Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2003., 19:58   #81
ne ti uopce nisi skocila zato sto je post moj

Inace izreka "zna zanat" se ne odnosi na kurve nego na nesto sasvim deseto i mnogo pristojnije nego je tebi vecinu vremena na pameti ...

Naravno ne ocekujem od tebe da znas sve hrvatske izraze zadnjih par godina ali nemoj ni ti ocekivati onda da ih sve znas ispravno tumaciti...

I Sandra je macka za deset !
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 20:06   #82
Quote:
Winona kaže:
ne ti uopce nisi skocila zato sto je post moj

Inace izreka "zna zanat" se ne odnosi na kurve nego na nesto sasvim deseto i mnogo pristojnije nego je tebi vecinu vremena na pameti ...

Naravno ne ocekujem od tebe da znas sve hrvatske izraze zadnjih par godina ali nemoj ni ti ocekivati onda da ih sve znas ispravno tumaciti...

I Sandra je macka za deset !
Winona

nisam ja "skocila"

nego najnormalnije reagirala na jedan (od mnogih) tvojih "bisera" po ovom forumu

moja se kritika nije odnosila samo na Sandru ili tebe vec opcenito na zene koje razmisljaju da je sex nekakav adut u braku s kojm se moze doc do svakog cilja

ja hrvatski vrlo dobro znam i znam sto taj izraz znaci...a ti bi mozda trebala pogledati znacenje rijeci - cinik ili cinicno (et al)

i sto ti znas sto je meni na pameti - a sto je tebi na pameti vec i ptice znaju
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 20:22   #83
Re: Re: organizacija houm svit houma

Quote:
luca kaže:
pravila dogovorena, podlozna promjenama ako se ustanove da ne valjaju.

ja radim neke stvari, on radi neke stvari, nesto radimo skupa, a nesto ne radi nitko

ako netko zanemari svoju duznost, onda nista. drugi ga podsjeti vise puta (raznim intonacijama glasa ).
dok sam ja bila zaduzena za sudje, ja bih uvijek zanemarila duznost. i onda bi mi on vise puta rekao "ubit cu te ako ne operes danas sudje". ja opet zaboravim... onda je bilo ucjena sexom, na kraju smo zamjenili obaveze pa on sad pere sudje
ovo mi se jaaaaaaaako svidja............jakoooooooooooo
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 07:49   #84
***

Chiquita, dobila si puno razlicitih savjeta.
Sada lijepo ako pijes kavu, skuhaj, sjedni malo sama, pusti ves i ostali nered, pijuckaj kavu i doooobro razmisli kako dalje.
Jos niste dobili djecu , to je jako vazno. Iz opisanoga vi ste dvoje poprilicno razliciti. Mladic na tvoje dosadasnje prijedloge , razgovore, zelje nije previse reagirao, ponasa se kao i do sada. Sto ti zelis? Zelis li i dalje ovakav zivot ili zelis da se on malo prilagodi? Sama kazes da nisi takva da bi ga mogla pustiti da sam shvati da je pretjerao (neopran ves, neispeglane kosulje na poslu i sl. ), mrzis pomisao da ga sa sex-om lijecis (mada je provjereno dokazana metoda i djeluje ), Lebowski , kao muskarac lijepo je rekao da muskima red ne znaci puno (cast izuzecima), draze su im dotjerane, vesele zene koje ih ne gnjave cistocom (i to je dokazano, kolike zene su ostale bez muzeva bas radi toga), sebe ne zelis ili mislis da ne mozes mijenjati, dakle sto ti preostaje?
Zelis biti zrtva? Pripremi se na to da ako budete imali djecu ovo sada bit ce maciji kasalj. Zamisli vas s 1-2 djece, on nista , ti umorna, iscrpljena, "moras" brinuti za njega i dvoje djecice, posao ,stan... koma! Tesko ti je i zato si se javila. Nastavis li gutati jos ces se razboljeti.
Puknuces i postat ces vjestica koja se svadja, ljubav ce ti sve manje znaciti, zato pamet u glavu i u srce!
Dobro promisli je li vasa veza vrijedna spasavanja, AKO JE nesto se MORA mijenjati, ovako necete opstati.
Sretno.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 09:20   #85
Pročitaj knjigu od dr.John Gray "Muškarci su s marsa, a žene s venere", možda ti pomogne...
Ima još tih knjiga "Ne mari za male stvari" i sl.
Meni su inače od dr. JoHn Gray sve knjige super i sve sam ih pročitala.
trnoruižca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 09:37   #86
ispravka krivog navoda

Quote:
Lebowski , kao muskarac lijepo je rekao da muskima red ne znaci puno
Muskima red ne znaci nista. Tko kaze drukcije, taj je:
a)feminizirani
b)latentni
c)papak
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 11:32   #87
Quote:
Pročitaj knjigu od dr.John Gray "Muškarci su s marsa, a žene s venere", možda ti pomogne...
imam ih doma već jako jako dugo i ono prvu, i onu za očuvanje veze i onu za seks, pa mi ništa nije pomoglo. nije upalila ni ideja da on pročita koji stavak jer "kaaaaj bu on to čital", njemu je to beeezveze, da mu netko govori kaj da dela i kak da se ponaša..
mislim i ja da se nekaj mora mjenjati...bojim se da bu onda bilo gadno.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 11:53   #88
cicicicikita, ne moras ti njemu prijetiti ne davanjem svojeg slatkog poklona. To je glupo. Pametnije je da se onako umorna i frustrirana karas bez volje, to ti je inace jako dobro za seks.
Na kraju ces samo spremat, a decko ce se uvalit tajnici... Tak ti to ide u zivotu. Zalosna istina.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 12:10   #89
ciquita ....ne moras ti to nama tu napisati ali probaj ( bas onak uz kavicu kao sto je ankada savjetovala ) sama sa sobom u miru popricati, CIME i KAKO te tvoj partner uveseljava, cini sretnom i pomaze ti u zivotu...

Ukoliko ti se tesko sjetiti uopce neceg takvog vezanog uz njega na prvu loptu, skuhaj si jos jednu kavu i razmisli kako dalje...

Misli na sebe i voli se ( u tome nema niceg sebicnoga ) jer ako se ne cijenis dovoljno, drugi to brzo nanjuse i onda se dogodi to...otirac....


Bila sam i ja otirac i to nije nikakva tragedija, tragedija je ne izaci iz tog zacaranog kruga...
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 13:05   #90
jebiga... ne pijem kavu.
a njega volim, jer je tu kad ga trebam, jer mene voli, jer me razumije (ponekad da ponekad ne), jer cijeni moje mišljenje iako onak zdravodječački to neće priznat, jer me iznenadi u nekim stvarima koje nikad ne bi očekivala od njega...
koliko god vam to ironično zvučalo.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 13:13   #91
Quote:
Winona kaže:
Mislim da ti dragi jede iz ruke ali i zasluzila si
Fala fala al papam i ja iz ruke pa smo si na istom. Da viš kako me pizda na finte lovi Padam ko budala na njegove komplimente, onda može radit šta mu volja dok ja zujakam na sedmom nebu. Jesam plitka blago meni

Quote:
Margarita kaže:
pa nije Sandra valjda kurva da joj je sex zanat...
ovo mi previse smrdi na manipuliranje sexom
mislim da je u biti najvazniji dogovor
i u normalnom braku ne vidim razloga da neko nekome "jede iz ruke"...to je bas podcjenjivacki odnos
Nema to veze Margarita sa podcjenjivanjem. Te glupave finte shvati kao igru dvoje odraslih ljudi koji svjesno znaju da ih se vara al im lijepo pa se ne bune. Jebeš čovjeka u kojem ne ostane malo dijete koje ne pada ni na kakav loli pop Di ću ga podcjenjivat, šta ti je, jes luda?
Al bogami nećem ni sebe podcjenjivat

I na kraju, Chiquita, zbilja ne želim zvučati Cosmo ili ona stara baba žuži frajla jelinek style al ne staviš li sebe sama na pijedestal, neće te ni nitko drugi vjeruj.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 13:37   #92
pa ja sam mislila da sam već na njemu.
ak gledate iz pravog kuta.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 16:12   #93
Nisam citala cijeli topic, mozda je netko vec dao slican savjet.
Ja sam, naime, primijetila, da kod nas izvrsno funkcionira metoda pravljenja glupom. Samo kazes "Dragi, ja to ne znam, kak se to..." ili "Dragi, ja to ne mogu, ajde ti, ti si snazniji"
I onda on, kao nadmocno i pametnije musko, samo nabaci osmijeh sazaljenja tipa "joj kako si ti jadna glupa i nemocna bez mene" i napravi to.
Na zalost, dosta mi je godina trebalo da otkrijem tu metodu.
Mila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 16:14   #94
Quote:
Sandra October kaže:
Fala fala al papam i ja iz ruke pa smo si na istom. Da viš kako me pizda na finte lovi Padam ko budala na njegove komplimente, onda može radit šta mu volja dok ja zujakam na sedmom nebu. Jesam plitka blago meni


Nema to veze Margarita sa podcjenjivanjem. Te glupave finte shvati kao igru dvoje odraslih ljudi koji svjesno znaju da ih se vara al im lijepo pa se ne bune. Jebeš čovjeka u kojem ne ostane malo dijete koje ne pada ni na kakav loli pop Di ću ga podcjenjivat, šta ti je, jes luda?
Al bogami nećem ni sebe podcjenjivat

I na kraju, Chiquita, zbilja ne želim zvučati Cosmo ili ona stara baba žuži frajla jelinek style al ne staviš li sebe sama na pijedestal, neće te ni nitko drugi vjeruj.

ma Sandra zovi ti to kako hoces

to je opet podcjenjivanje...

cuj "svjesno znaju da se vara"...pa zar nije bolje bit iskren jedno s drugim

kako samo imate energije za muljanje i pretvaranje

puuuuno je lakse nekoga voljeti takav kakav jeste i da taj neko tebe voli takvu kakva jesi

a igrati igrice...jebote pa ja sam mislila da to samo u sapunskim operama ima
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 16:47   #95
ajme meni margarita, ne kužimo se nas dvije jel da?
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 16:50   #96
Quote:
Sandra October kaže:
ajme meni margarita, ne kužimo se nas dvije jel da?
ma kuzimo se mi odlicno

jedino se ne slazemo po pitanju musko zenskih odnosa
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 16:51   #97
aj šta jest-jest. pošteno
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 12:16   #98
Quote:
chiquita kaže:
jebiga... ne pijem kavu.
a njega volim, jer je tu kad ga trebam, jer mene voli, jer me razumije (ponekad da ponekad ne), jer cijeni moje mišljenje iako onak zdravodječački to neće priznat, jer me iznenadi u nekim stvarima koje nikad ne bi očekivala od njega...
koliko god vam to ironično zvučalo.
meni ne zvuci ironicno....zasto i bi ?

I zbog ovoga " jer je tu kad ga trebam "...vjerojatno je ipak steta dici ruke od svega....
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 12:20   #99
Quote:
margarita kaže:
ma kuzimo se mi odlicno

jedino se ne slazemo po pitanju musko zenskih odnosa
....a jedini ISPRAVNI nacin , jedini FAIR nacini jedini bla bla bla nacin...je moj....zbori nasa margarita....


Super sto ti veza funkcionira ali zato nemoj misliti da nitko drugi to ne zna osim tebe ... i da svi koji to cine na nacin RAZLICIT od tvoga su odmah neposteni, prijetvorni ili nedorasli...

Jer bas ta iskljucivost je izuzetno nedorasla
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 22:38   #100
Quote:
Winona kaže:
....a jedini ISPRAVNI nacin , jedini FAIR nacini jedini bla bla bla nacin...je moj....zbori nasa margarita....


Super sto ti veza funkcionira ali zato nemoj misliti da nitko drugi to ne zna osim tebe ... i da svi koji to cine na nacin RAZLICIT od tvoga su odmah neposteni, prijetvorni ili nedorasli...

Jer bas ta iskljucivost je izuzetno nedorasla
ti imas halucinacije?!?

ja nigdje nisam rekla da je moj nacin najbolji..vec samo KAO I SVI DRUGI OVDJE... iznosim svoje misljenje


ajd ti meditirat...mozda shvatis
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.