Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2011., 20:03   #81
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post


ne mrem bilivit da se neko slaže sa mnom!!!



aj lav ju, aj lav ju, aj lav ju, aj lav ju

e sad i ja imam jednu pametnu teoriju
Zavisi na koje područje je primjenjuješ. U Egiptu je najnormalnije da se muškarci prilikom pozdravljanja i odzdravljanja ljube u obraze i grle.

Osobno mislim da se ta nelagoda oko dvojice muškaraca u krevetu više odnosi na status podređenog koji "prima" jer se to kosi s percpecijom muškarca kao alfe, kao vođe i onoga koji vodi igru. Pa u samoj biologiji prilikom sukoba dvaju mužjaka iste vrste zna doći do sodomijskog odnosa kojem je cilj poniziti i osramotiti drugog mužjaka. Prikazati ga kao podređenog i nesposobnog, a znamo kakve su rodne uloge muškaraca i žena u društvu. Možda otuda i ta nelagoda. A što se tiče ljudske biseksualnosti, time su se dosta bavili Freud i Kinsey i mnogi se s ove teme ne bi složili s njihovim zaključcima.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 20:30   #82
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
A ako su samo u usta, onda je okej?
Ne.

Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
međutim, odakle želja za prelaženjem granice?
Mogu ti reći zašto sam ja tad prešla granicu.
Iz dekadencije. Iz objesti. Zato što sam mogla.
Nije čak bila u pitanju ni znatiželja.
Ni sviđanje.
Ništa.
Čista objest, da.
Mnogo stvari u životu sam učinila iz objesti pa tako i tu.

Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Osobno mislim da se ta nelagoda oko dvojice muškaraca u krevetu više odnosi na status podređenog koji "prima" jer se to kosi s percpecijom muškarca kao alfe, kao vođe i onoga koji vodi igru. Pa u samoj biologiji prilikom sukoba dvaju mužjaka iste vrste zna doći do sodomijskog odnosa kojem je cilj poniziti i osramotiti drugog mužjaka. Prikazati ga kao podređenog i nesposobnog, a znamo kakve su rodne uloge muškaraca i žena u društvu. Možda otuda i ta nelagoda.
Složit ću se s ovime.
Jer meni recimo uopće nije ogavno vidjeti dva muškarca u klinču, štoviše, mogu se bez problema napaliti na tu sliku.
Ali muškarac koji se jebe s drugim muškarcem mi jednostavno nije u seksualnom smislu dovoljno muškarac.
A meni "moj" muškarac mora biti muškarac.
A to što se curice drže za ruke i na to se ne gleda s negodovanjem nikako ne smatram uzrokom daljnje diskriminacije po spolu kad je homoseksualizam u pitanju. To je ista stvar samo što poprima ozbiljnije konotacije kad su ozbiljniji i dublji odnosi u pitanju.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 20:39   #83
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Mogu ti reći zašto sam ja tad prešla granicu.
Iz dekadencije. Iz objesti. Zato što sam mogla.
Nije čak bila u pitanju ni znatiželja.
Ni sviđanje.
Ništa.
Čista objest, da.
Mnogo stvari u životu sam učinila iz objesti pa tako i tu.
dobro
no to je potpuno druga stvar, i meni nema baš veze s ovim što sam navela.
da sada mogu ponovno napisati post, vjerojatno bi navela i dekadenciju kod teenagera (ne znam da li bila u teen dobu ili kasnije, nije niti bitno jer te neću valjda stavljati kao primjer), ali to mi nije baš biseksualnost.
obijest je obijest, u svemu pa tako i u seksualnom ponašanju
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 21:37   #84
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
Mulice, jebemte pametnu :rasp a:, stavila sam kokice, ali s tobom mi je gušt pričat
ae pametnu

Quote:
prvo i osnovno, mulice-ne zajebavaj
ko' da ne znaš da te ja uvijek samo potpišem, nit te ne čitam :ro lleyes:
ako je tako, mogla si me poštedit ovolikog posta

Quote:
drugo, slažem se s tobom u tome da ni ja ne bi biseksualca za partnera, ali zbog drugih razloga. nije to s kim se ševio, niti da se bojim prevare, nego jednostavno ne bi. neću reći zašto, možda ti pošaljem pm
tek tako da se ogradim, kod mene ovo o prevari nema nikakve veze! potpisala sam morticiu, daklem - seksualno ne bi mogla uživati s nekim ko je turao svoga miška u guzu drugog muškarca (kad to ovako kažeš, zvuči romantično )

Quote:
ti si objasnila zašto, ima logike.
meni samo fali jedan moment u tome, a to je razlika platonski dodir/seksualni dodir. dakle, i u muškom i ženskom slučaju prelazi se granica između platonske, prijateljske fizičke bliskosti i seksualne bliskosti. sada, da li ju je lakše prijeći ako si već imao platonske dodire, ne znam.

pogotovo kada su u pitanju zbunjeni teenageri. tada je, po meni, to jednostavno otkrivanje svog tijela, i granica je jako nejasna, dosta curica koje ja znam poljupce sa prijateljicama zaista smatraju izrazom nježnosti i bliskosti, doduše, napaljujućim, ali nećemo cjepidlačit.
ali poanta je da ti dodiri prestaju nakon nekih godina. ostaje dodir kao znak potpore, ljubavi, ali neš' se u tim tvojim kasnim tridesetima u koje si ušla :zub o: dodirivat kako se dodiruju 15-godišnje curice kada se sretnu niti hodat za ručicu.
šta se tiče platonski/seksualno: istina je da postoji razlika! znamo da svaka žena koja poljubi drugu ženu u obraz nije lezba niti je u tom poljupcu išta seksualno! ali stvar je u tome što je kod žena ta razlika platonski/seksualno manje izražena nego kod muškaraca! šta je istina! upravo zbog toga poljupca, zagrljaja, držanja za ruke - kod nas žena to nužno ne znači ništa seksualno, dok kod muškaraca hmmm, već se zamisliš!

to što si ti u kasne tridesete ušla, ne znači da sam i ja
a šta se tiče zbunjenih teensića: da, ok, u pravu si! to je ponekad čisto istraživanje, ali držanje za ruku nije istraživanje, to je čisto znak prisnosti dviju djevojčica! a ja ponekad i sad znam uzet prijateljicu za ruku! primjer: kad je gužva i provlačiš se kroz gužvu, uhvatim priju za ruku, niko ništa ne bi pomislio čudno, a da se muški tako uvate, opet bi se zamislili! ne kažem da su nužno sad pederi, ali neobično je vidit!

Quote:
međutim, odakle želja za prelaženjem granice? moja prva pretpostavka je, pazi sad ingenioznosti, biseksualnost. i tu ne pričam o zbunjenim teenagerima koji se nalaze, nego o odraslim ljudima koje može seksualno privuči osoba istog i suprotnog spola. kada god da to otkriju, ako nisu prije kužili znakove.
zaljubiti se u osobu koja te seksualno privuće može i ne mora biti nuspojava, budući da znamo da se čovjek ipak ne zaljubi u svakog tko mu je dobar za mrknut.
e tu se razilazimo! meni je lipo vidit dobro građeno žensko tijelo, kao i muško! i muški i žene smo seksualna bića i ja na oba spola na taj način mogu gledat! mogu vidjeti nešto seksualno u oba spola! ne želim reći da se vlažim čim vidim lijepo žensko tijelo, nisam! ne vlažim se niti čim vidim zgodno muško tijelo! ali nije da ću prebacit program čim vidim golo žensko tijelo na tv-u!
i ne smatram to biseksualnošću!
al čitajući tvoje ostale postove na ovoj temi, shvatila sam (pročitala sam) da ti, otkad si u vezi, uopće više ne okrećeš glavu za drugim muškima! e vidiš, ja jesam! kad vidim zgodnog muškarca, okrenem se za njim, ko i za zgodnom ženom, tj ženom koja 'zrači'! ali ne smatram da to znači da ne volim svog momka, niti da bi ga minjala za ijednog od njih! ne vidim ništa loše u tome, nije mi moj momak jedini zgodni muškarac na svitu!
e pa isto tako, ne smatram niti da sam biseksualka samim time što me privlači žensko tijelo!

Quote:
ja, ovako jednoumna kao što jesam :ras pa:, nisam prešla granicu nikada.
jer sam heteroseksualna, da napomenem još jednom. bez uočljivog postotka homoseksualnosti. ako ga i ima, manji je od 1%, što znači da mogu odgovorno tvrditi da neću nikada biti sa ženom, tek tako da opet to ponovim :rol:
a ponavljam to jer me fascinira činjenica da je nedopušteno biti izrazito i samo heteroseksualan.
ok, shvatili smo, lezbOjka si!

Quote:
ako ti na nešto nisam odgovorila, reci, natjecat ćemo se tko ima duži post : rof l:
edit: neš virovat, baš sam se iznenadila kako mi je kratak post
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 21:49   #85
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Zavisi na koje područje je primjenjuješ. U Egiptu je najnormalnije da se muškarci prilikom pozdravljanja i odzdravljanja ljube u obraze i grle.
pa ok, u hrv smo, pričam o hrvatskoj i o tome što je kod nas normalno, a što neobično!
meni je neobično i trljanje noseva kod eksima, al to je druga kultura, što ode nije tema rasprave!

Quote:
Osobno mislim da se ta nelagoda oko dvojice muškaraca u krevetu više odnosi na status podređenog koji "prima" jer se to kosi s percpecijom muškarca kao alfe, kao vođe i onoga koji vodi igru. Pa u samoj biologiji prilikom sukoba dvaju mužjaka iste vrste zna doći do sodomijskog odnosa kojem je cilj poniziti i osramotiti drugog mužjaka. Prikazati ga kao podređenog i nesposobnog, a znamo kakve su rodne uloge muškaraca i žena u društvu. Možda otuda i ta nelagoda. A što se tiče ljudske biseksualnosti, time su se dosta bavili Freud i Kinsey i mnogi se s ove teme ne bi složili s njihovim zaključcima.
a gle, homoseksualcima to nema veze sa alfa i beta mužjakom, njima je to čisto seks!
isto tako, gledajući seksualni odnos između muškarca i žene! zar se muškarac smatra podređenim ako je žena na njemu tokom seksa? meni to nema veze sa podređenošću, sa alfom i betom i ne znam čim! stvar je samo u tome da ja u tom položaju vodim igru, ne smatram da sam ja tu dominantna, a on meni podređen!
isto tako, kod odnosa muškarac-muškarac mi onda nije jasna ta dominacija/podređenost! ako ćemo na to tako gledat, ima toga i u seksualnom odnosu muškarac - žena, a i u seksualnom odnosu 2 muškaraca! pa ako se muškarci ne smatraju podređenima u pozi 'žena gore', ne vidim zašto bi se u homo seks. odnosima smatrali podređenima!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 22:18   #86
ma zašto jednostavno niste počeli jest te kokice

megalodona
Ti si u svom postu spomenula zaljubljenost i želju za prelazak granice prijateljstva sa prijateljicom koja ti je privlačna.
Ja pod pojmom izleta u lezbijske vode nisam pomišljala na zaljubljenost. Ne mogu bit zaljubljena u ženu kada žena (gledana kao cijelo biće + njezina ljepota) u meni ne mogu pobuditi osjećaje koji bi vodili do zaljubljenosti. To mogu tvrdit da mi se neće ni desit.
Ali zato smatram da bi me mogla ženska osoba seksualno privuć. Kao što me i muškarci seksualno privlače pa nisam u njih sve zaljubljena. Znači to bi bilo čisto tjelesno zadovoljavanje svojih potreba bez uključivanja emocija tzv. sex bez obaveza ili one night stand

Nadalje, razdvajaš fizičku privlačnost od seksualne
Po meni je potrebna i fizička privlačnost da bi postojala seksualna. Jer kad mi se svidi neki muškarac koji fizički i nije naočit odnosno po nekim mjerilima ružan dapače uvijek je postojalo nešto što me je k njemu seksualno privlačilo s time da mi je onda postao i zgodan (ovo je sad valjda nešto u glavi pojedinca koji može ali i ne mora kod svih biti prisutan) to ti je ona tzv. kemija. A s druge strane ne osjećam to kod svih muškaraca i ne jebem po defaultu sve redom Što ukazuje da sam monogamna.
Isto vrijedi i za ženu. Da bi me seksualno privlačila onda mi je vjerovatno fizički i napeta. Ali da me ta njezina ljepota natjera da pređem granicu, vjerujem i pretpostavlja da mora biti prisutno više od čiste fizičke privlačnosti jer smo zaključili da sam hetero. Znači na prvu loptu uključujući i ženinu fizičku privlačnst mora postojat još nešto (ta neka kemija iliti faktor x) da bi mi bila i seksualno privlačna.

Na kraju samo da napomenem. Inače ljudski osjećaji, emocije općenito ljudsko biće je složeno i kompleksno. Zato ja ne mogu shvatiti kako netko može imati strogo da i strogo ne kategorije. Narav je prevrtljiva sama po sebi, ono što ti je danas ružno sutra ti može bit lijepo. A i ne mora. Zato samatram da svako cijepkanje osjećaja kao i samih vrijednosti koje netko ima, s posebnim osvrtom na ovu temu, je nebulozno. Nikad ne reci nikad. Bar u mom slučaju

Sad čekam da me pojedeš za doručak i ispljuneš ko loš duhan.
__________________
kad misliš da si pametan, najčešće si glup
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 22:43   #87
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
ako je tako, mogla si me poštedit ovolikog posta
ja to zbog tebe, znaš da voliš pametovat.

Quote:
šta se tiče platonski/seksualno: istina je da postoji razlika! znamo da svaka žena koja poljubi drugu ženu u obraz nije lezba niti je u tom poljupcu išta seksualno! ali stvar je u tome što je kod žena ta razlika platonski/seksualno manje izražena nego kod muškaraca! šta je istina! upravo zbog toga poljupca, zagrljaja, držanja za ruke - kod nas žena to nužno ne znači ništa seksualno, dok kod muškaraca hmmm, već se zamisliš!
Quote:
a šta se tiče zbunjenih teensića: da, ok, u pravu si! to je ponekad čisto istraživanje, ali držanje za ruku nije istraživanje, to je čisto znak prisnosti dviju djevojčica! a ja ponekad i sad znam uzet prijateljicu za ruku! primjer: kad je gužva i provlačiš se kroz gužvu, uhvatim priju za ruku, niko ništa ne bi pomislio čudno, a da se muški tako uvate, opet bi se zamislili! ne kažem da su nužno sad pederi, ali neobično je vidit!
pa to sam i ja rekla. samo sam još pitala zašto je to tako i rekla da mi je blesavo, da ne vidim razloga da se muški dodir gleda sa čuđenjem. to me podsjeća na ono: dečki ne plaču.
a uhvatim i ja za ruku sve, zašto ne mogu i oni jadni ako su u gužvi? pa izgubit će se
a striktno sam odijelila razliku između držanja za ruke i seksualnih dodira.

Quote:
to što si ti u kasne tridesete ušla, ne znači da sam i ja

Quote:
e tu se razilazimo! meni je lipo vidit dobro građeno žensko tijelo, kao i muško! i muški i žene smo seksualna bića i ja na oba spola na taj način mogu gledat! mogu vidjeti nešto seksualno u oba spola! ne želim reći da se vlažim čim vidim lijepo žensko tijelo, nisam! ne vlažim se niti čim vidim zgodno muško tijelo! ali nije da ću prebacit program čim vidim golo žensko tijelo na tv-u!
i ne smatram to biseksualnošću!
pa neću ni ja mijenjat program, rekla sam da su mi i ženska i muška tijela prelijepa. samo da mi žensko ne podiže raspoloženje
ne smatram to ni ja biseksualnošću, mogu i ja vidjet nešto seksualno u banderi, falusni je simbol, ne znači da sam banderoseksualna.
ali je ne gledam seksualno, kao niti žene, tu smo jednostavno različite
Quote:
al čitajući tvoje ostale postove na ovoj temi, shvatila sam (pročitala sam) da ti, otkad si u vezi, uopće više ne okrećeš glavu za drugim muškima! e vidiš, ja jesam! kad vidim zgodnog muškarca, okrenem se za njim, ko i za zgodnom ženom, tj ženom koja 'zrači'! ali ne smatram da to znači da ne volim svog momka, niti da bi ga minjala za ijednog od njih! ne vidim ništa loše u tome, nije mi moj momak jedini zgodni muškarac na svitu!
e pa isto tako, ne smatram niti da sam biseksualka samim time što me privlači žensko tijelo!
e, sad me ili zajebavaš ili nisi pročitala dobro
izvukla si kontekst toga ne okrećem se za likovima.
za početak se ne okrećem za nikim jer sam pristojna , a u istom postu piše da ću se zablejat i u predivnog muškarca i predivnu ženu. samo da me više ne privlače druge osobe seksualno od kada sam u vezi. postoji razlika između biti slijep i ne osjetiti seksualnu privlačnost.
a ovo za privlačenje, pobogu nisam nazvala sve kojima je gola žena seksi biseksualkama, nego nisam htjela biti eksplicitna. ajmo ovako žena koja spava sa ženom jer je ta ista žena privlači za popizdit meni ima biseksualnu orjentaciju

Quote:
ok, shvatili smo, lezbOjka si!


Quote:
edit: neš virovat, baš sam se iznenadila kako mi je kratak post
moj je kraći


edit: mulice pliz vidi ovo prije nego staviš post!
ovo za okretanje. ne mislim da je to stvar u ljubavi, već u osobnosti. ja sam takva, i samo par ljudi koje znam su takvi, da ih ne može seksualno privuči druga osoba osim partnera. e, sad, da li je to jer ja hodam kao konj ravno, odnosno niti ne primječujem druge muškarce na seksualan način, ne znam. znam samo da su mi od kada sam u ovoj vezi svi ostali frajeri postali, ono, izložbeni primjerak, za stavit u vitrinu ako su lijepi ili šarmantni ili što već, a nekako mi nisu za diranje.

Zadnje uređivanje Megalodona : 19.01.2011. at 23:13.
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 22:50   #88
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
Ti si u svom postu spomenula zaljubljenost i želju za prelazak granice prijateljstva sa prijateljicom koja ti je privlačna.
nisam, krivo čitaš.
Quote:
Nadalje, razdvajaš fizičku privlačnost od seksualne
opet ne. koristim ta dva sinonima jednako.

samo sam ta dva početka pasusa pročitala, dalje nema smisla ako si počela od krivih premisa.

a raspravljat možemo koliko god hoćeš, vidiš da mi je s mulicom super, ona kaže svoje mišljenje, ja svoje, nema stavljanja riječi u postove niti pogrešnog čitanja. i ne mislim ovo niti bezobrazno niti nikako loše, samo ne kužim što mi svi osim mulice želite dokazat, pitanje vezano uz temu koje sam imala su mi razjasnile atlantis i električna, dalje pričam s mulicom kako ona vidi stvari. i pritom se dobro zabavljam jer je duhovita i draga.
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 22:58   #89
mislim da se to ne može baš tako striktno odrediti kod mene
hipotetski biseksualan dečko mi nije privlačan, no, s druge strane, kad padnem na guzicu zbog nekoga emocije ne pitaju s kim je prije bio, je li vegetarijanac i navija li za dinamo ili hajduk
Adrastia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 23:04   #90
Isto kao što bi me odbilo pregršt drugih, politički, doduše, korektnijih sitnica, tako bi me odbilo i ovo.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 23:13   #91
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
a ovo za privlačenje, pobogu nisam nazvala sve kojima je gola žena seksi biseksualkama, nego nisam htjela biti eksplicitna. ajmo ovako žena koja spava sa ženom jer je ta ista žena privlači za popizdit meni ima biseksualnu orjentaciju
e sad
ja bih tu dodala

ako ima više od 18 godina i to je napravila više od jednom
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 23:15   #92
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
e sad
ja bih tu dodala

ako ima više od 18 godina i to je napravila više od jednom
i ja bi
pričala sam baš o ženama kojima to nije eksperiment, i ne tinejđerkama
samo što ja gomilu stvari nekako mislim da se podrazumijevaju, pa ih ne pišem
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 23:35   #93
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
nisam, krivo čitaš.

opet ne. koristim ta dva sinonima jednako.

samo sam ta dva početka pasusa pročitala, dalje nema smisla ako si počela od krivih premisa.

a raspravljat možemo koliko god hoćeš, vidiš da mi je s mulicom super, ona kaže svoje mišljenje, ja svoje, nema stavljanja riječi u postove niti pogrešnog čitanja. i ne mislim ovo niti bezobrazno niti nikako loše, samo ne kužim što mi svi osim mulice želite dokazat, pitanje vezano uz temu koje sam imala su mi razjasnile atlantis i električna, dalje pričam s mulicom kako ona vidi stvari. i pritom se dobro zabavljam jer je duhovita i draga.

odlično.
Nisam ni shvatila bezobrazno, samo sam zaključila da ti nisam zanimljiva i da se nikako ne možemo pohvatat.
Sad ću ja ić papat kokice
__________________
kad misliš da si pametan, najčešće si glup
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 23:51   #94
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
odlično.
Nisam ni shvatila bezobrazno, samo sam zaključila da ti nisam zanimljiva i da se nikako ne možemo pohvatat.
Sad ću ja ić papat kokice
a na ovo ti nemam što reći, nisam htjela biti bezobrazna niti mi je s ikim raspravljat nezanimljivo. samo ne vidim smisla u raspravi ako već na početku vidim da si me pogrešno ili pročitala ili rastumačila. kako ćemo dalje?
a i nema više rasprave, mulica i ja smo se raspravile , složile da se u nekim djelovima ne slažemo, malo nasmijale i to je to. ostala sva pitanja koja su mene na ovoj temi zanimala ste mi objasnile, ti među prvima
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 00:47   #95
Ni pod razno.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 03:00   #96
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je to kako se ženama "dopuštaju" i toleriraju ti mladenački eksperimenti, a kad bi istu stvar učinio muškarac bio bi "smak svijeta".
Zašto muškarac ne bi smio ispipati kitu drugog frajera ili ga zažvaliti bez da automatski bude okarakteriziran kao peder?
Slično kao što je žena koja koristi vibrator cool, a muškarac koji koristi umjetnu pičku smiješan i jadan. Od muškaraca se jednostavno više očekuje.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 09:36   #97
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Mislim da mi ne bi bilo bitno dok god je vjeran i dok se volimo.
Bilo bi fora da mi po prvi puta u zivotu tip kaze "koji dobar frajer" umjesto "ja sam musko, sto ja znam jel' dobar".
To su neke inhibicije u njemu, uvjetovane plavo-roza odgojem. Bez problema ocjenjujem muškarce kao zgodne ili ne. To ne znači da mi se diže na njih, kao što mi se ne diže na lijepe pse, konje, drveće ili zaljeve.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
A to što se curice drže za ruke i na to se ne gleda s negodovanjem nikako ne smatram uzrokom daljnje diskriminacije po spolu kad je homoseksualizam u pitanju.
U arapskom svijetu je normalno da se muškarci drže za ruke, iako je homoseksualizam u još goroj poziciji nego kod nas.

Počesto dajemo dublja značenja apsolutnim debilanama.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 11:53   #98
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
pa to sam i ja rekla. samo sam još pitala zašto je to tako i rekla da mi je blesavo, da ne vidim razloga da se muški dodir gleda sa čuđenjem. to me podsjeća na ono: dečki ne plaču.
a uhvatim i ja za ruku sve, zašto ne mogu i oni jadni ako su u gužvi? pa izgubit će se
a striktno sam odijelila razliku između držanja za ruke i seksualnih dodira.

pa rekla sam ti, smatram da je kod žena manja razlika između platonskog i seksualnog dodira dok kod muških nije! a zašto je to tako? pa jednostavno je takva kod na skultura, svi smo mi to skupa takvim učinilu, i ti sama si u tome sudjelovala! isto kao što je kod eskima ljbljenje zapravo trljanje noseva, tako je kod nas ljubljenje druge žene u obraz normalna pojava kod dvije heteroseksualne žene, dok kod muškaraca to nije normalna pojava! kultura je takva, takvom smo je stvorili!
evo još jedan primjer! hvatanja za guzicu ili pleskanje po guzici! pa ja redovno zamlatim neku priju po guzici, nimalo seksualno, onako iz zafrkancije, i niko to ne smatra seksualnim! a da muškarac to muškarcu napravi, e to je već drugačije! uostalom i muški su sami krivi što je to tako!
da su se od doba neandertalaca šlatali po guzicama, sad ne bismona to gledali kao na seksualni dodir

Quote:
za početak se ne okrećem za nikim jer sam pristojna :ra spa:, a u istom postu piše da ću se zablejat i u predivnog muškarca i predivnu ženu. samo da me više ne privlače druge osobe seksualno od kada sam u vezi. postoji razlika između biti slijep i ne osjetiti seksualnu privlačnost.
a ovo za privlačenje, pobogu : D nisam nazvala sve kojima je gola žena seksi biseksualkama, nego nisam htjela biti eksplicitna. ajmo ovako žena koja spava sa ženom jer je ta ista žena privlači za popizdit meni ima biseksualnu orjentaciju :ne zn a:
aha, onda sa krivo skontala ovaj prvi dio!
za definiciju biseksualki se slažem


Quote:
edit: mulice pliz vidi ovo prije nego staviš post!
ovo za okretanje. ne mislim da je to stvar u ljubavi, već u osobnosti. ja sam takva, i samo par ljudi koje znam su takvi, da ih ne može seksualno privuči druga osoba osim partnera. e, sad, da li je to jer ja hodam kao konj ravno, odnosno niti ne primječujem druge muškarce na seksualan način, ne znam. znam samo da su mi od kada sam u ovoj vezi svi ostali frajeri postali, ono, izložbeni primjerak, za stavit u vitrinu ako su lijepi ili šarmantni ili što već, a nekako mi nisu za diranje.
pa dobro, i meni su ostali muškarci čisti izložbeni primjerak, al nije da me nijedan od njih ne bi više mogao seksualno napalit! kad bi ja to htjela dopustit, uspjeli bi

Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
a raspravljat možemo koliko god hoćeš, vidiš da mi je s mulicom super, ona kaže svoje mišljenje, ja svoje, nema stavljanja riječi u postove niti pogrešnog čitanja. i ne mislim ovo niti bezobrazno niti nikako loše, samo ne kužim što mi svi osim mulice želite dokazat, pitanje vezano uz temu koje sam imala su mi razjasnile atlantis i električna, dalje pričam s mulicom kako ona vidi stvari. i pritom se dobro zabavljam jer je duhovita i draga.
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 13:12   #99
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Slično kao što je žena koja koristi vibrator cool, a muškarac koji koristi umjetnu pičku smiješan i jadan. Od muškaraca se jednostavno više očekuje.
To je to. Svi ljudi u svom srcu znaju da su muškarci bolji. Iako to neki ne žele priznati. Zato se od muškarca više očekuje. Kad vidiš dvije žene kako se ljube/ližu to te ne iznenađuje previše jer od žena ionako ne očekuješ ništa bolje. A kad muškarac to napravi sa drugim muškarcem to je velika tragedija.
To je propast njega kao moralnog bića.
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 13:13   #100
Ne bih. Ja ne vjerujem u bi muškarce. To je izmišljotina. Frajer je ili gej ili strejt il je gej koji laže da voli i žene. Nema tog boga da povjerujem u suprotno. Žene vjerujem da mogu bit bi. Muškarci? No way Jose.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.