Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2009., 18:48   #41
To učenj bočnog parkiranja na poligono je bezveze. Niš se ne nauči. Sve zapamtiš, napamet znaš kad treba okrenuti volan u koju stranu, kad stati, u kojoj razini ti mora biti čunj... Ako ga pregaziš nikakve štete. I onda dođeš u priliku da se na ulici uparkiraš bočno i sjebeš svoj i tuđi auto. Molila sam svog instruktora da mi to pokaže na pravom parkingu, ali ne... Nikad to nisam probala. Radije se sparkiram malo dalje od željenog mjesta nego da se mučim bočno...
Sinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 19:31   #42
Bome se ni ja nikad ne parkiram bočno
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 19:43   #43
u mojoj ulici postoji samo mogucnost bocnog parkinga i to polovicno na nogostupu... dosad sam se vec vrhunski usavrsila

jedino sto nikad nisam savladala je kretanje pod rucnom
izbjegavam bilo kakve uzbrdice i parkiranje na njima
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 19:47   #44
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
Ma stići ćeš, nego, po novom zakonu više nema bočnog i polukružnog na poligonu nego na cesti
Meni je poligon bio pljuga, ionako te skoro uopće ne gledaju, meni čak bilo krivo što me ne primjećuju, a te vježbe su mi baš super išle. I još sama u autu, ma milina
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee................!!!!
hahaha koje sam ja sreće..a trebala sam prošle godine polagat
čini se da ću se malo duže vozat sa instruktorom
d_a_i_s_y is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 19:47   #45
Ja ne krećem pod ručnom nego na vagu,oduvijek tako
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 19:50   #46
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Ja ne krećem pod ručnom nego na vagu,oduvijek tako
tako i ja... ali probaj se na vagu parkirati bocno na uzbrdici
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 19:55   #47
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
tako i ja... ali probaj se na vagu parkirati bocno na uzbrdici
Pa uparkirala sam se par puta (mada izbjegavam bočno) ,za mene ručna u autu kao da ne postoji ,mislim da nebi ni znala s njom krenut
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 19:58   #48
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Pa uparkirala sam se par puta (mada izbjegavam bočno) ,za mene ručna u autu kao da ne postoji ,mislim da nebi ni znala s njom krenut
cekaj... bocno + uzbrdica si uspjela uparkirati bez rucne
rekla bi da je to gotovo nemoguce osim ako auti nisu udaljeni barem 5 metara
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 20:01   #49
Da, ja ti NEZNAM KORISTITI RUČNU...i neznam na koliku uzbrdicu misliš
Zašto nemoguće?
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 20:08   #50
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Da, ja ti NEZNAM KORISTITI RUČNU...i neznam na koliku uzbrdicu misliš
Zašto nemoguće?
moja konkretna je 15%
probaj pa ces vidjeti zasto je nemoguce
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 20:54   #51
Živim u Rijeci tako da je kod mene sve uzbrdo nizbrdo,ali ajde sutra sjedam u auto i tražim neku ludu uzbrdicu..pa ti javim
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 20:58   #52
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
I jel padala kiša ?

Na poligonu je sve lakše i u biti niš ne znači. Ja sam sve vježbe prošla bez greške, a pala cestu 50-ak m od poligona , a recimo lik koji je brljao po poligonu i koji bi pao sigurno da instruktor nije zapričavao ispitivača je prošao...
E da, a kak je tebi bilo po pitanju treme?
nije padala, zato sam i prošla od prve
a što se tiče treme, ja nisam mogla spavat tri noći prije, a onda sam se to jutro probudila mirnija nego ikad. znam, čudno
mislim da sam to već napisala, ali evo opet - instruktorica me zvala nekih sat i pol ranije da moram doć na polaganje jer je ovaj ispitivač porušio sve koji su trebali polagat prije mene tamo sam došla smirena, al kad je trebalo krenut na poligonu, noge su se počele trest.. polako sam sve odvozila i na kraju tako i položila!
čak mi je i rekao - slobodno vi dodajte malo gasa ponekad. sad ga i dodam, ono je bila samo kamuflaža za njega

Quote:
Sinderella kaže: Pogledaj post
To učenj bočnog parkiranja na poligono je bezveze. Niš se ne nauči. Sve zapamtiš, napamet znaš kad treba okrenuti volan u koju stranu, kad stati, u kojoj razini ti mora biti čunj... Ako ga pregaziš nikakve štete. I onda dođeš u priliku da se na ulici uparkiraš bočno i sjebeš svoj i tuđi auto. Molila sam svog instruktora da mi to pokaže na pravom parkingu, ali ne... Nikad to nisam probala. Radije se sparkiram malo dalje od željenog mjesta nego da se mučim bočno...
da, s ovim se slažem, sve se napamet zna, a onda kad se treba parkirat negdje gdje nema oznaka ni čunjeva - nema šanse!
nikad se ne parkiram bočno, a i kad se želim parkirat na nekom normalnom parkirališu, tražim mjesto gdje su slobodna tri mjesta, pa se ja pokušavam parkirat na ono srednje to radim zato što sam jednom zamalo čovjeku otkinula retrovizor svojim parkiranjem
m_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:10   #53
daklem, ja za neko vrijeme planiram krenut u auto školu.
cure, koje autoškole sa instruktoricama preporučate, treba mi osoba puna strpljenja?
 
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:29   #54
ja sam imala nekog starog prdonju za instruktora, nije me nicemu naucio, tek sam zadnji sat voznje saznala da lijevu nogu samo koristim za kuplung dok sam ja plesala s obje noge po papucicama

i onda je imao neku obiteljsku tragediju (ne vjerujem bas, lik je bio teski cuger, nemali broj puta sam ga vozila u birtiju i onda nazad ), pa sam otisla kod drugog instruktora za 5 sati prije polaganja i on je bio fenomenalan. isto srednjih godina, al super lik.

polozila iz prve. ispitivac je bio zakon! pitao me dal znam di je tobacco u savici, otfurala ga tamo, on uzeo cigarete i rekao dajte mi biljege i osobnu.

i tak

bila sam nervozna, al ono, kad polazes ti je uzdaj se u se i svoje kljuse, instruktora nisam ni pogledala da mi ne bi ispitivac rekao da mozebitno varam.

samo hrabro
__________________
Skating bullets on angel dust
In a dead sea
of fluid mercury.
Mourning is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:35   #55
Mislim da ja nikad neću polagat vozački Nakon što sam razbila auto prvi put kad uopće sjela za volan, rekla bi da si neću baš tako skoro dopustiti da mi se to opet dogodi
__________________
The light at the end is worth the pain...
Gatita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:50   #56
Quote:
malehico_girl kaže: Pogledaj post
daklem, ja za neko vrijeme planiram krenut u auto školu.
cure, koje autoškole sa instruktoricama preporučate, treba mi osoba puna strpljenja?
A u kojem gradu?
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:15   #57
Quote:
Gatita kaže: Pogledaj post
Mislim da ja nikad neću polagat vozački Nakon što sam razbila auto prvi put kad uopće sjela za volan, rekla bi da si neću baš tako skoro dopustiti da mi se to opet dogodi
joj i ja se bojim toga.... a valjda nisam baš toliki pehist
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:07   #58
Quote:
Gatita kaže: Pogledaj post
Mislim da ja nikad neću polagat vozački Nakon što sam razbila auto prvi put kad uopće sjela za volan, rekla bi da si neću baš tako skoro dopustiti da mi se to opet dogodi
mozda si trebala prvo u auto skolu pa onda sama za volan
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:36   #59
Quote:
m_lady kaže: Pogledaj post
da, s ovim se slažem, sve se napamet zna, a onda kad se treba parkirat negdje gdje nema oznaka ni čunjeva - nema šanse!
nikad se ne parkiram bočno, a i kad se želim parkirat na nekom normalnom parkirališu, tražim mjesto gdje su slobodna tri mjesta, pa se ja pokušavam parkirat na ono srednje to radim zato što sam jednom zamalo čovjeku otkinula retrovizor svojim parkiranjem
mene uopće nisu učili bočno parkirat... ja sam upisala onaj zadnji mjesec prije nego se moralo na poligonu polagat, al sam zbog nedostatka godina (tj 2 mjeseca) polagala kasnije... dok su svi polagali na poligonu ja sam cupkala sa strane u snijegu i čekala da završe... meni je to sve bilo šok gledat šta oni sve izvode a ja to nisam ni vidjela do tad a kamoli probala...
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 01:15   #60
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
A u kojem gradu?
u zagrebu.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.