Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2012., 18:44   #61
Quote:
amalka33 kaže: Pogledaj post
a tko se sjeća ovih, samo crnih za fiskulturu
Si.
Sad sam se sjetila plavih kecelja u osnovnoj školi i obraćanja učiteljici sa DRUGARICE.
Bila su to potpuno druga vremena. Jednom sam žvakala žvaku i drugarica mi je lijepo zalijepila u kosu.
Da ne govorim da mi se skinuo zlatni križ sa vrata. A eto.
Još ćete me na svašta podsjetiti.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 18:47   #62
Nemam pojma ja se ko klinac '70 sjećam prepune NaMe.

a i prazne na žalost sada kada su je na kraju sj.... pa jesu bile prazne police, ali u jugi se ne sjećam praznih polica osobno može biti.

Bilo je i k15 i trinaesta plaća i ovo i ono danas delaš a ne daju ti ni plaću toga onda nije bilo. Bi ti moji starci i bolje odgovorili da su živi na takve stvari.

Da btw ne sjećam se ni toga da je netko puno kopal po smeću kao danas. Kad ih vidim bar 5 dnevno u kontejnerima i kantama.

Nije niti onda bilo bajno a danas pogotovo. A tko zna što nas još čeka sa tim mizernim penzijama na kraju. .

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 08.09.2012. at 19:01.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:25   #63
1975 godina
Big Buble žvake iz Trsta. Yu verzija Softy, onda one žvake kao cigarete...uglavom puno se žvakalo.
Stajanje u redu sa bratom, starom i starim za kavu, prašak i ulje.
Redukcije struje pa kada u našem dijelu grada nije bilo struje odlazilo se kod prijatelja od staraca na drugom dijelu grada kako bi se gledala Dynastija..
Carrera, casuci, avirex traperice. All star tenisice i Yu kopije (za one koji nisu išli u Trst). Visoke bijele Puma tenisice
Škode, simce, moskviči, volge, z 101, tristaći, pezejci, polenezi, talboti i onda nedjeljom ekipa ispred zgrade štela platine, karburatore itd
cincilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:33   #64
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Nemam pojma ja se ko klinac '70 sjećam prepune NaMe.

a i prazne na žalost sada kada su je na kraju sj.... pa jesu bile prazne police, ali u jugi se ne sjećam praznih polica osobno može biti.

Bilo je i k15 i trinaesta plaća i ovo i ono danas delaš a ne daju ti ni plaću toga onda nije bilo. Bi ti moji starci i bolje odgovorili da su živi na takve stvari.

Da btw ne sjećam se ni toga da je netko puno kopal po smeću kao danas. Kad ih vidim bar 5 dnevno u kontejnerima i kantama.

Nije niti onda bilo bajno a danas pogotovo. A tko zna što nas još čeka sa tim mizernim penzijama na kraju. .
možda nije loša ideja proroštati malo po hrv. državnom arhivu i pogledati kako je to stvarno bilo.
priča je malo preopširna i otišli bi debelo u off, da ne spominjem kako bi se krenulo jebat po politici unatoč tome kaj imamo cijeli jedan jebeni podforum za to.
kaj se boldanog tiče, milicija je znala uredovati zbog radničkih nemira prouzrokovanim onime čega nije bilo
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:37   #65
Ja ti velim da se ne sjećam da mi starci plaću dobili nisu a ne sjećam se da je netko kopal po smeću a ni javnih kuhinja. A sada ti to shvati kako hoćeš a u politiku se ne bi štel mešat svatko zna svoje.

A može biti da sam onda bil i mlađi pa mi je sve bilo ružičastije tko će ga znati. A i starci su onda vodili sve brige koje danas moram sam sa Hanumom.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:46   #66
Quote:
antun kaže: Pogledaj post
prvi crno bjeli RIZ kad je stigel doma bila je festa,pol ulice je doslo. ja sam dedi sluzil ko daljinski
jel to onaj što je imao stabilizator?
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:48   #67
TF ja se pak sjećam da sam kao klinac banane jel kad su me starci htjeli zbog nečeg nagraditi - suhim zlatom su se plaćale.
a plaća i njeno dobijanje ovisili su o tome gdje i za koga si radio. molim te, nemoj mi vjerovati na riječ - činjenice su na par klikova od tebe i predočit će ti to vrijeme bolje no što bih mogao ja ili tvoji (RIP) pokojni roditelji mogli.
neću više o tome ovdje, tu smo da se ludiramo - ove ružne šprehe ne pašu u temi.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:50   #68
Quote:
amalka33 kaže: Pogledaj post
jel to onaj što je imao stabilizator?
to su već bili hipermoderni tulivizori.
svi ostali koristili su stabilizator napona kao vanjsku jedinicu i jebeno veliki uzrok požara.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:51   #69
Quote:
amalka33 kaže: Pogledaj post
jel to onaj što je imao stabilizator?
ma sjecam se samo da su svako malo lampe pregorile
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:52   #70
Quote:
cincilator kaže: Pogledaj post
Visoke bijele Puma tenisice
Vidi ga što se smije. A meni su bile baš super. I kiksersice. Martensice su bome došle puno kasnije.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:53   #71
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
else ko sica onih papirnatih jakni i djinsa zvoncara sa onin rogovin na ledjiman
Ja se sjećam papirnatih jaketa a imam doma još koju. A traperices tim rozima, haha, i onim šavovima posred nogavice http://www.google.hr/imgres?hl=hr&cl...4&tx=65&ty=115
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:54   #72
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
TF ja se pak sjećam da sam kao klinac banane jel kad su me starci htjeli zbog nečeg nagraditi - suhim zlatom su se plaćale.
a plaća i njeno dobijanje ovisili su o tome gdje i za koga si radio. molim te, nemoj mi vjerovati na riječ - činjenice su na par klikova od tebe i predočit će ti to vrijeme bolje no što bih mogao ja ili tvoji (RIP) pokojni roditelji mogli.
neću više o tome ovdje, tu smo da se ludiramo - ove ružne šprehe ne pašu u temi.
Je tak je ne pašu.


'ajmo o tome kak ni jedan .mp3 nema takav zvuk kao prava ploća sa pravog gramofona. Nema tu toplinu zvuka.

'ajmo o tome kako su onda bila samo dva programa na tv a bilo je i možda i više za gledati nešto nego danas sa ovih ne znam ni ja koliko programa, o onim dobrim starim pokojnim komičarima koji su znali sve nasmijati do suza na tv. Toga isto danas više nema napetost među ljudima je ogromna. Nema ležernosti.


Iako sam i sam na netu kojeg onda naravno nije bilo, previše sam se otuđio od druženja u stvarnom životu možda bih to trebao pod hitno mjenjati itd itd....
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:56   #73
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Vidi ga što se smije. A meni su bile baš super. I kiksersice. Martensice su bome došle puno kasnije.
kae, za šangajke si ipak malo premlada?
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Je tak je ne pašu.


'ajmo o tome kak ni jedan .mp3 nema takav zvuk kao prava ploća sa pravog gramofona. Nema tu toplinu zvuka.
a ni današnje curke se ne fukaju tak dobro kak onda dok sam mogel hoblat cijelu noć
dobar 'saft' ionako ovisi o pojačalu i zvučnikima ×D

Quote:
'ajmo o tome kako su onda bila samo dva programa na tv a bilo je i možda i više za gledati nešto nego danas sa ovih ne znam ni ja koliko programa, o onim dobrim starim pokojnim komičarima koji su znali sve nasmijati do suza na tv. Toga isto danas više nema napetost među ljudima je ogromna. Nema ležernosti.
paa, kad sam izguštiral činjenicu da smo 'bogati' jer smo konačno i mi imali tulivizor, bježal sam van koliko me noge nose na zajebanciju i picolov


Quote:
Iako sam i sam na netu kojeg onda naravno nije bilo, previše sam se otuđio od druženja u stvarnom životu možda bih to trebao pod hitno mjenjati itd itd....
o, bilo ga je. u povojima, ali bilo ga je. SRCE i Multimedijalni centar pravnog faksa bili su povezani. u multimedijalnom centru učio sam osnove Basica i Fortrana. to kaj su mi uopće dozvolili da im se pletem pod nogama mogu zahvaliti profi fizike, čovjek se polomio oko svakog klinca koji je pokazao glad za znanjem.
__________________
sjela Mare na kamen studenac

Zadnje uređivanje hoggar the terrible : 08.09.2012. at 20:07.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:57   #74
i junaci naše mladosti
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:59   #75
Quote:
cincilator kaže: Pogledaj post
Stajanje u redu sa bratom, starom i starim za kavu, prašak i ulje.
a zasto se stajalo u redovima? ljudi su imali novca i moglo se sve kupiti na zapadu..opet na kraju svi su imali i zalihe kave i praska i ulja nabavljene na crnjaka..zasto drzava sama nije uzimala dio kolaca (ili pak jest)
prosle godine adidas je izbacio ove retro "cipe"
lolek i bolek, gustav, poletarac, najlonke, hlace na tregere, rock (novine), gitara u parku s ekipom, kviskoteka i goran markovic, "varburg", slageri (festivali), nedjeljni poslijepodnevni film, reklama za pipi sok, krepo marshal (2x), one ruzne zenske bijele gumene cizme, uciteljica umjesto tjelesnog drzala sat matematike, zrinko tutic i "makatunebre", ko je zapalio zito, velo misto, komodori, cokoladne banane, cetvrt kruha i mlijeko u lokalcu kraj skole,..tako su meni pricali da je bilo
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 20:01   #76
Je tog sam se nakupoval na kiosku a i Alan Forda, danas su malo jeftini na kiosku pa neću. A i čini mi se da to danas crtaju neki drugi ljudi da to nije više taj crtež baš.

Je da spectrum a kasnije i Commodore mogel sam samo zjevat u njih bar je Commodore u knjižarama Mladosti koštal nemam ni ja pojma koliko. Danas valjda kupiš predobru konfu za te novce ali eto igralo se kod drugih a i u knjižnicama tada. A i Orlovi i Galebi.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 20:03   #77
muzicki tobogan, branko kockica
sjecate li se tapkarenja pred kinom
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 20:05   #78
Exclamation Caruje drugarstvo

U svijetu postoji jedno carstvo...

Branko Kockica



Šangajke su mi bile bez veze. Ja sam bila iz kapitalističke obitelji u komunizmu. Bilo nam je "bajno", ali sam zato imala originalne starke i valjda sam u svoju provinciju prva donijela limenku od Coca cole i od nje napravila čašicu za olovke. To je onda bilo kul.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 20:05   #79

ovo je bilo prije dragog Lastana
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 20:06   #80
Branko tataratira, Muzićki Minja Subota gle vraga u nedjelju, popodnevni Saša Zalepugin, pa mali Veliki svijet .....


Jadranski susreti tj. još bolje Igre bez granica.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger