Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2016., 16:48   #161
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Možeš li odvojiti nešto više novca, najtoplije preporučujem Rockport, nikad nisam nosio udobniju obuću.
Kod nas ih trži Peko, (od 2013. je hrvatska tvrtka i nastavimo li ovako, susjedima ćemo pokupovati i zemlju pod nogama ) pa ak ti se da prozuji do Ilice kod Cvjetnog ili Vlaške kod Petrove crkve. Katalozi im po starom-lošem hrvatskom običaju nisu baš najnoviji.

Edith: kaj je najtužnije, tu obuću je licencno proizvodila Obuća Zagreb dok ih nisu kupili Austrijanci i zatukli firmu.
Ovaj vikend idem pogledat jer nemam u čemu vozit, trebam neke s ravnijim džonom i ovak mi je volan uništio dvoje hlaća , doduše u osobnom mogu podić volan u teretnom ne
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 05:28   #162
Decki, gdje u ZG mogu kupiti hlace za visoke muskarce (200 cm), duzina nogavice preko 91 cm / 36"? I cipele broj 48 a da nisu na 'spic'?
chipy is the best is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 09:47   #163
Quote:
chipy is the best kaže: Pogledaj post
Decki, gdje u ZG mogu kupiti hlace za visoke muskarce (200 cm), duzina nogavice preko 91 cm / 36"? I cipele broj 48 a da nisu na 'spic'?
Cipele pogledaj u City center one, trgovina "Humanic", imaju obuću do broja 52.
Kupuješ li štofane hlače, najbolje rješenje je krojač, za traperice bilo koja trgovina koja prodaje robnu marku Diesel, Gjuro XXL u Vlaškoj (praktično na samom križanju s Bauerovom, ak je preživjela bilo koja Varteksova trgovina (proroštaj tu) ili bilo koja Amadeus trgovina.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 11:14   #164
Quote:
chipy is the best kaže: Pogledaj post
Decki, gdje u ZG mogu kupiti hlace za visoke muskarce (200 cm), duzina nogavice preko 91 cm / 36"? I cipele broj 48 a da nisu na 'spic'?
kakve hlače? Ako tražiš one kao ozbiljnije outlet kod cvjetnog zna imati, tamo sam sebi kupio (ali nisam toliko visok nekoliko cm niži). A za cipele pogledaj u Camelu, tamo se una ubost dobar primjerak

@hogi gledao sam nedavno u humanicu i nisam našao neke posbeno velike brojeve, a znam da inače imaju.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet

Zadnje uređivanje crazy_borna : 09.06.2016. at 11:30.
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 11:19   #165
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
kakve hlače? Ako tražiš one kao ozbiljnije outlet kod cvjetnog zna imati, tamo sam sebi kupio (ali nisam toliko visok nekoliko cm niži). I pogledaj u Camelu, tamo se una ubost dobar primjerak

@hogi gledao sam nedavno u humanicu i nisam našao neke posbeno velike brojeve, a znam da inače imaju.
City center one, jedino tamo drže stvarno velike brojeve, prije točno tri tjedna kupih si štrapac picele broj 50.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 11:30   #166
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
City center one, jedino tamo drže stvarno velike brojeve, prije točno tri tjedna kupih si štrapac picele broj 50.
Doduše tražio sam tenisice s niskim džonom, bum išao pogledat nemam u čemu vozit a došlo je praktički ljeto
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 15:12   #167
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Možeš li odvojiti nešto više novca, najtoplije preporučujem Rockport, nikad nisam nosio udobniju obuću.
Kod nas ih trži Peko, (od 2013. je hrvatska tvrtka i nastavimo li ovako, susjedima ćemo pokupovati i zemlju pod nogama ) pa ak ti se da prozuji do Ilice kod Cvjetnog ili Vlaške kod Petrove crkve. Katalozi im po starom-lošem hrvatskom običaju nisu baš najnoviji.

Edith: kaj je najtužnije, tu obuću je licencno proizvodila Obuća Zagreb dok ih nisu kupili Austrijanci i zatukli firmu.
frende od srca hvala na preporuci
prije dva tjedna kupio rockport nisku cipelu vrlo slicnu tim sto je stavio borna.
potrebna mi je kad idem po terenima.
cudan osjecaj na nozi ali nevjerovatno udobna. tri dana sam bio u jednom pogonu u danskoj, doslovce od jutra do veceri, cipela stalno mirise na onaj fini novi miris. klizavost apsorbira apsolutno. malo me bila frka preko jednog zaobljenog lima hodat medjutim bez beda.
vidicemo kako ce se dalje ponasati.

platio sam ih u outletu 299 kruna, odnosno 230-240 kuna ili 29 €

http://www.rockport.com/walk360-oxfo...60oxford_black
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 16:42   #168
Drago mi je da si zadovoljan, no želiš li da ti stvarno dugo traju, kupi još jedne - jedne nosiš cijeli vražji dan, a druge se za to vrijeme izvjetravaju od upijenog znoja. Kompletan asortiman obuće je rađen baš za one koji moraju dugo hodati/stajati, jedina obuća u kojoj me i nakon 15-16 sati stopala nisu ubijala.
Tu si sretan ako ih dobiješ ispod 700 kn, a vidim i na njihovoj stranici da nisu puno jeftinije.
Vidi mi se da si imal sreće i naletio na special offer.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 21:49   #169
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Drago mi je da si zadovoljan, no želiš li da ti stvarno dugo traju, kupi još jedne - jedne nosiš cijeli vražji dan, a druge se za to vrijeme izvjetravaju od upijenog znoja. Kompletan asortiman obuće je rađen baš za one koji moraju dugo hodati/stajati, jedina obuća u kojoj me i nakon 15-16 sati stopala nisu ubijala.
Tu si sretan ako ih dobiješ ispod 700 kn, a vidim i na njihovoj stranici da nisu puno jeftinije.
Vidi mi se da si imal sreće i naletio na special offer.
bio danas ponovo u istom outletu i kupio jos jedne samo smedje po istoj cijeni
sad sam naoruzan godinu dana
imali su i neki poluvisoki model, racunavsi na rjesavanje zimske situacije, 399 kr, ali najveci broj 41, jbg po palca bi mora osici da stanem u to
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2022., 10:48   #170
Pozdrav svima! Vidim da je zadnji post iz 2016. pa me zanima gdje se danas u Zg mogu naći cipele i tenisice velikih brojeva - iznad 48? Hvala!
CricketToby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2022., 13:22   #171
Quote:
Trtmazar kaže: Pogledaj post
Zna li itko gdje na području Zagreba postoji trgovina koja drži veće brojeve pristojne casual obuće? Konkretno 48, 48.5...
Zasad je Skechers dobro služio, no po dućanu maksimalno 1-2 para...
Gjuro XL i onaj u centru Antunović drže malo ozbiljniju obuću, AND 1 isto nije za svaki dan, tu i tamo Camel ima neke cipele...
Dosta ljudi ima ovaj problem pa hvala na svim odgovorima.
Ides od ducana do ducana po zg i nadjes, kao i ja
Nike ima 48 br, mozes i online narucit, hrvatski online shops..Zapravo Nike je vecina 13 ili 14, sto je 47.5 i 48.5, malo modela imaju bas 13.5..Nike 48 kalup, znaci da vecina cipela ima veci kalup pa i 47 nekada i 46 ide pod nike 48 kalup..sada Lacoste 47 ciple prolaze, mislim da i AX 47, Salamander 47 takodjer..Slamander su fine i lagane..od casual cipela..imam 7 pari raznih dress cipela od 45 do 47 velicine..znaci ovisi o kalupu..
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2022., 13:25   #172
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
Ides od ducana do ducana po zg i nadjes, kao i ja
..od casual cipela..imam 7 pari raznih dress cipela od 45 do 47 velicine..znaci ovisi o kalupu..
..7 pari cipela imas
..ja san mislijo das ti musko
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2022., 13:28   #173
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
..7 pari cipela imas
..ja san mislijo das ti musko
Imam 15 pari ukljucujuci japanke, plus jos 5 pari kod mame i tate za ic u stalu i u polje raditit kad sam na ferju
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2022., 13:30   #174
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
Imam 15 pari ukljucujuci japanke, plus jos 5 pari kod mame i tate za ic u stalu i u polje raditit kad sam na ferju
..ako ovo modni macak procita doselice se vamo
..kolega moracemo ti dati parcijalu na mk
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2022., 14:01   #175
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
..ako ovo modni macak procita doselice se vamo
..kolega moracemo ti dati parcijalu na mk
Bio sam uzor modnom macku...bez zajebancije
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2022., 19:17   #176
Kae Sanader i tebi kupil stan?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2022., 05:05   #177
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Kae Sanader i tebi kupil stan?
Nope..meni Jadranka kupla stan
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger