Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2014., 09:35   #201
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Ha frende, ako ti imaš bolje iskustvo, što nisi ti na tom mjestu?
nije bija pravi čouk na pravom mistu u pravo vrime... ne jebi, normalan i stručan čouk nemože doć na tako misto, recimo ja... koji bi riješija situaciju do 8 i 5 i onda 3 godine 11 miseci 29 dana 7 sati i 55 minuta sra na forumu
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 21:44   #202
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
pa nemeres unda rec da nisu apsolutli nis napravili , jebemu kera barsu pokupili neke sinpantije u javnosti , svi znaju oton slucaju svicaraca cak i ja prek bare , nemos to porec i zato mislin jebiga nije sidija na svon dupetu i kuka i akoje i ovo sve stoce postic jamu ope cestitan imace covik nekoi svoj unutrasnji mir i spokojstvo , rece zeno dico svesan napravija casan moga ubiteme , virujmi dacega zena pojubit , a njemu past mrak na oci , a i dica znaju dain caca nije luzer
e otomense radi nije bas sve u keshu iako velika vecina je
za domija
bit ce mi cast da se negdje zapijemo nejma veze di kafic garaza mehanicarska radiona ispre trgovine , jer znan da pijen sa covikon koji ima kicmu
amen
ja neznam kako mi je ovaj post prošao ispod radara, sve si dobro rekao, ali me se najviše dojmilo ono da se zapijemo u garaži, ispred dućana... ima u Boga dana...više ne mislim da ima stvari koje su nemoguće, sve je moguće...
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 19:53   #203
Koja pederčina je izbrisala post zahvale Domaru i ostalim "malim revolucionarima"koji su umjesto Države ukazivali na zakonske propuste i samovolju banaka?


Živio ti meni Domare
mali birof is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger