Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2009., 07:36   #61
Nikad nisam bila mama, ali žarko to želim postati. Ovaj mi forum daje snagu koja mi treba i zato ti želim kazati da ti se zaista divim na pozitivnoj energiji uza sve teške trenutke koje si proživjela...

Nadam se i molim se da ti i tvoj suprug ovo preživite na najbezbolniji mogući način, i samo ću kazati da ja uvijek mislim kako Bog uvijek ima svoj plan... A vaš anđeo neka vas čuva i pazi
Fiffy is offline  
Old 24.11.2009., 07:44   #62
Quote:
Fiffy kaže: Pogledaj post
Nikad nisam bila mama, ali žarko to želim postati. Ovaj mi forum daje snagu koja mi treba i zato ti želim kazati da ti se zaista divim na pozitivnoj energiji uza sve teške trenutke koje si proživjela...
Nadam se i molim se da ti i tvoj suprug ovo preživite na najbezbolniji mogući način
Draga Atica ne mogu izgovoriti svoje osjećaje, nikada mi to nije išlo, mogu jedino poslati milijun dobrih misli i molitvi za tebe, tvojeg supruga i tvojeg anđela, veliki zagrljaj i drži se
katarina72 is offline  
Old 24.11.2009., 07:47   #63
Samo vam šaljem snagu za dalje, hrabrost za nove korake i nadu da će jednom biti bolje
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
hrabra si, Atica, za sve nas
__________________
moja tapkalica Jan može počet tapkat po parketu
petra30 is offline  
Old 24.11.2009., 07:57   #64
neka Vas čuva dragi Bog i neka ovo što prije završi a tvoj mali anđeo otputuje na nebo....u mojim mislima i molitvama ste
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Old 24.11.2009., 07:58   #65
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
u mislima si mi već danima
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Old 24.11.2009., 08:08   #66
Želim ti da nađeš u sebi snagu za koju nisi znala da ju imaš....jer morat ćeš biti hrabra kao nikada do sad.......šaljem puno molitvi tebi i tvom suprugu da nekako preživite sve ovo....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
nek te tvoj mali anđeo uvijek čuva.....
the redCat is offline  
Old 24.11.2009., 08:28   #67
Draga Atice, nema riječi utjehe...jedino nada da će vrijeme ublažiti bol...nadam se da ćete i ti i suprug imati snage prebroditi to, želim vam to od srca, a mali anđeo da pazi na vas kroz cijeli život
Mystique031 is offline  
Old 24.11.2009., 08:32   #68
Draga Atice, neka je Bog uz Vas - čuva Vas i podari mir koji Vam je trenutno jako potreban.... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
...03.08.2010 naše malo zLato je hrabro zakoračilo životom....
NiNy21 is offline  
Old 24.11.2009., 08:47   #69
ovo je zbilja tužno, pretužno..

neka vas Bog čuva, vas i vašeg malog anđela..
Jelica Izjelica is offline  
Old 24.11.2009., 08:53   #70
što god probam napisat, ne zvuči mi dovoljno utješno ni meni samoj...
upalit ću svjećicu da vam šalje svjetlost. želim vam puno snage i ljubavi.
__________________
http://waitwhat.co/
superlight is offline  
Old 24.11.2009., 08:57   #71
draga, šaljem ti stotinu zagrljaja i pozitivne misli, budi jaka i hrabra
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Old 24.11.2009., 09:04   #72
svi smo uz tebe do kraja,pohvatat ćemo svaku tvoju suzu i blagoslovit svaki tvoj osmijeh~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bubamara1 is offline  
Old 24.11.2009., 09:10   #73
Atice, za lakši današnji dan ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 24.11.2009., 09:20   #74
Draga Atice, molim za vas....
Želim ti svu snagu ovog svijeta...Svaka čast na hrabrosti!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da što lakše to pregrmiš
Bubi Trubi is offline  
Old 24.11.2009., 09:54   #75
Atice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
lopticica is offline  
Old 24.11.2009., 10:23   #76
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
da agonija što brže prođe.
 
Old 24.11.2009., 10:37   #77
draga moja Atice,
molim dragoga Boga da ti da snagu svog ovoga svijeta, da preživiš ovaj pakao ...
drži te si i ti i tvoj supurug, što da ti drugo napišem kada su riječi suvišne, i srce a i duša boli od tolike tuge i žalosti ...
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Old 24.11.2009., 10:40   #78
da ti ovaj dan buda sto bezbolniji...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Old 24.11.2009., 11:12   #79
Draga Atice,
svim srcem i dušom smo svi uza tebe.
Teško je nešto suvislo napisati jer ne postoje rijeći kojima bi se izrazilo što svi osjećamo.
Nitko od nas ne može sada biti u tvojoj duši i srcu...

Atice draga, kada poželiš plakati - plaći - isplaći jezero suza
Kada poželiš vrištati - vrišti - nitko ti ne može zamjeriti..
Kada poželiš nestati - nemoj na to misliti..
Misli na to da ni tvoja beba ne bi voljela da si tužna i da na ovom svijetu želi da ti živiš i stvoriš ljubav u novom živom biću kojeg će ono moći čuvati negdje gore na nebu i to je joj biti najlijepši i najdraži zadatak kroz cijeli vaš život.
Nemam odgovora na to zašto baš ti i zašto se nekim majkama otvori nebo..
Kada se nebo otvori ja vjerujem da vaša djeca su prekrasni anđeli koji uvijek možemo vidjeti, koji štite...
I znaš, Bog uzima uvijek prekrasna nevina stvorenja, stvorenja koja su pravi Božji dar i daje im posebno mjesto na nebu, tron na kojem ponosno sjede i gledaju sve što se dešava.
Nekada kao da ih možemo osjetiti, dotaknuti, i nije to samo osjećaj...
To može samo majka...
Čuvaj se.
Bog neka bude uza tebe.

Šaljem ti dio svoje energije i ljubavi...
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Old 24.11.2009., 11:26   #80
Molim se da vam Bog da snage.........
__________________
Srećica
somewhere in time is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.