? Da li to znači gledati kako ti manijak tuče djete ili gledati kako tvoje djete gleda dok manijak tuče tebe? Jer ja bih rekla da se tu ne radi o očuvanju braka, nego o preživljavanju.

Pa čak i ako je među roditeljima jednostavno nestalo ljubavi, njihovi nazori i ambicije se razilaze - čemu živjeti život u okovima? Zašto misliš da su djeca sretnija u disfunkcionalnom braku? Koja je uopće svrha "boriti se da se brak sačuva"? Koliko dugo se treba boriti prije nego što se ustanovi da je bitka unaprijed izgubljena? Treba li čovjek cijeli život provesti nesretan, u pokušajima da reanimira nešto što je godinama mrtvo?

I nema to veze sa emancipacijom, osim ako netko emancipaciju ne izjednačava sa ženskim samopoštovanjem. Nitko (osim ekstremnih slučajeva koji nisu spomena vrijedni) ne planira rastavu na vlastitom vjenčanju. I sasvim sigurno se nitko na rastavu ne odlučuje tako olako kako ti kažeš. Ali ako nešto ne funkcionira, onda to treba promijeniti. Nema pomoći...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 08:27   #68
Quote:
roki7 kaže: Pogledaj post
procitao sam komentare ove 3 stranice i stekao sam dojam:
Emancipirane kazu: brak nije funkcionirao pa smo se rastale. Imam osjecaj da su i planirale rastavu samo im je trebao neki povod. Jos nisam procitao da je neka od vas napisala da su se borile da bi sacuvale brak i da djeca odrastaju sa oba roditelja. tako da je to zalosno. mozda se to "podrazumijeva" ali to iz vaseg pisanja nisam niti na koji nacin osjetio ili vidio da ste se trudile.
vecina vas emancipiranih to najvise sebi prikazuje kao nesto normalno i kao svakodnevnu pojavu sto je u biti jako tuzno. ne znam tocno kakvi su vasi pogledi na ostale stvari u zivotu ako vam je pojam obitelji tako nevazan. mislim da je bolje ne znati.
Smatram isto da dosta ove djece iz razvedenih brakov prozivljavaju emocije svojih majki u pogledu novih supruga.
Kažeš emancipirane. Šta misliš koliko je žena željelo da se dogodi razvod? Misliš da je lakše sam odgajati dijete, financijski opstati i na kraju krajeva kad to dijete spremiš u krevet ostatak večeri provest sam. Osobno sam kao i većina drugih godinama trpila sranja, razgovarala s kretenom, molila ga, pokušavla razumijet njegovo suludo ponašanje, čak ga i sažaljevala i nakon što sam nakon godina i godina nesretnog života odlučila spasit sebe i dijete još sam doživila da se idiot osvećuje što sam ga ostavila pa tako i nekoliko godina nakon razvoda imam probleme koje sam imala i u braku.
Scarlet2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 11:10   #69
Quote:
roki7 kaže:
procitao sam komentare ove 3 stranice i stekao sam dojam:
Emancipirane kazu: brak nije funkcionirao pa smo se rastale. Imam osjecaj da su i planirale rastavu samo im je trebao neki povod. Jos nisam procitao da je neka od vas napisala da su se borile da bi sacuvale brak i da djeca odrastaju sa oba roditelja. tako da je to zalosno. mozda se to "podrazumijeva" ali to iz vaseg pisanja nisam niti na koji nacin osjetio ili vidio da ste se trudile.
vecina vas emancipiranih to najvise sebi prikazuje kao nesto normalno i kao svakodnevnu pojavu sto je u biti jako tuzno. ne znam tocno kakvi su vasi pogledi na ostale stvari u zivotu ako vam je pojam obitelji tako nevazan. mislim da je bolje ne znati.
Smatram isto da dosta ove djece iz razvedenih brakov prozivljavaju emocije svojih majki u pogledu novih supruga
e,ovo je bilo stvarno nisko,mislim da večina žena koje se odluče na izlazak iz braka,prije o svemu jako dobro razmisle i ne odustaju bez pokušaja i borbe da očuvaju brak....što se baš i nebi moglo reći za večinu muškaraca ,koji bez puno razmišljanja,razmišljajući nekom drugom glavom, odlaze u krevet sa drugom ženom,zanemarujući obitelj.Da ne pričam o onima koji još k tome i zlostavljaju,a sve je to lijepo napisala shtefy.
pokretačica ove teme je htjela čuti iskustva,kako se to odrazilo na djecu,a ne koliko smo se mi borile da očuvamo naš brak ili što smo sve prolazile u braku i poslije njegovog raspada,tako da ne sudi o nečem o čem nemaš pojma.
__________________
Što te ne ubije,ojača te
Iva-piva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 12:43   #70
pod a) mislim da vas 3 koje ste me citirale niste procitale post sa razumijevanjem.
pod b) mislim da je granica tolerancije vasih emancipiranih stavova prilicno niska.

Kazem, uzeo sam vremena i procitao vase postove u miru i razmislio o njima. Ne govorite vi tu o djeci. Vi govorite iskljucivo same o sebi. Djeca su vama
nadam se samo ne sredstvo prisile i nadam se jos manje sredstvo ucjene.

Kako to da je do braka uopce doslo i gdje ste i vi pogrijesile u koracima ? Sta je vas muz postao kreten dan nakon vjencanja ili 10 dana nakon braka?
Ovdje jos ni jedna nije rekla da je mozda sama pridonijela razvodu svojim ponasanjem. Ni jedna jedina.
Mislim da vi drage emancipirane zene puno toga sakrivate od samih sebe.

Ja se bojim dana za jedno 10-15 godina kad ne budem vise bio tako zaokupljen poslom,kad ostvarim sve zelje koje sada imam i kad sjednem sam sa
sobom i dobro razmislim. Da li sam mogao uciniti vise ? Da li me sin mrzi jer nije odrastao sa ocem i da me je tako malo vidjao ?
Iz sadasnje perspektive mislim da nisam. Buducnost ce nazalost pokazati.
roki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 13:11   #71
Quote:
roki7 kaže: Pogledaj post
pod a) mislim da vas 3 koje ste me citirale niste procitale post sa razumijevanjem.
pod b) mislim da je granica tolerancije vasih emancipiranih stavova prilicno niska.
Ja ipak mislim da ti nisi čitao naše postove sa razumijevanjem.

Quote:
Kazem, uzeo sam vremena i procitao vase postove u miru i razmislio o njima. Ne govorite vi tu o djeci. Vi govorite iskljucivo same o sebi. Djeca su vama
nadam se samo ne sredstvo prisile i nadam se jos manje sredstvo ucjene.
I šta si ti tu pročitao? Iva-Piva i ja naravno da govorimo isključivo o sebi, jer mi govorimo sa stajališta djeteta iz lošeg braka. Nema tu riječi o našoj djeci, našim brakovima... A Scarlet lijepo kaže da je godinama trpila, čak i pokušavala naći razumijevanje i opravdanje za bivšega. I šta je više mogla učiniti?

Quote:
Kako to da je do braka uopce doslo i gdje ste i vi pogrijesile u koracima ? Sta je vas muz postao kreten dan nakon vjencanja ili 10 dana nakon braka?
Ovdje jos ni jedna nije rekla da je mozda sama pridonijela razvodu svojim ponasanjem. Ni jedna jedina.
Mislim da vi drage emancipirane zene puno toga sakrivate od samih sebe.
Ponovo - nisam udana, ali svejedno, moj dragi nije kreten, zajedno smo, dobro nam je, sretni smo, zadovoljni smo jedno drugim, imamo klinku koju obožavamo... O čemu ti to pričaš?

Quote:
Ja se bojim dana za jedno 10-15 godina kad ne budem vise bio tako zaokupljen poslom,kad ostvarim sve zelje koje sada imam i kad sjednem sam sa
sobom i dobro razmislim. Da li sam mogao uciniti vise ? Da li me sin mrzi jer nije odrastao sa ocem i da me je tako malo vidjao ?
Iz sadasnje perspektive mislim da nisam. Buducnost ce nazalost pokazati.
Nisi li sad ispao licemjeran? Ti iz sadašnje perspektive za sebe misliš da si učinio sve što si mogao. Ali odričeš "emancipiranim" ženama pravo da to misle za sebe. Btw, šta za tebe uopće znači emancipirana žena? Žena koja drži do sebe, koja ima samopoštovanje i smatra se ravnopravnom muškarcima u pravu da živi normalan život, da bude sretna i da sama bira svoj životni put?

Pitaj si sina da li bi možda bio sretniji da je odrastao gledajući kako se mama i tata ne slažu, kako je doma svakodnevno temperatura negdje oko apsolutne nule ili koji god da je već bio razlog...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 13:27   #72
Quote:
roki7 kaže: Pogledaj post
nisam niti na koji nacin osjetio ili vidio da ste se trudile
ako te partner više ne voli kaj se imaš trudit? ne možeš nekoga natjerati da te voli.
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 13:30   #73
Quote:
Pitaj si sina da li bi možda bio sretniji da je odrastao gledajući kako se mama i tata ne slažu, kako je doma svakodnevno temperatura negdje oko apsolutne nule ili koji god da je već bio razlog...
Tko kaze da je kod mene -273°C ? nije, nije nikada ni bila.
Quote:
Ponovo - nisam udana, ali svejedno, moj dragi nije kreten, zajedno smo, dobro nam je, sretni smo, zadovoljni smo jedno drugim, imamo klinku koju obožavamo... O čemu ti to pričaš?
JAO kako smo se nasli uvrijedjeni. kakva obrana dragoga svoga. A par postova ranije kaze jedna, kurva se, pije, pusi, nece raditi.
Da da, da sama bira svoj put i put zajednickog djeteta jer kao dijete mora pripasti njoj. Po sili zakona. a nek bivsi smisli kako ce placati
godinama za to dijete koje vidi jednom u dva tjedna AKO nadje vremena. ma super si. Tko je licemjeran ? ti ili ja ?

Na jednoj web stranici ima lijepa slika, mama odvlaci dijete a otac sa druge strane ponora gleda. super ste vi emancipirane zene sa vasim samopostovanjem,
pravom samoodredjenja i normalnim zivotima. Bitno da ste vi sretne i da dijete zaspe gledajuci vas.

Zadnje uređivanje štemajzl : 22.10.2008. at 20:11. Reason: Q
roki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 13:33   #74
Quote:
roki7 kaže: Pogledaj post
JAO

Do not feed the trolls!
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 13:35   #75
Quote:
ako te partner više ne voli kaj se imaš trudit? ne možeš nekoga natjerati da te voli.
Ja kazem, isto si tako pridonijela krahu braka kao i drugi partner. Jednako si odgovorna. Ovdje se..te samo po bivsima. niti jedna nije rekla
ok je, da nije problematican. Mislim, iskreirale ste lik bivseg muza kao najvece smece na svijetu. Jos ako tako nesto pricate djeci ????
strava me hvata.

Zadnje uređivanje štemajzl : 22.10.2008. at 20:11. Reason: Q
roki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 13:37   #76
Do not feed the trolls!

Da li je to sve sto imas za odgovoriti ?
roki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 13:42   #77
Quote:
roki7 kaže: Pogledaj post
Ja kazem, isto si tako pridonijela krahu braka kao i drugi partner. Jednako si odgovorna. Ovdje se..te samo po bivsima. niti jedna nije rekla
ok je, da nije problematican. Mislim, iskreirale ste lik bivseg muza kao najvece smece na svijetu. Jos ako tako nesto pricate djeci ????
strava me hvata.
koji bivši muž? koja djeca? kaj je tebi?

roki, svoje frustracije ide liječi negdje drugdje.
pročitala sam tvoje postove i vidim da te ostavila žena.
to ti ne daje za pravo vrijeđati po forumu sve uzduž i poprijeko.

Quote:
roki7 kaže: Pogledaj post
Do not feed the trolls!

Da li je to sve sto imas za odgovoriti ?
ostali/e, nemojte mu više odgovarati, došao se samo svađati, a ne konstruktivno pridonijeti temi.
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 13:55   #78
Quote:
roki7 kaže: Pogledaj post
Tko kaze da je kod mene -273°C ? nije, nije nikada ni bila.
Prvo, molim te, quotaj kako treba, ter te je gotovo nemoguće razumjeti šta pišeš...

Zbog nečega si se rastao... Nisam ja rekla da točno znam razlog, ali sigurno nije bio taj da ste se previše voljeli...

Quote:
JAO kako smo se nasli uvrijedjeni. kakva obrana dragoga svoga. A par postova ranije kaze jedna, kurva se, pije, pusi, nece raditi.
Da da, da sama bira svoj put i put zajednickog djeteta jer kao dijete mora pripasti njoj. Po sili zakona. a nek bivsi smisli kako ce placati
godinama za to dijete koje vidi jednom u dva tjedna AKO nadje vremena. ma super si. Tko je licemjeran ? ti ili ja ?
Trollovi me ne mogu uvrijediti, ali ni ne dopuštam da mi se pripisuju tuđe riječi. I šta te sad jebe, što nisam popljuvala svog dragog? Nemam ja šta njega braniti, on svojim ponašanjem sam govori o sebi.

Dalje, jesam li ja napisala da se moj dragi kurva, pije, puši i sl.? A kada bi to radio, da, djete bi pripalo meni, a ako ja (ili bilo koja žena) mogu naći uz posao vremena da svakodnevno odgajam djete, onda svaka čast ocu koji "zbog posla" (jadan izgovor, btw) ne stigne vidjeti djete ni onda kada je sud odredio...

Quote:
Na jednoj web stranici ima lijepa slika, mama odvlaci dijete a otac sa druge strane ponora gleda.
super ste vi emancipirane zene sa vasim samopostovanjem,
pravom samoodredjenja i normalnim zivotima. Bitno da ste vi sretne i da dijete zaspe gledajuci vas.
Super su muškarci poput tebe, koji od sebe uživaju praviti žrtve (kako patetično) umjesto da preuzmu odgovornost za svoj život i svoje postupke. Kažeš da muškarac nije sam kriv za rastavu, da je žena jednako odgovorna. Pa zašto onda ne prihvatiš kao čovjek svoj dio odgovornosti? Umjesto da kukaš i vrijeđaš.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 14:15   #79
Quote:
roki7 kaže: Pogledaj post
Ovdje jos ni jedna nije rekla da je mozda sama pridonijela razvodu svojim ponasanjem. Ni jedna jedina.
Ti si sve krivo shvatio. Ovdje nitko ne govori sa "ženske" strane nego sa strane jednog od partnera! Znači, može biti i muškarac taj koji više ne želi ostati u braku iz ovog ili onog razloga. Naravno da su i žene krive za raspad brakova, nitko ovdje nije muškarce prozivao. Igrom slučaja, u raspravi većinom sudjeluju žene.
S druge strane, zanima me tvoje iskustvo s lošim vlastitim brakom ili lošim brakom tvojih roditelja! Podijeli s nama! Većina nas ima osobno iskustvo i ne pričamo napamet, eto tako, reda radi... To su naši životi! Ako nemaš iskustva s time, moj ti je savjet da se ne miješaš u ovo osjetljivo područje.
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 14:17   #80
sto smo se nasle uvrijedjene. ja bih rekao da ti samo preletis pogledom preko necijeg posta i onda udri po svome.
molim te procitaj sta pise na ovoj temi, zatim procitaj sta sam napisao. i onda razmisli sta sam time zelio reci.
nisam se s nikim dosao svadjati, dapace, zelio sam cuti neko drugo misljenje ali to vas dvije koje ste stale u obranu
zenskog roda niste u stanju pojmiti. btw, i ocekivao sam da cete to smatrati napadom na sebe.

smokljanice, a kako si ti to konstruktivno pridonijela temi ? ajde mi molim te pojasni.
nisam jadan, dapace, kad bi znala sta sam sve postigao ....
na moju veliku zalost supruga je sa djetetom otisla od kuce dok sam bio na terenu u americi. vratio sam se i stan je bio prazan.
o svadjama nije bilo rijeci.
i sada me nakon sto sam se teskom mukom izborio za super placeni posao, ceka kretanje od nule. zasto ?
koliko taj sud kojeg ti stefice tako postujes misli na mene. moram izdvajati ogromnu lovu za bivsu i dijete a ne mogu ga vidjeti a kamo biti
s njim. nemoj mi molim te o pravima vidjanja. mene moj sin obozava. da li je ljudski da ga mogu vidjeti svaki drugi tjedan.
znas ti koliko ja radim preko tjedna da bih imao subotu i nedjelju slobodnu ? i to ne svaku kao ti i tvoj dragi ?
pretpostavljam da ces reci, smanji posao, prilagodi se bivsoj, kad joj se ..... vidjet ces maloga.
kakav je to zivot ?

ja sam ti postavio pitanja. pretpostavljam da neces odgovoriti niti na jedno, ali pokusat cu. evo ti materijal, odgovori konstruktivno
kakva je kvaliteta kontakta mene i mog sina. znas pricu. i onda cemo se praviti fini i zmiriti i biti na strani emancipiranih zena jer
nije bitno da 70 % oceva izgubi kontakt sa djetetom.
roki7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.