Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2012., 10:22   #2081
ja sam još uvijek nevin

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pa nema te šta tražiti novac ako ideš preko socijalnog, odnosno u nekom domu zdravlja koji u sklopu ima ginekološku ordinaciju. Upišeš se kod nekog ginića i to je to.
ja sam još uvijek nevin
zvonko1959 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 22:16   #2082
Quote:
la-lala kaže: Pogledaj post
nisam mijenjala partnere..
Kako onda znaš da nije problem u dečku ili kombinaciji vas dvoje?

Neko vrijeme ti je seks s njim bio megajebenofantastičan, onda je prestao biti, a on i dalje sve radi isto i ostatak vašeg odnosa i dalje je isti?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 19:21   #2083
nisam sigurna dal ovo spada ovdje, al vjerujem da da.
izgubila sam nevinost i nije boljelo nimalo, niti sam krvarila. koristili smo kondom, a bila sam dosta vlažna. e sad, zanima me da li prekomjena vlažnost smanjuje obostrani užitak i postoji li ikakav način da se to umanji osim ono prosto seljačkog "obriši prije umetanja?"
goldenbrownie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 20:56   #2084
Quote:
goldenbrownie kaže: Pogledaj post
nisam sigurna dal ovo spada ovdje, al vjerujem da da.
izgubila sam nevinost i nije boljelo nimalo, niti sam krvarila. koristili smo kondom, a bila sam dosta vlažna. e sad, zanima me da li prekomjena vlažnost smanjuje obostrani užitak i postoji li ikakav način da se to umanji osim ono prosto seljačkog "obriši prije umetanja?"
Je li tebi užitak bio smanjen?
Zašto misliš da si bila prekomjerno vlažna?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 22:01   #2085
Quote:
goldenbrownie kaže: Pogledaj post
nisam sigurna dal ovo spada ovdje, al vjerujem da da.
izgubila sam nevinost i nije boljelo nimalo, niti sam krvarila. koristili smo kondom, a bila sam dosta vlažna. e sad, zanima me da li prekomjena vlažnost smanjuje obostrani užitak i postoji li ikakav način da se to umanji osim ono prosto seljačkog "obriši prije umetanja?"
neznam zašto bi vlažnost bila uzrok smanjenja užitka?!
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 22:16   #2086
Quote:
goldenbrownie kaže: Pogledaj post
nisam sigurna dal ovo spada ovdje, al vjerujem da da.
izgubila sam nevinost i nije boljelo nimalo, niti sam krvarila. koristili smo kondom, a bila sam dosta vlažna. e sad, zanima me da li prekomjena vlažnost smanjuje obostrani užitak i postoji li ikakav način da se to umanji osim ono prosto seljačkog "obriši prije umetanja?"
Probaj na suho pa ćeš vidjeti smanjuje li užitak.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 22:25   #2087
možda će njoj bol predstavljati užitak,nikad se nezna,mada..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 09:04   #2088
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
neznam zašto bi vlažnost bila uzrok smanjenja užitka?!
možda zbog definicije da prekomjerna količina sluzi umanjuje osjećaj trenja prilikom penetracije
zeljkozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 19:07   #2089
Quote:
zeljkozg kaže: Pogledaj post
možda zbog definicije da prekomjerna količina sluzi umanjuje osjećaj trenja prilikom penetracije
upravo to, dakle nijednom od partnera nije bajno. preporuke?
goldenbrownie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 21:48   #2090
Quote:
zeljkozg kaže: Pogledaj post
možda zbog definicije da prekomjerna količina sluzi umanjuje osjećaj trenja prilikom penetracije
sumnjam da je toliko vlažna da ništa nebi osjetila ni ona ni on!
a da ne govorim o samoj veličini njezine p..ke.morala bi biti ko kanta iz koje cure tolike količine sluzi da poplavi krevet.
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 23:56   #2091
Quote:
goldenbrownie kaže: Pogledaj post
nisam sigurna dal ovo spada ovdje, al vjerujem da da.
izgubila sam nevinost i nije boljelo nimalo, niti sam krvarila. koristili smo kondom, a bila sam dosta vlažna. e sad, zanima me da li prekomjena vlažnost smanjuje obostrani užitak i postoji li ikakav način da se to umanji osim ono prosto seljačkog "obriši prije umetanja?"
Quote:
goldenbrownie kaže: Pogledaj post
upravo to, dakle nijednom od partnera nije bajno. preporuke?
to ti je tip koji ima maloga prodao foru da si ti prevlažna... a šta će nije ni njemu lako, nemoj mu zamjerit.

preporuke: naći odgovarajućeg partnera. sori.

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 04:55   #2092
Quote:
goldenbrownie kaže: Pogledaj post
nisam sigurna dal ovo spada ovdje, al vjerujem da da.
izgubila sam nevinost i nije boljelo nimalo, niti sam krvarila. koristili smo kondom, a bila sam dosta vlažna. e sad, zanima me da li prekomjena vlažnost smanjuje obostrani užitak i postoji li ikakav način da se to umanji osim ono prosto seljačkog "obriši prije umetanja?"
Mmmh... ne i ne.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 18:27   #2093
ne znam...

moze li mi netko reci....ako je cura trudna a da to jos ne zna i ima normalne redovne odnose....moze li se nesto dogoditi bebi tjekom odnosa???
Supermenka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 18:33   #2094
Quote:
Supermenka007 kaže: Pogledaj post
moze li mi netko reci....ako je cura trudna a da to jos ne zna i ima normalne redovne odnose....moze li se nesto dogoditi bebi tjekom odnosa???
Neka se i ona, i ti, informira o seksu tokom trudnoće... ako ne zna da je trudna, a jeste, očito je u pitanju uvrh glave trudnoća od (nekoliko)tjedan(a), i ne, ne može se ništa dogoditi bebi, koja tada još u nastajanju.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 18:36   #2095
informiram se bas tu da ne moram trazit po netu pitam ovdje nabrzaka...cura nije trudna ali me zanima informativno...hvala na odgovoru
Supermenka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 18:44   #2096
Quote:
Supermenka007 kaže: Pogledaj post
informiram se bas tu da ne moram trazit po netu pitam ovdje nabrzaka...cura nije trudna ali me zanima informativno...hvala na odgovoru
Evo nešto dobro za pročitati novim trudnicama - http://www.roditelji.hr/trudnoca/717...-trudnoci.html
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 20:55   #2097
hvala...al ponavljam nije trudna...
Supermenka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 22:36   #2098
Quote:
goldenbrownie kaže: Pogledaj post
upravo to, dakle nijednom od partnera nije bajno. preporuke?
Kegelove vježbe.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 05:43   #2099
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kegelove vježbe.
u principu se slažem, Kegelove vježbe su dobre, ali ako uzmemo da je istina to što je cura napisala (a pošto su samo 2 posta nema razloga za preveć sumnje) - da je upravo izgubila nevinost s tim tipom - neće opuštenost vaginalnih mišića biti uzrok ovog problema. to ipak više pogadja nešto starije žene, nakon jednog ili više poroda.

vjerojatno je u pitanju i neiskustvo i nervoza, ali nekompatibilna veličina je skoro sasvim izvjesna - a tu nitko nije kriv, i nema previše pomoći. druge tehnike mogu to djelomično nadoknaditi, naravno

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 13:33   #2100
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
u principu se slažem, Kegelove vježbe su dobre, ali ako uzmemo da je istina to što je cura napisala (a pošto su samo 2 posta nema razloga za preveć sumnje) - da je upravo izgubila nevinost s tim tipom - neće opuštenost vaginalnih mišića biti uzrok ovog problema. to ipak više pogadja nešto starije žene, nakon jednog ili više poroda.

vjerojatno je u pitanju i neiskustvo i nervoza, ali nekompatibilna veličina je skoro sasvim izvjesna - a tu nitko nije kriv, i nema previše pomoći. druge tehnike mogu to djelomično nadoknaditi, naravno

...
Meni se "premokrost" događala kad sam bila mlađa, već dugo se ne, pa savjetujem iz iskustva.

Nisam rodila nijedno dijete.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger