Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2010., 12:34   #241
Ma nema smisla, ionako ču tupit po svom(tvrdoglava sam jako).
Možda mi samo treba vremena da shvatim, vidjet čemo dali če vrijeme napravit svoje kad ču ja shvatit da on nije prava osoba za mene.
Šta da drugo kažem, nije mi došlo iz guzice u glavu još i nije me krenula ona ljutnja prema njemu, to čekam. Nadam se da ču se ipak s vremenom pokrenut. Eto barem sam iskrena kao šta sam uvijek i bila
Hvala na svim savjetima.
povrijeđena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 12:38   #242
ako ga toliko voliš i ne možeš živjet bez njefga, zašto si otišla?trebala si ostat onda, možda bi ti se prije zgadio.
čiji je to stan?
pošto ti zaista nemaš ponosa, a ako jew stan zajednički predlažem da jednostavno useliš unutra ili kampiraš pred vratima,
kad te šutne ponovno možda dođeš k sebi.
__________________
Kad neko uđe u tvoj život, Bog ga je poslao s razlogom. Da ti bude lekcija ili da bude s tobom do kraja života ♥
kisicnosic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 12:45   #243
Quote:
kisicnosic kaže: Pogledaj post
ako ga toliko voliš i ne možeš živjet bez njefga, zašto si otišla?trebala si ostat onda, možda bi ti se prije zgadio.
čiji je to stan?
pošto ti zaista nemaš ponosa, a ako jew stan zajednički predlažem da jednostavno useliš unutra ili kampiraš pred vratima,
kad te šutne ponovno možda dođeš k sebi.
Stan je od njegovih roditelja ali smo ga mi zajedno radili(ono izmjene unutra kompletne), bili su samo neki zidovi ali te puno toga dodalo, rušilo....
Uzeo mi je ključ tako da se nemogu unutra vratit ne pada mi napamet kročit tamo više.
A opametit ču se valjda
povrijeđena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 16:23   #244
[QUOTE=povrijeđena;27570300]Stan je od njegovih roditelja ali smo ga mi zajedno radili(ono izmjene unutra kompletne), bili su samo neki zidovi ali te puno toga dodalo, rušilo....
Uzeo mi je ključ tako da se nemogu unutra vratit ne pada mi napamet kročit tamo više.
A opametit ču se valjda[/QUOTE

Kako si? Jesi malo sagledala situaciju i s druge strane ili sve po starome?!
nadam se da si provela vikend bilo gdje,malo se zaokupila nečim samo da nisi bila zatvorena među četiri zida s mislima na onoga koji to ne zaslužuje...
WomenInDoubt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 08:23   #245
[QUOTE=WomenInDoubt;27622733]
Quote:
povrijeđena kaže: Pogledaj post
Stan je od njegovih roditelja ali smo ga mi zajedno radili(ono izmjene unutra kompletne), bili su samo neki zidovi ali te puno toga dodalo, rušilo....
Uzeo mi je ključ tako da se nemogu unutra vratit ne pada mi napamet kročit tamo više.
A opametit ču se valjda[/QUOTE

Kako si? Jesi malo sagledala situaciju i s druge strane ili sve po starome?!
nadam se da si provela vikend bilo gdje,malo se zaokupila nečim samo da nisi bila zatvorena među četiri zida s mislima na onoga koji to ne zaslužuje...
Sve po starom, i dalje mi je u mislima neprestano. Samo šta sam upoznala jednu dragu curu sa ovog foruma koja mi se javila i koja živi u istom gradu di i ja, cura je udana i hvala bogu nema tih problema ali eto našle se na kavici i nadam se jednom lijepom prijateljstvu. Ipak ima dobrih ljudi koji su spremni te poslušat i dati pokoji savjet. Svaka joj čast
A ja sam muža vidjela u nedjelju, nije me vidio i odonda sam koma totalna
I dalje mi strašno fali.... da ne nabrajam ono šta neželite da pišem.
povrijeđena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 10:23   #246
[QUOTE=povrijeđena;27634441]
Quote:
WomenInDoubt kaže: Pogledaj post

Sve po starom, i dalje mi je u mislima neprestano. Samo šta sam upoznala jednu dragu curu sa ovog foruma koja mi se javila i koja živi u istom gradu di i ja, cura je udana i hvala bogu nema tih problema ali eto našle se na kavici i nadam se jednom lijepom prijateljstvu. Ipak ima dobrih ljudi koji su spremni te poslušat i dati pokoji savjet. Svaka joj čast
A ja sam muža vidjela u nedjelju, nije me vidio i odonda sam koma totalna
I dalje mi strašno fali.... da ne nabrajam ono šta neželite da pišem.
Ajd,drago mi da si upoznala nekog da možeš podijeliti s tom osobom sve svoje misli,probleme...nadam se i ja da će te se lijepo družiti i da će ti to malo pomoći!
Ma kužim te ja,ne možeš samo tako zaboraviti nekog koga si toliko volio...imaš neku sliku o toj osobi i onda se odjednom ispostavi drugačije i teško je to onda prihvatiti...nadam se da će ti s vremenom biti lakše..vjerujem da hoće!
...da,bilo bi bolje za tebe da ga sad uopće ne vidiš kad je to sve još friško!..bio sam ili s ovom svojom?!
WomenInDoubt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 11:13   #247
[QUOTE=WomenInDoubt;27635953]
Quote:
povrijeđena kaže: Pogledaj post

Ajd,drago mi da si upoznala nekog da možeš podijeliti s tom osobom sve svoje misli,probleme...nadam se i ja da će te se lijepo družiti i da će ti to malo pomoći!
Ma kužim te ja,ne možeš samo tako zaboraviti nekog koga si toliko volio...imaš neku sliku o toj osobi i onda se odjednom ispostavi drugačije i teško je to onda prihvatiti...nadam se da će ti s vremenom biti lakše..vjerujem da hoće!
...da,bilo bi bolje za tebe da ga sad uopće ne vidiš kad je to sve još friško!..bio sam ili s ovom svojom?!

Neznam, bio je s nekim u autu ali nisam sigurna s kim, vjerovatno ona.
Ja i dalje nevjerujem da je to on, da se tako promjenio, jebemu sve ali nevjerujem. Izgubila sam ga zauvijek a moje srce toliko vene i pati za njim.
Nek mi Bog da snage i pomogne jer ja više nemogu
Ova ljubav če me uništit do kraja.
povrijeđena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.