Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2016., 12:57   #1
Cool Kako zvocanjem otjerat čovjeka u grob?

prvo sam samo htjela stavit link na trkeljanje al kažete fali tema, pa evo vam onda jedna baš muškokutovska, krkansko šovinistička.
(valjda je... a možda ćete reć da je žudovsko menstrualna, nemam pojma. al ko vas jebe.)
uglavnom, izgleda da je hogi neki dan dobro napiknuo kad je to preporučio umjesto čaja od oleandra. pukotina.

zapravo sam razmišljala otvorit temu naslova- zašto zbog jedne kobasice doma vodit cijelu svinju?, ali nisam sigurna da je mk spreman za to. možda kasnije.

tekst s bratovskog portala, naši se nisu s tim bavili (judeomasonska zavjera, naravno) dansko istraživanje je pokazalo da je zbog nezadovoljavajućeg zajedničkog života kod muškaraca srednjih godina povećan rizik od smrti čak tri puta
a nacionalno osjetljivi mogu odmah na engleski, nagging could cost the lives of hundreds of men-
henpecked and argumentative couples more than twice as likely to die within ten years due to higher levels of stress and anxiety


kako se vi nosite s tim, jel nekad imate osjećaj da vam duša napušta tijelo?
jel poznajete nekog zlopatnika koji je na rubu ili je već prešao?
ima li uopće suživota, jer ono što je vama zvocanje iz ženske perspektive su često skroz legitimni zahtjevi i prigovori?
neki savjet za nesikusne koji ipak ne bi cijeli život, pa makar i statistički duži, bili soleri?
šta je onda s onom statistikom po kojoj uvezani muškarci žive duže od samaca, a za žene vrijedi obrnuto? jeste prokleti kako god se okrene, ono, kvaka 22?
koliko pitanja..

ili mislite da to i nema puno veze s nama ovdje, s obzirom na to da je istraživanje napravljeno u civiliziranoj skandinaviji gdje su muškarci propisno utrenirani.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 13:10   #2
Psihološki stres jako loš za fizičko zdravlje, a mnogi muškarci odabiru partnerice koje će trpjeti do kraja života jer ih društveni pritisak tjera da jebu što češće i/ili imaju djecu makar ih većina nikad to neće priznati zbog kaj ti briješ ego.

Koliko su nečiji zahtjevi legitimni je pretežno subjektivna stvar i samim time stvaraju paradoks u pojmu legitimiteta kad se gleda krupna slika, tj. ako se radi o suživotu dvoje ljudi zajednički interes bi trebao imati prednost nad subjektivnim zahtjevima.

Uz sve to mi muškarci kraće živimo od žena jer sve prednosti koje imamo tokom života (primarno metabolizam fizičke nadmoći) eventualno dođe na naplatu, naša tijela su na kraju krajeva samo strojevi i što se više trošimo to se prije pokvarimo ovisno o intenzitetu rada i održavanju. Bla bla testosteron povećani rizik srčanog udara itd.

Osobno još sam u ranim dvadesetim godinama (svog života, ne prošlog stoljeća) shvatio da se sav taj stres ne isplati nimalo i da je suživot bez stresa gotovo nemoguć ukoliko ne nađeš osobu koja je jako tolerantna i imate gotovo indentične misli i interese. Od tada se ne vežem u nikakve veze, sa 30 godina me traže osobnu kad naručujem alkohol i osjećam se bolje nego ikad i radim kaj hoću kad hoću i nemam nikoga tko će mi srati ili braniti da u životu radim stvari koje me vesele. #alphaasfuck
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 13:30   #3
da, slusao sam jucer na radiu
jos su rekli da kod zena nema efekta. mores se suprotstavljat kolko oces ali nista
nisu nam rekli nista sta ne znamo

ali jucer kad sam slusao pade mi na pamet bas jedan post koji sam ovdje procitao. necu reci ko je napisao jer je pizda

taj post kaze kako samo treba ponoviti posljednju rijec koju je zena izgovorila, tako da ostavljas dojam kao da slusas
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 14:11   #4
Mislim da treba jebat pa šta bude, a uglavnom bude kako si zaslužio!
__________________
Would You...KC
Poklon pičnijama: Dr Čalgija desktop wallpaper i ĐiMejl tema
Ugovor
chalgija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 14:32   #5
Quote:
chalgija kaže: Pogledaj post
Mislim da treba jebat pa šta bude, a uglavnom bude kako si zaslužio!
Upravo tako. Svi jebu, ali samo neki najebu.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 17:36   #6
Špincom v rit takvim ženama dati.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 17:55   #7
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Špincom v rit takvim ženama dati.
Što je to špinca? Što se ti javljaš, ti udavi i muško i žensko. Ma satareš, ovdje na forumu.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 19:59   #8
Špica na nepismenom, za tehničke olovke.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:08   #9
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
da, slusao sam jucer na radiu
jos su rekli da kod zena nema efekta. mores se suprotstavljat kolko oces ali nista
nisu nam rekli nista sta ne znamo

ali jucer kad sam slusao pade mi na pamet bas jedan post koji sam ovdje procitao. necu reci ko je napisao jer je pizda

taj post kaze kako samo treba ponoviti posljednju rijec koju je zena izgovorila, tako da ostavljas dojam kao da slusas
To ti je za prvih par godina a posli se jednostavno isključiš i adio.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:26   #10
orak tebe bas jebe ta shema muz, djeca.....
zakasnila pa pizdis
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:29   #11
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Špincom v rit takvim ženama dati.
Micek, ne nalaze baš svi analni seks nečim jako napaljivim.

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
To ti je za prvih par godina a posli se jednostavno isključiš i adio.
Jasno, tko je vidio reagirati na bijeli šum?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:33   #12
hm, nebi htio prekidati stare i iskusne ali Orak pita kako zvocanjem izluditi čovjeka, a ne što da čovjek radi da to ne doživljava
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:51   #13
A vidi njega, on bi još i da joj pomažem!
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:53   #14
njega pa ja samo kažem da ženi uopće niste ništa rekli... možda je našla starog lovatora i hoće ga se riješiti nabrzinu ali da bude legalno
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:56   #15
Pa sad...
Ak se obvežeš da ćeš to isto 'odraditi' i ti njoj, možda i dam koji savjet.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 21:01   #16
jesti ti siguran da možeš izluditi ženu na istu šemu?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 21:06   #17


Quote:
antun kaže: Pogledaj post
orak tebe bas jebe ta shema muz, djeca.....
zakasnila pa pizdis
ah
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 21:18   #18
rodjak 47, striga 44. prvo dijete malo prije bozica, ovog posljednjeg.
ot. to je dobar recept da te zena zbog vremenske nestasice ipak ne otjera u grob.
ovima se ovdje ne cudim. pa zene ih maltretiraju ko majmune, pravo glasa nemaju. tako da to dansko mjerenje nije za osvrtanje.
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 03:39   #19
Ha, čuo sam i ja za tu famoznu slobodu govora pod krinkom koje i može doći do tog zvocanja al' čisto sumnjam u nju.
Mislim, nek' dokaže...ako smije!

Zadnje uređivanje Šabović Adis : 13.02.2016. at 04:07.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 03:53   #20
nedamise citat , ocem zemska brabonja?
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger