Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 15:24   #21
meni je moj ginić rekao da prema mom ciklusu vjerojatno imam kasniju ovulaciju.. kako tip to zna tko će ga znati...
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 15:32   #22
ja sam odlučila staviti živčeke na končiće i čekat ću ta tri tjedna do pregleda, bez vađenja bete i ponavljanja testova... bit će ono što mora biti i gotovo.

curama koje su u istim brigama također držim fige da sve bude ok,da se bebice vide, da srčeka lupaju ...
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 16:21   #23
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Evo da ti odgovorim, putnica ce nas ionako prebacit
samo cu malo pomesti i korigirala bih naslov, any suggestions?

ja se ne mogu ukljuciti u temu, u doba dinosaura nije bas bilo "pod normalno" davati slike s ultrazvuka, a i isla sam kod polupoznatog ginekologa, pa je taj jos manje bio susretljiv prema trudnickim musicama

ali je posao odradio

isto je lijepo ovako pratiti uzv pregledima, podsjecati se slicicama, kao da se mozes vise uziviti u tu komunikaciju s malim bicem
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 10:58   #24
na prvom pregledu, sa 6+3, srčeko je pumpalo ko ludo a bebe bio velik 6 mm
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 17:17   #25
vidjela sam danas svog embrića
jos je jako jako mali.....kaže dr da mu srčeko titra, za tjedan dana kontrola opet...pa ćemo čuti pravi tdum tdum
__________________
.: glavu imam zato da mi kiša ne pada u želudac :.
ordinary wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 08:36   #26


Baš mi je drago!!!!
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 11:35   #27
Quote:
ordinary wife kaže: Pogledaj post
kada su zakucala srčeka vaših beba i kada ste prvi put vidjeli na plod na UZV?
Moj prvi pregled je bio po UZV 6/7 tjedana (nije mogla točno odrediti) a po amenoreji 8 (što god to značilo), srčeko je kucalo a beba je bila duga 4,5 mm
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 19:52   #28
11. 5. se sve vidjelo i nogice i ručice i glavica i sve!! Beba se ritala i mahala. Tada sam bila trudna 11+5 tjedana. A prvi put sam ugledala bebača (embirij) tri ili četiri tjedna prije. Tad je izgledao kao mali grah u kojem je pulsiralo srce!
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:45   #29
Trudnoća, a ne vidi se na uzv

pozdrav svima. malo sam zbunjena. rijec je o frendici koja nosi 6. trudnocu (do sada 2 spontana pobacaja i tri poroda zdrave, lijepe i nadasve pametne djece) . Naime, trudna je 8 tjedana, potvrdjeno beta hcg testom... ali se plod ne vidi na uzv.
Vrijednosti beta hcg-a: 12250, a nakon dva dana - 18055... sto je kao normalno... a sto dalje?
ponavlja uzv za koji dan (rekose - tjedan dana)... sto ako ni onda ne bude plod vidljiv???
Imate iskustava, komentara, pooooooooomoooooooooooooc!
anorexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:48   #30
a jel se vidi gestacijska vrećica?

ja sam imala slučaj bezplodne trudnoće.... trudnoća je postojala ali bez ploda

ako se plod ni za tjedan dana neće vidjeti tvoja prijateljica će morati na kiretažu odnosno na čišćenje..... jer beba u tom slučaju ne postoji, tj ne razvija se

ja sam imala pobačaj u 8.tjednu, jer se u 7.tjednu trudnoće svakako mora već vidjeti plod i srčeko kucati....

sretno!
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:49   #31
mozda je uzv jako los i star, mozda je gin fulala kut....ok, to je manje vjerojatno, ali da to nije normalno, vec bi je poslali na kiretazu, ne bi cekali dugo....sigurno je stvar u tome da je zatrudnila puno kasnije nego sto ona misli radi kasne ovulacije na npr. 25.ili koji vec dan ciklusa i da je trudnoca umjesto 8, mozda kojih 5-6 tjedana.....sretno, bit ce sve ok
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:52   #32
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
mozda je uzv jako los i star, mozda je gin fulala kut....ok, to je manje vjerojatno, ali da to nije normalno, vec bi je poslali na kiretazu, ne bi cekali dugo....sigurno je stvar u tome da je zatrudnila puno kasnije nego sto ona misli radi kasne ovulacije na npr. 25.ili koji vec dan ciklusa i da je trudnoca umjesto 8, mozda kojih 5-6 tjedana.....sretno, bit ce sve ok
i ovo je moguće... da je trudnoća mlađa no što oni misle.

držim fige za sljedeći pregled ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:53   #33
gestacijska vrecica je vidljiva. naime, njezina je doktorica na go, i mijenja ju neka koju ne poznajemo...
a ova je odmah prognozirala ciscenje maternice, ili zdravstvene probleme djeteta.
ne kuzim se puno u trudnoce zasad... ...ali iako neplanirana, ova njezina trudnoca docekana je ovacijama prezadovoljnih clanova obitelji i sire zajednice prijatelja... strah koji nam se uselio u kosti vrlo je neugodan.
anorexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:55   #34
Quote:
anorexia kaže: Pogledaj post
gestacijska vrecica je vidljiva. naime, njezina je doktorica na go, i mijenja ju neka koju ne poznajemo...
a ova je odmah prognozirala ciscenje maternice, ili zdravstvene probleme djeteta.
ne kuzim se puno u trudnoce zasad... ...ali iako neplanirana, ova njezina trudnoca docekana je ovacijama prezadovoljnih clanova obitelji i sire zajednice prijatelja... strah koji nam se uselio u kosti vrlo je neugodan.
znam kako je to.... prošla sam to i osjetila na vlasitoj koži...nimalo ugodan osjećaj.

možda je uzv zbilja star pa se sve slabo vidi ....

jel ona imala kakva krvarenja do sad?
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:55   #35
pa ako je dala takvu prognozu, kako ju je mogla dati a da je nije bar pogledala jos jednom za tjedan dana?Jer ona ne moze to vidjeti u samo jednom pregledu, znaci, potrebna su bar dva pregleda da zakljuci da se stanje ne mijenja....a beta kazes raste?
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:59   #36
nije imal anikakvih krvarenja, niti kakvih drugih problema. jutarnje mucnine prvi su se put pojavile prije tri dana. sve drugo, ali bas sve je uredno.
anorexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 13:01   #37
na koliko pregleda je bila kod te doktorice?
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 13:04   #38
Quote:
anorexia kaže: Pogledaj post
nije imal anikakvih krvarenja, niti kakvih drugih problema. jutarnje mucnine prvi su se put pojavile prije tri dana. sve drugo, ali bas sve je uredno.
po meni je onda trudnoća mlađa pa se zato beba još ne vidi....

dajte otiđite kod nekog privatnika koji ima bolji uzv!!!

ja sam odmah počela krvariti i imala sam smeđi iscjedak a krvarenje se vidjelo i na uzv...

držim fige da sve bude super.
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 13:08   #39
bila je samo jednom kod te doktorice. sad sam je zvala i upravo smo dogovorile pregled (za sat vremena!) u jednoj poliklinici
ce4kamo rezultate i javim se kad cujemo danasnji razvoj dogadjaja.
hvala svima na podrsci!
kiss
anorexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 13:14   #40
drzim fige da je sve ok i obavezno javi cim se vratite s pregleda!

p.s. imaj na umu ako joj je pregled kod te druge doktorice bio prije samo dan-dva-tri da ni ova ne moze vidjet puno vise nego da ce je naruciti za par dana.....jako me znaima sta ce joj reci, nadam se da je sve ok!
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.